Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

MITJA MARATÓ Ciutat de Vilanova

21k

17 desembre 2023

10k 21k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:20:50

T. oficial: 01:20:52

Inici real: 09:30:14

Hora meta: 10:51:04

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club: c.e.deporunners

k10: 0:38:12

Hora k10 : 10:08:25

Pos k10 : 32

-

Meta: 1:20:50

Hora meta: 10:51:04

Pos meta : 31

X 1 posició

1:22:16
01:20:52
1:19:27
Alberto Rodriguez Espinosa
01:20:57 (Tr: 1:20:56)
i
Javier Soro Valldosera
01:21:08 (Tr: 1:21:03)
i
Jacobo Ibáñez López-cordón
01:21:47 (Tr: 1:21:47)
Fran Cruz
01:21:50 (Tr: 1:21:47)
Juan carlos Diaz Serrano
01:22:05 (Tr: 1:22:01)
i
Borja Ribas Caballín
01:22:16 (Tr: 1:21:46)

T. real: 01:20:56

T. oficial: 01:20:57

Inici real: 09:30:14

Hora meta: 10:51:09

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: camí dels ibers

k10: 0:37:37

Hora k10 : 10:07:51

Pos k10 : 20

-

Meta: 1:20:56

Hora meta: 10:51:09

Pos meta : 32

Y 12 posicions

1:22:16
01:20:57
1:19:39
i
Alexis Serra Marcos
01:20:52 (Tr: 1:20:50)
i
Javier Soro Valldosera
01:21:08 (Tr: 1:21:03)
i
Jacobo Ibáñez López-cordón
01:21:47 (Tr: 1:21:47)
Fran Cruz
01:21:50 (Tr: 1:21:47)
Juan carlos Diaz Serrano
01:22:05 (Tr: 1:22:01)
i
Borja Ribas Caballín
01:22:16 (Tr: 1:21:46)

T. real: 01:21:03

T. oficial: 01:21:08

Inici real: 09:30:17

Hora meta: 10:51:20

Cat:SenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: r3 triatlo ripollet

k10: 0:38:19

Hora k10 : 10:08:35

Pos k10 : 36

-

Meta: 1:21:03

Hora meta: 10:51:20

Pos meta : 33

X 3 posicions

1:22:16
01:21:08
1:19:59
i
Alexis Serra Marcos
01:20:52 (Tr: 1:20:50)
Alberto Rodriguez Espinosa
01:20:57 (Tr: 1:20:56)
i
Jacobo Ibáñez López-cordón
01:21:47 (Tr: 1:21:47)
Fran Cruz
01:21:50 (Tr: 1:21:47)
Juan carlos Diaz Serrano
01:22:05 (Tr: 1:22:01)
i
Borja Ribas Caballín
01:22:16 (Tr: 1:21:46)

T. real: 01:21:47

T. oficial: 01:21:47

Inici real: 09:30:13

Hora meta: 10:51:59

Cat:Vt3M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: purasangre

k10: 0:38:21

Hora k10 : 10:08:34

Pos k10 : 35

-

Meta: 1:21:47

Hora meta: 10:51:59

Pos meta : 34

X 1 posició

1:22:43
01:21:47
1:20:52
i
Alexis Serra Marcos
01:20:52 (Tr: 1:20:50)
Alberto Rodriguez Espinosa
01:20:57 (Tr: 1:20:56)
i
Javier Soro Valldosera
01:21:08 (Tr: 1:21:03)
Fran Cruz
01:21:50 (Tr: 1:21:47)
Juan carlos Diaz Serrano
01:22:05 (Tr: 1:22:01)
i
Borja Ribas Caballín
01:22:16 (Tr: 1:21:46)
i
Martí Rodríguez Suñé
01:22:23 (Tr: 1:22:22)
i
Joel Alcaraz
01:22:42 (Tr: 1:22:40)

