Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Cursa del Foc Olesa de Montserrat

5k

17 juny 2018

10k 5k 600m_1 600m_2 Milla

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:22:41

T. oficial: 00:22:46

Inici real: 08:59:56

Hora meta: 09:22:37

Cat:M2

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club: independent

0:23:22
00:22:46
0:22:09
i
Mónica Monfort Roca
00:22:47 (Tr: 0:22:31)
i
Aina Cerdeira I Casals
00:22:54 (Tr: 0:22:48)
Mamen Del Castillo Acevedo
00:23:04 (Tr: 0:22:58)
i
Antonio Alarcon Toledo
00:23:17 (Tr: 0:23:11)
Cecilia Braos Merino
00:23:17 (Tr: 0:23:16)
i
Jose carlos Bermejo Benedicto
00:23:22 (Tr: 0:23:22)

T. real: 00:22:31

T. oficial: 00:22:47

Inici real: 09:00:07

Hora meta: 09:22:38

Cat:SenF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:31 min/km

Club: cao olesa

0:23:22
00:22:47
0:22:13
Rubau barjoan David
00:22:46 (Tr: 0:22:41)
i
Aina Cerdeira I Casals
00:22:54 (Tr: 0:22:48)
Mamen Del Castillo Acevedo
00:23:04 (Tr: 0:22:58)
i
Antonio Alarcon Toledo
00:23:17 (Tr: 0:23:11)
Cecilia Braos Merino
00:23:17 (Tr: 0:23:16)
i
Jose carlos Bermejo Benedicto
00:23:22 (Tr: 0:23:22)

T. real: 00:22:48

T. oficial: 00:22:54

Inici real: 08:59:57

Hora meta: 09:22:45

Cat:Sb23F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:34 min/km

Club: cao

0:23:22
00:22:54
0:22:27
Rubau barjoan David
00:22:46 (Tr: 0:22:41)
i
Mónica Monfort Roca
00:22:47 (Tr: 0:22:31)
Mamen Del Castillo Acevedo
00:23:04 (Tr: 0:22:58)
i
Antonio Alarcon Toledo
00:23:17 (Tr: 0:23:11)
Cecilia Braos Merino
00:23:17 (Tr: 0:23:16)
i
Jose carlos Bermejo Benedicto
00:23:22 (Tr: 0:23:22)

T. real: 00:22:58

T. oficial: 00:23:04

Inici real: 08:59:57

Hora meta: 09:22:55

Cat:SenF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:36 min/km

Club: corredors.cat

0:23:23
00:23:04
0:22:46
Rubau barjoan David
00:22:46 (Tr: 0:22:41)
i
Mónica Monfort Roca
00:22:47 (Tr: 0:22:31)
i
Aina Cerdeira I Casals
00:22:54 (Tr: 0:22:48)
i
Antonio Alarcon Toledo
00:23:17 (Tr: 0:23:11)
Cecilia Braos Merino
00:23:17 (Tr: 0:23:16)
i
Jose carlos Bermejo Benedicto
00:23:22 (Tr: 0:23:22)

T. real: 00:23:11

T. oficial: 00:23:17

Inici real: 08:59:57

Hora meta: 09:23:08

Cat:M2

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:39 min/km

Club: atletisme de olesa

0:23:46
00:23:17
0:22:47
i
Mónica Monfort Roca
00:22:47 (Tr: 0:22:31)
i
Aina Cerdeira I Casals
00:22:54 (Tr: 0:22:48)
Mamen Del Castillo Acevedo
00:23:04 (Tr: 0:22:58)
Cecilia Braos Merino
00:23:17 (Tr: 0:23:16)
i
Jose carlos Bermejo Benedicto
00:23:22 (Tr: 0:23:22)
Mathieu Lagarde
00:23:26 (Tr: 0:23:08)
Jose antonio Ruiz Cozar
00:23:31 (Tr: 0:23:25)
i
Esteve Prieto Gonzalez
00:23:36 (Tr: 0:23:24)
Yolanda Zurriaga Garcia
00:23:38 (Tr: 0:23:34)
i
Eva Calle Rodríguez
00:23:42 (Tr: 0:23:38)
Gemma Ramos Lopez
00:23:45 (Tr: 0:23:40)

T. real: 00:23:16

T. oficial: 00:23:17

Inici real: 08:59:53

Hora meta: 09:23:08

Cat:F2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:40 min/km

Club: c.a.olesa

0:23:40
00:23:17
0:22:54
i
Aina Cerdeira I Casals
00:22:54 (Tr: 0:22:48)
Mamen Del Castillo Acevedo
00:23:04 (Tr: 0:22:58)
i
Antonio Alarcon Toledo
00:23:17 (Tr: 0:23:11)
i
Jose carlos Bermejo Benedicto
00:23:22 (Tr: 0:23:22)
Mathieu Lagarde
00:23:26 (Tr: 0:23:08)
Jose antonio Ruiz Cozar
00:23:31 (Tr: 0:23:25)
i
Esteve Prieto Gonzalez
00:23:36 (Tr: 0:23:24)
Yolanda Zurriaga Garcia
00:23:38 (Tr: 0:23:34)

T. real: 00:23:22

T. oficial: 00:23:22

Inici real: 08:59:51

Hora meta: 09:23:13

Cat:M2

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club: run with leiva

0:23:39
00:23:22
0:23:04
Mamen Del Castillo Acevedo
00:23:04 (Tr: 0:22:58)
i
Antonio Alarcon Toledo
00:23:17 (Tr: 0:23:11)
Cecilia Braos Merino
00:23:17 (Tr: 0:23:16)
Mathieu Lagarde
00:23:26 (Tr: 0:23:08)
Jose antonio Ruiz Cozar
00:23:31 (Tr: 0:23:25)
i
Esteve Prieto Gonzalez
00:23:36 (Tr: 0:23:24)
Yolanda Zurriaga Garcia
00:23:38 (Tr: 0:23:34)

