Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

MITJA MARATÓ Ciutat de Vilanova

21k

17 desembre 2023

10k 21k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:28:05

T. oficial: 01:28:16

Inici real: 09:30:24

Hora meta: 10:58:28

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 35

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club: deporunners

k10: 0:41:40

Hora k10 : 10:12:03

Pos k10 : 81

-

Meta: 1:28:05

Hora meta: 10:58:28

Pos meta : 91

Y 10 posicions

1:29:24
01:28:16
1:27:09
Francina González Roca
01:28:18 (Tr: 1:28:11)
Faust Riu Pons
01:28:25 (Tr: 1:28:13)
i
Pau Roig Camarasa
01:29:02 (Tr: 1:28:34)
Miriam Lopez Cuerva
01:29:18 (Tr: 1:29:15)
i
Isaac Guerra
01:29:19 (Tr: 1:29:09)
Francesc Mondejar
01:29:24 (Tr: 1:29:12)

T. real: 01:28:11

T. oficial: 01:28:18

Inici real: 09:30:20

Hora meta: 10:58:30

Cat:Vt2F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:12

Sexe:F

Ritme: 4:11 min/km

Club: cai triatló igualada

k10: 0:42:12

Hora k10 : 10:12:31

Pos k10 : 92

-

Meta: 1:28:11

Hora meta: 10:58:30

Pos meta : 92

Z

1:29:24
01:28:18
1:27:12
i
Andreu Martí Abella
01:28:16 (Tr: 1:28:05)
Faust Riu Pons
01:28:25 (Tr: 1:28:13)
i
Pau Roig Camarasa
01:29:02 (Tr: 1:28:34)
Miriam Lopez Cuerva
01:29:18 (Tr: 1:29:15)
i
Isaac Guerra
01:29:19 (Tr: 1:29:09)
Francesc Mondejar
01:29:24 (Tr: 1:29:12)

T. real: 01:28:13

T. oficial: 01:28:25

Inici real: 09:30:24

Hora meta: 10:58:37

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 36

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club: el reto de correr

k10: 0:40:47

Hora k10 : 10:11:11

Pos k10 : 68

-

Meta: 1:28:13

Hora meta: 10:58:37

Pos meta : 93

Y 25 posicions

1:29:24
01:28:25
1:27:26
i
Andreu Martí Abella
01:28:16 (Tr: 1:28:05)
Francina González Roca
01:28:18 (Tr: 1:28:11)
i
Pau Roig Camarasa
01:29:02 (Tr: 1:28:34)
Miriam Lopez Cuerva
01:29:18 (Tr: 1:29:15)
i
Isaac Guerra
01:29:19 (Tr: 1:29:09)
Francesc Mondejar
01:29:24 (Tr: 1:29:12)

T. real: 01:28:34

T. oficial: 01:29:02

Inici real: 09:30:40

Hora meta: 10:59:14

Cat:SenM

Pos. categoria: 25

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:12 min/km

Club:

k10: 0:42:21

Hora k10 : 10:13:01

Pos k10 : 104

-

Meta: 1:28:34

Hora meta: 10:59:14

Pos meta : 94

X 10 posicions

1:29:47
01:29:02
1:28:16
i
Andreu Martí Abella
01:28:16 (Tr: 1:28:05)
Francina González Roca
01:28:18 (Tr: 1:28:11)
Faust Riu Pons
01:28:25 (Tr: 1:28:13)
Miriam Lopez Cuerva
01:29:18 (Tr: 1:29:15)
i
Isaac Guerra
01:29:19 (Tr: 1:29:09)
Francesc Mondejar
01:29:24 (Tr: 1:29:12)
Diego Sansón Soler
01:29:26 (Tr: 1:29:15)
i
Anna isabel Garcia Caballero
01:29:27 (Tr: 1:29:23)
Ivan Tizón Tragacete
01:29:28 (Tr: 1:29:18)
i
Anton Anosov
01:29:29 (Tr: 1:29:19)
Jose angel Escudero
01:29:29 (Tr: 1:29:10)
i
Joan Almirall Farre
01:29:33 (Tr: 1:29:22)
i
Angel Prieto Bustos
01:29:38 (Tr: 1:29:27)
Angel Espinosa Llauradó
01:29:40 (Tr: 1:29:24)
i
Jordi Ripoll Mota
01:29:43 (Tr: 1:29:33)
Juan bautista Martínez Simón
01:29:43 (Tr: 1:29:40)
Toni Garrido Castillo
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
i
Joan Ferre Belmon
01:29:44 (Tr: 1:29:44)
Tannia Quirós Rodríguez
01:29:45 (Tr: 1:29:34)
Oscar Martinez Tirado
01:29:45 (Tr: 1:29:36)

