SubCurses

8RESULTATS

Mitja de Terrassa

5K

27 gener 2019

5K Mitja

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:24:18

T. oficial: 00:24:33

Inici real: 10:20:26

Hora meta: 10:44:43

Cat:M

Pos. categoria: 154

Inici cursa:10:20:10

Sexe:M

Ritme: 4:52 min/km

Club:

0:24:36
00:24:33
0:24:30
i
Carles Pons Gonzalez
00:24:34 (Tr: 0:24:19)
Begoña Sánchez Fernández
00:24:36 (Tr: 0:24:24)
Alex Alvarez Garcia
00:24:31 (Tr: 0:24:27)
David Fité Berenguer
00:24:34 (Tr: 0:24:27)

T. real: 00:24:19

T. oficial: 00:24:21

Inici real: 10:20:13

Hora meta: 10:44:31

Cat:F

Pos. categoria: 26

Inici cursa:10:20:10

Sexe:F

Ritme: 4:52 min/km

Club: ga lluisos mataro

0:24:36
00:24:21
0:24:07
Octavi Pons Salvador
00:24:33 (Tr: 0:24:18)
i
Carles Pons Gonzalez
00:24:34 (Tr: 0:24:19)
Patricia Jiménez Molina
00:24:27 (Tr: 0:24:19)
i
Albert Ferrer Elias
00:24:27 (Tr: 0:24:20)
i
Ona Espot Reig
00:24:26 (Tr: 0:24:23)
Begoña Sánchez Fernández
00:24:36 (Tr: 0:24:24)
Alex Alvarez Garcia
00:24:31 (Tr: 0:24:27)
David Fité Berenguer
00:24:34 (Tr: 0:24:27)

T. real: 00:24:19

T. oficial: 00:24:34

Inici real: 10:20:25

Hora meta: 10:44:44

Cat:M

Pos. categoria: 155

Inici cursa:10:20:10

Sexe:M

Ritme: 4:52 min/km

Club:

0:24:36
00:24:34
0:24:31
Octavi Pons Salvador
00:24:33 (Tr: 0:24:18)
Begoña Sánchez Fernández
00:24:36 (Tr: 0:24:24)
David Fité Berenguer
00:24:34 (Tr: 0:24:27)

T. real: 00:24:19

T. oficial: 00:24:27

Inici real: 10:20:18

Hora meta: 10:44:37

Cat:F

Pos. categoria: 27

Inici cursa:10:20:10

Sexe:F

Ritme: 4:52 min/km

Club:

0:24:36
00:24:27
0:24:18
Octavi Pons Salvador
00:24:33 (Tr: 0:24:18)
i
Xantal Oller Soler
00:24:21 (Tr: 0:24:19)
i
Carles Pons Gonzalez
00:24:34 (Tr: 0:24:19)
i
Albert Ferrer Elias
00:24:27 (Tr: 0:24:20)
i
Ona Espot Reig
00:24:26 (Tr: 0:24:23)
Begoña Sánchez Fernández
00:24:36 (Tr: 0:24:24)
Alex Alvarez Garcia
00:24:31 (Tr: 0:24:27)
David Fité Berenguer
00:24:34 (Tr: 0:24:27)

T. real: 00:24:20

T. oficial: 00:24:27

Inici real: 10:20:18

Hora meta: 10:44:37

Cat:M

Pos. categoria: 156

Inici cursa:10:20:10

Sexe:M

Ritme: 4:52 min/km

Club:

0:24:43
00:24:27
0:24:11
Octavi Pons Salvador
00:24:33 (Tr: 0:24:18)
i
Xantal Oller Soler
00:24:21 (Tr: 0:24:19)
i
Carles Pons Gonzalez
00:24:34 (Tr: 0:24:19)
Patricia Jiménez Molina
00:24:27 (Tr: 0:24:19)
i
Ona Espot Reig
00:24:26 (Tr: 0:24:23)
Begoña Sánchez Fernández
00:24:36 (Tr: 0:24:24)
i
Pere Fortuny Casas
00:24:43 (Tr: 0:24:25)
i
Jordi Ramirez López
00:24:40 (Tr: 0:24:26)
Alex Alvarez Garcia
00:24:31 (Tr: 0:24:27)
David Fité Berenguer
00:24:34 (Tr: 0:24:27)
i
Carles Capdevila Àguila
00:24:39 (Tr: 0:24:31)

T. real: 00:24:23

T. oficial: 00:24:26

Inici real: 10:20:14

Hora meta: 10:44:36

Cat:F

Pos. categoria: 28

Inici cursa:10:20:10

Sexe:F

Ritme: 4:53 min/km

Club:

0:24:40
00:24:26
0:24:13
Octavi Pons Salvador
00:24:33 (Tr: 0:24:18)
i
Xantal Oller Soler
00:24:21 (Tr: 0:24:19)
i
Carles Pons Gonzalez
00:24:34 (Tr: 0:24:19)
Patricia Jiménez Molina
00:24:27 (Tr: 0:24:19)
i
Albert Ferrer Elias
00:24:27 (Tr: 0:24:20)
Begoña Sánchez Fernández
00:24:36 (Tr: 0:24:24)
i
Jordi Ramirez López
00:24:40 (Tr: 0:24:26)
Alex Alvarez Garcia
00:24:31 (Tr: 0:24:27)
David Fité Berenguer
00:24:34 (Tr: 0:24:27)
i
Carles Capdevila Àguila
00:24:39 (Tr: 0:24:31)