T. real: 01:21:47

T. oficial: 01:21:50

Inici real: 09:30:16

Hora meta: 10:52:02

Cat:SenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: run4you

k10: 0:37:50

Hora k10 : 10:08:05

Pos k10 : 31

-

Meta: 1:21:47

Hora meta: 10:52:02

Pos meta : 35

Y 4 posicions

1:22:43
01:21:50
1:20:57
Alberto Rodriguez Espinosa
01:20:57 (Tr: 1:20:56)
i
Javier Soro Valldosera
01:21:08 (Tr: 1:21:03)
i
Jacobo Ibáñez López-cordón
01:21:47 (Tr: 1:21:47)
Juan carlos Diaz Serrano
01:22:05 (Tr: 1:22:01)
i
Borja Ribas Caballín
01:22:16 (Tr: 1:21:46)
i
Martí Rodríguez Suñé
01:22:23 (Tr: 1:22:22)
i
Joel Alcaraz
01:22:42 (Tr: 1:22:40)

T. real: 01:22:01

T. oficial: 01:22:05

Inici real: 09:30:17

Hora meta: 10:52:17

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club:

k10: 0:38:11

Hora k10 : 10:08:27

Pos k10 : 34

-

Meta: 1:22:01

Hora meta: 10:52:17

Pos meta : 36

Y 2 posicions

1:23:02
01:22:05
1:21:08
i
Javier Soro Valldosera
01:21:08 (Tr: 1:21:03)
i
Jacobo Ibáñez López-cordón
01:21:47 (Tr: 1:21:47)
Fran Cruz
01:21:50 (Tr: 1:21:47)
i
Borja Ribas Caballín
01:22:16 (Tr: 1:21:46)
i
Martí Rodríguez Suñé
01:22:23 (Tr: 1:22:22)
i
Joel Alcaraz
01:22:42 (Tr: 1:22:40)

T. real: 01:21:46

T. oficial: 01:22:16

Inici real: 09:30:43

Hora meta: 10:52:28

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: bbb

k10: 0:45:06

Hora k10 : 10:15:48

Pos k10 : 173

-

Meta: 1:21:46

Hora meta: 10:52:28

Pos meta : 37

X 136 posicions

1:23:14
01:22:16
1:21:18
i
Jacobo Ibáñez López-cordón
01:21:47 (Tr: 1:21:47)
Fran Cruz
01:21:50 (Tr: 1:21:47)
Juan carlos Diaz Serrano
01:22:05 (Tr: 1:22:01)
i
Martí Rodríguez Suñé
01:22:23 (Tr: 1:22:22)
i
Joel Alcaraz
01:22:42 (Tr: 1:22:40)
Alejandro Giral Aguilar
01:23:14 (Tr: 1:23:12)

T. real: 01:22:22

T. oficial: 01:22:23

Inici real: 09:30:14

Hora meta: 10:52:35

Cat:SenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: iso+

k10: 0:38:38

Hora k10 : 10:08:52

Pos k10 : 38

-

Meta: 1:22:22

Hora meta: 10:52:35

Pos meta : 38

Z

1:23:33
01:22:23
1:21:13
i
Jacobo Ibáñez López-cordón
01:21:47 (Tr: 1:21:47)
Fran Cruz
01:21:50 (Tr: 1:21:47)
Juan carlos Diaz Serrano
01:22:05 (Tr: 1:22:01)
i
Borja Ribas Caballín
01:22:16 (Tr: 1:21:46)
i
Joel Alcaraz
01:22:42 (Tr: 1:22:40)
Alejandro Giral Aguilar
01:23:14 (Tr: 1:23:12)
Oriol Rovira Arbalat
01:23:33 (Tr: 1:23:27)

T. real: 01:22:40

T. oficial: 01:22:42

Inici real: 09:30:15

Hora meta: 10:52:54

Cat:SenM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: transtriatlon

k10: 0:38:41

Hora k10 : 10:08:55

Pos k10 : 40

-

Meta: 1:22:40

Hora meta: 10:52:54

Pos meta : 39

X 1 posició

1:23:35
01:22:42
1:21:50
Fran Cruz
01:21:50 (Tr: 1:21:47)
Juan carlos Diaz Serrano
01:22:05 (Tr: 1:22:01)
i
Borja Ribas Caballín
01:22:16 (Tr: 1:21:46)
i
Martí Rodríguez Suñé
01:22:23 (Tr: 1:22:22)
Alejandro Giral Aguilar
01:23:14 (Tr: 1:23:12)
Oriol Rovira Arbalat
01:23:33 (Tr: 1:23:27)
Luis miguel Ferrer Fernandez
01:23:35 (Tr: 1:23:33)