T. real: 01:29:15

T. oficial: 01:29:18

Inici real: 09:30:16

Hora meta: 10:59:30

Cat:SenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:12

Sexe:F

Ritme: 4:14 min/km

Club: fondiesteam

k10: 0:41:11

Hora k10 : 10:11:26

Pos k10 : 71

-

Meta: 1:29:15

Hora meta: 10:59:30

Pos meta : 95

Y 24 posicions

1:30:17
01:29:18
1:28:18
Francina González Roca
01:28:18 (Tr: 1:28:11)
Faust Riu Pons
01:28:25 (Tr: 1:28:13)
i
Pau Roig Camarasa
01:29:02 (Tr: 1:28:34)
i
Isaac Guerra
01:29:19 (Tr: 1:29:09)
Francesc Mondejar
01:29:24 (Tr: 1:29:12)
Diego Sansón Soler
01:29:26 (Tr: 1:29:15)
i
Anna isabel Garcia Caballero
01:29:27 (Tr: 1:29:23)
Ivan Tizón Tragacete
01:29:28 (Tr: 1:29:18)
i
Anton Anosov
01:29:29 (Tr: 1:29:19)
Jose angel Escudero
01:29:29 (Tr: 1:29:10)
i
Joan Almirall Farre
01:29:33 (Tr: 1:29:22)
i
Angel Prieto Bustos
01:29:38 (Tr: 1:29:27)
Angel Espinosa Llauradó
01:29:40 (Tr: 1:29:24)
i
Jordi Ripoll Mota
01:29:43 (Tr: 1:29:33)
Juan bautista Martínez Simón
01:29:43 (Tr: 1:29:40)
Toni Garrido Castillo
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
i
Joan Ferre Belmon
01:29:44 (Tr: 1:29:44)
Tannia Quirós Rodríguez
01:29:45 (Tr: 1:29:34)
Oscar Martinez Tirado
01:29:45 (Tr: 1:29:36)
David Gomez Rodriguez
01:29:49 (Tr: 1:29:37)
i
Emilio Cajete Miguel
01:29:49 (Tr: 1:29:37)
i
Robert Rey
01:29:53 (Tr: 1:29:45)
Luis Lopez Lobato
01:29:55 (Tr: 1:29:42)
Julian Peraira Lorca
01:30:01 (Tr: 1:29:46)

T. real: 01:29:09

T. oficial: 01:29:19

Inici real: 09:30:23

Hora meta: 10:59:31

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 37

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: runners el vendrell

k10: 0:42:38

Hora k10 : 10:13:01

Pos k10 : 105

-

Meta: 1:29:09

Hora meta: 10:59:31

Pos meta : 96

X 9 posicions

1:30:13
01:29:19
1:28:25
Faust Riu Pons
01:28:25 (Tr: 1:28:13)
i
Pau Roig Camarasa
01:29:02 (Tr: 1:28:34)
Miriam Lopez Cuerva
01:29:18 (Tr: 1:29:15)
Francesc Mondejar
01:29:24 (Tr: 1:29:12)
Diego Sansón Soler
01:29:26 (Tr: 1:29:15)
i
Anna isabel Garcia Caballero
01:29:27 (Tr: 1:29:23)
Ivan Tizón Tragacete
01:29:28 (Tr: 1:29:18)
i
Anton Anosov
01:29:29 (Tr: 1:29:19)
Jose angel Escudero
01:29:29 (Tr: 1:29:10)
i
Joan Almirall Farre
01:29:33 (Tr: 1:29:22)
i
Angel Prieto Bustos
01:29:38 (Tr: 1:29:27)
Angel Espinosa Llauradó
01:29:40 (Tr: 1:29:24)
i
Jordi Ripoll Mota
01:29:43 (Tr: 1:29:33)
Juan bautista Martínez Simón
01:29:43 (Tr: 1:29:40)
Toni Garrido Castillo
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
i
Joan Ferre Belmon
01:29:44 (Tr: 1:29:44)
Tannia Quirós Rodríguez
01:29:45 (Tr: 1:29:34)
Oscar Martinez Tirado
01:29:45 (Tr: 1:29:36)
David Gomez Rodriguez
01:29:49 (Tr: 1:29:37)
i
Emilio Cajete Miguel
01:29:49 (Tr: 1:29:37)
i
Robert Rey
01:29:53 (Tr: 1:29:45)
Luis Lopez Lobato
01:29:55 (Tr: 1:29:42)
Julian Peraira Lorca
01:30:01 (Tr: 1:29:46)

