Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

10a Mitja Marató de Terrassa

21K

18 gener 2009
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:06:13

T. oficial: 01:06:14

Inici real: 10:05:32

Hora meta: 11:11:44

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:05:30

Sexe:M

Ritme: 3:09 min/km

Club:

1:08:23
01:06:14
1:04:04
8449 dk7604h
Roger Roca Dalmau
01:06:25 (Tr: 1:06:23)
i
Jaume Leiva
01:07:47 (Tr: 1:07:46)
12282 dn61c84
Benito Ojeda Sanz
01:07:50 (Tr: 1:07:48)
i
Samson Cherop
01:08:09 (Tr: 1:08:07)
i
Jose manuel Granadero Lorca
01:08:11 (Tr: 1:08:10)
i
Marcos Sanza
01:08:23 (Tr: 1:08:21)

T. real: 01:06:23

T. oficial: 01:06:25

Inici real: 10:05:32

Hora meta: 11:11:55

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:05:30

Sexe:M

Ritme: 3:09 min/km

Club:

1:08:23
01:06:25
1:04:26
i
Driss Lakhouaja
01:06:14 (Tr: 1:06:13)
i
Jaume Leiva
01:07:47 (Tr: 1:07:46)
12282 dn61c84
Benito Ojeda Sanz
01:07:50 (Tr: 1:07:48)
i
Samson Cherop
01:08:09 (Tr: 1:08:07)
i
Jose manuel Granadero Lorca
01:08:11 (Tr: 1:08:10)
i
Marcos Sanza
01:08:23 (Tr: 1:08:21)

T. real: 01:07:46

T. oficial: 01:07:47

Inici real: 10:05:31

Hora meta: 11:13:17

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:05:30

Sexe:M

Ritme: 3:13 min/km

Club:

1:09:20
01:07:47
1:06:14
i
Driss Lakhouaja
01:06:14 (Tr: 1:06:13)
8449 dk7604h
Roger Roca Dalmau
01:06:25 (Tr: 1:06:23)
12282 dn61c84
Benito Ojeda Sanz
01:07:50 (Tr: 1:07:48)
i
Samson Cherop
01:08:09 (Tr: 1:08:07)
i
Jose manuel Granadero Lorca
01:08:11 (Tr: 1:08:10)
i
Marcos Sanza
01:08:23 (Tr: 1:08:21)
i
Adria Garcia
01:08:37 (Tr: 1:08:35)
i
Francisco Ribera Romero
01:08:47 (Tr: 1:08:45)
i
Toni Bernado
01:09:10 (Tr: 1:09:10)
i
David Bernado
01:09:20 (Tr: 1:09:19)

T. real: 01:07:48

T. oficial: 01:07:50

Inici real: 10:05:32

Hora meta: 11:13:20

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:05:30

Sexe:M

Ritme: 3:13 min/km

Club:

1:09:26
01:07:50
1:06:14
i
Driss Lakhouaja
01:06:14 (Tr: 1:06:13)
8449 dk7604h
Roger Roca Dalmau
01:06:25 (Tr: 1:06:23)
i
Jaume Leiva
01:07:47 (Tr: 1:07:46)
i
Samson Cherop
01:08:09 (Tr: 1:08:07)
i
Jose manuel Granadero Lorca
01:08:11 (Tr: 1:08:10)
i
Marcos Sanza
01:08:23 (Tr: 1:08:21)
i
Adria Garcia
01:08:37 (Tr: 1:08:35)
i
Francisco Ribera Romero
01:08:47 (Tr: 1:08:45)
i
Toni Bernado
01:09:10 (Tr: 1:09:10)
i
David Bernado
01:09:20 (Tr: 1:09:19)

T. real: 01:08:07

T. oficial: 01:08:09

Inici real: 10:05:32

Hora meta: 11:13:39

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:05:30

Sexe:M

Ritme: 3:14 min/km

Club:

