Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:29:12

T. oficial: 00:29:30

Inici real: 10:30:18

Hora meta: 10:59:29

Cat:F

Pos. categoria: 51

Inici cursa:10:29:59

Sexe:F

Ritme: 5:51 min/km

Club:

0:29:47
00:29:30
0:29:12
i
Nora Ayguasenosa Soro
00:29:37 (Tr: 0:29:27)
Mónica Cara González
00:29:42 (Tr: 0:29:40)
i
Marta Molina Collado
00:29:43 (Tr: 0:29:17)
i
Eva Espartero Aranda
00:29:47 (Tr: 0:29:38)
i
David Pastor Miranda
00:29:47 (Tr: 0:29:39)
Victoria Soler Gil De Biedma
00:29:47 (Tr: 0:29:34)

T. real: 00:29:27

T. oficial: 00:29:37

Inici real: 10:30:10

Hora meta: 10:59:36

Cat:F

Pos. categoria: 52

Inici cursa:10:29:59

Sexe:F

Ritme: 5:54 min/km

Club:

0:29:47
00:29:37
0:29:27
Marta Guix Rigol
00:29:30 (Tr: 0:29:12)
Mónica Cara González
00:29:42 (Tr: 0:29:40)
i
Marta Molina Collado
00:29:43 (Tr: 0:29:17)
i
Eva Espartero Aranda
00:29:47 (Tr: 0:29:38)
i
David Pastor Miranda
00:29:47 (Tr: 0:29:39)
Victoria Soler Gil De Biedma
00:29:47 (Tr: 0:29:34)

T. real: 00:29:40

T. oficial: 00:29:42

Inici real: 10:30:01

Hora meta: 10:59:41

Cat:F

Pos. categoria: 53

Inici cursa:10:29:59

Sexe:F

Ritme: 5:56 min/km

Club: les trenca cames badalona

0:29:53
00:29:42
0:29:30
Marta Guix Rigol
00:29:30 (Tr: 0:29:12)
i
Nora Ayguasenosa Soro
00:29:37 (Tr: 0:29:27)
i
Marta Molina Collado
00:29:43 (Tr: 0:29:17)
i
Eva Espartero Aranda
00:29:47 (Tr: 0:29:38)
i
David Pastor Miranda
00:29:47 (Tr: 0:29:39)
Victoria Soler Gil De Biedma
00:29:47 (Tr: 0:29:34)
i
Eduardo Marrodan Ezquerro
00:29:48 (Tr: 0:29:28)
i
Alberto Sánchez Moya
00:29:48 (Tr: 0:29:28)
i
Miriam Tanyaoui Prunes
00:29:49 (Tr: 0:29:11)
Diego Davila Estevez
00:29:51 (Tr: 0:29:31)
i
Anna Peña Sayol
00:29:53 (Tr: 0:29:42)
i
Pol Gaju Samper
00:29:53 (Tr: 0:29:33)

T. real: 00:29:17

T. oficial: 00:29:43

Inici real: 10:30:25

Hora meta: 10:59:42

Cat:F

Pos. categoria: 54

Inici cursa:10:29:59

Sexe:F

Ritme: 5:52 min/km

Club:

0:29:56
00:29:43
0:29:30
Marta Guix Rigol
00:29:30 (Tr: 0:29:12)
i
Nora Ayguasenosa Soro
00:29:37 (Tr: 0:29:27)
Mónica Cara González
00:29:42 (Tr: 0:29:40)
i
Eva Espartero Aranda
00:29:47 (Tr: 0:29:38)
i
David Pastor Miranda
00:29:47 (Tr: 0:29:39)
Victoria Soler Gil De Biedma
00:29:47 (Tr: 0:29:34)
i
Eduardo Marrodan Ezquerro
00:29:48 (Tr: 0:29:28)
i
Alberto Sánchez Moya
00:29:48 (Tr: 0:29:28)
i
Miriam Tanyaoui Prunes
00:29:49 (Tr: 0:29:11)
Diego Davila Estevez
00:29:51 (Tr: 0:29:31)
i
Anna Peña Sayol
00:29:53 (Tr: 0:29:42)
i
Pol Gaju Samper
00:29:53 (Tr: 0:29:33)

T. real: 00:29:38

T. oficial: 00:29:47

Inici real: 10:30:08

Hora meta: 10:59:46

Cat:F

Pos. categoria: 55

Inici cursa:10:29:59

Sexe:F

Ritme: 5:56 min/km

Club: g.a.lluïsos

0:29:57
00:29:47
0:29:37
i
Nora Ayguasenosa Soro
00:29:37 (Tr: 0:29:27)
Mónica Cara González
00:29:42 (Tr: 0:29:40)
i
Marta Molina Collado
00:29:43 (Tr: 0:29:17)
Victoria Soler Gil De Biedma
00:29:47 (Tr: 0:29:34)
i
Eduardo Marrodan Ezquerro
00:29:48 (Tr: 0:29:28)
i
Alberto Sánchez Moya
00:29:48 (Tr: 0:29:28)
i
Miriam Tanyaoui Prunes
00:29:49 (Tr: 0:29:11)
Diego Davila Estevez
00:29:51 (Tr: 0:29:31)
i
Anna Peña Sayol
00:29:53 (Tr: 0:29:42)
i
Pol Gaju Samper
00:29:53 (Tr: 0:29:33)

