Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

4a Mitja Marató de Terrassa

21K

19 gener 2003
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:07:35

T. oficial: 01:07:35

Inici real: 10:04:33

Hora meta: 11:12:08

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:04:33

Sexe:M

Ritme: 3:13 min/km

Club:

1:11:33
01:07:35
1:03:37
i
Benito Ojeda
01:08:37 (Tr: 1:08:37)
i
Bartolome Serrano Jimemez
01:08:51 (Tr: 1:08:51)
i
Marc Otero
01:10:00 (Tr: 1:10:00)
i
Alexander Andropov
01:11:10 (Tr: 1:11:10)
i
Jordi Escoriza
01:11:26 (Tr: 1:11:26)
i
Jose daniel Herrera Riquelme
01:11:33 (Tr: 1:11:33)

T. real: 01:08:37

T. oficial: 01:08:37

Inici real: 10:04:33

Hora meta: 11:13:10

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:04:33

Sexe:M

Ritme: 3:16 min/km

Club:

1:11:33
01:08:37
1:05:40
i
Fco. javier Cortes Huete
01:07:35 (Tr: 1:07:35)
i
Bartolome Serrano Jimemez
01:08:51 (Tr: 1:08:51)
i
Marc Otero
01:10:00 (Tr: 1:10:00)
i
Alexander Andropov
01:11:10 (Tr: 1:11:10)
i
Jordi Escoriza
01:11:26 (Tr: 1:11:26)
i
Jose daniel Herrera Riquelme
01:11:33 (Tr: 1:11:33)

T. real: 01:08:51

T. oficial: 01:08:51

Inici real: 10:04:33

Hora meta: 11:13:24

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:04:33

Sexe:M

Ritme: 3:16 min/km

Club:

1:11:33
01:08:51
1:06:10
i
Fco. javier Cortes Huete
01:07:35 (Tr: 1:07:35)
i
Benito Ojeda
01:08:37 (Tr: 1:08:37)
i
Marc Otero
01:10:00 (Tr: 1:10:00)
i
Alexander Andropov
01:11:10 (Tr: 1:11:10)
i
Jordi Escoriza
01:11:26 (Tr: 1:11:26)
i
Jose daniel Herrera Riquelme
01:11:33 (Tr: 1:11:33)

T. real: 01:10:00

T. oficial: 01:10:00

Inici real: 10:04:33

Hora meta: 11:14:33

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:04:33

Sexe:M

Ritme: 3:20 min/km

Club:

1:12:26
01:10:00
1:07:35
i
Fco. javier Cortes Huete
01:07:35 (Tr: 1:07:35)
i
Benito Ojeda
01:08:37 (Tr: 1:08:37)
i
Bartolome Serrano Jimemez
01:08:51 (Tr: 1:08:51)
i
Alexander Andropov
01:11:10 (Tr: 1:11:10)
i
Jordi Escoriza
01:11:26 (Tr: 1:11:26)
i
Jose daniel Herrera Riquelme
01:11:33 (Tr: 1:11:33)
i
Abderrahim Dahmani
01:11:45 (Tr: 1:11:45)
i
Enric Vila Ruiz
01:12:10 (Tr: 1:12:10)

T. real: 01:11:10

T. oficial: 01:11:10

Inici real: 10:04:33

Hora meta: 11:15:43

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:04:33

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club:

1:13:43
01:11:10
1:08:37
i
Benito Ojeda
01:08:37 (Tr: 1:08:37)
i
Bartolome Serrano Jimemez
01:08:51 (Tr: 1:08:51)
i
Marc Otero
01:10:00 (Tr: 1:10:00)
i
Jordi Escoriza
01:11:26 (Tr: 1:11:26)
i
Jose daniel Herrera Riquelme
01:11:33 (Tr: 1:11:33)
i
Abderrahim Dahmani
01:11:45 (Tr: 1:11:45)
i
Enric Vila Ruiz
01:12:10 (Tr: 1:12:10)
i
Karim nicolas Marin Herrera
01:13:41 (Tr: 1:13:41)

T. real: 01:11:26

T. oficial: 01:11:26

Inici real: 10:04:33

Hora meta: 11:15:59

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:04:33

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club:

1:14:01
01:11:26
1:08:51
i
Bartolome Serrano Jimemez
01:08:51 (Tr: 1:08:51)
i
Marc Otero
01:10:00 (Tr: 1:10:00)
i
Alexander Andropov
01:11:10 (Tr: 1:11:10)
i
Jose daniel Herrera Riquelme
01:11:33 (Tr: 1:11:33)
i
Abderrahim Dahmani
01:11:45 (Tr: 1:11:45)
i
Enric Vila Ruiz
01:12:10 (Tr: 1:12:10)
i
Karim nicolas Marin Herrera
01:13:41 (Tr: 1:13:41)
i
Joan Bascoechea
01:13:44 (Tr: 1:13:44)
i
Vicenç Sellares
01:13:45 (Tr: 1:13:45)

T. real: 01:11:33

T. oficial: 01:11:33

Inici real: 10:04:33

Hora meta: 11:16:06

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:04:33

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club:

1:13:41
01:11:33
1:09:24
i
Marc Otero
01:10:00 (Tr: 1:10:00)
i
Alexander Andropov
01:11:10 (Tr: 1:11:10)
i
Jordi Escoriza
01:11:26 (Tr: 1:11:26)
i
Abderrahim Dahmani
01:11:45 (Tr: 1:11:45)
i
Enric Vila Ruiz
01:12:10 (Tr: 1:12:10)
i
Karim nicolas Marin Herrera
01:13:41 (Tr: 1:13:41)