T. real: 01:29:12

T. oficial: 01:29:24

Inici real: 09:30:25

Hora meta: 10:59:36

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 28

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: anabolic window naturalis

k10: 0:41:57

Hora k10 : 10:12:22

Pos k10 : 86

-

Meta: 1:29:12

Hora meta: 10:59:36

Pos meta : 97

Y 11 posicions

1:29:46
01:29:24
1:29:02
i
Pau Roig Camarasa
01:29:02 (Tr: 1:28:34)
Miriam Lopez Cuerva
01:29:18 (Tr: 1:29:15)
i
Isaac Guerra
01:29:19 (Tr: 1:29:09)
Diego Sansón Soler
01:29:26 (Tr: 1:29:15)
i
Anna isabel Garcia Caballero
01:29:27 (Tr: 1:29:23)
Ivan Tizón Tragacete
01:29:28 (Tr: 1:29:18)
i
Anton Anosov
01:29:29 (Tr: 1:29:19)
Jose angel Escudero
01:29:29 (Tr: 1:29:10)
i
Joan Almirall Farre
01:29:33 (Tr: 1:29:22)
i
Angel Prieto Bustos
01:29:38 (Tr: 1:29:27)
Angel Espinosa Llauradó
01:29:40 (Tr: 1:29:24)
i
Jordi Ripoll Mota
01:29:43 (Tr: 1:29:33)
Juan bautista Martínez Simón
01:29:43 (Tr: 1:29:40)
Toni Garrido Castillo
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
i
Joan Ferre Belmon
01:29:44 (Tr: 1:29:44)
Tannia Quirós Rodríguez
01:29:45 (Tr: 1:29:34)
Oscar Martinez Tirado
01:29:45 (Tr: 1:29:36)

T. real: 01:29:15

T. oficial: 01:29:26

Inici real: 09:30:24

Hora meta: 10:59:38

Cat:Vt3M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: asociación atlética tirad

k10: 0:42:00

Hora k10 : 10:12:24

Pos k10 : 88

-

Meta: 1:29:15

Hora meta: 10:59:38

Pos meta : 98

Y 10 posicions

1:29:35
01:29:26
1:29:18
Miriam Lopez Cuerva
01:29:18 (Tr: 1:29:15)
i
Isaac Guerra
01:29:19 (Tr: 1:29:09)
Francesc Mondejar
01:29:24 (Tr: 1:29:12)
i
Anna isabel Garcia Caballero
01:29:27 (Tr: 1:29:23)
Ivan Tizón Tragacete
01:29:28 (Tr: 1:29:18)
i
Anton Anosov
01:29:29 (Tr: 1:29:19)
Jose angel Escudero
01:29:29 (Tr: 1:29:10)
i
Joan Almirall Farre
01:29:33 (Tr: 1:29:22)

T. real: 01:29:23

T. oficial: 01:29:27

Inici real: 09:30:16

Hora meta: 10:59:39

Cat:Vt2F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:12

Sexe:F

Ritme: 4:15 min/km

Club: entrena y mejora

k10: 0:42:46

Hora k10 : 10:13:02

Pos k10 : 111

-

Meta: 1:29:23

Hora meta: 10:59:39

Pos meta : 99

X 12 posicions

1:29:35
01:29:27
1:29:19
i
Isaac Guerra
01:29:19 (Tr: 1:29:09)
Francesc Mondejar
01:29:24 (Tr: 1:29:12)
Diego Sansón Soler
01:29:26 (Tr: 1:29:15)
Ivan Tizón Tragacete
01:29:28 (Tr: 1:29:18)
i
Anton Anosov
01:29:29 (Tr: 1:29:19)
Jose angel Escudero
01:29:29 (Tr: 1:29:10)
i
Joan Almirall Farre
01:29:33 (Tr: 1:29:22)

T. real: 01:29:18

T. oficial: 01:29:28

Inici real: 09:30:23

Hora meta: 10:59:40

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 29

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: transtriatlon

k10: 0:42:38

Hora k10 : 10:13:00

Pos k10 : 100

-

Meta: 1:29:18

Hora meta: 10:59:40

Pos meta : 100

Z

1:29:33
01:29:28
1:29:23
Francesc Mondejar
01:29:24 (Tr: 1:29:12)
Diego Sansón Soler
01:29:26 (Tr: 1:29:15)
i
Anna isabel Garcia Caballero
01:29:27 (Tr: 1:29:23)
i
Anton Anosov
01:29:29 (Tr: 1:29:19)
Jose angel Escudero
01:29:29 (Tr: 1:29:10)
i
Joan Almirall Farre
01:29:33 (Tr: 1:29:22)

