Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

MITJA MARATÓ Ciutat de Vilanova

21k

11 desembre 2016
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:23:50

T. oficial: 01:23:55

Inici real: 10:00:05

Hora meta: 11:23:55

Cat:M3

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: ce picornell

1:24:12
01:23:55
1:23:38
Manuel Jimenez Hidalgo
01:23:57 (Tr: 1:23:54)
David Francisco Castro
01:24:03 (Tr: 1:24:00)
i
Raúl Agudo Parra
01:24:07 (Tr: 1:24:04)
Francisco Romero Alarcon
01:24:07 (Tr: 1:24:05)
José maría Bea González
01:24:09 (Tr: 1:24:06)
David López Calderón
01:24:12 (Tr: 1:24:10)

T. real: 01:23:54

T. oficial: 01:23:57

Inici real: 10:00:03

Hora meta: 11:23:57

Cat:M4

Pos. categoria: 23

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: jia's team limitless

1:24:12
01:23:57
1:23:43
i
Víctor Rojas Cervellera
01:23:55 (Tr: 1:23:50)
David Francisco Castro
01:24:03 (Tr: 1:24:00)
i
Raúl Agudo Parra
01:24:07 (Tr: 1:24:04)
Francisco Romero Alarcon
01:24:07 (Tr: 1:24:05)
José maría Bea González
01:24:09 (Tr: 1:24:06)
David López Calderón
01:24:12 (Tr: 1:24:10)

T. real: 01:24:00

T. oficial: 01:24:03

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 11:24:03

Cat:M4

Pos. categoria: 24

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: c.a.olesa

1:24:12
01:24:03
1:23:54
i
Víctor Rojas Cervellera
01:23:55 (Tr: 1:23:50)
Manuel Jimenez Hidalgo
01:23:57 (Tr: 1:23:54)
i
Raúl Agudo Parra
01:24:07 (Tr: 1:24:04)
Francisco Romero Alarcon
01:24:07 (Tr: 1:24:05)
José maría Bea González
01:24:09 (Tr: 1:24:06)
David López Calderón
01:24:12 (Tr: 1:24:10)

T. real: 01:24:04

T. oficial: 01:24:07

Inici real: 10:00:03

Hora meta: 11:24:07

Cat:M3

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: caolesa

1:24:19
01:24:07
1:23:55
i
Víctor Rojas Cervellera
01:23:55 (Tr: 1:23:50)
Manuel Jimenez Hidalgo
01:23:57 (Tr: 1:23:54)
David Francisco Castro
01:24:03 (Tr: 1:24:00)
Francisco Romero Alarcon
01:24:07 (Tr: 1:24:05)
José maría Bea González
01:24:09 (Tr: 1:24:06)
David López Calderón
01:24:12 (Tr: 1:24:10)
Alejandro Giral Aguilar
01:24:17 (Tr: 1:24:14)
i
Manuel Frutos Medina
01:24:17 (Tr: 1:23:49)

T. real: 01:24:05

T. oficial: 01:24:07

Inici real: 10:00:02

Hora meta: 11:24:07

Cat:M4

Pos. categoria: 25

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club:

1:24:17
01:24:07
1:23:57
Manuel Jimenez Hidalgo
01:23:57 (Tr: 1:23:54)
David Francisco Castro
01:24:03 (Tr: 1:24:00)
i
Raúl Agudo Parra
01:24:07 (Tr: 1:24:04)
José maría Bea González
01:24:09 (Tr: 1:24:06)
David López Calderón
01:24:12 (Tr: 1:24:10)
Alejandro Giral Aguilar
01:24:17 (Tr: 1:24:14)

T. real: 01:24:06

T. oficial: 01:24:09

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 11:24:09

Cat:M4

Pos. categoria: 26

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: c.a. atletesvng

1:24:17
01:24:09
1:24:01
David Francisco Castro
01:24:03 (Tr: 1:24:00)
i
Raúl Agudo Parra
01:24:07 (Tr: 1:24:04)
Francisco Romero Alarcon
01:24:07 (Tr: 1:24:05)
David López Calderón
01:24:12 (Tr: 1:24:10)
Alejandro Giral Aguilar
01:24:17 (Tr: 1:24:14)
i
Manuel Frutos Medina
01:24:17 (Tr: 1:23:49)

T. real: 01:24:10

T. oficial: 01:24:12

Inici real: 10:00:03

Hora meta: 11:24:12

Cat:M4

Pos. categoria: 27

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club:

1:24:19
01:24:12
1:24:05
i
Raúl Agudo Parra
01:24:07 (Tr: 1:24:04)
Francisco Romero Alarcon
01:24:07 (Tr: 1:24:05)
José maría Bea González
01:24:09 (Tr: 1:24:06)
Alejandro Giral Aguilar
01:24:17 (Tr: 1:24:14)
i
Manuel Frutos Medina
01:24:17 (Tr: 1:23:49)
Ivan Beas Pizarro
01:24:19 (Tr: 1:24:14)

