Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

1a Oli Trail Montserrat

22k

16 abril 2023

11k 22k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 02:45:23

T. oficial: 02:45:24

Inici real: 08:50:39

Hora meta: 11:36:01

Cat:M35

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:50:37

Sexe:M

Ritme: 7:32 min/km

Club:

2:50:06
02:45:24
2:40:42
Xisco Ferrer Ferrer
02:46:55 (Tr: 2:46:51)
Judit Pascual Ferrer
02:48:22 (Tr: 2:48:17)
i
Antonio Quesada
02:48:23 (Tr: 2:48:06)
i
Laura Zarauz Gimenez
02:49:38 (Tr: 2:49:35)
Aaron Luque Rubio
02:49:41 (Tr: 2:49:29)
i
Jordi Rimola Gibert
02:50:06 (Tr: 2:50:02)

T. real: 02:46:51

T. oficial: 02:46:55

Inici real: 08:50:41

Hora meta: 11:37:32

Cat:M35

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:50:37

Sexe:M

Ritme: 7:36 min/km

Club: fun runners club esportiu

2:50:06
02:46:55
2:43:44
Pablo Blanco Funes
02:45:24 (Tr: 2:45:23)
Judit Pascual Ferrer
02:48:22 (Tr: 2:48:17)
i
Antonio Quesada
02:48:23 (Tr: 2:48:06)
i
Laura Zarauz Gimenez
02:49:38 (Tr: 2:49:35)
Aaron Luque Rubio
02:49:41 (Tr: 2:49:29)
i
Jordi Rimola Gibert
02:50:06 (Tr: 2:50:02)

T. real: 02:48:17

T. oficial: 02:48:22

Inici real: 08:50:43

Hora meta: 11:38:59

Cat:SenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:50:37

Sexe:F

Ritme: 7:39 min/km

Club:

2:51:20
02:48:22
2:45:24
Pablo Blanco Funes
02:45:24 (Tr: 2:45:23)
Xisco Ferrer Ferrer
02:46:55 (Tr: 2:46:51)
i
Antonio Quesada
02:48:23 (Tr: 2:48:06)
i
Laura Zarauz Gimenez
02:49:38 (Tr: 2:49:35)
Aaron Luque Rubio
02:49:41 (Tr: 2:49:29)
i
Jordi Rimola Gibert
02:50:06 (Tr: 2:50:02)
i
Jordi Peris Baldrich
02:50:11 (Tr: 2:50:00)
i
Iván Duro Sánchez
02:50:33 (Tr: 2:50:17)

T. real: 02:48:06

T. oficial: 02:48:23

Inici real: 08:50:55

Hora meta: 11:39:00

Cat:M35

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:50:37

Sexe:M

Ritme: 7:39 min/km

Club: 46815155n

2:51:22
02:48:23
2:45:24
Pablo Blanco Funes
02:45:24 (Tr: 2:45:23)
Xisco Ferrer Ferrer
02:46:55 (Tr: 2:46:51)
Judit Pascual Ferrer
02:48:22 (Tr: 2:48:17)
i
Laura Zarauz Gimenez
02:49:38 (Tr: 2:49:35)
Aaron Luque Rubio
02:49:41 (Tr: 2:49:29)
i
Jordi Rimola Gibert
02:50:06 (Tr: 2:50:02)
i
Jordi Peris Baldrich
02:50:11 (Tr: 2:50:00)
i
Iván Duro Sánchez
02:50:33 (Tr: 2:50:17)

T. real: 02:49:35

T. oficial: 02:49:38

Inici real: 08:50:41

Hora meta: 11:40:15

Cat:W50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:50:37

Sexe:F

Ritme: 7:43 min/km

Club: i run with leiva

2:52:22
02:49:38
2:46:55
Xisco Ferrer Ferrer
02:46:55 (Tr: 2:46:51)
Judit Pascual Ferrer
02:48:22 (Tr: 2:48:17)
i
Antonio Quesada
02:48:23 (Tr: 2:48:06)
Aaron Luque Rubio
02:49:41 (Tr: 2:49:29)
i
Jordi Rimola Gibert
02:50:06 (Tr: 2:50:02)
i
Jordi Peris Baldrich
02:50:11 (Tr: 2:50:00)
i
Iván Duro Sánchez
02:50:33 (Tr: 2:50:17)
Raquel Córdoba Cañete
02:51:31 (Tr: 2:51:29)
Patri Mateo Diaz Carralero
02:52:05 (Tr: 2:52:05)