T. real: 01:29:19

T. oficial: 01:29:29

Inici real: 09:30:23

Hora meta: 10:59:41

Cat:SenM

Pos. categoria: 26

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club:

k10: 0:42:39

Hora k10 : 10:13:01

Pos k10 : 106

-

Meta: 1:29:19

Hora meta: 10:59:41

Pos meta : 101

X 5 posicions

1:29:38
01:29:29
1:29:20
Francesc Mondejar
01:29:24 (Tr: 1:29:12)
Diego Sansón Soler
01:29:26 (Tr: 1:29:15)
i
Anna isabel Garcia Caballero
01:29:27 (Tr: 1:29:23)
Ivan Tizón Tragacete
01:29:28 (Tr: 1:29:18)
Jose angel Escudero
01:29:29 (Tr: 1:29:10)
i
Joan Almirall Farre
01:29:33 (Tr: 1:29:22)
i
Angel Prieto Bustos
01:29:38 (Tr: 1:29:27)

T. real: 01:29:10

T. oficial: 01:29:29

Inici real: 09:30:32

Hora meta: 10:59:41

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 30

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: prysmian

k10: 0:41:53

Hora k10 : 10:12:24

Pos k10 : 90

-

Meta: 1:29:10

Hora meta: 10:59:41

Pos meta : 102

Y 12 posicions

1:29:40
01:29:29
1:29:18
i
Isaac Guerra
01:29:19 (Tr: 1:29:09)
Francesc Mondejar
01:29:24 (Tr: 1:29:12)
Diego Sansón Soler
01:29:26 (Tr: 1:29:15)
i
Anna isabel Garcia Caballero
01:29:27 (Tr: 1:29:23)
Ivan Tizón Tragacete
01:29:28 (Tr: 1:29:18)
i
Anton Anosov
01:29:29 (Tr: 1:29:19)
i
Joan Almirall Farre
01:29:33 (Tr: 1:29:22)
i
Angel Prieto Bustos
01:29:38 (Tr: 1:29:27)
Angel Espinosa Llauradó
01:29:40 (Tr: 1:29:24)

T. real: 01:29:22

T. oficial: 01:29:33

Inici real: 09:30:24

Hora meta: 10:59:45

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 31

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club: club atlètic santa coloma

k10: 0:42:07

Hora k10 : 10:12:31

Pos k10 : 91

-

Meta: 1:29:22

Hora meta: 10:59:45

Pos meta : 103

Y 12 posicions

1:29:43
01:29:33
1:29:24
Francesc Mondejar
01:29:24 (Tr: 1:29:12)
Diego Sansón Soler
01:29:26 (Tr: 1:29:15)
i
Anna isabel Garcia Caballero
01:29:27 (Tr: 1:29:23)
Ivan Tizón Tragacete
01:29:28 (Tr: 1:29:18)
i
Anton Anosov
01:29:29 (Tr: 1:29:19)
Jose angel Escudero
01:29:29 (Tr: 1:29:10)
i
Angel Prieto Bustos
01:29:38 (Tr: 1:29:27)
Angel Espinosa Llauradó
01:29:40 (Tr: 1:29:24)
i
Jordi Ripoll Mota
01:29:43 (Tr: 1:29:33)

T. real: 01:29:27

T. oficial: 01:29:38

Inici real: 09:30:23

Hora meta: 10:59:50

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 38

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club: runners el vendrell

k10: 0:42:09

Hora k10 : 10:12:32

Pos k10 : 93

-

Meta: 1:29:27

Hora meta: 10:59:50

Pos meta : 104

Y 11 posicions

1:29:46
01:29:38
1:29:29
i
Anton Anosov
01:29:29 (Tr: 1:29:19)
Jose angel Escudero
01:29:29 (Tr: 1:29:10)
i
Joan Almirall Farre
01:29:33 (Tr: 1:29:22)
Angel Espinosa Llauradó
01:29:40 (Tr: 1:29:24)
i
Jordi Ripoll Mota
01:29:43 (Tr: 1:29:33)
Juan bautista Martínez Simón
01:29:43 (Tr: 1:29:40)
Toni Garrido Castillo
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
i
Joan Ferre Belmon
01:29:44 (Tr: 1:29:44)
Tannia Quirós Rodríguez
01:29:45 (Tr: 1:29:34)
Oscar Martinez Tirado
01:29:45 (Tr: 1:29:36)