T. real: 01:11:45

T. oficial: 01:11:45

Inici real: 10:04:33

Hora meta: 11:16:18

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:04:33

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club:

1:13:44
01:11:45
1:09:45
i
Marc Otero
01:10:00 (Tr: 1:10:00)
i
Alexander Andropov
01:11:10 (Tr: 1:11:10)
i
Jordi Escoriza
01:11:26 (Tr: 1:11:26)
i
Jose daniel Herrera Riquelme
01:11:33 (Tr: 1:11:33)
i
Enric Vila Ruiz
01:12:10 (Tr: 1:12:10)
i
Karim nicolas Marin Herrera
01:13:41 (Tr: 1:13:41)
i
Joan Bascoechea
01:13:44 (Tr: 1:13:44)

T. real: 01:12:10

T. oficial: 01:12:10

Inici real: 10:04:33

Hora meta: 11:16:43

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:04:33

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club:

1:13:45
01:12:10
1:10:35
i
Alexander Andropov
01:11:10 (Tr: 1:11:10)
i
Jordi Escoriza
01:11:26 (Tr: 1:11:26)
i
Jose daniel Herrera Riquelme
01:11:33 (Tr: 1:11:33)
i
Abderrahim Dahmani
01:11:45 (Tr: 1:11:45)
i
Karim nicolas Marin Herrera
01:13:41 (Tr: 1:13:41)
i
Joan Bascoechea
01:13:44 (Tr: 1:13:44)
i
Vicenç Sellares
01:13:45 (Tr: 1:13:45)

T. real: 01:13:41

T. oficial: 01:13:41

Inici real: 10:04:33

Hora meta: 11:18:14

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:04:33

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club:

1:15:50
01:13:41
1:11:33
i
Jose daniel Herrera Riquelme
01:11:33 (Tr: 1:11:33)
i
Abderrahim Dahmani
01:11:45 (Tr: 1:11:45)
i
Enric Vila Ruiz
01:12:10 (Tr: 1:12:10)
i
Joan Bascoechea
01:13:44 (Tr: 1:13:44)
i
Vicenç Sellares
01:13:45 (Tr: 1:13:45)
i
Ahmed Zelaoui
01:14:51 (Tr: 1:14:51)
i
Fco. javier Aviles Alejos
01:15:05 (Tr: 1:15:05)
i
Vicente Muñoz
01:15:05 (Tr: 1:15:05)

T. real: 01:13:44

T. oficial: 01:13:44

Inici real: 10:04:33

Hora meta: 11:18:17

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:04:33

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club:

1:15:43
01:13:44
1:11:45
i
Abderrahim Dahmani
01:11:45 (Tr: 1:11:45)
i
Enric Vila Ruiz
01:12:10 (Tr: 1:12:10)
i
Karim nicolas Marin Herrera
01:13:41 (Tr: 1:13:41)
i
Vicenç Sellares
01:13:45 (Tr: 1:13:45)
i
Ahmed Zelaoui
01:14:51 (Tr: 1:14:51)
i
Fco. javier Aviles Alejos
01:15:05 (Tr: 1:15:05)
i
Vicente Muñoz
01:15:05 (Tr: 1:15:05)

T. real: 01:13:45

T. oficial: 01:13:45

Inici real: 10:04:33

Hora meta: 11:18:18

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:04:33

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club:

1:15:21
01:13:45
1:12:10
i
Enric Vila Ruiz
01:12:10 (Tr: 1:12:10)
i
Karim nicolas Marin Herrera
01:13:41 (Tr: 1:13:41)
i
Joan Bascoechea
01:13:44 (Tr: 1:13:44)
i
Ahmed Zelaoui
01:14:51 (Tr: 1:14:51)
i
Fco. javier Aviles Alejos
01:15:05 (Tr: 1:15:05)
i
Vicente Muñoz
01:15:05 (Tr: 1:15:05)

T. real: 01:14:51

T. oficial: 01:14:51

Inici real: 10:04:33

Hora meta: 11:19:24

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:04:33

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club:

1:16:01
01:14:51
1:13:41
i
Karim nicolas Marin Herrera
01:13:41 (Tr: 1:13:41)
i
Joan Bascoechea
01:13:44 (Tr: 1:13:44)
i
Vicenç Sellares
01:13:45 (Tr: 1:13:45)
i
Fco. javier Aviles Alejos
01:15:05 (Tr: 1:15:05)
i
Vicente Muñoz
01:15:05 (Tr: 1:15:05)

T. real: 01:15:05

T. oficial: 01:15:05

Inici real: 10:04:33

Hora meta: 11:19:38

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:04:33

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club:

1:16:26
01:15:05
1:13:44
i
Joan Bascoechea
01:13:44 (Tr: 1:13:44)
i
Vicenç Sellares
01:13:45 (Tr: 1:13:45)
i
Ahmed Zelaoui
01:14:51 (Tr: 1:14:51)
i
Vicente Muñoz
01:15:05 (Tr: 1:15:05)

T. real: 01:15:05

T. oficial: 01:15:05

Inici real: 10:04:33

Hora meta: 11:19:38

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:04:33

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club:

1:16:26
01:15:05
1:13:45
i
Vicenç Sellares
01:13:45 (Tr: 1:13:45)
i
Ahmed Zelaoui
01:14:51 (Tr: 1:14:51)
i
Fco. javier Aviles Alejos
01:15:05 (Tr: 1:15:05)