SubCurses

8RESULTATS

Cursa del Foc Olesa de Montserrat

5k

19 juny 2022

10k 5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:24:17

Inici real: 08:47:07

Hora meta: 09:11:23

Cat:M50

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:46:58

Sexe:M

Ritme: 4:52 min/km

Club: atletisme olesa

0:24:53
00:24:25
0:23:57
i
Joan Romacho Pros
00:24:26 (Tr: 0:24:17)
David Albaladejo Castelló
00:24:46 (Tr: 0:24:25)
Ramon Rodriguez Montserrat
00:24:40 (Tr: 0:24:25)
Pedro Mendoza Berral
00:24:45 (Tr: 0:24:25)
Iván Ollé López
00:24:52 (Tr: 0:24:28)
i
Oriol Franch Margarit
00:24:53 (Tr: 0:24:36)

T. real: 00:24:17

Inici real: 08:47:08

Hora meta: 09:11:24

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:46:58

Sexe:M

Ritme: 4:52 min/km

Club:

0:24:53
00:24:26
0:23:59
i
Joaquín Romacho Vargas
00:24:25 (Tr: 0:24:17)
David Albaladejo Castelló
00:24:46 (Tr: 0:24:25)
Ramon Rodriguez Montserrat
00:24:40 (Tr: 0:24:25)
Pedro Mendoza Berral
00:24:45 (Tr: 0:24:25)
Iván Ollé López
00:24:52 (Tr: 0:24:28)
i
Oriol Franch Margarit
00:24:53 (Tr: 0:24:36)

T. real: 00:24:25

Inici real: 08:47:19

Hora meta: 09:11:44

Cat:M50

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:46:58

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club: c. e. mediterrani

0:25:06
00:24:46
0:24:25
i
Joaquín Romacho Vargas
00:24:25 (Tr: 0:24:17)
i
Joan Romacho Pros
00:24:26 (Tr: 0:24:17)
Ramon Rodriguez Montserrat
00:24:40 (Tr: 0:24:25)
Pedro Mendoza Berral
00:24:45 (Tr: 0:24:25)
Iván Ollé López
00:24:52 (Tr: 0:24:28)
i
Oriol Franch Margarit
00:24:53 (Tr: 0:24:36)
i
David Muixí Canals
00:25:02 (Tr: 0:24:56)

T. real: 00:24:25

Inici real: 08:47:13

Hora meta: 09:11:38

Cat:M50

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:46:58

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club:

0:24:54
00:24:40
0:24:25
i
Joaquín Romacho Vargas
00:24:25 (Tr: 0:24:17)
i
Joan Romacho Pros
00:24:26 (Tr: 0:24:17)
David Albaladejo Castelló
00:24:46 (Tr: 0:24:25)
Pedro Mendoza Berral
00:24:45 (Tr: 0:24:25)
Iván Ollé López
00:24:52 (Tr: 0:24:28)
i
Oriol Franch Margarit
00:24:53 (Tr: 0:24:36)

T. real: 00:24:25

Inici real: 08:47:19

Hora meta: 09:11:43

Cat:M50

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:46:58

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club: 13th

0:25:09
00:24:45
0:24:22
i
Joaquín Romacho Vargas
00:24:25 (Tr: 0:24:17)
i
Joan Romacho Pros
00:24:26 (Tr: 0:24:17)
David Albaladejo Castelló
00:24:46 (Tr: 0:24:25)
Ramon Rodriguez Montserrat
00:24:40 (Tr: 0:24:25)
Iván Ollé López
00:24:52 (Tr: 0:24:28)
i
Oriol Franch Margarit
00:24:53 (Tr: 0:24:36)
i
Yetti Hidalgo Cerulla
00:25:09 (Tr: 0:24:44)
i
Júlia Pinedo
00:25:09 (Tr: 0:24:53)
i
David Muixí Canals
00:25:02 (Tr: 0:24:56)