T. real: 00:24:24

T. oficial: 00:24:36

Inici real: 10:20:23

Hora meta: 10:44:46

Cat:SenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:20:10

Sexe:F

Ritme: 4:53 min/km

Club: i run with leiva

0:24:45
00:24:36
0:24:27
Octavi Pons Salvador
00:24:33 (Tr: 0:24:18)
i
Carles Pons Gonzalez
00:24:34 (Tr: 0:24:19)
Patricia Jiménez Molina
00:24:27 (Tr: 0:24:19)
i
Albert Ferrer Elias
00:24:27 (Tr: 0:24:20)
i
Pere Fortuny Casas
00:24:43 (Tr: 0:24:25)
i
Jordi Ramirez López
00:24:40 (Tr: 0:24:26)
Alex Alvarez Garcia
00:24:31 (Tr: 0:24:27)
David Fité Berenguer
00:24:34 (Tr: 0:24:27)
i
Carles Capdevila Àguila
00:24:39 (Tr: 0:24:31)

T. real: 00:24:25

T. oficial: 00:24:43

Inici real: 10:20:29

Hora meta: 10:44:53

Cat:M

Pos. categoria: 157

Inici cursa:10:20:10

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club:

0:24:59
00:24:43
0:24:27
Octavi Pons Salvador
00:24:33 (Tr: 0:24:18)
i
Carles Pons Gonzalez
00:24:34 (Tr: 0:24:19)
i
Albert Ferrer Elias
00:24:27 (Tr: 0:24:20)
Begoña Sánchez Fernández
00:24:36 (Tr: 0:24:24)
i
Jordi Ramirez López
00:24:40 (Tr: 0:24:26)
Alex Alvarez Garcia
00:24:31 (Tr: 0:24:27)
David Fité Berenguer
00:24:34 (Tr: 0:24:27)
i
Carles Capdevila Àguila
00:24:39 (Tr: 0:24:31)

T. real: 00:24:26

T. oficial: 00:24:40

Inici real: 10:20:25

Hora meta: 10:44:50

Cat:M

Pos. categoria: 158

Inici cursa:10:20:10

Sexe:M

Ritme: 4:54 min/km

Club:

0:24:53
00:24:40
0:24:26
Octavi Pons Salvador
00:24:33 (Tr: 0:24:18)
i
Carles Pons Gonzalez
00:24:34 (Tr: 0:24:19)
Patricia Jiménez Molina
00:24:27 (Tr: 0:24:19)
i
Albert Ferrer Elias
00:24:27 (Tr: 0:24:20)
i
Ona Espot Reig
00:24:26 (Tr: 0:24:23)
Begoña Sánchez Fernández
00:24:36 (Tr: 0:24:24)
i
Pere Fortuny Casas
00:24:43 (Tr: 0:24:25)
Alex Alvarez Garcia
00:24:31 (Tr: 0:24:27)
David Fité Berenguer
00:24:34 (Tr: 0:24:27)
i
Carles Capdevila Àguila
00:24:39 (Tr: 0:24:31)

T. real: 00:24:27

T. oficial: 00:24:31

Inici real: 10:20:15

Hora meta: 10:44:41

Cat:M

Pos. categoria: 159

Inici cursa:10:20:10

Sexe:M

Ritme: 4:54 min/km

Club:

0:25:08
00:24:31
0:23:54
Octavi Pons Salvador
00:24:33 (Tr: 0:24:18)
i
Xantal Oller Soler
00:24:21 (Tr: 0:24:19)
i
Carles Pons Gonzalez
00:24:34 (Tr: 0:24:19)
Patricia Jiménez Molina
00:24:27 (Tr: 0:24:19)
i
Albert Ferrer Elias
00:24:27 (Tr: 0:24:20)
i
Ona Espot Reig
00:24:26 (Tr: 0:24:23)
Begoña Sánchez Fernández
00:24:36 (Tr: 0:24:24)
i
Pere Fortuny Casas
00:24:43 (Tr: 0:24:25)
i
Jordi Ramirez López
00:24:40 (Tr: 0:24:26)
David Fité Berenguer
00:24:34 (Tr: 0:24:27)
i
Carles Capdevila Àguila
00:24:39 (Tr: 0:24:31)
i
Juanjo Guimerà Nicolás
00:25:08 (Tr: 0:24:32)