T. real: 01:23:12

T. oficial: 01:23:14

Inici real: 09:30:14

Hora meta: 10:53:26

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: sedentaris.cat estate bcn

k10: 0:38:36

Hora k10 : 10:08:50

Pos k10 : 37

-

Meta: 1:23:12

Hora meta: 10:53:26

Pos meta : 40

Y 3 posicions

1:24:12
01:23:14
1:22:16
i
Borja Ribas Caballín
01:22:16 (Tr: 1:21:46)
i
Martí Rodríguez Suñé
01:22:23 (Tr: 1:22:22)
i
Joel Alcaraz
01:22:42 (Tr: 1:22:40)
Oriol Rovira Arbalat
01:23:33 (Tr: 1:23:27)
Luis miguel Ferrer Fernandez
01:23:35 (Tr: 1:23:33)
i
Oriol Veciana Del Rio
01:23:35 (Tr: 1:23:24)
i
Guillem Camprubi Planell
01:23:41 (Tr: 1:23:38)
David Gil Moldes
01:23:43 (Tr: 1:23:31)
i
Dmytro Rasnovsky
01:23:44 (Tr: 1:23:33)
Marc Collado Catalán
01:23:49 (Tr: 1:23:46)
i
Jorge Rodriguez Bautista
01:23:54 (Tr: 1:23:54)
Jordi Moya Muñoz
01:23:59 (Tr: 1:23:42)
i
Jordi Brunet Pons
01:24:00 (Tr: 1:23:49)
Elisabet Martin Almansa
01:24:02 (Tr: 1:24:00)
Francisco Alcalde Alcazar
01:24:09 (Tr: 1:24:02)

T. real: 01:23:27

T. oficial: 01:23:33

Inici real: 09:30:19

Hora meta: 10:53:45

Cat:SenM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: transtriatlon

k10: No data

Hora k10: No data

Pos k10 : -

-

Meta: 1:23:27

Hora meta: 10:53:45

Pos meta : 41

-

1:24:43
01:23:33
1:22:23
i
Martí Rodríguez Suñé
01:22:23 (Tr: 1:22:22)
i
Joel Alcaraz
01:22:42 (Tr: 1:22:40)
Alejandro Giral Aguilar
01:23:14 (Tr: 1:23:12)
Luis miguel Ferrer Fernandez
01:23:35 (Tr: 1:23:33)
i
Oriol Veciana Del Rio
01:23:35 (Tr: 1:23:24)
i
Guillem Camprubi Planell
01:23:41 (Tr: 1:23:38)
David Gil Moldes
01:23:43 (Tr: 1:23:31)
i
Dmytro Rasnovsky
01:23:44 (Tr: 1:23:33)
Marc Collado Catalán
01:23:49 (Tr: 1:23:46)
i
Jorge Rodriguez Bautista
01:23:54 (Tr: 1:23:54)
Jordi Moya Muñoz
01:23:59 (Tr: 1:23:42)
i
Jordi Brunet Pons
01:24:00 (Tr: 1:23:49)
Elisabet Martin Almansa
01:24:02 (Tr: 1:24:00)
Francisco Alcalde Alcazar
01:24:09 (Tr: 1:24:02)
Bertran Guasch Parera
01:24:14 (Tr: 1:24:07)
Gerard Gonzalez Rodríguez
01:24:17 (Tr: 1:24:12)
Albert González Martínez
01:24:21 (Tr: 1:24:17)
José maría Bea González
01:24:21 (Tr: 1:24:17)
i
Fèlix Garcia Filip
01:24:23 (Tr: 1:24:18)
i
Vicente Torres Riballo
01:24:39 (Tr: 1:24:37)
i
Damián Bruna Figueira
01:24:39 (Tr: 1:24:33)
i
Hugo Ruiz Fernández
01:24:40 (Tr: 1:24:34)