T. real: 00:24:28

Inici real: 08:47:22

Hora meta: 09:11:50

Cat:M35

Pos. categoria: 39

Inici cursa:8:46:58

Sexe:M

Ritme: 4:54 min/km

Club: taradets trail runners

0:25:16
00:24:52
0:24:28
David Albaladejo Castelló
00:24:46 (Tr: 0:24:25)
Ramon Rodriguez Montserrat
00:24:40 (Tr: 0:24:25)
Pedro Mendoza Berral
00:24:45 (Tr: 0:24:25)
i
Oriol Franch Margarit
00:24:53 (Tr: 0:24:36)
i
Yetti Hidalgo Cerulla
00:25:09 (Tr: 0:24:44)
Victor Belenguer Moreno
00:25:16 (Tr: 0:24:52)
i
Júlia Pinedo
00:25:09 (Tr: 0:24:53)
i
David Muixí Canals
00:25:02 (Tr: 0:24:56)

T. real: 00:24:36

Inici real: 08:47:16

Hora meta: 09:11:51

Cat:M35

Pos. categoria: 40

Inici cursa:8:46:58

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club:

0:25:09
00:24:53
0:24:38
David Albaladejo Castelló
00:24:46 (Tr: 0:24:25)
Ramon Rodriguez Montserrat
00:24:40 (Tr: 0:24:25)
Pedro Mendoza Berral
00:24:45 (Tr: 0:24:25)
Iván Ollé López
00:24:52 (Tr: 0:24:28)
i
Júlia Pinedo
00:25:09 (Tr: 0:24:53)
i
David Muixí Canals
00:25:02 (Tr: 0:24:56)

T. real: 00:24:44

Inici real: 08:47:24

Hora meta: 09:12:07

Cat:M35

Pos. categoria: 41

Inici cursa:8:46:58

Sexe:M

Ritme: 4:57 min/km

Club:

0:25:32
00:25:09
0:24:45
David Albaladejo Castelló
00:24:46 (Tr: 0:24:25)
Pedro Mendoza Berral
00:24:45 (Tr: 0:24:25)
Iván Ollé López
00:24:52 (Tr: 0:24:28)
i
Oriol Franch Margarit
00:24:53 (Tr: 0:24:36)
Victor Belenguer Moreno
00:25:16 (Tr: 0:24:52)
i
Júlia Pinedo
00:25:09 (Tr: 0:24:53)
i
David Muixí Canals
00:25:02 (Tr: 0:24:56)
i
Sergio Díaz Bustamante
00:25:21 (Tr: 0:25:01)
i
Jordi Grañó
00:25:28 (Tr: 0:25:01)
i
Yajaira Castro Gómez
00:25:32 (Tr: 0:25:07)
i
Biel Vizcaíno Bosch
00:25:23 (Tr: 0:25:11)

T. real: 00:24:52

Inici real: 08:47:23

Hora meta: 09:12:14

Cat:M35

Pos. categoria: 42

Inici cursa:8:46:58

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club:

0:25:41
00:25:16
0:24:52
Iván Ollé López
00:24:52 (Tr: 0:24:28)
i
Oriol Franch Margarit
00:24:53 (Tr: 0:24:36)
i
Yetti Hidalgo Cerulla
00:25:09 (Tr: 0:24:44)
i
Júlia Pinedo
00:25:09 (Tr: 0:24:53)
i
David Muixí Canals
00:25:02 (Tr: 0:24:56)
i
Sergio Díaz Bustamante
00:25:21 (Tr: 0:25:01)
i
Jordi Grañó
00:25:28 (Tr: 0:25:01)
i
Yajaira Castro Gómez
00:25:32 (Tr: 0:25:07)
i
Biel Vizcaíno Bosch
00:25:23 (Tr: 0:25:11)
Eduard Farre Tarres
00:25:40 (Tr: 0:25:22)

