Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Cursa del Foc Olesa de Montserrat

5k

17 juny 2018

10k 5k 600m_1 600m_2 Milla

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:24:38

T. oficial: 00:24:53

Inici real: 09:00:07

Hora meta: 09:24:44

Cat:M2

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club: martorell atlètic club

0:25:15
00:24:53
0:24:32
i
Miguel angel Calvo Macedo
00:24:54 (Tr: 0:24:25)
i
Jonatan Cortijo Sans
00:24:55 (Tr: 0:24:27)
i
Juan Andrés Rodríguez
00:24:56 (Tr: 0:24:38)
i
Francisco Jimenez Ordoñez
00:24:59 (Tr: 0:24:44)
i
Jordi Planas Farrera
00:25:01 (Tr: 0:24:51)
Sergio Zurdo
00:25:15 (Tr: 0:25:15)

T. real: 00:24:25

T. oficial: 00:24:54

Inici real: 09:00:20

Hora meta: 09:24:45

Cat:M1

Pos. categoria: 22

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club:

0:25:15
00:24:54
0:24:34
i
David Miret Llaurado
00:24:53 (Tr: 0:24:38)
i
Jonatan Cortijo Sans
00:24:55 (Tr: 0:24:27)
i
Juan Andrés Rodríguez
00:24:56 (Tr: 0:24:38)
i
Francisco Jimenez Ordoñez
00:24:59 (Tr: 0:24:44)
i
Jordi Planas Farrera
00:25:01 (Tr: 0:24:51)
Sergio Zurdo
00:25:15 (Tr: 0:25:15)

T. real: 00:24:27

T. oficial: 00:24:55

Inici real: 09:00:20

Hora meta: 09:24:46

Cat:SenM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:54 min/km

Club:

0:25:15
00:24:55
0:24:36
i
David Miret Llaurado
00:24:53 (Tr: 0:24:38)
i
Miguel angel Calvo Macedo
00:24:54 (Tr: 0:24:25)
i
Juan Andrés Rodríguez
00:24:56 (Tr: 0:24:38)
i
Francisco Jimenez Ordoñez
00:24:59 (Tr: 0:24:44)
i
Jordi Planas Farrera
00:25:01 (Tr: 0:24:51)
Sergio Zurdo
00:25:15 (Tr: 0:25:15)

T. real: 00:24:38

T. oficial: 00:24:56

Inici real: 09:00:09

Hora meta: 09:24:47

Cat:M2

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club:

0:25:15
00:24:56
0:24:36
i
David Miret Llaurado
00:24:53 (Tr: 0:24:38)
i
Miguel angel Calvo Macedo
00:24:54 (Tr: 0:24:25)
i
Jonatan Cortijo Sans
00:24:55 (Tr: 0:24:27)
i
Francisco Jimenez Ordoñez
00:24:59 (Tr: 0:24:44)
i
Jordi Planas Farrera
00:25:01 (Tr: 0:24:51)
Sergio Zurdo
00:25:15 (Tr: 0:25:15)

T. real: 00:24:44

T. oficial: 00:24:59

Inici real: 09:00:07

Hora meta: 09:24:50

Cat:M2

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:57 min/km

Club:

0:25:16
00:24:59
0:24:41
i
David Miret Llaurado
00:24:53 (Tr: 0:24:38)
i
Miguel angel Calvo Macedo
00:24:54 (Tr: 0:24:25)
i
Jonatan Cortijo Sans
00:24:55 (Tr: 0:24:27)
i
Juan Andrés Rodríguez
00:24:56 (Tr: 0:24:38)
i
Jordi Planas Farrera
00:25:01 (Tr: 0:24:51)
Sergio Zurdo
00:25:15 (Tr: 0:25:15)
i
Aymerich camps Isaac
00:25:16 (Tr: 0:25:11)

T. real: 00:24:51

T. oficial: 00:25:01

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 09:24:52

Cat:M2

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club:

0:25:17
00:25:01
0:24:45
i
David Miret Llaurado
00:24:53 (Tr: 0:24:38)
i
Miguel angel Calvo Macedo
00:24:54 (Tr: 0:24:25)
i
Jonatan Cortijo Sans
00:24:55 (Tr: 0:24:27)
i
Juan Andrés Rodríguez
00:24:56 (Tr: 0:24:38)
i
Francisco Jimenez Ordoñez
00:24:59 (Tr: 0:24:44)
Sergio Zurdo
00:25:15 (Tr: 0:25:15)
i
Aymerich camps Isaac
00:25:16 (Tr: 0:25:11)
Luis Silva Garcia
00:25:17 (Tr: 0:24:57)

T. real: 00:25:15

T. oficial: 00:25:15

Inici real: 08:59:51

Hora meta: 09:25:06

Cat:M1

Pos. categoria: 23

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club: zuas sab club

0:25:34
00:25:15
0:24:56
i
Juan Andrés Rodríguez
00:24:56 (Tr: 0:24:38)
i
Francisco Jimenez Ordoñez
00:24:59 (Tr: 0:24:44)
i
Jordi Planas Farrera
00:25:01 (Tr: 0:24:51)
i
Aymerich camps Isaac
00:25:16 (Tr: 0:25:11)
Luis Silva Garcia
00:25:17 (Tr: 0:24:57)
i
Iván Villares Losas
00:25:30 (Tr: 0:25:14)
i
Nuria Alcaraz Picas
00:25:31 (Tr: 0:25:31)
i
Antonio Serrano De La Torre
00:25:32 (Tr: 0:25:20)
Jose antonio Fernandez Marquez
00:25:32 (Tr: 0:25:32)

T. real: 00:25:11

T. oficial: 00:25:16

Inici real: 08:59:56

Hora meta: 09:25:07

Cat:SenM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club:

0:25:34
00:25:16
0:24:59
i
Francisco Jimenez Ordoñez
00:24:59 (Tr: 0:24:44)
i
Jordi Planas Farrera
00:25:01 (Tr: 0:24:51)
Sergio Zurdo
00:25:15 (Tr: 0:25:15)
Luis Silva Garcia
00:25:17 (Tr: 0:24:57)
i
Iván Villares Losas
00:25:30 (Tr: 0:25:14)
i
Nuria Alcaraz Picas
00:25:31 (Tr: 0:25:31)
i
Antonio Serrano De La Torre
00:25:32 (Tr: 0:25:20)
Jose antonio Fernandez Marquez
00:25:32 (Tr: 0:25:32)

T. real: 00:24:57

T. oficial: 00:25:17

Inici real: 09:00:11

Hora meta: 09:25:08

Cat:M1

Pos. categoria: 24

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 5:00 min/km

Club:

0:25:33
00:25:17
0:25:01
i
Jordi Planas Farrera
00:25:01 (Tr: 0:24:51)
Sergio Zurdo
00:25:15 (Tr: 0:25:15)
i
Aymerich camps Isaac
00:25:16 (Tr: 0:25:11)
i
Iván Villares Losas
00:25:30 (Tr: 0:25:14)
i
Nuria Alcaraz Picas
00:25:31 (Tr: 0:25:31)
i
Antonio Serrano De La Torre
00:25:32 (Tr: 0:25:20)
Jose antonio Fernandez Marquez
00:25:32 (Tr: 0:25:32)