T. real: 00:23:08

T. oficial: 00:23:26

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 09:23:17

Cat:M1

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:38 min/km

Club:

0:23:38
00:23:26
0:23:15
i
Antonio Alarcon Toledo
00:23:17 (Tr: 0:23:11)
Cecilia Braos Merino
00:23:17 (Tr: 0:23:16)
i
Jose carlos Bermejo Benedicto
00:23:22 (Tr: 0:23:22)
Jose antonio Ruiz Cozar
00:23:31 (Tr: 0:23:25)
i
Esteve Prieto Gonzalez
00:23:36 (Tr: 0:23:24)
Yolanda Zurriaga Garcia
00:23:38 (Tr: 0:23:34)

T. real: 00:23:25

T. oficial: 00:23:31

Inici real: 08:59:57

Hora meta: 09:23:22

Cat:M1

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club:

0:23:44
00:23:31
0:23:17
Cecilia Braos Merino
00:23:17 (Tr: 0:23:16)
i
Jose carlos Bermejo Benedicto
00:23:22 (Tr: 0:23:22)
Mathieu Lagarde
00:23:26 (Tr: 0:23:08)
i
Esteve Prieto Gonzalez
00:23:36 (Tr: 0:23:24)
Yolanda Zurriaga Garcia
00:23:38 (Tr: 0:23:34)
i
Eva Calle Rodríguez
00:23:42 (Tr: 0:23:38)

T. real: 00:23:24

T. oficial: 00:23:36

Inici real: 09:00:03

Hora meta: 09:23:27

Cat:M1

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club:

0:23:49
00:23:36
0:23:22
i
Jose carlos Bermejo Benedicto
00:23:22 (Tr: 0:23:22)
Mathieu Lagarde
00:23:26 (Tr: 0:23:08)
Jose antonio Ruiz Cozar
00:23:31 (Tr: 0:23:25)
Yolanda Zurriaga Garcia
00:23:38 (Tr: 0:23:34)
i
Eva Calle Rodríguez
00:23:42 (Tr: 0:23:38)
Gemma Ramos Lopez
00:23:45 (Tr: 0:23:40)
i
Toni Ramos Fernández
00:23:46 (Tr: 0:23:38)

T. real: 00:23:34

T. oficial: 00:23:38

Inici real: 08:59:56

Hora meta: 09:23:29

Cat:SenF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:43 min/km

Club: club atletisme gavà

0:23:50
00:23:38
0:23:26
Mathieu Lagarde
00:23:26 (Tr: 0:23:08)
Jose antonio Ruiz Cozar
00:23:31 (Tr: 0:23:25)
i
Esteve Prieto Gonzalez
00:23:36 (Tr: 0:23:24)
i
Eva Calle Rodríguez
00:23:42 (Tr: 0:23:38)
Gemma Ramos Lopez
00:23:45 (Tr: 0:23:40)
i
Toni Ramos Fernández
00:23:46 (Tr: 0:23:38)

T. real: 00:23:38

T. oficial: 00:23:42

Inici real: 08:59:55

Hora meta: 09:23:33

Cat:F2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:44 min/km

Club:

0:23:53
00:23:42
0:23:31
Jose antonio Ruiz Cozar
00:23:31 (Tr: 0:23:25)
i
Esteve Prieto Gonzalez
00:23:36 (Tr: 0:23:24)
Yolanda Zurriaga Garcia
00:23:38 (Tr: 0:23:34)
Gemma Ramos Lopez
00:23:45 (Tr: 0:23:40)
i
Toni Ramos Fernández
00:23:46 (Tr: 0:23:38)
Chema Del Valle Escalante
00:23:51 (Tr: 0:23:47)

T. real: 00:23:40

T. oficial: 00:23:45

Inici real: 08:59:56

Hora meta: 09:23:36

Cat:Sb23F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:44 min/km

Club: club atletisme sant boi

0:23:54
00:23:45
0:23:36
i
Esteve Prieto Gonzalez
00:23:36 (Tr: 0:23:24)
Yolanda Zurriaga Garcia
00:23:38 (Tr: 0:23:34)
i
Eva Calle Rodríguez
00:23:42 (Tr: 0:23:38)
i
Toni Ramos Fernández
00:23:46 (Tr: 0:23:38)
Chema Del Valle Escalante
00:23:51 (Tr: 0:23:47)

T. real: 00:23:38

T. oficial: 00:23:46

Inici real: 09:00:00

Hora meta: 09:23:37

Cat:M1

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club: ceac

0:23:54
00:23:46
0:23:38
Yolanda Zurriaga Garcia
00:23:38 (Tr: 0:23:34)
i
Eva Calle Rodríguez
00:23:42 (Tr: 0:23:38)
Gemma Ramos Lopez
00:23:45 (Tr: 0:23:40)
Chema Del Valle Escalante
00:23:51 (Tr: 0:23:47)

T. real: 00:23:47

T. oficial: 00:23:51

Inici real: 08:59:56

Hora meta: 09:23:42

Cat:M2

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:46 min/km

Club: sant boi

0:24:00
00:23:51
0:23:42
i
Eva Calle Rodríguez
00:23:42 (Tr: 0:23:38)
Gemma Ramos Lopez
00:23:45 (Tr: 0:23:40)
i
Toni Ramos Fernández
00:23:46 (Tr: 0:23:38)