T. real: 00:24:53

Inici real: 08:47:15

Hora meta: 09:12:07

Cat:Sb23F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:46:58

Sexe:F

Ritme: 4:59 min/km

Club:

0:25:28
00:25:09
0:24:50
Iván Ollé López
00:24:52 (Tr: 0:24:28)
i
Oriol Franch Margarit
00:24:53 (Tr: 0:24:36)
i
Yetti Hidalgo Cerulla
00:25:09 (Tr: 0:24:44)
Victor Belenguer Moreno
00:25:16 (Tr: 0:24:52)
i
David Muixí Canals
00:25:02 (Tr: 0:24:56)
i
Sergio Díaz Bustamante
00:25:21 (Tr: 0:25:01)
i
Jordi Grañó
00:25:28 (Tr: 0:25:01)
i
Biel Vizcaíno Bosch
00:25:23 (Tr: 0:25:11)

T. real: 00:24:56

Inici real: 08:47:05

Hora meta: 09:12:00

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:46:58

Sexe:M

Ritme: 5:00 min/km

Club: club atletisme olesa

0:25:32
00:25:02
0:24:33
David Albaladejo Castelló
00:24:46 (Tr: 0:24:25)
Ramon Rodriguez Montserrat
00:24:40 (Tr: 0:24:25)
Pedro Mendoza Berral
00:24:45 (Tr: 0:24:25)
Iván Ollé López
00:24:52 (Tr: 0:24:28)
i
Oriol Franch Margarit
00:24:53 (Tr: 0:24:36)
i
Yetti Hidalgo Cerulla
00:25:09 (Tr: 0:24:44)
Victor Belenguer Moreno
00:25:16 (Tr: 0:24:52)
i
Júlia Pinedo
00:25:09 (Tr: 0:24:53)
i
Sergio Díaz Bustamante
00:25:21 (Tr: 0:25:01)
i
Jordi Grañó
00:25:28 (Tr: 0:25:01)
i
Yajaira Castro Gómez
00:25:32 (Tr: 0:25:07)
i
Biel Vizcaíno Bosch
00:25:23 (Tr: 0:25:11)

T. real: 00:25:01

Inici real: 08:47:18

Hora meta: 09:12:19

Cat:SenM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:46:58

Sexe:M

Ritme: 5:01 min/km

Club: acuchillo team

0:25:25
00:25:21
0:25:16
Victor Belenguer Moreno
00:25:16 (Tr: 0:24:52)
i
Biel Vizcaíno Bosch
00:25:23 (Tr: 0:25:11)

T. real: 00:25:01

Inici real: 08:47:25

Hora meta: 09:12:26

Cat:SenM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:46:58

Sexe:M

Ritme: 5:01 min/km

Club:

0:25:47
00:25:28
0:25:09
i
Yetti Hidalgo Cerulla
00:25:09 (Tr: 0:24:44)
Victor Belenguer Moreno
00:25:16 (Tr: 0:24:52)
i
Júlia Pinedo
00:25:09 (Tr: 0:24:53)
i
Sergio Díaz Bustamante
00:25:21 (Tr: 0:25:01)
i
Yajaira Castro Gómez
00:25:32 (Tr: 0:25:07)
i
Biel Vizcaíno Bosch
00:25:23 (Tr: 0:25:11)
Eduard Farre Tarres
00:25:40 (Tr: 0:25:22)
Marc Roigé Quirós
00:25:47 (Tr: 0:25:29)

T. real: 00:25:07

Inici real: 08:47:23

Hora meta: 09:12:30

Cat:F35

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:46:58

Sexe:F

Ritme: 5:02 min/km

Club:

0:26:02
00:25:32
0:25:02
i
Yetti Hidalgo Cerulla
00:25:09 (Tr: 0:24:44)
Victor Belenguer Moreno
00:25:16 (Tr: 0:24:52)
i
Júlia Pinedo
00:25:09 (Tr: 0:24:53)
i
David Muixí Canals
00:25:02 (Tr: 0:24:56)
i
Sergio Díaz Bustamante
00:25:21 (Tr: 0:25:01)
i
Jordi Grañó
00:25:28 (Tr: 0:25:01)
i
Biel Vizcaíno Bosch
00:25:23 (Tr: 0:25:11)
Eduard Farre Tarres
00:25:40 (Tr: 0:25:22)
Marc Roigé Quirós
00:25:47 (Tr: 0:25:29)
Miriam Guilabert Toscas
00:25:59 (Tr: 0:25:48)

T. real: 00:25:11

Inici real: 08:47:10

Hora meta: 09:12:21

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:46:58

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club:

0:26:23
00:25:23
0:24:24
i
Joaquín Romacho Vargas
00:24:25 (Tr: 0:24:17)
i
Joan Romacho Pros
00:24:26 (Tr: 0:24:17)
David Albaladejo Castelló
00:24:46 (Tr: 0:24:25)
Ramon Rodriguez Montserrat
00:24:40 (Tr: 0:24:25)
Pedro Mendoza Berral
00:24:45 (Tr: 0:24:25)
Iván Ollé López
00:24:52 (Tr: 0:24:28)
i
Oriol Franch Margarit
00:24:53 (Tr: 0:24:36)
i
Yetti Hidalgo Cerulla
00:25:09 (Tr: 0:24:44)
Victor Belenguer Moreno
00:25:16 (Tr: 0:24:52)
i
Júlia Pinedo
00:25:09 (Tr: 0:24:53)
i
David Muixí Canals
00:25:02 (Tr: 0:24:56)
i
Sergio Díaz Bustamante
00:25:21 (Tr: 0:25:01)
i
Jordi Grañó
00:25:28 (Tr: 0:25:01)
i
Yajaira Castro Gómez
00:25:32 (Tr: 0:25:07)
Eduard Farre Tarres
00:25:40 (Tr: 0:25:22)
Marc Roigé Quirós
00:25:47 (Tr: 0:25:29)
Roser Blanco Gandara
00:26:23 (Tr: 0:25:43)
Miriam Guilabert Toscas
00:25:59 (Tr: 0:25:48)
i
Javier Diaz Jimenez
00:26:18 (Tr: 0:25:51)
i
Xavi González García
00:26:21 (Tr: 0:25:55)

T. real: 00:25:22

Inici real: 08:47:17

Hora meta: 09:12:38

Cat:M50

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:46:58

Sexe:M

Ritme: 5:05 min/km

Club: penya 100km

0:25:59
00:25:40
0:25:21
i
Sergio Díaz Bustamante
00:25:21 (Tr: 0:25:01)
i
Jordi Grañó
00:25:28 (Tr: 0:25:01)
i
Yajaira Castro Gómez
00:25:32 (Tr: 0:25:07)
i
Biel Vizcaíno Bosch
00:25:23 (Tr: 0:25:11)
Marc Roigé Quirós
00:25:47 (Tr: 0:25:29)
Miriam Guilabert Toscas
00:25:59 (Tr: 0:25:48)

T. real: 00:25:29

Inici real: 08:47:16

Hora meta: 09:12:45

Cat:SenM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:46:58

Sexe:M

Ritme: 5:06 min/km

Club:

0:26:18
00:25:47
0:25:15
Victor Belenguer Moreno
00:25:16 (Tr: 0:24:52)
i
Sergio Díaz Bustamante
00:25:21 (Tr: 0:25:01)
i
Jordi Grañó
00:25:28 (Tr: 0:25:01)
i
Yajaira Castro Gómez
00:25:32 (Tr: 0:25:07)
i
Biel Vizcaíno Bosch
00:25:23 (Tr: 0:25:11)
Eduard Farre Tarres
00:25:40 (Tr: 0:25:22)
Miriam Guilabert Toscas
00:25:59 (Tr: 0:25:48)
i
Javier Diaz Jimenez
00:26:18 (Tr: 0:25:51)