T. real: 01:23:33

T. oficial: 01:23:35

Inici real: 09:30:14

Hora meta: 10:53:47

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club:

k10: No data

Hora k10: No data

Pos k10 : -

-

Meta: 1:23:33

Hora meta: 10:53:47

Pos meta : 42

-

1:24:27
01:23:35
1:22:42
i
Joel Alcaraz
01:22:42 (Tr: 1:22:40)
Alejandro Giral Aguilar
01:23:14 (Tr: 1:23:12)
Oriol Rovira Arbalat
01:23:33 (Tr: 1:23:27)
i
Oriol Veciana Del Rio
01:23:35 (Tr: 1:23:24)
i
Guillem Camprubi Planell
01:23:41 (Tr: 1:23:38)
David Gil Moldes
01:23:43 (Tr: 1:23:31)
i
Dmytro Rasnovsky
01:23:44 (Tr: 1:23:33)
Marc Collado Catalán
01:23:49 (Tr: 1:23:46)
i
Jorge Rodriguez Bautista
01:23:54 (Tr: 1:23:54)
Jordi Moya Muñoz
01:23:59 (Tr: 1:23:42)
i
Jordi Brunet Pons
01:24:00 (Tr: 1:23:49)
Elisabet Martin Almansa
01:24:02 (Tr: 1:24:00)
Francisco Alcalde Alcazar
01:24:09 (Tr: 1:24:02)
Bertran Guasch Parera
01:24:14 (Tr: 1:24:07)
Gerard Gonzalez Rodríguez
01:24:17 (Tr: 1:24:12)
Albert González Martínez
01:24:21 (Tr: 1:24:17)
José maría Bea González
01:24:21 (Tr: 1:24:17)
i
Fèlix Garcia Filip
01:24:23 (Tr: 1:24:18)

T. real: 01:23:24

T. oficial: 01:23:35

Inici real: 09:30:23

Hora meta: 10:53:47

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club:

k10: 0:39:34

Hora k10 : 10:09:56

Pos k10 : 45

-

Meta: 1:23:24

Hora meta: 10:53:47

Pos meta : 43

X 2 posicions

1:23:56
01:23:35
1:23:14
Alejandro Giral Aguilar
01:23:14 (Tr: 1:23:12)
Oriol Rovira Arbalat
01:23:33 (Tr: 1:23:27)
Luis miguel Ferrer Fernandez
01:23:35 (Tr: 1:23:33)
i
Guillem Camprubi Planell
01:23:41 (Tr: 1:23:38)
David Gil Moldes
01:23:43 (Tr: 1:23:31)
i
Dmytro Rasnovsky
01:23:44 (Tr: 1:23:33)
Marc Collado Catalán
01:23:49 (Tr: 1:23:46)
i
Jorge Rodriguez Bautista
01:23:54 (Tr: 1:23:54)

T. real: 01:23:38

T. oficial: 01:23:41

Inici real: 09:30:16

Hora meta: 10:53:53

Cat:SenM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: pastanaga team

k10: No data

Hora k10: No data

Pos k10 : -

-

Meta: 1:23:38

Hora meta: 10:53:53

Pos meta : 44

-

1:23:49
01:23:41
1:23:33
Oriol Rovira Arbalat
01:23:33 (Tr: 1:23:27)
Luis miguel Ferrer Fernandez
01:23:35 (Tr: 1:23:33)
i
Oriol Veciana Del Rio
01:23:35 (Tr: 1:23:24)
David Gil Moldes
01:23:43 (Tr: 1:23:31)
i
Dmytro Rasnovsky
01:23:44 (Tr: 1:23:33)
Marc Collado Catalán
01:23:49 (Tr: 1:23:46)

T. real: 01:23:31

T. oficial: 01:23:43

Inici real: 09:30:25

Hora meta: 10:53:55

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: castillejo runing team

k10: No data

Hora k10: No data

Pos k10 : -

-

Meta: 1:23:31

Hora meta: 10:53:55

Pos meta : 45

-

1:23:54
01:23:43
1:23:32
Oriol Rovira Arbalat
01:23:33 (Tr: 1:23:27)
Luis miguel Ferrer Fernandez
01:23:35 (Tr: 1:23:33)
i
Oriol Veciana Del Rio
01:23:35 (Tr: 1:23:24)
i
Guillem Camprubi Planell
01:23:41 (Tr: 1:23:38)
i
Dmytro Rasnovsky
01:23:44 (Tr: 1:23:33)
Marc Collado Catalán
01:23:49 (Tr: 1:23:46)
i
Jorge Rodriguez Bautista
01:23:54 (Tr: 1:23:54)