T. real: 01:29:24

T. oficial: 01:29:40

Inici real: 09:30:29

Hora meta: 10:59:52

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 32

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club:

k10: 0:41:53

Hora k10 : 10:12:22

Pos k10 : 87

-

Meta: 1:29:24

Hora meta: 10:59:52

Pos meta : 105

Y 18 posicions

1:29:51
01:29:40
1:29:29
Jose angel Escudero
01:29:29 (Tr: 1:29:10)
i
Joan Almirall Farre
01:29:33 (Tr: 1:29:22)
i
Angel Prieto Bustos
01:29:38 (Tr: 1:29:27)
i
Jordi Ripoll Mota
01:29:43 (Tr: 1:29:33)
Juan bautista Martínez Simón
01:29:43 (Tr: 1:29:40)
Toni Garrido Castillo
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
i
Joan Ferre Belmon
01:29:44 (Tr: 1:29:44)
Tannia Quirós Rodríguez
01:29:45 (Tr: 1:29:34)
Oscar Martinez Tirado
01:29:45 (Tr: 1:29:36)
David Gomez Rodriguez
01:29:49 (Tr: 1:29:37)
i
Emilio Cajete Miguel
01:29:49 (Tr: 1:29:37)

T. real: 01:29:33

T. oficial: 01:29:43

Inici real: 09:30:22

Hora meta: 10:59:55

Cat:SenM

Pos. categoria: 27

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club: deporunners

k10: No data

Hora k10: No data

Pos k10 : -

-

Meta: 1:29:33

Hora meta: 10:59:55

Pos meta : 106

-

1:29:52
01:29:43
1:29:33
i
Joan Almirall Farre
01:29:33 (Tr: 1:29:22)
i
Angel Prieto Bustos
01:29:38 (Tr: 1:29:27)
Angel Espinosa Llauradó
01:29:40 (Tr: 1:29:24)
Juan bautista Martínez Simón
01:29:43 (Tr: 1:29:40)
Toni Garrido Castillo
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
i
Joan Ferre Belmon
01:29:44 (Tr: 1:29:44)
Tannia Quirós Rodríguez
01:29:45 (Tr: 1:29:34)
Oscar Martinez Tirado
01:29:45 (Tr: 1:29:36)
David Gomez Rodriguez
01:29:49 (Tr: 1:29:37)
i
Emilio Cajete Miguel
01:29:49 (Tr: 1:29:37)

T. real: 01:29:40

T. oficial: 01:29:43

Inici real: 09:30:16

Hora meta: 10:59:55

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 33

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club: fondiesteam

k10: 0:41:50

Hora k10 : 10:12:06

Pos k10 : 83

-

Meta: 1:29:40

Hora meta: 10:59:55

Pos meta : 107

Y 24 posicions

1:29:49
01:29:43
1:29:38
i
Angel Prieto Bustos
01:29:38 (Tr: 1:29:27)
Angel Espinosa Llauradó
01:29:40 (Tr: 1:29:24)
i
Jordi Ripoll Mota
01:29:43 (Tr: 1:29:33)
Toni Garrido Castillo
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
i
Joan Ferre Belmon
01:29:44 (Tr: 1:29:44)
Tannia Quirós Rodríguez
01:29:45 (Tr: 1:29:34)
Oscar Martinez Tirado
01:29:45 (Tr: 1:29:36)

T. real: 01:29:29

T. oficial: 01:29:43

Inici real: 09:30:27

Hora meta: 10:59:55

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 34

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club: independent

k10: No data

Hora k10: No data

Pos k10 : -

-

Meta: 1:29:29

Hora meta: 10:59:55

Pos meta : 108

-

1:29:47
01:29:43
1:29:40
Angel Espinosa Llauradó
01:29:40 (Tr: 1:29:24)
i
Jordi Ripoll Mota
01:29:43 (Tr: 1:29:33)
Juan bautista Martínez Simón
01:29:43 (Tr: 1:29:40)
i
Joan Ferre Belmon
01:29:44 (Tr: 1:29:44)
Tannia Quirós Rodríguez
01:29:45 (Tr: 1:29:34)
Oscar Martinez Tirado
01:29:45 (Tr: 1:29:36)

T. real: 01:29:44

T. oficial: 01:29:44

Inici real: 09:30:12

Hora meta: 10:59:56

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 35

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club:

k10: 0:42:48

Hora k10 : 10:13:00

Pos k10 : 99

-

Meta: 1:29:44

Hora meta: 10:59:56

Pos meta : 109

Y 10 posicions

1:29:49
01:29:44
1:29:39
Angel Espinosa Llauradó
01:29:40 (Tr: 1:29:24)
i
Jordi Ripoll Mota
01:29:43 (Tr: 1:29:33)
Juan bautista Martínez Simón
01:29:43 (Tr: 1:29:40)
Toni Garrido Castillo
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
Tannia Quirós Rodríguez
01:29:45 (Tr: 1:29:34)
Oscar Martinez Tirado
01:29:45 (Tr: 1:29:36)
David Gomez Rodriguez
01:29:49 (Tr: 1:29:37)

