Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa del Foc Olesa de Montserrat

5k

17 juny 2018

10k 5k 600m_1 600m_2 Milla

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:24:38

T. oficial: 00:24:53

Inici real: 09:00:07

Hora meta: 09:24:44

Cat:M2

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club: martorell atlètic club

0:25:15
00:24:53
0:24:32
i
Miguel angel Calvo Macedo
00:24:54 (Tr: 0:24:25)
i
Jonatan Cortijo Sans
00:24:55 (Tr: 0:24:27)
i
Juan Andrés Rodríguez
00:24:56 (Tr: 0:24:38)
i
Francisco Jimenez Ordoñez
00:24:59 (Tr: 0:24:44)
i
Jordi Planas Farrera
00:25:01 (Tr: 0:24:51)
Sergio Zurdo
00:25:15 (Tr: 0:25:15)

T. real: 00:24:25

T. oficial: 00:24:54

Inici real: 09:00:20

Hora meta: 09:24:45

Cat:M1

Pos. categoria: 22

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club:

0:25:15
00:24:54
0:24:34
i
David Miret Llaurado
00:24:53 (Tr: 0:24:38)
i
Jonatan Cortijo Sans
00:24:55 (Tr: 0:24:27)
i
Juan Andrés Rodríguez
00:24:56 (Tr: 0:24:38)
i
Francisco Jimenez Ordoñez
00:24:59 (Tr: 0:24:44)
i
Jordi Planas Farrera
00:25:01 (Tr: 0:24:51)
Sergio Zurdo
00:25:15 (Tr: 0:25:15)

T. real: 00:24:27

T. oficial: 00:24:55

Inici real: 09:00:20

Hora meta: 09:24:46

Cat:SenM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:54 min/km

Club:

0:25:15
00:24:55
0:24:36
i
David Miret Llaurado
00:24:53 (Tr: 0:24:38)
i
Miguel angel Calvo Macedo
00:24:54 (Tr: 0:24:25)
i
Juan Andrés Rodríguez
00:24:56 (Tr: 0:24:38)
i
Francisco Jimenez Ordoñez
00:24:59 (Tr: 0:24:44)
i
Jordi Planas Farrera
00:25:01 (Tr: 0:24:51)
Sergio Zurdo
00:25:15 (Tr: 0:25:15)

T. real: 00:24:38

T. oficial: 00:24:56

Inici real: 09:00:09

Hora meta: 09:24:47

Cat:M2

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club:

0:25:15
00:24:56
0:24:36
i
David Miret Llaurado
00:24:53 (Tr: 0:24:38)
i
Miguel angel Calvo Macedo
00:24:54 (Tr: 0:24:25)
i
Jonatan Cortijo Sans
00:24:55 (Tr: 0:24:27)
i
Francisco Jimenez Ordoñez
00:24:59 (Tr: 0:24:44)
i
Jordi Planas Farrera
00:25:01 (Tr: 0:24:51)
Sergio Zurdo
00:25:15 (Tr: 0:25:15)

T. real: 00:24:44

T. oficial: 00:24:59

Inici real: 09:00:07

Hora meta: 09:24:50

Cat:M2

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:57 min/km

Club:

0:25:16
00:24:59
0:24:41
i
David Miret Llaurado
00:24:53 (Tr: 0:24:38)
i
Miguel angel Calvo Macedo
00:24:54 (Tr: 0:24:25)
i
Jonatan Cortijo Sans
00:24:55 (Tr: 0:24:27)
i
Juan Andrés Rodríguez
00:24:56 (Tr: 0:24:38)
i
Jordi Planas Farrera
00:25:01 (Tr: 0:24:51)
Sergio Zurdo
00:25:15 (Tr: 0:25:15)
i
Aymerich camps Isaac
00:25:16 (Tr: 0:25:11)

T. real: 00:24:51

T. oficial: 00:25:01

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 09:24:52

Cat:M2

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club:

0:25:17
00:25:01
0:24:45
i
David Miret Llaurado
00:24:53 (Tr: 0:24:38)
i
Miguel angel Calvo Macedo
00:24:54 (Tr: 0:24:25)
i
Jonatan Cortijo Sans
00:24:55 (Tr: 0:24:27)
i
Juan Andrés Rodríguez
00:24:56 (Tr: 0:24:38)
i
Francisco Jimenez Ordoñez
00:24:59 (Tr: 0:24:44)
Sergio Zurdo
00:25:15 (Tr: 0:25:15)
i
Aymerich camps Isaac
00:25:16 (Tr: 0:25:11)
Luis Silva Garcia
00:25:17 (Tr: 0:24:57)

T. real: 00:25:15

T. oficial: 00:25:15

Inici real: 08:59:51

Hora meta: 09:25:06

Cat:M1

Pos. categoria: 23

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club: zuas sab club

0:25:34
00:25:15
0:24:56
i
Juan Andrés Rodríguez
00:24:56 (Tr: 0:24:38)
i
Francisco Jimenez Ordoñez
00:24:59 (Tr: 0:24:44)
i
Jordi Planas Farrera
00:25:01 (Tr: 0:24:51)
i
Aymerich camps Isaac
00:25:16 (Tr: 0:25:11)
Luis Silva Garcia
00:25:17 (Tr: 0:24:57)
i
Iván Villares Losas
00:25:30 (Tr: 0:25:14)
i
Nuria Alcaraz Picas
00:25:31 (Tr: 0:25:31)
i
Antonio Serrano De La Torre
00:25:32 (Tr: 0:25:20)
Jose antonio Fernandez Marquez
00:25:32 (Tr: 0:25:32)

T. real: 00:25:11

T. oficial: 00:25:16

Inici real: 08:59:56

Hora meta: 09:25:07

Cat:SenM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club:

0:25:34
00:25:16
0:24:59
i
Francisco Jimenez Ordoñez
00:24:59 (Tr: 0:24:44)
i
Jordi Planas Farrera
00:25:01 (Tr: 0:24:51)
Sergio Zurdo
00:25:15 (Tr: 0:25:15)
Luis Silva Garcia
00:25:17 (Tr: 0:24:57)
i
Iván Villares Losas
00:25:30 (Tr: 0:25:14)
i
Nuria Alcaraz Picas
00:25:31 (Tr: 0:25:31)
i
Antonio Serrano De La Torre
00:25:32 (Tr: 0:25:20)
Jose antonio Fernandez Marquez
00:25:32 (Tr: 0:25:32)

T. real: 00:24:57

T. oficial: 00:25:17

Inici real: 09:00:11

Hora meta: 09:25:08

Cat:M1

Pos. categoria: 24

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 5:00 min/km

Club:

0:25:33
00:25:17
0:25:01
i
Jordi Planas Farrera
00:25:01 (Tr: 0:24:51)
Sergio Zurdo
00:25:15 (Tr: 0:25:15)
i
Aymerich camps Isaac
00:25:16 (Tr: 0:25:11)
i
Iván Villares Losas
00:25:30 (Tr: 0:25:14)
i
Nuria Alcaraz Picas
00:25:31 (Tr: 0:25:31)
i
Antonio Serrano De La Torre
00:25:32 (Tr: 0:25:20)
Jose antonio Fernandez Marquez
00:25:32 (Tr: 0:25:32)

T. real: 00:25:14

T. oficial: 00:25:30

Inici real: 09:00:07

Hora meta: 09:25:21

Cat:M2

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club: atletisme i salut

0:25:45
00:25:30
0:25:15
Sergio Zurdo
00:25:15 (Tr: 0:25:15)
i
Aymerich camps Isaac
00:25:16 (Tr: 0:25:11)
Luis Silva Garcia
00:25:17 (Tr: 0:24:57)
i
Nuria Alcaraz Picas
00:25:31 (Tr: 0:25:31)
i
Antonio Serrano De La Torre
00:25:32 (Tr: 0:25:20)
Jose antonio Fernandez Marquez
00:25:32 (Tr: 0:25:32)
Juan Rodriguez Hidalgo
00:25:36 (Tr: 0:25:31)
i
Anna Olea Fernandez
00:25:38 (Tr: 0:25:30)