T. real: 02:49:29

T. oficial: 02:49:41

Inici real: 08:50:50

Hora meta: 11:40:18

Cat:M35

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:50:37

Sexe:M

Ritme: 7:43 min/km

Club: irunwithleiva

2:51:00
02:49:41
2:48:22
Judit Pascual Ferrer
02:48:22 (Tr: 2:48:17)
i
Antonio Quesada
02:48:23 (Tr: 2:48:06)
i
Laura Zarauz Gimenez
02:49:38 (Tr: 2:49:35)
i
Jordi Rimola Gibert
02:50:06 (Tr: 2:50:02)
i
Jordi Peris Baldrich
02:50:11 (Tr: 2:50:00)
i
Iván Duro Sánchez
02:50:33 (Tr: 2:50:17)

T. real: 02:50:02

T. oficial: 02:50:06

Inici real: 08:50:42

Hora meta: 11:40:43

Cat:M35

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:50:37

Sexe:M

Ritme: 7:44 min/km

Club: can candi

2:51:49
02:50:06
2:48:23
i
Antonio Quesada
02:48:23 (Tr: 2:48:06)
i
Laura Zarauz Gimenez
02:49:38 (Tr: 2:49:35)
Aaron Luque Rubio
02:49:41 (Tr: 2:49:29)
i
Jordi Peris Baldrich
02:50:11 (Tr: 2:50:00)
i
Iván Duro Sánchez
02:50:33 (Tr: 2:50:17)
Raquel Córdoba Cañete
02:51:31 (Tr: 2:51:29)

T. real: 02:50:00

T. oficial: 02:50:11

Inici real: 08:50:49

Hora meta: 11:40:48

Cat:M35

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:50:37

Sexe:M

Ritme: 7:44 min/km

Club:

2:52:05
02:50:11
2:48:17
Judit Pascual Ferrer
02:48:22 (Tr: 2:48:17)
i
Antonio Quesada
02:48:23 (Tr: 2:48:06)
i
Laura Zarauz Gimenez
02:49:38 (Tr: 2:49:35)
Aaron Luque Rubio
02:49:41 (Tr: 2:49:29)
i
Jordi Rimola Gibert
02:50:06 (Tr: 2:50:02)
i
Iván Duro Sánchez
02:50:33 (Tr: 2:50:17)
Raquel Córdoba Cañete
02:51:31 (Tr: 2:51:29)
Patri Mateo Diaz Carralero
02:52:05 (Tr: 2:52:05)

T. real: 02:50:17

T. oficial: 02:50:33

Inici real: 08:50:53

Hora meta: 11:41:10

Cat:M35

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:50:37

Sexe:M

Ritme: 7:45 min/km

Club: lokos del trail

2:53:29
02:50:33
2:47:37
Judit Pascual Ferrer
02:48:22 (Tr: 2:48:17)
i
Antonio Quesada
02:48:23 (Tr: 2:48:06)
i
Laura Zarauz Gimenez
02:49:38 (Tr: 2:49:35)
Aaron Luque Rubio
02:49:41 (Tr: 2:49:29)
i
Jordi Rimola Gibert
02:50:06 (Tr: 2:50:02)
i
Jordi Peris Baldrich
02:50:11 (Tr: 2:50:00)
Raquel Córdoba Cañete
02:51:31 (Tr: 2:51:29)
Patri Mateo Diaz Carralero
02:52:05 (Tr: 2:52:05)
i
Oriol Prats Puente
02:53:29 (Tr: 2:53:15)

T. real: 02:51:29

T. oficial: 02:51:31

Inici real: 08:50:40

Hora meta: 11:42:08

Cat:W35

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:50:37

Sexe:F

Ritme: 7:48 min/km

Club: club atletisme abrera

2:53:51
02:51:31
2:49:11
i
Laura Zarauz Gimenez
02:49:38 (Tr: 2:49:35)
Aaron Luque Rubio
02:49:41 (Tr: 2:49:29)
i
Jordi Rimola Gibert
02:50:06 (Tr: 2:50:02)
i
Jordi Peris Baldrich
02:50:11 (Tr: 2:50:00)
i
Iván Duro Sánchez
02:50:33 (Tr: 2:50:17)
Patri Mateo Diaz Carralero
02:52:05 (Tr: 2:52:05)
i
Oriol Prats Puente
02:53:29 (Tr: 2:53:15)
i
Nayibe Vasquez Lara
02:53:51 (Tr: 2:53:44)

T. real: 02:52:05

T. oficial: 02:52:05

Inici real: 08:50:38

Hora meta: 11:42:42

Cat:W35

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:50:37

Sexe:F

Ritme: 7:50 min/km

Club:

2:54:00
02:52:05
2:50:11
i
Jordi Peris Baldrich
02:50:11 (Tr: 2:50:00)
i
Iván Duro Sánchez
02:50:33 (Tr: 2:50:17)
Raquel Córdoba Cañete
02:51:31 (Tr: 2:51:29)
i
Oriol Prats Puente
02:53:29 (Tr: 2:53:15)
i
Nayibe Vasquez Lara
02:53:51 (Tr: 2:53:44)
Sergio Asensio Romero
02:53:56 (Tr: 2:53:39)

T. real: 02:53:15

T. oficial: 02:53:29

Inici real: 08:50:51

Hora meta: 11:44:06

Cat:SenM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:50:37

Sexe:M

Ritme: 7:53 min/km

Club: casab

2:56:25
02:53:29
2:50:33
i
Iván Duro Sánchez
02:50:33 (Tr: 2:50:17)
Raquel Córdoba Cañete
02:51:31 (Tr: 2:51:29)
Patri Mateo Diaz Carralero
02:52:05 (Tr: 2:52:05)
i
Nayibe Vasquez Lara
02:53:51 (Tr: 2:53:44)
Sergio Asensio Romero
02:53:56 (Tr: 2:53:39)
Marc Dominguez Estadella
02:54:14 (Tr: 2:53:44)

T. real: 02:53:44

T. oficial: 02:53:51

Inici real: 08:50:45

Hora meta: 11:44:28

Cat:W35

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:50:37

Sexe:F

Ritme: 7:54 min/km

Club: club atletisme abrera

2:59:04
02:53:51
2:48:39
i
Laura Zarauz Gimenez
02:49:38 (Tr: 2:49:35)
Aaron Luque Rubio
02:49:41 (Tr: 2:49:29)
i
Jordi Rimola Gibert
02:50:06 (Tr: 2:50:02)
i
Jordi Peris Baldrich
02:50:11 (Tr: 2:50:00)
i
Iván Duro Sánchez
02:50:33 (Tr: 2:50:17)
Raquel Córdoba Cañete
02:51:31 (Tr: 2:51:29)
Patri Mateo Diaz Carralero
02:52:05 (Tr: 2:52:05)
i
Oriol Prats Puente
02:53:29 (Tr: 2:53:15)
Sergio Asensio Romero
02:53:56 (Tr: 2:53:39)
Marc Dominguez Estadella
02:54:14 (Tr: 2:53:44)
i
Diego Guevara
02:59:04 (Tr: 2:58:48)

T. real: 02:53:39

T. oficial: 02:53:56

Inici real: 08:50:55

Hora meta: 11:44:33

Cat:M35

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:50:37

Sexe:M

Ritme: 7:54 min/km

Club: sparta trail team

3:03:32
02:53:56
2:44:19
Pablo Blanco Funes
02:45:24 (Tr: 2:45:23)
Xisco Ferrer Ferrer
02:46:55 (Tr: 2:46:51)
Judit Pascual Ferrer
02:48:22 (Tr: 2:48:17)
i
Antonio Quesada
02:48:23 (Tr: 2:48:06)
i
Laura Zarauz Gimenez
02:49:38 (Tr: 2:49:35)
Aaron Luque Rubio
02:49:41 (Tr: 2:49:29)
i
Jordi Rimola Gibert
02:50:06 (Tr: 2:50:02)
i
Jordi Peris Baldrich
02:50:11 (Tr: 2:50:00)
i
Iván Duro Sánchez
02:50:33 (Tr: 2:50:17)
Raquel Córdoba Cañete
02:51:31 (Tr: 2:51:29)
Patri Mateo Diaz Carralero
02:52:05 (Tr: 2:52:05)
i
Oriol Prats Puente
02:53:29 (Tr: 2:53:15)
i
Nayibe Vasquez Lara
02:53:51 (Tr: 2:53:44)
Marc Dominguez Estadella
02:54:14 (Tr: 2:53:44)
i
Diego Guevara
02:59:04 (Tr: 2:58:48)
i
Xavier Conangla Roselló
03:03:32 (Tr: 3:03:22)

T. real: 02:53:44

T. oficial: 02:54:14

Inici real: 08:51:07

Hora meta: 11:44:51

Cat:SenM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:50:37

Sexe:M

Ritme: 7:54 min/km

Club:

3:04:31
02:54:14
2:43:57
Pablo Blanco Funes
02:45:24 (Tr: 2:45:23)
Xisco Ferrer Ferrer
02:46:55 (Tr: 2:46:51)
Judit Pascual Ferrer
02:48:22 (Tr: 2:48:17)
i
Antonio Quesada
02:48:23 (Tr: 2:48:06)
i
Laura Zarauz Gimenez
02:49:38 (Tr: 2:49:35)
Aaron Luque Rubio
02:49:41 (Tr: 2:49:29)
i
Jordi Rimola Gibert
02:50:06 (Tr: 2:50:02)
i
Jordi Peris Baldrich
02:50:11 (Tr: 2:50:00)
i
Iván Duro Sánchez
02:50:33 (Tr: 2:50:17)
Raquel Córdoba Cañete
02:51:31 (Tr: 2:51:29)
Patri Mateo Diaz Carralero
02:52:05 (Tr: 2:52:05)
i
Oriol Prats Puente
02:53:29 (Tr: 2:53:15)
i
Nayibe Vasquez Lara
02:53:51 (Tr: 2:53:44)
Sergio Asensio Romero
02:53:56 (Tr: 2:53:39)
i
Diego Guevara
02:59:04 (Tr: 2:58:48)
i
Xavier Conangla Roselló
03:03:32 (Tr: 3:03:22)
i
Adria Tomas Escursell
03:04:31 (Tr: 3:04:12)

T. real: 02:58:48

T. oficial: 02:59:04

Inici real: 08:50:53

Hora meta: 11:49:41

Cat:M35

Pos. categoria: 21

Inici cursa:8:50:37

Sexe:M

Ritme: 8:08 min/km

Club:

3:07:22
02:59:04
2:50:46
Raquel Córdoba Cañete
02:51:31 (Tr: 2:51:29)
Patri Mateo Diaz Carralero
02:52:05 (Tr: 2:52:05)
i
Oriol Prats Puente
02:53:29 (Tr: 2:53:15)
i
Nayibe Vasquez Lara
02:53:51 (Tr: 2:53:44)
Sergio Asensio Romero
02:53:56 (Tr: 2:53:39)
Marc Dominguez Estadella
02:54:14 (Tr: 2:53:44)
i
Xavier Conangla Roselló
03:03:32 (Tr: 3:03:22)
i
Adria Tomas Escursell
03:04:31 (Tr: 3:04:12)
i
Emili Pascul Carreras
03:07:22 (Tr: 3:07:00)

T. real: 03:03:22

T. oficial: 03:03:32

Inici real: 08:50:48

Hora meta: 11:54:09

Cat:M50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:50:37

Sexe:M

Ritme: 8:21 min/km

Club: club excursionista esparreguera

3:13:08
03:03:32
2:53:56
Sergio Asensio Romero
02:53:56 (Tr: 2:53:39)
Marc Dominguez Estadella
02:54:14 (Tr: 2:53:44)
i
Diego Guevara
02:59:04 (Tr: 2:58:48)
i
Adria Tomas Escursell
03:04:31 (Tr: 3:04:12)
i
Emili Pascul Carreras
03:07:22 (Tr: 3:07:00)
i
Paula Alfonso Triguerof-
03:07:40 (Tr: 3:07:35)
i
Óscar Civico Cobo
03:08:19 (Tr: 3:08:03)

T. real: 03:04:12

T. oficial: 03:04:31

Inici real: 08:50:56

Hora meta: 11:55:08

Cat:M35

Pos. categoria: 22

Inici cursa:8:50:37

Sexe:M

Ritme: 8:23 min/km

Club:

3:14:47
03:04:31
2:54:14
Marc Dominguez Estadella
02:54:14 (Tr: 2:53:44)
i
Diego Guevara
02:59:04 (Tr: 2:58:48)
i
Xavier Conangla Roselló
03:03:32 (Tr: 3:03:22)
i
Emili Pascul Carreras
03:07:22 (Tr: 3:07:00)
i
Paula Alfonso Triguerof-
03:07:40 (Tr: 3:07:35)
i
Óscar Civico Cobo
03:08:19 (Tr: 3:08:03)
Mario Bosch Alvarez
03:14:10 (Tr: 3:13:58)

T. real: 03:07:00

T. oficial: 03:07:22

Inici real: 08:50:59

Hora meta: 11:57:59

Cat:M50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:50:37

Sexe:M

Ritme: 8:30 min/km

Club: 77628501m

3:15:40
03:07:22
2:59:04
i
Diego Guevara
02:59:04 (Tr: 2:58:48)
i
Xavier Conangla Roselló
03:03:32 (Tr: 3:03:22)
i
Adria Tomas Escursell
03:04:31 (Tr: 3:04:12)
i
Paula Alfonso Triguerof-
03:07:40 (Tr: 3:07:35)
i
Óscar Civico Cobo
03:08:19 (Tr: 3:08:03)
Mario Bosch Alvarez
03:14:10 (Tr: 3:13:58)