T. real: 01:23:33

T. oficial: 01:23:44

Inici real: 09:30:23

Hora meta: 10:53:56

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club:

k10: No data

Hora k10: No data

Pos k10 : -

-

Meta: 1:23:33

Hora meta: 10:53:56

Pos meta : 46

-

1:23:59
01:23:44
1:23:29
Oriol Rovira Arbalat
01:23:33 (Tr: 1:23:27)
Luis miguel Ferrer Fernandez
01:23:35 (Tr: 1:23:33)
i
Oriol Veciana Del Rio
01:23:35 (Tr: 1:23:24)
i
Guillem Camprubi Planell
01:23:41 (Tr: 1:23:38)
David Gil Moldes
01:23:43 (Tr: 1:23:31)
Marc Collado Catalán
01:23:49 (Tr: 1:23:46)
i
Jorge Rodriguez Bautista
01:23:54 (Tr: 1:23:54)
Jordi Moya Muñoz
01:23:59 (Tr: 1:23:42)

T. real: 01:23:46

T. oficial: 01:23:49

Inici real: 09:30:16

Hora meta: 10:54:01

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: fem lo que podem

k10: 0:40:09

Hora k10 : 10:10:24

Pos k10 : 48

-

Meta: 1:23:46

Hora meta: 10:54:01

Pos meta : 47

X 1 posició

1:24:00
01:23:49
1:23:38
i
Guillem Camprubi Planell
01:23:41 (Tr: 1:23:38)
David Gil Moldes
01:23:43 (Tr: 1:23:31)
i
Dmytro Rasnovsky
01:23:44 (Tr: 1:23:33)
i
Jorge Rodriguez Bautista
01:23:54 (Tr: 1:23:54)
Jordi Moya Muñoz
01:23:59 (Tr: 1:23:42)
i
Jordi Brunet Pons
01:24:00 (Tr: 1:23:49)

T. real: 01:23:54

T. oficial: 01:23:54

Inici real: 09:30:12

Hora meta: 10:54:06

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: gran galvez team

k10: 0:38:47

Hora k10 : 10:08:59

Pos k10 : 41

-

Meta: 1:23:54

Hora meta: 10:54:06

Pos meta : 48

Y 7 posicions

1:24:04
01:23:54
1:23:43
David Gil Moldes
01:23:43 (Tr: 1:23:31)
i
Dmytro Rasnovsky
01:23:44 (Tr: 1:23:33)
Marc Collado Catalán
01:23:49 (Tr: 1:23:46)
Jordi Moya Muñoz
01:23:59 (Tr: 1:23:42)
i
Jordi Brunet Pons
01:24:00 (Tr: 1:23:49)
Elisabet Martin Almansa
01:24:02 (Tr: 1:24:00)

T. real: 01:23:42

T. oficial: 01:23:59

Inici real: 09:30:29

Hora meta: 10:54:11

Cat:SenM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club:

k10: 0:39:58

Hora k10 : 10:10:26

Pos k10 : 60

-

Meta: 1:23:42

Hora meta: 10:54:11

Pos meta : 49

X 11 posicions

1:24:13
01:23:59
1:23:44
i
Dmytro Rasnovsky
01:23:44 (Tr: 1:23:33)
Marc Collado Catalán
01:23:49 (Tr: 1:23:46)
i
Jorge Rodriguez Bautista
01:23:54 (Tr: 1:23:54)
i
Jordi Brunet Pons
01:24:00 (Tr: 1:23:49)
Elisabet Martin Almansa
01:24:02 (Tr: 1:24:00)
Francisco Alcalde Alcazar
01:24:09 (Tr: 1:24:02)

T. real: 01:23:49

T. oficial: 01:24:00

Inici real: 09:30:23

Hora meta: 10:54:12

Cat:SenM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: c.c. gràcia

k10: No data

Hora k10: No data

Pos k10 : -

-

Meta: 1:23:49

Hora meta: 10:54:12

Pos meta : 50

-

1:24:14
01:24:00
1:23:46
Marc Collado Catalán
01:23:49 (Tr: 1:23:46)
i
Jorge Rodriguez Bautista
01:23:54 (Tr: 1:23:54)
Jordi Moya Muñoz
01:23:59 (Tr: 1:23:42)
Elisabet Martin Almansa
01:24:02 (Tr: 1:24:00)
Francisco Alcalde Alcazar
01:24:09 (Tr: 1:24:02)
Bertran Guasch Parera
01:24:14 (Tr: 1:24:07)