T. real: 00:25:14

T. oficial: 00:25:30

Inici real: 09:00:07

Hora meta: 09:25:21

Cat:M2

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club: atletisme i salut

0:25:45
00:25:30
0:25:15
Sergio Zurdo
00:25:15 (Tr: 0:25:15)
i
Aymerich camps Isaac
00:25:16 (Tr: 0:25:11)
Luis Silva Garcia
00:25:17 (Tr: 0:24:57)
i
Nuria Alcaraz Picas
00:25:31 (Tr: 0:25:31)
i
Antonio Serrano De La Torre
00:25:32 (Tr: 0:25:20)
Jose antonio Fernandez Marquez
00:25:32 (Tr: 0:25:32)
Juan Rodriguez Hidalgo
00:25:36 (Tr: 0:25:31)
i
Anna Olea Fernandez
00:25:38 (Tr: 0:25:30)

T. real: 00:25:31

T. oficial: 00:25:31

Inici real: 08:59:51

Hora meta: 09:25:22

Cat:SenF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:59:51

Sexe:F

Ritme: 5:07 min/km

Club:

0:25:45
00:25:31
0:25:16
i
Aymerich camps Isaac
00:25:16 (Tr: 0:25:11)
Luis Silva Garcia
00:25:17 (Tr: 0:24:57)
i
Iván Villares Losas
00:25:30 (Tr: 0:25:14)
i
Antonio Serrano De La Torre
00:25:32 (Tr: 0:25:20)
Jose antonio Fernandez Marquez
00:25:32 (Tr: 0:25:32)
Juan Rodriguez Hidalgo
00:25:36 (Tr: 0:25:31)
i
Anna Olea Fernandez
00:25:38 (Tr: 0:25:30)

T. real: 00:25:20

T. oficial: 00:25:32

Inici real: 09:00:04

Hora meta: 09:25:23

Cat:M1

Pos. categoria: 25

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 5:04 min/km

Club: club atletisme olesa

0:25:46
00:25:32
0:25:17
Luis Silva Garcia
00:25:17 (Tr: 0:24:57)
i
Iván Villares Losas
00:25:30 (Tr: 0:25:14)
i
Nuria Alcaraz Picas
00:25:31 (Tr: 0:25:31)
Jose antonio Fernandez Marquez
00:25:32 (Tr: 0:25:32)
Juan Rodriguez Hidalgo
00:25:36 (Tr: 0:25:31)
i
Anna Olea Fernandez
00:25:38 (Tr: 0:25:30)

T. real: 00:25:32

T. oficial: 00:25:32

Inici real: 08:59:51

Hora meta: 09:25:23

Cat:M2

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 5:07 min/km

Club: club atletisme abrera

0:25:38
00:25:32
0:25:27
i
Iván Villares Losas
00:25:30 (Tr: 0:25:14)
i
Nuria Alcaraz Picas
00:25:31 (Tr: 0:25:31)
i
Antonio Serrano De La Torre
00:25:32 (Tr: 0:25:20)
Juan Rodriguez Hidalgo
00:25:36 (Tr: 0:25:31)
i
Anna Olea Fernandez
00:25:38 (Tr: 0:25:30)

T. real: 00:25:31

T. oficial: 00:25:36

Inici real: 08:59:56

Hora meta: 09:25:27

Cat:M2

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 5:07 min/km

Club: casboi

0:25:42
00:25:36
0:25:31
i
Nuria Alcaraz Picas
00:25:31 (Tr: 0:25:31)
i
Antonio Serrano De La Torre
00:25:32 (Tr: 0:25:20)
Jose antonio Fernandez Marquez
00:25:32 (Tr: 0:25:32)
i
Anna Olea Fernandez
00:25:38 (Tr: 0:25:30)

T. real: 00:25:30

T. oficial: 00:25:38

Inici real: 08:59:59

Hora meta: 09:25:29

Cat:SenF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:59:51

Sexe:F

Ritme: 5:06 min/km

Club: club atletisme canovelles

0:25:44
00:25:38
0:25:32
i
Antonio Serrano De La Torre
00:25:32 (Tr: 0:25:20)
Jose antonio Fernandez Marquez
00:25:32 (Tr: 0:25:32)
Juan Rodriguez Hidalgo
00:25:36 (Tr: 0:25:31)