T. real: 00:24:27

T. oficial: 00:24:34

Inici real: 10:20:18

Hora meta: 10:44:44

Cat:M

Pos. categoria: 160

Inici cursa:10:20:10

Sexe:M

Ritme: 4:54 min/km

Club: c.n. terrassa - cicles mo

0:25:21
00:24:34
0:23:47
Octavi Pons Salvador
00:24:33 (Tr: 0:24:18)
i
Xantal Oller Soler
00:24:21 (Tr: 0:24:19)
i
Carles Pons Gonzalez
00:24:34 (Tr: 0:24:19)
Patricia Jiménez Molina
00:24:27 (Tr: 0:24:19)
i
Albert Ferrer Elias
00:24:27 (Tr: 0:24:20)
i
Ona Espot Reig
00:24:26 (Tr: 0:24:23)
Begoña Sánchez Fernández
00:24:36 (Tr: 0:24:24)
i
Pere Fortuny Casas
00:24:43 (Tr: 0:24:25)
i
Jordi Ramirez López
00:24:40 (Tr: 0:24:26)
Alex Alvarez Garcia
00:24:31 (Tr: 0:24:27)
i
Carles Capdevila Àguila
00:24:39 (Tr: 0:24:31)
i
Juanjo Guimerà Nicolás
00:25:08 (Tr: 0:24:32)
i
Andres Gortchacow
00:25:21 (Tr: 0:24:34)

T. real: 00:24:31

T. oficial: 00:24:39

Inici real: 10:20:19

Hora meta: 10:44:49

Cat:M

Pos. categoria: 161

Inici cursa:10:20:10

Sexe:M

Ritme: 4:55 min/km

Club:

0:25:30
00:24:39
0:23:49
Octavi Pons Salvador
00:24:33 (Tr: 0:24:18)
i
Xantal Oller Soler
00:24:21 (Tr: 0:24:19)
i
Carles Pons Gonzalez
00:24:34 (Tr: 0:24:19)
Patricia Jiménez Molina
00:24:27 (Tr: 0:24:19)
i
Albert Ferrer Elias
00:24:27 (Tr: 0:24:20)
i
Ona Espot Reig
00:24:26 (Tr: 0:24:23)
Begoña Sánchez Fernández
00:24:36 (Tr: 0:24:24)
i
Pere Fortuny Casas
00:24:43 (Tr: 0:24:25)
i
Jordi Ramirez López
00:24:40 (Tr: 0:24:26)
Alex Alvarez Garcia
00:24:31 (Tr: 0:24:27)
David Fité Berenguer
00:24:34 (Tr: 0:24:27)
i
Juanjo Guimerà Nicolás
00:25:08 (Tr: 0:24:32)
i
Andres Gortchacow
00:25:21 (Tr: 0:24:34)
i
Xavi turtle Hernando Usieto
00:25:30 (Tr: 0:24:34)

T. real: 00:24:32

T. oficial: 00:25:08

Inici real: 10:20:47

Hora meta: 10:45:18

Cat:M

Pos. categoria: 162

Inici cursa:10:20:10

Sexe:M

Ritme: 4:55 min/km

Club:

0:25:46
00:25:08
0:24:31
Octavi Pons Salvador
00:24:33 (Tr: 0:24:18)
i
Carles Pons Gonzalez
00:24:34 (Tr: 0:24:19)
Begoña Sánchez Fernández
00:24:36 (Tr: 0:24:24)
i
Pere Fortuny Casas
00:24:43 (Tr: 0:24:25)
i
Jordi Ramirez López
00:24:40 (Tr: 0:24:26)
Alex Alvarez Garcia
00:24:31 (Tr: 0:24:27)
David Fité Berenguer
00:24:34 (Tr: 0:24:27)
i
Carles Capdevila Àguila
00:24:39 (Tr: 0:24:31)
i
Andres Gortchacow
00:25:21 (Tr: 0:24:34)
i
Xavi turtle Hernando Usieto
00:25:30 (Tr: 0:24:34)

T. real: 00:24:34

T. oficial: 00:25:21

Inici real: 10:20:58

Hora meta: 10:45:31

Cat:M

Pos. categoria: 163

Inici cursa:10:20:10

Sexe:M

Ritme: 4:55 min/km

Club:

0:26:08
00:25:21
0:24:34
Begoña Sánchez Fernández
00:24:36 (Tr: 0:24:24)
i
Pere Fortuny Casas
00:24:43 (Tr: 0:24:25)
i
Jordi Ramirez López
00:24:40 (Tr: 0:24:26)
David Fité Berenguer
00:24:34 (Tr: 0:24:27)
i
Carles Capdevila Àguila
00:24:39 (Tr: 0:24:31)
i
Juanjo Guimerà Nicolás
00:25:08 (Tr: 0:24:32)
i
Xavi turtle Hernando Usieto
00:25:30 (Tr: 0:24:34)

T. real: 00:24:34

T. oficial: 00:25:30

Inici real: 10:21:06

Hora meta: 10:45:40

Cat:M

Pos. categoria: 164

Inici cursa:10:20:10

Sexe:M

Ritme: 4:55 min/km

Club: cirsa running club

0:26:20
00:25:30
0:24:39
i
Pere Fortuny Casas
00:24:43 (Tr: 0:24:25)
i
Jordi Ramirez López
00:24:40 (Tr: 0:24:26)
i
Carles Capdevila Àguila
00:24:39 (Tr: 0:24:31)
i
Juanjo Guimerà Nicolás
00:25:08 (Tr: 0:24:32)
i
Andres Gortchacow
00:25:21 (Tr: 0:24:34)