T. real: 01:29:34

T. oficial: 01:29:45

Inici real: 09:30:23

Hora meta: 10:59:57

Cat:Vt2F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:12

Sexe:F

Ritme: 4:15 min/km

Club: esportiu penedes

k10: 0:42:37

Hora k10 : 10:13:00

Pos k10 : 102

-

Meta: 1:29:34

Hora meta: 10:59:57

Pos meta : 111

Y 9 posicions

1:29:49
01:29:45
1:29:40
Angel Espinosa Llauradó
01:29:40 (Tr: 1:29:24)
i
Jordi Ripoll Mota
01:29:43 (Tr: 1:29:33)
Juan bautista Martínez Simón
01:29:43 (Tr: 1:29:40)
Toni Garrido Castillo
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
i
Joan Ferre Belmon
01:29:44 (Tr: 1:29:44)
David Gomez Rodriguez
01:29:49 (Tr: 1:29:37)
i
Emilio Cajete Miguel
01:29:49 (Tr: 1:29:37)

T. real: 01:29:36

T. oficial: 01:29:45

Inici real: 09:30:21

Hora meta: 10:59:57

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 36

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club: independiente

k10: 0:41:30

Hora k10 : 10:11:50

Pos k10 : 79

-

Meta: 1:29:36

Hora meta: 10:59:57

Pos meta : 110

Y 31 posicions

1:29:53
01:29:45
1:29:37
i
Angel Prieto Bustos
01:29:38 (Tr: 1:29:27)
Angel Espinosa Llauradó
01:29:40 (Tr: 1:29:24)
i
Jordi Ripoll Mota
01:29:43 (Tr: 1:29:33)
Juan bautista Martínez Simón
01:29:43 (Tr: 1:29:40)
Toni Garrido Castillo
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
i
Joan Ferre Belmon
01:29:44 (Tr: 1:29:44)
David Gomez Rodriguez
01:29:49 (Tr: 1:29:37)
i
Emilio Cajete Miguel
01:29:49 (Tr: 1:29:37)
i
Robert Rey
01:29:53 (Tr: 1:29:45)

T. real: 01:29:37

T. oficial: 01:29:49

Inici real: 09:30:25

Hora meta: 11:00:01

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 37

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club: club proam

k10: No data

Hora k10: No data

Pos k10 : -

-

Meta: 1:29:37

Hora meta: 11:00:01

Pos meta : 112

-

1:29:55
01:29:49
1:29:44
i
Joan Ferre Belmon
01:29:44 (Tr: 1:29:44)
Tannia Quirós Rodríguez
01:29:45 (Tr: 1:29:34)
Oscar Martinez Tirado
01:29:45 (Tr: 1:29:36)
i
Emilio Cajete Miguel
01:29:49 (Tr: 1:29:37)
i
Robert Rey
01:29:53 (Tr: 1:29:45)
Luis Lopez Lobato
01:29:55 (Tr: 1:29:42)

T. real: 01:29:37

T. oficial: 01:29:49

Inici real: 09:30:25

Hora meta: 11:00:01

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 38

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club: atletas de argixao

k10: 0:42:35

Hora k10 : 10:13:00

Pos k10 : 101

-

Meta: 1:29:37

Hora meta: 11:00:01

Pos meta : 113

Y 12 posicions

1:30:01
01:29:49
1:29:38
i
Angel Prieto Bustos
01:29:38 (Tr: 1:29:27)
Angel Espinosa Llauradó
01:29:40 (Tr: 1:29:24)
i
Jordi Ripoll Mota
01:29:43 (Tr: 1:29:33)
Juan bautista Martínez Simón
01:29:43 (Tr: 1:29:40)
Toni Garrido Castillo
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
i
Joan Ferre Belmon
01:29:44 (Tr: 1:29:44)
Tannia Quirós Rodríguez
01:29:45 (Tr: 1:29:34)
Oscar Martinez Tirado
01:29:45 (Tr: 1:29:36)
David Gomez Rodriguez
01:29:49 (Tr: 1:29:37)
i
Robert Rey
01:29:53 (Tr: 1:29:45)
Luis Lopez Lobato
01:29:55 (Tr: 1:29:42)
Julian Peraira Lorca
01:30:01 (Tr: 1:29:46)