1:09:53
01:08:09
1:06:25
8449 dk7604h
Roger Roca Dalmau
01:06:25 (Tr: 1:06:23)
i
Jaume Leiva
01:07:47 (Tr: 1:07:46)
12282 dn61c84
Benito Ojeda Sanz
01:07:50 (Tr: 1:07:48)
i
Jose manuel Granadero Lorca
01:08:11 (Tr: 1:08:10)
i
Marcos Sanza
01:08:23 (Tr: 1:08:21)
i
Adria Garcia
01:08:37 (Tr: 1:08:35)
i
Francisco Ribera Romero
01:08:47 (Tr: 1:08:45)
i
Toni Bernado
01:09:10 (Tr: 1:09:10)
i
David Bernado
01:09:20 (Tr: 1:09:19)

T. real: 01:08:10

T. oficial: 01:08:11

Inici real: 10:05:32

Hora meta: 11:13:41

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:05:30

Sexe:M

Ritme: 3:14 min/km

Club:

1:08:47
01:08:11
1:07:36
i
Jaume Leiva
01:07:47 (Tr: 1:07:46)
12282 dn61c84
Benito Ojeda Sanz
01:07:50 (Tr: 1:07:48)
i
Samson Cherop
01:08:09 (Tr: 1:08:07)
i
Marcos Sanza
01:08:23 (Tr: 1:08:21)
i
Adria Garcia
01:08:37 (Tr: 1:08:35)
i
Francisco Ribera Romero
01:08:47 (Tr: 1:08:45)

T. real: 01:08:21

T. oficial: 01:08:23

Inici real: 10:05:32

Hora meta: 11:13:53

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:05:30

Sexe:M

Ritme: 3:15 min/km

Club:

1:09:10
01:08:23
1:07:37
i
Jaume Leiva
01:07:47 (Tr: 1:07:46)
12282 dn61c84
Benito Ojeda Sanz
01:07:50 (Tr: 1:07:48)
i
Samson Cherop
01:08:09 (Tr: 1:08:07)
i
Jose manuel Granadero Lorca
01:08:11 (Tr: 1:08:10)
i
Adria Garcia
01:08:37 (Tr: 1:08:35)
i
Francisco Ribera Romero
01:08:47 (Tr: 1:08:45)
i
Toni Bernado
01:09:10 (Tr: 1:09:10)

T. real: 01:08:35

T. oficial: 01:08:37

Inici real: 10:05:32

Hora meta: 11:14:07

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:05:30

Sexe:M

Ritme: 3:16 min/km

Club:

1:09:20
01:08:37
1:07:53
i
Samson Cherop
01:08:09 (Tr: 1:08:07)
i
Jose manuel Granadero Lorca
01:08:11 (Tr: 1:08:10)
i
Marcos Sanza
01:08:23 (Tr: 1:08:21)
i
Francisco Ribera Romero
01:08:47 (Tr: 1:08:45)
i
Toni Bernado
01:09:10 (Tr: 1:09:10)
i
David Bernado
01:09:20 (Tr: 1:09:19)

T. real: 01:08:45

T. oficial: 01:08:47

Inici real: 10:05:32

Hora meta: 11:14:17

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:05:30

Sexe:M

Ritme: 3:16 min/km

Club:

1:09:56
01:08:47
1:07:37
i
Jaume Leiva
01:07:47 (Tr: 1:07:46)
12282 dn61c84
Benito Ojeda Sanz
01:07:50 (Tr: 1:07:48)
i
Samson Cherop
01:08:09 (Tr: 1:08:07)
i
Jose manuel Granadero Lorca
01:08:11 (Tr: 1:08:10)
i
Marcos Sanza
01:08:23 (Tr: 1:08:21)
i
Adria Garcia
01:08:37 (Tr: 1:08:35)
i
Toni Bernado
01:09:10 (Tr: 1:09:10)
i
David Bernado
01:09:20 (Tr: 1:09:19)
i
Omar Ougzif
01:09:56 (Tr: 1:09:56)