T. real: 00:25:43

Inici real: 08:47:38

Hora meta: 09:13:21

Cat:F50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:46:58

Sexe:F

Ritme: 5:09 min/km

Club: sedentaris.cat jandro

0:27:22
00:26:23
0:25:23
i
Jordi Grañó
00:25:28 (Tr: 0:25:01)
i
Yajaira Castro Gómez
00:25:32 (Tr: 0:25:07)
i
Biel Vizcaíno Bosch
00:25:23 (Tr: 0:25:11)
Eduard Farre Tarres
00:25:40 (Tr: 0:25:22)
Marc Roigé Quirós
00:25:47 (Tr: 0:25:29)
Miriam Guilabert Toscas
00:25:59 (Tr: 0:25:48)
i
Javier Diaz Jimenez
00:26:18 (Tr: 0:25:51)
i
Xavi González García
00:26:21 (Tr: 0:25:55)
i
Eduardo Marín Amores
00:26:24 (Tr: 0:26:05)
Mª jose Cote Benitez
00:26:47 (Tr: 0:26:23)
i
Marcos Oviedo Cote
00:26:47 (Tr: 0:26:23)
Susana García Montes
00:26:57 (Tr: 0:26:33)
i
Denisse Gomez Paliza
00:26:39 (Tr: 0:26:37)
i
Mode Guillén Tena
00:26:55 (Tr: 0:26:37)
i
Eva Fabregat Artero
00:27:04 (Tr: 0:26:39)
María Herrera
00:27:10 (Tr: 0:26:45)

T. real: 00:25:48

Inici real: 08:47:09

Hora meta: 09:12:57

Cat:F35

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:46:58

Sexe:F

Ritme: 5:10 min/km

Club: martorell club atletic

0:26:24
00:25:59
0:25:34
Eduard Farre Tarres
00:25:40 (Tr: 0:25:22)
Marc Roigé Quirós
00:25:47 (Tr: 0:25:29)
Roser Blanco Gandara
00:26:23 (Tr: 0:25:43)
i
Javier Diaz Jimenez
00:26:18 (Tr: 0:25:51)
i
Xavi González García
00:26:21 (Tr: 0:25:55)
i
Eduardo Marín Amores
00:26:24 (Tr: 0:26:05)

T. real: 00:25:51

Inici real: 08:47:26

Hora meta: 09:13:16

Cat:M35

Pos. categoria: 43

Inici cursa:8:46:58

Sexe:M

Ritme: 5:11 min/km

Club:

0:26:50
00:26:18
0:25:47
Marc Roigé Quirós
00:25:47 (Tr: 0:25:29)
Roser Blanco Gandara
00:26:23 (Tr: 0:25:43)
Miriam Guilabert Toscas
00:25:59 (Tr: 0:25:48)
i
Xavi González García
00:26:21 (Tr: 0:25:55)
i
Eduardo Marín Amores
00:26:24 (Tr: 0:26:05)
Mª jose Cote Benitez
00:26:47 (Tr: 0:26:23)
i
Marcos Oviedo Cote
00:26:47 (Tr: 0:26:23)
i
Denisse Gomez Paliza
00:26:39 (Tr: 0:26:37)

T. real: 00:25:55

Inici real: 08:47:24

Hora meta: 09:13:19

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:46:58

Sexe:M

Ritme: 5:11 min/km

Club: c.a.esparreguera

0:26:47
00:26:21
0:25:55
Roser Blanco Gandara
00:26:23 (Tr: 0:25:43)
Miriam Guilabert Toscas
00:25:59 (Tr: 0:25:48)
i
Javier Diaz Jimenez
00:26:18 (Tr: 0:25:51)
i
Eduardo Marín Amores
00:26:24 (Tr: 0:26:05)
Mª jose Cote Benitez
00:26:47 (Tr: 0:26:23)
i
Marcos Oviedo Cote
00:26:47 (Tr: 0:26:23)
i
Denisse Gomez Paliza
00:26:39 (Tr: 0:26:37)