T. real: 01:29:45

T. oficial: 01:29:53

Inici real: 09:30:20

Hora meta: 11:00:05

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 39

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club: cai triatló

k10: 0:42:12

Hora k10 : 10:12:32

Pos k10 : 94

-

Meta: 1:29:45

Hora meta: 11:00:05

Pos meta : 114

Y 20 posicions

1:30:43
01:29:53
1:29:02
Miriam Lopez Cuerva
01:29:18 (Tr: 1:29:15)
i
Isaac Guerra
01:29:19 (Tr: 1:29:09)
Francesc Mondejar
01:29:24 (Tr: 1:29:12)
Diego Sansón Soler
01:29:26 (Tr: 1:29:15)
i
Anna isabel Garcia Caballero
01:29:27 (Tr: 1:29:23)
Ivan Tizón Tragacete
01:29:28 (Tr: 1:29:18)
i
Anton Anosov
01:29:29 (Tr: 1:29:19)
Jose angel Escudero
01:29:29 (Tr: 1:29:10)
i
Joan Almirall Farre
01:29:33 (Tr: 1:29:22)
i
Angel Prieto Bustos
01:29:38 (Tr: 1:29:27)
Angel Espinosa Llauradó
01:29:40 (Tr: 1:29:24)
i
Jordi Ripoll Mota
01:29:43 (Tr: 1:29:33)
Juan bautista Martínez Simón
01:29:43 (Tr: 1:29:40)
Toni Garrido Castillo
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
i
Joan Ferre Belmon
01:29:44 (Tr: 1:29:44)
Tannia Quirós Rodríguez
01:29:45 (Tr: 1:29:34)
Oscar Martinez Tirado
01:29:45 (Tr: 1:29:36)
David Gomez Rodriguez
01:29:49 (Tr: 1:29:37)
i
Emilio Cajete Miguel
01:29:49 (Tr: 1:29:37)
Luis Lopez Lobato
01:29:55 (Tr: 1:29:42)
Julian Peraira Lorca
01:30:01 (Tr: 1:29:46)
i
Guillermo Moro Soucheiron
01:30:43 (Tr: 1:30:43)

T. real: 01:29:42

T. oficial: 01:29:55

Inici real: 09:30:25

Hora meta: 11:00:07

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 40

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club: hijosdefruta

k10: 0:42:36

Hora k10 : 10:13:01

Pos k10 : 103

-

Meta: 1:29:42

Hora meta: 11:00:07

Pos meta : 115

Y 12 posicions

1:30:48
01:29:55
1:29:01
i
Pau Roig Camarasa
01:29:02 (Tr: 1:28:34)
Miriam Lopez Cuerva
01:29:18 (Tr: 1:29:15)
i
Isaac Guerra
01:29:19 (Tr: 1:29:09)
Francesc Mondejar
01:29:24 (Tr: 1:29:12)
Diego Sansón Soler
01:29:26 (Tr: 1:29:15)
i
Anna isabel Garcia Caballero
01:29:27 (Tr: 1:29:23)
Ivan Tizón Tragacete
01:29:28 (Tr: 1:29:18)
i
Anton Anosov
01:29:29 (Tr: 1:29:19)
Jose angel Escudero
01:29:29 (Tr: 1:29:10)
i
Joan Almirall Farre
01:29:33 (Tr: 1:29:22)
i
Angel Prieto Bustos
01:29:38 (Tr: 1:29:27)
Angel Espinosa Llauradó
01:29:40 (Tr: 1:29:24)
i
Jordi Ripoll Mota
01:29:43 (Tr: 1:29:33)
Juan bautista Martínez Simón
01:29:43 (Tr: 1:29:40)
Toni Garrido Castillo
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
i
Joan Ferre Belmon
01:29:44 (Tr: 1:29:44)
Tannia Quirós Rodríguez
01:29:45 (Tr: 1:29:34)
Oscar Martinez Tirado
01:29:45 (Tr: 1:29:36)
David Gomez Rodriguez
01:29:49 (Tr: 1:29:37)
i
Emilio Cajete Miguel
01:29:49 (Tr: 1:29:37)
i
Robert Rey
01:29:53 (Tr: 1:29:45)
Julian Peraira Lorca
01:30:01 (Tr: 1:29:46)
i
Guillermo Moro Soucheiron
01:30:43 (Tr: 1:30:43)
Javier Sanjuan Fernandez
01:30:48 (Tr: 1:30:48)