T. real: 00:25:31

T. oficial: 00:25:31

Inici real: 08:59:51

Hora meta: 09:25:22

Cat:SenF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:59:51

Sexe:F

Ritme: 5:07 min/km

Club:

0:25:45
00:25:31
0:25:16
i
Aymerich camps Isaac
00:25:16 (Tr: 0:25:11)
Luis Silva Garcia
00:25:17 (Tr: 0:24:57)
i
Iván Villares Losas
00:25:30 (Tr: 0:25:14)
i
Antonio Serrano De La Torre
00:25:32 (Tr: 0:25:20)
Jose antonio Fernandez Marquez
00:25:32 (Tr: 0:25:32)
Juan Rodriguez Hidalgo
00:25:36 (Tr: 0:25:31)
i
Anna Olea Fernandez
00:25:38 (Tr: 0:25:30)

T. real: 00:25:20

T. oficial: 00:25:32

Inici real: 09:00:04

Hora meta: 09:25:23

Cat:M1

Pos. categoria: 25

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 5:04 min/km

Club: club atletisme olesa

0:25:46
00:25:32
0:25:17
Luis Silva Garcia
00:25:17 (Tr: 0:24:57)
i
Iván Villares Losas
00:25:30 (Tr: 0:25:14)
i
Nuria Alcaraz Picas
00:25:31 (Tr: 0:25:31)
Jose antonio Fernandez Marquez
00:25:32 (Tr: 0:25:32)
Juan Rodriguez Hidalgo
00:25:36 (Tr: 0:25:31)
i
Anna Olea Fernandez
00:25:38 (Tr: 0:25:30)

T. real: 00:25:32

T. oficial: 00:25:32

Inici real: 08:59:51

Hora meta: 09:25:23

Cat:M2

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 5:07 min/km

Club: club atletisme abrera

0:25:38
00:25:32
0:25:27
i
Iván Villares Losas
00:25:30 (Tr: 0:25:14)
i
Nuria Alcaraz Picas
00:25:31 (Tr: 0:25:31)
i
Antonio Serrano De La Torre
00:25:32 (Tr: 0:25:20)
Juan Rodriguez Hidalgo
00:25:36 (Tr: 0:25:31)
i
Anna Olea Fernandez
00:25:38 (Tr: 0:25:30)

T. real: 00:25:31

T. oficial: 00:25:36

Inici real: 08:59:56

Hora meta: 09:25:27

Cat:M2

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:59:51

Sexe:M

Ritme: 5:07 min/km

Club: casboi

0:25:42
00:25:36
0:25:31
i
Nuria Alcaraz Picas
00:25:31 (Tr: 0:25:31)
i
Antonio Serrano De La Torre
00:25:32 (Tr: 0:25:20)
Jose antonio Fernandez Marquez
00:25:32 (Tr: 0:25:32)
i
Anna Olea Fernandez
00:25:38 (Tr: 0:25:30)

T. real: 00:25:30

T. oficial: 00:25:38

Inici real: 08:59:59

Hora meta: 09:25:29

Cat:SenF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:59:51

Sexe:F

Ritme: 5:06 min/km

Club: club atletisme canovelles

0:25:44
00:25:38
0:25:32
i
Antonio Serrano De La Torre
00:25:32 (Tr: 0:25:20)
Jose antonio Fernandez Marquez
00:25:32 (Tr: 0:25:32)
Juan Rodriguez Hidalgo
00:25:36 (Tr: 0:25:31)