T. real: 00:26:05

Inici real: 08:47:18

Hora meta: 09:13:22

Cat:SenM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:46:58

Sexe:M

Ritme: 5:13 min/km

Club:

0:26:57
00:26:24
0:25:51
Roser Blanco Gandara
00:26:23 (Tr: 0:25:43)
Miriam Guilabert Toscas
00:25:59 (Tr: 0:25:48)
i
Javier Diaz Jimenez
00:26:18 (Tr: 0:25:51)
i
Xavi González García
00:26:21 (Tr: 0:25:55)
Mª jose Cote Benitez
00:26:47 (Tr: 0:26:23)
i
Marcos Oviedo Cote
00:26:47 (Tr: 0:26:23)
Susana García Montes
00:26:57 (Tr: 0:26:33)
i
Denisse Gomez Paliza
00:26:39 (Tr: 0:26:37)
i
Mode Guillén Tena
00:26:55 (Tr: 0:26:37)

T. real: 00:26:23

Inici real: 08:47:23

Hora meta: 09:13:45

Cat:F50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:46:58

Sexe:F

Ritme: 5:17 min/km

Club: seat runners

0:27:15
00:26:47
0:26:18
Roser Blanco Gandara
00:26:23 (Tr: 0:25:43)
i
Javier Diaz Jimenez
00:26:18 (Tr: 0:25:51)
i
Xavi González García
00:26:21 (Tr: 0:25:55)
i
Eduardo Marín Amores
00:26:24 (Tr: 0:26:05)
Susana García Montes
00:26:57 (Tr: 0:26:33)
i
Denisse Gomez Paliza
00:26:39 (Tr: 0:26:37)
i
Mode Guillén Tena
00:26:55 (Tr: 0:26:37)
i
Eva Fabregat Artero
00:27:04 (Tr: 0:26:39)
María Herrera
00:27:10 (Tr: 0:26:45)

T. real: 00:26:23

Inici real: 08:47:22

Hora meta: 09:13:45

Cat:SenM

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:46:58

Sexe:M

Ritme: 5:17 min/km

Club:

0:27:13
00:26:47
0:26:21
Roser Blanco Gandara
00:26:23 (Tr: 0:25:43)
i
Xavi González García
00:26:21 (Tr: 0:25:55)
i
Eduardo Marín Amores
00:26:24 (Tr: 0:26:05)
Susana García Montes
00:26:57 (Tr: 0:26:33)
i
Denisse Gomez Paliza
00:26:39 (Tr: 0:26:37)
i
Mode Guillén Tena
00:26:55 (Tr: 0:26:37)
i
Eva Fabregat Artero
00:27:04 (Tr: 0:26:39)
María Herrera
00:27:10 (Tr: 0:26:45)

T. real: 00:26:33

Inici real: 08:47:23

Hora meta: 09:13:55

Cat:F35

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:46:58

Sexe:F

Ritme: 5:19 min/km

Club: c. a. esparreguera

0:27:31
00:26:57
0:26:24
i
Eduardo Marín Amores
00:26:24 (Tr: 0:26:05)
Mª jose Cote Benitez
00:26:47 (Tr: 0:26:23)
i
Marcos Oviedo Cote
00:26:47 (Tr: 0:26:23)
i
Denisse Gomez Paliza
00:26:39 (Tr: 0:26:37)
i
Mode Guillén Tena
00:26:55 (Tr: 0:26:37)
i
Eva Fabregat Artero
00:27:04 (Tr: 0:26:39)
María Herrera
00:27:10 (Tr: 0:26:45)
Pedro Moreno Sauras
00:27:25 (Tr: 0:26:46)