T. real: 00:29:39

T. oficial: 00:29:47

Inici real: 10:30:08

Hora meta: 10:59:46

Cat:M

Pos. categoria: 116

Inici cursa:10:29:59

Sexe:M

Ritme: 5:56 min/km

Club: metropolitan

0:29:53
00:29:47
0:29:42
Mónica Cara González
00:29:42 (Tr: 0:29:40)
i
Marta Molina Collado
00:29:43 (Tr: 0:29:17)
Victoria Soler Gil De Biedma
00:29:47 (Tr: 0:29:34)
i
Eduardo Marrodan Ezquerro
00:29:48 (Tr: 0:29:28)
i
Alberto Sánchez Moya
00:29:48 (Tr: 0:29:28)
i
Miriam Tanyaoui Prunes
00:29:49 (Tr: 0:29:11)
Diego Davila Estevez
00:29:51 (Tr: 0:29:31)
i
Anna Peña Sayol
00:29:53 (Tr: 0:29:42)
i
Pol Gaju Samper
00:29:53 (Tr: 0:29:33)

T. real: 00:29:34

T. oficial: 00:29:47

Inici real: 10:30:12

Hora meta: 10:59:46

Cat:F

Pos. categoria: 56

Inici cursa:10:29:59

Sexe:F

Ritme: 5:55 min/km

Club:

0:29:52
00:29:47
0:29:43
i
Marta Molina Collado
00:29:43 (Tr: 0:29:17)
i
Eva Espartero Aranda
00:29:47 (Tr: 0:29:38)
i
David Pastor Miranda
00:29:47 (Tr: 0:29:39)
i
Eduardo Marrodan Ezquerro
00:29:48 (Tr: 0:29:28)
i
Alberto Sánchez Moya
00:29:48 (Tr: 0:29:28)
i
Miriam Tanyaoui Prunes
00:29:49 (Tr: 0:29:11)
Diego Davila Estevez
00:29:51 (Tr: 0:29:31)

T. real: 00:29:28

T. oficial: 00:29:48

Inici real: 10:30:20

Hora meta: 10:59:47

Cat:M

Pos. categoria: 117

Inici cursa:10:29:59

Sexe:M

Ritme: 5:54 min/km

Club:

0:29:51
00:29:48
0:29:45
i
Eva Espartero Aranda
00:29:47 (Tr: 0:29:38)
i
David Pastor Miranda
00:29:47 (Tr: 0:29:39)
Victoria Soler Gil De Biedma
00:29:47 (Tr: 0:29:34)
i
Alberto Sánchez Moya
00:29:48 (Tr: 0:29:28)
i
Miriam Tanyaoui Prunes
00:29:49 (Tr: 0:29:11)
Diego Davila Estevez
00:29:51 (Tr: 0:29:31)

T. real: 00:29:28

T. oficial: 00:29:48

Inici real: 10:30:20

Hora meta: 10:59:47

Cat:M

Pos. categoria: 118

Inici cursa:10:29:59

Sexe:M

Ritme: 5:54 min/km

Club:

0:29:53
00:29:48
0:29:44
i
Eva Espartero Aranda
00:29:47 (Tr: 0:29:38)
i
David Pastor Miranda
00:29:47 (Tr: 0:29:39)
Victoria Soler Gil De Biedma
00:29:47 (Tr: 0:29:34)
i
Eduardo Marrodan Ezquerro
00:29:48 (Tr: 0:29:28)
i
Miriam Tanyaoui Prunes
00:29:49 (Tr: 0:29:11)
Diego Davila Estevez
00:29:51 (Tr: 0:29:31)
i
Anna Peña Sayol
00:29:53 (Tr: 0:29:42)

T. real: 00:29:11

T. oficial: 00:29:49

Inici real: 10:30:37

Hora meta: 10:59:48

Cat:F

Pos. categoria: 57

Inici cursa:10:29:59

Sexe:F

Ritme: 5:51 min/km

Club:

0:29:53
00:29:49
0:29:45
i
Eva Espartero Aranda
00:29:47 (Tr: 0:29:38)
i
David Pastor Miranda
00:29:47 (Tr: 0:29:39)
Victoria Soler Gil De Biedma
00:29:47 (Tr: 0:29:34)
i
Eduardo Marrodan Ezquerro
00:29:48 (Tr: 0:29:28)
i
Alberto Sánchez Moya
00:29:48 (Tr: 0:29:28)
Diego Davila Estevez
00:29:51 (Tr: 0:29:31)
i
Anna Peña Sayol
00:29:53 (Tr: 0:29:42)
i
Pol Gaju Samper
00:29:53 (Tr: 0:29:33)

