Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

Ale Balduf Ben Cad Inf PreBen

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:00:55

Inici real: 09:33:25

Hora meta: 09:34:20

Cat:BalM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:33:25

Sexe:M

Ritme: 6:05 min/km

Club: ferrer i guàrdia

0:01:00
00:00:55
0:00:50
i
Marc Navarro Ganduxé
00:00:55 (Tr: 0:00:55)
i
Laia Cid Marcos
00:00:56 (Tr: 0:00:56)
i
Meritxell Agustí Güell
00:00:57 (Tr: 0:00:57)
i
Eider Olmos Casanova
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Eudald Panareda Gual
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Pau Cabré
00:01:00 (Tr: 0:01:00)

T. real: 00:00:55

Inici real: 09:33:25

Hora meta: 09:34:20

Cat:BalM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:33:25

Sexe:M

Ritme: 6:06 min/km

Club: escola sant lluís gonçaga

0:01:00
00:00:55
0:00:51
i
Pol Sanchez Morales
00:00:55 (Tr: 0:00:55)
i
Laia Cid Marcos
00:00:56 (Tr: 0:00:56)
i
Meritxell Agustí Güell
00:00:57 (Tr: 0:00:57)
i
Eider Olmos Casanova
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Eudald Panareda Gual
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Pau Cabré
00:01:00 (Tr: 0:01:00)

T. real: 00:00:56

Inici real: 09:33:25

Hora meta: 09:34:21

Cat:BalF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:33:25

Sexe:F

Ritme: 6:08 min/km

Club: u. a. rubi

0:01:00
00:00:56
0:00:51
i
Pol Sanchez Morales
00:00:55 (Tr: 0:00:55)
i
Marc Navarro Ganduxé
00:00:55 (Tr: 0:00:55)
i
Meritxell Agustí Güell
00:00:57 (Tr: 0:00:57)
i
Eider Olmos Casanova
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Eudald Panareda Gual
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Pau Cabré
00:01:00 (Tr: 0:01:00)

T. real: 00:00:57

Inici real: 09:33:25

Hora meta: 09:34:22

Cat:BalF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:33:25

Sexe:F

Ritme: 6:17 min/km

Club: escola ronçana

0:01:00
00:00:57
0:00:54
i
Pol Sanchez Morales
00:00:55 (Tr: 0:00:55)
i
Marc Navarro Ganduxé
00:00:55 (Tr: 0:00:55)
i
Laia Cid Marcos
00:00:56 (Tr: 0:00:56)
i
Eider Olmos Casanova
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Eudald Panareda Gual
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Pau Cabré
00:01:00 (Tr: 0:01:00)

T. real: 00:01:00

Inici real: 09:33:25

Hora meta: 09:34:25

Cat:BalF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:33:25

Sexe:F

Ritme: 6:36 min/km

Club: c.a. canovelles

0:01:04
00:01:00
0:00:55
i
Marc Navarro Ganduxé
00:00:55 (Tr: 0:00:55)
i
Laia Cid Marcos
00:00:56 (Tr: 0:00:56)
i
Meritxell Agustí Güell
00:00:57 (Tr: 0:00:57)
i
Eudald Panareda Gual
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Pau Cabré
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
María González
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Joana Vicens Tió
00:01:01 (Tr: 0:01:01)
i
Yaiza Ramos
00:01:03 (Tr: 0:01:03)
i
Júlia Tuset Franganillo
00:01:04 (Tr: 0:01:04)

T. real: 00:01:00

Inici real: 09:33:25

Hora meta: 09:34:25

Cat:BalM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:33:25

Sexe:M

Ritme: 6:37 min/km

Club: escola jardí

0:01:04
00:01:00
0:00:56
i
Laia Cid Marcos
00:00:56 (Tr: 0:00:56)
i
Meritxell Agustí Güell
00:00:57 (Tr: 0:00:57)
i
Eider Olmos Casanova
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Pau Cabré
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
María González
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Joana Vicens Tió
00:01:01 (Tr: 0:01:01)
i
Yaiza Ramos
00:01:03 (Tr: 0:01:03)
i
Júlia Tuset Franganillo
00:01:04 (Tr: 0:01:04)

T. real: 00:01:00

Inici real: 09:33:25

Hora meta: 09:34:25

Cat:BalM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:33:25

Sexe:M

Ritme: 6:38 min/km

Club: cervetó

0:01:03
00:01:00
0:00:57
i
Meritxell Agustí Güell
00:00:57 (Tr: 0:00:57)
i
Eider Olmos Casanova
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Eudald Panareda Gual
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
María González
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Joana Vicens Tió
00:01:01 (Tr: 0:01:01)
i
Yaiza Ramos
00:01:03 (Tr: 0:01:03)