T. real: 00:26:37

Inici real: 08:47:01

Hora meta: 09:13:37

Cat:SenF

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:46:58

Sexe:F

Ritme: 5:20 min/km

Club:

0:27:10
00:26:39
0:26:09
Roser Blanco Gandara
00:26:23 (Tr: 0:25:43)
i
Javier Diaz Jimenez
00:26:18 (Tr: 0:25:51)
i
Xavi González García
00:26:21 (Tr: 0:25:55)
i
Eduardo Marín Amores
00:26:24 (Tr: 0:26:05)
Mª jose Cote Benitez
00:26:47 (Tr: 0:26:23)
i
Marcos Oviedo Cote
00:26:47 (Tr: 0:26:23)
Susana García Montes
00:26:57 (Tr: 0:26:33)
i
Mode Guillén Tena
00:26:55 (Tr: 0:26:37)
i
Eva Fabregat Artero
00:27:04 (Tr: 0:26:39)
María Herrera
00:27:10 (Tr: 0:26:45)

T. real: 00:26:37

Inici real: 08:47:17

Hora meta: 09:13:53

Cat:F50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:46:58

Sexe:F

Ritme: 5:20 min/km

Club: c. a. olesa

0:27:25
00:26:55
0:26:26
Mª jose Cote Benitez
00:26:47 (Tr: 0:26:23)
i
Marcos Oviedo Cote
00:26:47 (Tr: 0:26:23)
Susana García Montes
00:26:57 (Tr: 0:26:33)
i
Denisse Gomez Paliza
00:26:39 (Tr: 0:26:37)
i
Eva Fabregat Artero
00:27:04 (Tr: 0:26:39)
María Herrera
00:27:10 (Tr: 0:26:45)
Pedro Moreno Sauras
00:27:25 (Tr: 0:26:46)

T. real: 00:26:39

Inici real: 08:47:23

Hora meta: 09:14:02

Cat:F35

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:46:58

Sexe:F

Ritme: 5:20 min/km

Club: trikids

0:27:25
00:27:04
0:26:43
Mª jose Cote Benitez
00:26:47 (Tr: 0:26:23)
i
Marcos Oviedo Cote
00:26:47 (Tr: 0:26:23)
Susana García Montes
00:26:57 (Tr: 0:26:33)
i
Mode Guillén Tena
00:26:55 (Tr: 0:26:37)
María Herrera
00:27:10 (Tr: 0:26:45)
Pedro Moreno Sauras
00:27:25 (Tr: 0:26:46)

T. real: 00:26:45

Inici real: 08:47:23

Hora meta: 09:14:08

Cat:F35

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:46:58

Sexe:F

Ritme: 5:21 min/km

Club: c. a. esparreguera

0:27:40
00:27:10
0:26:39
Mª jose Cote Benitez
00:26:47 (Tr: 0:26:23)
i
Marcos Oviedo Cote
00:26:47 (Tr: 0:26:23)
Susana García Montes
00:26:57 (Tr: 0:26:33)
i
Denisse Gomez Paliza
00:26:39 (Tr: 0:26:37)
i
Mode Guillén Tena
00:26:55 (Tr: 0:26:37)
i
Eva Fabregat Artero
00:27:04 (Tr: 0:26:39)
Pedro Moreno Sauras
00:27:25 (Tr: 0:26:46)

T. real: 00:26:46

Inici real: 08:47:38

Hora meta: 09:14:23

Cat:M50

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:46:58

Sexe:M

Ritme: 5:22 min/km

Club: casab

0:27:54
00:27:25
0:26:55
Susana García Montes
00:26:57 (Tr: 0:26:33)
i
Mode Guillén Tena
00:26:55 (Tr: 0:26:37)
i
Eva Fabregat Artero
00:27:04 (Tr: 0:26:39)
María Herrera
00:27:10 (Tr: 0:26:45)