T. real: 01:24:14

T. oficial: 01:24:17

Inici real: 10:00:03

Hora meta: 11:24:17

Cat:M4

Pos. categoria: 28

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: sedentaris.cat aurun

1:24:26
01:24:17
1:24:07
Francisco Romero Alarcon
01:24:07 (Tr: 1:24:05)
José maría Bea González
01:24:09 (Tr: 1:24:06)
David López Calderón
01:24:12 (Tr: 1:24:10)
i
Manuel Frutos Medina
01:24:17 (Tr: 1:23:49)
Ivan Beas Pizarro
01:24:19 (Tr: 1:24:14)
Julio jose Navaz Tejero
01:24:23 (Tr: 1:24:20)
i
Cristian Hernandez Rico
01:24:23 (Tr: 1:24:18)
Iban Marquina Alos
01:24:24 (Tr: 1:24:23)
i
Guillem Grimau Bel
01:24:24 (Tr: 1:24:17)
i
Vicente Torres Riballo
01:24:25 (Tr: 1:24:22)

T. real: 01:23:49

T. oficial: 01:24:17

Inici real: 10:00:29

Hora meta: 11:24:17

Cat:M3

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club:

1:24:25
01:24:17
1:24:09
José maría Bea González
01:24:09 (Tr: 1:24:06)
David López Calderón
01:24:12 (Tr: 1:24:10)
Alejandro Giral Aguilar
01:24:17 (Tr: 1:24:14)
Ivan Beas Pizarro
01:24:19 (Tr: 1:24:14)
Julio jose Navaz Tejero
01:24:23 (Tr: 1:24:20)
i
Cristian Hernandez Rico
01:24:23 (Tr: 1:24:18)
Iban Marquina Alos
01:24:24 (Tr: 1:24:23)
i
Guillem Grimau Bel
01:24:24 (Tr: 1:24:17)
i
Vicente Torres Riballo
01:24:25 (Tr: 1:24:22)

T. real: 01:24:14

T. oficial: 01:24:19

Inici real: 10:00:06

Hora meta: 11:24:19

Cat:M4

Pos. categoria: 29

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: runruneando

1:24:27
01:24:19
1:24:12
David López Calderón
01:24:12 (Tr: 1:24:10)
Alejandro Giral Aguilar
01:24:17 (Tr: 1:24:14)
i
Manuel Frutos Medina
01:24:17 (Tr: 1:23:49)
Julio jose Navaz Tejero
01:24:23 (Tr: 1:24:20)
i
Cristian Hernandez Rico
01:24:23 (Tr: 1:24:18)
Iban Marquina Alos
01:24:24 (Tr: 1:24:23)
i
Guillem Grimau Bel
01:24:24 (Tr: 1:24:17)
i
Vicente Torres Riballo
01:24:25 (Tr: 1:24:22)

T. real: 01:24:20

T. oficial: 01:24:23

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 11:24:23

Cat:M5

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: corredors.cat

1:24:30
01:24:23
1:24:17
Alejandro Giral Aguilar
01:24:17 (Tr: 1:24:14)
i
Manuel Frutos Medina
01:24:17 (Tr: 1:23:49)
Ivan Beas Pizarro
01:24:19 (Tr: 1:24:14)
Iban Marquina Alos
01:24:24 (Tr: 1:24:23)
i
Guillem Grimau Bel
01:24:24 (Tr: 1:24:17)
i
Vicente Torres Riballo
01:24:25 (Tr: 1:24:22)

T. real: 01:24:18

T. oficial: 01:24:23

Inici real: 10:00:06

Hora meta: 11:24:23

Cat:M3

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club:

1:24:30
01:24:23
1:24:17
i
Manuel Frutos Medina
01:24:17 (Tr: 1:23:49)
Ivan Beas Pizarro
01:24:19 (Tr: 1:24:14)
Iban Marquina Alos
01:24:24 (Tr: 1:24:23)
i
Guillem Grimau Bel
01:24:24 (Tr: 1:24:17)
i
Vicente Torres Riballo
01:24:25 (Tr: 1:24:22)

T. real: 01:24:23

T. oficial: 01:24:24

Inici real: 10:00:01

Hora meta: 11:24:24

Cat:M4

Pos. categoria: 30

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: club natació sabadell

1:24:28
01:24:24
1:24:19
Ivan Beas Pizarro
01:24:19 (Tr: 1:24:14)
Julio jose Navaz Tejero
01:24:23 (Tr: 1:24:20)
i
Cristian Hernandez Rico
01:24:23 (Tr: 1:24:18)
i
Guillem Grimau Bel
01:24:24 (Tr: 1:24:17)
i
Vicente Torres Riballo
01:24:25 (Tr: 1:24:22)

T. real: 01:24:17

T. oficial: 01:24:24

Inici real: 10:00:08

Hora meta: 11:24:24

Cat:M3

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: esportiu penedes

1:24:26
01:24:24
1:24:22
Julio jose Navaz Tejero
01:24:23 (Tr: 1:24:20)
i
Cristian Hernandez Rico
01:24:23 (Tr: 1:24:18)
Iban Marquina Alos
01:24:24 (Tr: 1:24:23)
i
Vicente Torres Riballo
01:24:25 (Tr: 1:24:22)

T. real: 01:24:22

T. oficial: 01:24:25

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 11:24:25

Cat:M4

Pos. categoria: 31

Inici cursa:10:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club:

1:24:27
01:24:25
1:24:23
Julio jose Navaz Tejero
01:24:23 (Tr: 1:24:20)
i
Cristian Hernandez Rico
01:24:23 (Tr: 1:24:18)
Iban Marquina Alos
01:24:24 (Tr: 1:24:23)
i
Guillem Grimau Bel
01:24:24 (Tr: 1:24:17)