T. real: 00:01:00

Inici real: 09:33:25

Hora meta: 09:34:25

Cat:BalF

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:33:25

Sexe:F

Ritme: 6:40 min/km

Club: c.a. canovelles

0:01:04
00:01:00
0:00:57
i
Eider Olmos Casanova
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Eudald Panareda Gual
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Pau Cabré
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Joana Vicens Tió
00:01:01 (Tr: 0:01:01)
i
Yaiza Ramos
00:01:03 (Tr: 0:01:03)
i
Júlia Tuset Franganillo
00:01:04 (Tr: 0:01:04)

T. real: 00:01:01

Inici real: 09:33:25

Hora meta: 09:34:26

Cat:BalF

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:33:25

Sexe:F

Ritme: 6:46 min/km

Club: col.legi jardí

0:01:05
00:01:01
0:00:58
i
Eider Olmos Casanova
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Eudald Panareda Gual
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Pau Cabré
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
María González
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Yaiza Ramos
00:01:03 (Tr: 0:01:03)
i
Júlia Tuset Franganillo
00:01:04 (Tr: 0:01:04)
i
Pau Tuset Franganillo
00:01:05 (Tr: 0:01:05)

T. real: 00:01:03

Inici real: 09:33:25

Hora meta: 09:34:28

Cat:BalF

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:33:25

Sexe:F

Ritme: 6:56 min/km

Club:

0:01:06
00:01:03
0:01:00
i
Eider Olmos Casanova
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Eudald Panareda Gual
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Pau Cabré
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
María González
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Joana Vicens Tió
00:01:01 (Tr: 0:01:01)
i
Júlia Tuset Franganillo
00:01:04 (Tr: 0:01:04)
i
Pau Tuset Franganillo
00:01:05 (Tr: 0:01:05)
i
Edgar Soler Castel
00:01:06 (Tr: 0:01:06)

T. real: 00:01:04

Inici real: 09:33:25

Hora meta: 09:34:29

Cat:BalF

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:33:25

Sexe:F

Ritme: 7:02 min/km

Club: escola cervetó

0:01:07
00:01:04
0:01:00
i
María González
00:01:00 (Tr: 0:01:00)
i
Joana Vicens Tió
00:01:01 (Tr: 0:01:01)
i
Yaiza Ramos
00:01:03 (Tr: 0:01:03)
i
Pau Tuset Franganillo
00:01:05 (Tr: 0:01:05)
i
Edgar Soler Castel
00:01:06 (Tr: 0:01:06)
i
Omar El Kaldi Pidemunt
00:01:07 (Tr: 0:01:07)

T. real: 00:01:05

Inici real: 09:33:25

Hora meta: 09:34:30

Cat:BalM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:33:25

Sexe:M

Ritme: 7:11 min/km

Club: escola cervetó

0:01:09
00:01:05
0:01:01
i
Joana Vicens Tió
00:01:01 (Tr: 0:01:01)
i
Yaiza Ramos
00:01:03 (Tr: 0:01:03)
i
Júlia Tuset Franganillo
00:01:04 (Tr: 0:01:04)
i
Edgar Soler Castel
00:01:06 (Tr: 0:01:06)
i
Omar El Kaldi Pidemunt
00:01:07 (Tr: 0:01:07)
i
Eira Ramajo
00:01:08 (Tr: 0:01:08)

T. real: 00:01:06

Inici real: 09:33:25

Hora meta: 09:34:31

Cat:BalM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:33:25

Sexe:M

Ritme: 7:18 min/km

Club: anna mogas

0:01:09
00:01:06
0:01:03
i
Yaiza Ramos
00:01:03 (Tr: 0:01:03)
i
Júlia Tuset Franganillo
00:01:04 (Tr: 0:01:04)
i
Pau Tuset Franganillo
00:01:05 (Tr: 0:01:05)
i
Omar El Kaldi Pidemunt
00:01:07 (Tr: 0:01:07)
i
Eira Ramajo
00:01:08 (Tr: 0:01:08)

T. real: 00:01:07

Inici real: 09:33:25

Hora meta: 09:34:32

Cat:BalM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:33:25

Sexe:M

Ritme: 7:22 min/km

Club: els vinyals

0:01:10
00:01:07
0:01:04
i
Júlia Tuset Franganillo
00:01:04 (Tr: 0:01:04)
i
Pau Tuset Franganillo
00:01:05 (Tr: 0:01:05)
i
Edgar Soler Castel
00:01:06 (Tr: 0:01:06)
i
Eira Ramajo
00:01:08 (Tr: 0:01:08)

T. real: 00:01:08

Inici real: 09:33:25

Hora meta: 09:34:33

Cat:BalF

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:33:25

Sexe:F

Ritme: 7:32 min/km

Club: escola mogent de la roca

0:01:11
00:01:08
0:01:05
i
Pau Tuset Franganillo
00:01:05 (Tr: 0:01:05)
i
Edgar Soler Castel
00:01:06 (Tr: 0:01:06)
i
Omar El Kaldi Pidemunt
00:01:07 (Tr: 0:01:07)