T. real: 01:29:46

T. oficial: 01:30:01

Inici real: 09:30:28

Hora meta: 11:00:13

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 41

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club: castillejo&caceres rc

k10: 0:42:12

Hora k10 : 10:12:39

Pos k10 : 95

-

Meta: 1:29:46

Hora meta: 11:00:13

Pos meta : 116

Y 21 posicions

1:30:49
01:30:01
1:29:14
Miriam Lopez Cuerva
01:29:18 (Tr: 1:29:15)
i
Isaac Guerra
01:29:19 (Tr: 1:29:09)
Francesc Mondejar
01:29:24 (Tr: 1:29:12)
Diego Sansón Soler
01:29:26 (Tr: 1:29:15)
i
Anna isabel Garcia Caballero
01:29:27 (Tr: 1:29:23)
Ivan Tizón Tragacete
01:29:28 (Tr: 1:29:18)
i
Anton Anosov
01:29:29 (Tr: 1:29:19)
Jose angel Escudero
01:29:29 (Tr: 1:29:10)
i
Joan Almirall Farre
01:29:33 (Tr: 1:29:22)
i
Angel Prieto Bustos
01:29:38 (Tr: 1:29:27)
Angel Espinosa Llauradó
01:29:40 (Tr: 1:29:24)
i
Jordi Ripoll Mota
01:29:43 (Tr: 1:29:33)
Juan bautista Martínez Simón
01:29:43 (Tr: 1:29:40)
Toni Garrido Castillo
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
i
Joan Ferre Belmon
01:29:44 (Tr: 1:29:44)
Tannia Quirós Rodríguez
01:29:45 (Tr: 1:29:34)
Oscar Martinez Tirado
01:29:45 (Tr: 1:29:36)
David Gomez Rodriguez
01:29:49 (Tr: 1:29:37)
i
Emilio Cajete Miguel
01:29:49 (Tr: 1:29:37)
i
Robert Rey
01:29:53 (Tr: 1:29:45)
Luis Lopez Lobato
01:29:55 (Tr: 1:29:42)
i
Guillermo Moro Soucheiron
01:30:43 (Tr: 1:30:43)
Javier Sanjuan Fernandez
01:30:48 (Tr: 1:30:48)
i
Juanjo Requena Valle
01:30:49 (Tr: 1:30:35)

T. real: 01:30:43

T. oficial: 01:30:43

Inici real: 09:30:12

Hora meta: 11:00:55

Cat:SenM

Pos. categoria: 28

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club:

k10: No data

Hora k10: No data

Pos k10 : -

-

Meta: 1:30:43

Hora meta: 11:00:55

Pos meta : 117

-

1:31:33
01:30:43
1:29:53
i
Robert Rey
01:29:53 (Tr: 1:29:45)
Luis Lopez Lobato
01:29:55 (Tr: 1:29:42)
Julian Peraira Lorca
01:30:01 (Tr: 1:29:46)
Javier Sanjuan Fernandez
01:30:48 (Tr: 1:30:48)
i
Juanjo Requena Valle
01:30:49 (Tr: 1:30:35)
Jordi Conesa Luna
01:31:00 (Tr: 1:30:57)

T. real: 01:30:48

T. oficial: 01:30:48

Inici real: 09:30:12

Hora meta: 11:01:00

Cat:Vt3M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:19 min/km

Club:

k10: 0:43:07

Hora k10 : 10:13:19

Pos k10 : 117

-

Meta: 1:30:48

Hora meta: 11:01:00

Pos meta : 118

Y 1 posició

1:31:42
01:30:48
1:29:55
Luis Lopez Lobato
01:29:55 (Tr: 1:29:42)
Julian Peraira Lorca
01:30:01 (Tr: 1:29:46)
i
Guillermo Moro Soucheiron
01:30:43 (Tr: 1:30:43)
i
Juanjo Requena Valle
01:30:49 (Tr: 1:30:35)
Jordi Conesa Luna
01:31:00 (Tr: 1:30:57)

T. real: 01:30:35

T. oficial: 01:30:49

Inici real: 09:30:26

Hora meta: 11:01:01

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 42

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club: rm

k10: No data

Hora k10: No data

Pos k10 : -

-

Meta: 1:30:35

Hora meta: 11:01:01

Pos meta : 119

-

1:31:37
01:30:49
1:30:01
Julian Peraira Lorca
01:30:01 (Tr: 1:29:46)
i
Guillermo Moro Soucheiron
01:30:43 (Tr: 1:30:43)
Javier Sanjuan Fernandez
01:30:48 (Tr: 1:30:48)
Jordi Conesa Luna
01:31:00 (Tr: 1:30:57)

T. real: 01:30:57

T. oficial: 01:31:00

Inici real: 09:30:16

Hora meta: 11:01:12

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 43

Inici cursa:9:30:12

Sexe:M

Ritme: 4:19 min/km

Club: c.m. sigueme

k10: No data

Hora k10: No data

Pos k10 : -

-

Meta: 1:30:57

Hora meta: 11:01:12

Pos meta : 120

-

1:31:18
01:31:00
1:30:43
i
Guillermo Moro Soucheiron
01:30:43 (Tr: 1:30:43)
Javier Sanjuan Fernandez
01:30:48 (Tr: 1:30:48)
i
Juanjo Requena Valle
01:30:49 (Tr: 1:30:35)