T. real: 01:09:10

T. oficial: 01:09:10

Inici real: 10:05:30

Hora meta: 11:14:40

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:05:30

Sexe:M

Ritme: 3:17 min/km

Club:

1:09:58
01:09:10
1:08:22
i
Marcos Sanza
01:08:23 (Tr: 1:08:21)
i
Adria Garcia
01:08:37 (Tr: 1:08:35)
i
Francisco Ribera Romero
01:08:47 (Tr: 1:08:45)
i
David Bernado
01:09:20 (Tr: 1:09:19)
i
Omar Ougzif
01:09:56 (Tr: 1:09:56)
i
Roberto Ruiz Balza De Vallejo
01:09:58 (Tr: 1:09:58)

T. real: 01:09:19

T. oficial: 01:09:20

Inici real: 10:05:32

Hora meta: 11:14:50

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:05:30

Sexe:M

Ritme: 3:18 min/km

Club:

1:10:04
01:09:20
1:08:37
i
Adria Garcia
01:08:37 (Tr: 1:08:35)
i
Francisco Ribera Romero
01:08:47 (Tr: 1:08:45)
i
Toni Bernado
01:09:10 (Tr: 1:09:10)
i
Omar Ougzif
01:09:56 (Tr: 1:09:56)
i
Roberto Ruiz Balza De Vallejo
01:09:58 (Tr: 1:09:58)
i
Agusti Roc Amador
01:10:01 (Tr: 1:09:59)

T. real: 01:09:56

T. oficial: 01:09:56

Inici real: 10:05:31

Hora meta: 11:15:26

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:05:30

Sexe:M

Ritme: 3:19 min/km

Club:

1:11:06
01:09:56
1:08:47
i
Francisco Ribera Romero
01:08:47 (Tr: 1:08:45)
i
Toni Bernado
01:09:10 (Tr: 1:09:10)
i
David Bernado
01:09:20 (Tr: 1:09:19)
i
Roberto Ruiz Balza De Vallejo
01:09:58 (Tr: 1:09:58)
i
Agusti Roc Amador
01:10:01 (Tr: 1:09:59)
i
Juan francisco Sanchez Sanchez
01:10:19 (Tr: 1:10:17)

T. real: 01:09:58

T. oficial: 01:09:58

Inici real: 10:05:30

Hora meta: 11:15:28

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:05:30

Sexe:M

Ritme: 3:19 min/km

Club:

1:10:46
01:09:58
1:09:10
i
Toni Bernado
01:09:10 (Tr: 1:09:10)
i
David Bernado
01:09:20 (Tr: 1:09:19)
i
Omar Ougzif
01:09:56 (Tr: 1:09:56)
i
Agusti Roc Amador
01:10:01 (Tr: 1:09:59)
i
Juan francisco Sanchez Sanchez
01:10:19 (Tr: 1:10:17)

T. real: 01:09:59

T. oficial: 01:10:01

Inici real: 10:05:33

Hora meta: 11:15:31

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:05:30

Sexe:M

Ritme: 3:20 min/km

Club:

1:10:42
01:10:01
1:09:20
i
David Bernado
01:09:20 (Tr: 1:09:19)
i
Omar Ougzif
01:09:56 (Tr: 1:09:56)
i
Roberto Ruiz Balza De Vallejo
01:09:58 (Tr: 1:09:58)
i
Juan francisco Sanchez Sanchez
01:10:19 (Tr: 1:10:17)

T. real: 01:10:17

T. oficial: 01:10:19

Inici real: 10:05:32

Hora meta: 11:15:49

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:05:30

Sexe:M

Ritme: 3:20 min/km

Club:

1:10:41
01:10:19
1:09:56
i
Omar Ougzif
01:09:56 (Tr: 1:09:56)
i
Roberto Ruiz Balza De Vallejo
01:09:58 (Tr: 1:09:58)
i
Agusti Roc Amador
01:10:01 (Tr: 1:09:59)