T. real: 00:29:31

T. oficial: 00:29:51

Inici real: 10:30:19

Hora meta: 10:59:50

Cat:M

Pos. categoria: 119

Inici cursa:10:29:59

Sexe:M

Ritme: 5:55 min/km

Club:

0:29:59
00:29:51
0:29:44
i
Eva Espartero Aranda
00:29:47 (Tr: 0:29:38)
i
David Pastor Miranda
00:29:47 (Tr: 0:29:39)
Victoria Soler Gil De Biedma
00:29:47 (Tr: 0:29:34)
i
Eduardo Marrodan Ezquerro
00:29:48 (Tr: 0:29:28)
i
Alberto Sánchez Moya
00:29:48 (Tr: 0:29:28)
i
Miriam Tanyaoui Prunes
00:29:49 (Tr: 0:29:11)
i
Anna Peña Sayol
00:29:53 (Tr: 0:29:42)
i
Pol Gaju Samper
00:29:53 (Tr: 0:29:33)
i
Helena Kanu
00:29:59 (Tr: 0:29:36)

T. real: 00:29:42

T. oficial: 00:29:53

Inici real: 10:30:10

Hora meta: 10:59:52

Cat:F

Pos. categoria: 58

Inici cursa:10:29:59

Sexe:F

Ritme: 5:57 min/km

Club:

0:30:07
00:29:53
0:29:38
Mónica Cara González
00:29:42 (Tr: 0:29:40)
i
Marta Molina Collado
00:29:43 (Tr: 0:29:17)
i
Eva Espartero Aranda
00:29:47 (Tr: 0:29:38)
i
David Pastor Miranda
00:29:47 (Tr: 0:29:39)
Victoria Soler Gil De Biedma
00:29:47 (Tr: 0:29:34)
i
Eduardo Marrodan Ezquerro
00:29:48 (Tr: 0:29:28)
i
Alberto Sánchez Moya
00:29:48 (Tr: 0:29:28)
i
Miriam Tanyaoui Prunes
00:29:49 (Tr: 0:29:11)
Diego Davila Estevez
00:29:51 (Tr: 0:29:31)
i
Pol Gaju Samper
00:29:53 (Tr: 0:29:33)
i
Helena Kanu
00:29:59 (Tr: 0:29:36)
Adjutori López Gurri
00:30:07 (Tr: 0:29:55)

T. real: 00:29:33

T. oficial: 00:29:53

Inici real: 10:30:19

Hora meta: 10:59:52

Cat:M

Pos. categoria: 120

Inici cursa:10:29:59

Sexe:M

Ritme: 5:55 min/km

Club:

0:30:07
00:29:53
0:29:38
Mónica Cara González
00:29:42 (Tr: 0:29:40)
i
Marta Molina Collado
00:29:43 (Tr: 0:29:17)
i
Eva Espartero Aranda
00:29:47 (Tr: 0:29:38)
i
David Pastor Miranda
00:29:47 (Tr: 0:29:39)
Victoria Soler Gil De Biedma
00:29:47 (Tr: 0:29:34)
i
Eduardo Marrodan Ezquerro
00:29:48 (Tr: 0:29:28)
i
Alberto Sánchez Moya
00:29:48 (Tr: 0:29:28)
i
Miriam Tanyaoui Prunes
00:29:49 (Tr: 0:29:11)
Diego Davila Estevez
00:29:51 (Tr: 0:29:31)
i
Anna Peña Sayol
00:29:53 (Tr: 0:29:42)
i
Helena Kanu
00:29:59 (Tr: 0:29:36)
Adjutori López Gurri
00:30:07 (Tr: 0:29:55)

T. real: 00:29:36

T. oficial: 00:29:59

Inici real: 10:30:22

Hora meta: 10:59:58

Cat:F

Pos. categoria: 59

Inici cursa:10:29:59

Sexe:F

Ritme: 5:56 min/km

Club:

0:30:07
00:29:59
0:29:50
Diego Davila Estevez
00:29:51 (Tr: 0:29:31)
i
Anna Peña Sayol
00:29:53 (Tr: 0:29:42)
i
Pol Gaju Samper
00:29:53 (Tr: 0:29:33)
Adjutori López Gurri
00:30:07 (Tr: 0:29:55)

T. real: 00:29:55

T. oficial: 00:30:07

Inici real: 10:30:11

Hora meta: 11:00:06

Cat:M

Pos. categoria: 121

Inici cursa:10:29:59

Sexe:M

Ritme: 5:59 min/km

Club:

0:30:21
00:30:07
0:29:53
i
Anna Peña Sayol
00:29:53 (Tr: 0:29:42)
i
Pol Gaju Samper
00:29:53 (Tr: 0:29:33)
i
Helena Kanu
00:29:59 (Tr: 0:29:36)