T. real: 01:24:00

T. oficial: 01:24:02

Inici real: 09:30:14

Hora meta: 10:54:14

Cat:Vt1F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:12

Sexe:F

Ritme: 3:59 min/km

Club: fisiologic.com

k10: 0:39:09

Hora k10 : 10:09:22

Pos k10 : 42

-

Meta: 1:24:00

Hora meta: 10:54:14

Pos meta : 51

Y 9 posicions

1:24:17
01:24:02
1:23:47
Marc Collado Catalán
01:23:49 (Tr: 1:23:46)
i
Jorge Rodriguez Bautista
01:23:54 (Tr: 1:23:54)
Jordi Moya Muñoz
01:23:59 (Tr: 1:23:42)
i
Jordi Brunet Pons
01:24:00 (Tr: 1:23:49)
Francisco Alcalde Alcazar
01:24:09 (Tr: 1:24:02)
Bertran Guasch Parera
01:24:14 (Tr: 1:24:07)
Gerard Gonzalez Rodríguez
01:24:17 (Tr: 1:24:12)

T. real: 01:24:02

T. oficial: 01:24:09

Inici real: 09:30:19

Hora meta: 10:54:21

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club:

k10: 0:40:07

Hora k10 : 10:10:26

Pos k10 : 57

-

Meta: 1:24:02

Hora meta: 10:54:21

Pos meta : 52

X 5 posicions

1:24:21
01:24:09
1:23:57
Jordi Moya Muñoz
01:23:59 (Tr: 1:23:42)
i
Jordi Brunet Pons
01:24:00 (Tr: 1:23:49)
Elisabet Martin Almansa
01:24:02 (Tr: 1:24:00)
Bertran Guasch Parera
01:24:14 (Tr: 1:24:07)
Gerard Gonzalez Rodríguez
01:24:17 (Tr: 1:24:12)
Albert González Martínez
01:24:21 (Tr: 1:24:17)

T. real: 01:24:07

T. oficial: 01:24:14

Inici real: 09:30:19

Hora meta: 10:54:26

Cat:SenM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: uge badalona

k10: 0:40:30

Hora k10 : 10:10:48

Pos k10 : 63

-

Meta: 1:24:07

Hora meta: 10:54:26

Pos meta : 53

X 10 posicions

1:24:28
01:24:14
1:24:00
i
Jordi Brunet Pons
01:24:00 (Tr: 1:23:49)
Elisabet Martin Almansa
01:24:02 (Tr: 1:24:00)
Francisco Alcalde Alcazar
01:24:09 (Tr: 1:24:02)
Gerard Gonzalez Rodríguez
01:24:17 (Tr: 1:24:12)
Albert González Martínez
01:24:21 (Tr: 1:24:17)
José maría Bea González
01:24:21 (Tr: 1:24:17)
i
Fèlix Garcia Filip
01:24:23 (Tr: 1:24:18)

T. real: 01:24:12

T. oficial: 01:24:17

Inici real: 09:30:18

Hora meta: 10:54:29

Cat:SenM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: club triatló cornellà

k10: 0:40:08

Hora k10 : 10:10:25

Pos k10 : 52

-

Meta: 1:24:12

Hora meta: 10:54:29

Pos meta : 54

Y 2 posicions

1:24:32
01:24:17
1:24:02
Elisabet Martin Almansa
01:24:02 (Tr: 1:24:00)
Francisco Alcalde Alcazar
01:24:09 (Tr: 1:24:02)
Bertran Guasch Parera
01:24:14 (Tr: 1:24:07)
Albert González Martínez
01:24:21 (Tr: 1:24:17)
José maría Bea González
01:24:21 (Tr: 1:24:17)
i
Fèlix Garcia Filip
01:24:23 (Tr: 1:24:18)

T. real: 01:24:17

T. oficial: 01:24:21

Inici real: 09:30:16

Hora meta: 10:54:33

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: born to run

k10: No data

Hora k10: No data

Pos k10 : -

-

Meta: 1:24:17

Hora meta: 10:54:33

Pos meta : 55

-

1:24:39
01:24:21
1:24:02
Francisco Alcalde Alcazar
01:24:09 (Tr: 1:24:02)
Bertran Guasch Parera
01:24:14 (Tr: 1:24:07)
Gerard Gonzalez Rodríguez
01:24:17 (Tr: 1:24:12)
José maría Bea González
01:24:21 (Tr: 1:24:17)
i
Fèlix Garcia Filip
01:24:23 (Tr: 1:24:18)
i
Vicente Torres Riballo
01:24:39 (Tr: 1:24:37)

T. real: 01:24:17

T. oficial: 01:24:21

Inici real: 09:30:16

Hora meta: 10:54:33

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: transtriatlon

k10: 0:40:10

Hora k10 : 10:10:25

Pos k10 : 53

-

Meta: 1:24:17

Hora meta: 10:54:33

Pos meta : 56

Y 3 posicions

1:24:39
01:24:21
1:24:03
Francisco Alcalde Alcazar
01:24:09 (Tr: 1:24:02)
Bertran Guasch Parera
01:24:14 (Tr: 1:24:07)
Gerard Gonzalez Rodríguez
01:24:17 (Tr: 1:24:12)
Albert González Martínez
01:24:21 (Tr: 1:24:17)
i
Fèlix Garcia Filip
01:24:23 (Tr: 1:24:18)
i
Vicente Torres Riballo
01:24:39 (Tr: 1:24:37)
i
Damián Bruna Figueira
01:24:39 (Tr: 1:24:33)

T. real: 01:24:18

T. oficial: 01:24:23

Inici real: 09:30:18

Hora meta: 10:54:35

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: castellers de vilafranca

k10: 0:40:09

Hora k10 : 10:10:26

Pos k10 : 59

-

Meta: 1:24:18

Hora meta: 10:54:35

Pos meta : 57

X 2 posicions

1:24:40
01:24:23
1:24:07
Francisco Alcalde Alcazar
01:24:09 (Tr: 1:24:02)
Bertran Guasch Parera
01:24:14 (Tr: 1:24:07)
Gerard Gonzalez Rodríguez
01:24:17 (Tr: 1:24:12)
Albert González Martínez
01:24:21 (Tr: 1:24:17)
José maría Bea González
01:24:21 (Tr: 1:24:17)
i
Vicente Torres Riballo
01:24:39 (Tr: 1:24:37)
i
Damián Bruna Figueira
01:24:39 (Tr: 1:24:33)
i
Hugo Ruiz Fernández
01:24:40 (Tr: 1:24:34)

T. real: 01:24:37

T. oficial: 01:24:39

Inici real: 09:30:14

Hora meta: 10:54:51

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club:

k10: 0:40:11

Hora k10 : 10:10:25

Pos k10 : 51

-

Meta: 1:24:37

Hora meta: 10:54:51

Pos meta : 58

Y 7 posicions

1:24:57
01:24:39
1:24:21
Albert González Martínez
01:24:21 (Tr: 1:24:17)
José maría Bea González
01:24:21 (Tr: 1:24:17)
i
Fèlix Garcia Filip
01:24:23 (Tr: 1:24:18)
i
Damián Bruna Figueira
01:24:39 (Tr: 1:24:33)
i
Hugo Ruiz Fernández
01:24:40 (Tr: 1:24:34)

T. real: 01:24:33

T. oficial: 01:24:39

Inici real: 09:30:18

Hora meta: 10:54:51

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club: wolf run vng

k10: 0:40:07

Hora k10 : 10:10:25

Pos k10 : 50

-

Meta: 1:24:33

Hora meta: 10:54:51

Pos meta : 59

Y 9 posicions

1:24:57
01:24:39
1:24:21
José maría Bea González
01:24:21 (Tr: 1:24:17)
i
Fèlix Garcia Filip
01:24:23 (Tr: 1:24:18)
i
Vicente Torres Riballo
01:24:39 (Tr: 1:24:37)
i
Hugo Ruiz Fernández
01:24:40 (Tr: 1:24:34)

T. real: 01:24:34

T. oficial: 01:24:40

Inici real: 09:30:18

Hora meta: 10:54:52

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club: endever desings

k10: 0:40:08

Hora k10 : 10:10:26

Pos k10 : 56

-

Meta: 1:24:34

Hora meta: 10:54:52

Pos meta : 60

Y 4 posicions

1:24:56
01:24:40
1:24:23
i
Fèlix Garcia Filip
01:24:23 (Tr: 1:24:18)
i
Vicente Torres Riballo
01:24:39 (Tr: 1:24:37)
i
Damián Bruna Figueira
01:24:39 (Tr: 1:24:33)