T. real: 03:07:35

T. oficial: 03:07:40

Inici real: 08:50:43

Hora meta: 11:58:17

Cat:SenF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:50:37

Sexe:F

Ritme: 8:32 min/km

Club: 41512326v

3:16:57
03:07:40
2:58:24
i
Diego Guevara
02:59:04 (Tr: 2:58:48)
i
Xavier Conangla Roselló
03:03:32 (Tr: 3:03:22)
i
Adria Tomas Escursell
03:04:31 (Tr: 3:04:12)
i
Emili Pascul Carreras
03:07:22 (Tr: 3:07:00)
i
Óscar Civico Cobo
03:08:19 (Tr: 3:08:03)
Mario Bosch Alvarez
03:14:10 (Tr: 3:13:58)
Xavier Ferrer Picon
03:16:57 (Tr: 3:16:43)

T. real: 03:08:03

T. oficial: 03:08:19

Inici real: 08:50:54

Hora meta: 11:58:56

Cat:M35

Pos. categoria: 23

Inici cursa:8:50:37

Sexe:M

Ritme: 8:33 min/km

Club:

3:20:15
03:08:19
2:56:22
i
Diego Guevara
02:59:04 (Tr: 2:58:48)
i
Xavier Conangla Roselló
03:03:32 (Tr: 3:03:22)
i
Adria Tomas Escursell
03:04:31 (Tr: 3:04:12)
i
Emili Pascul Carreras
03:07:22 (Tr: 3:07:00)
i
Paula Alfonso Triguerof-
03:07:40 (Tr: 3:07:35)
Mario Bosch Alvarez
03:14:10 (Tr: 3:13:58)
Xavier Ferrer Picon
03:16:57 (Tr: 3:16:43)
Jordi Lucia Oliveras
03:20:15 (Tr: 3:19:58)

T. real: 03:13:58

T. oficial: 03:14:10

Inici real: 08:50:49

Hora meta: 12:04:47

Cat:M35

Pos. categoria: 24

Inici cursa:8:50:37

Sexe:M

Ritme: 8:49 min/km

Club:

3:21:03
03:14:10
3:07:17
i
Emili Pascul Carreras
03:07:22 (Tr: 3:07:00)
i
Paula Alfonso Triguerof-
03:07:40 (Tr: 3:07:35)
i
Óscar Civico Cobo
03:08:19 (Tr: 3:08:03)
Xavier Ferrer Picon
03:16:57 (Tr: 3:16:43)
Jordi Lucia Oliveras
03:20:15 (Tr: 3:19:58)
i
Toni Martínez
03:21:03 (Tr: 3:20:46)

T. real: 03:16:43

T. oficial: 03:16:57

Inici real: 08:50:51

Hora meta: 12:07:34

Cat:M35

Pos. categoria: 25

Inici cursa:8:50:37

Sexe:M

Ritme: 8:57 min/km

Club:

3:26:13
03:16:57
3:07:40
i
Paula Alfonso Triguerof-
03:07:40 (Tr: 3:07:35)
i
Óscar Civico Cobo
03:08:19 (Tr: 3:08:03)
Mario Bosch Alvarez
03:14:10 (Tr: 3:13:58)
Jordi Lucia Oliveras
03:20:15 (Tr: 3:19:58)
i
Toni Martínez
03:21:03 (Tr: 3:20:46)
Enric Valencia I Domènech
03:21:24 (Tr: 3:21:15)
i
Àngel Boixader Cortel
03:23:17 (Tr: 3:22:50)
Jose manuel Varela Martínez
03:24:25 (Tr: 3:24:12)
i
Aida Ahmad Fonollosa
03:24:39 (Tr: 3:24:35)
Miquel Garcia Fernandez
03:25:16 (Tr: 3:25:02)

T. real: 03:19:58

T. oficial: 03:20:15

Inici real: 08:50:54

Hora meta: 12:10:52

Cat:M50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:50:37

Sexe:M

Ritme: 9:06 min/km

Club: born to run

3:32:12
03:20:15
3:08:19
i
Óscar Civico Cobo
03:08:19 (Tr: 3:08:03)
Mario Bosch Alvarez
03:14:10 (Tr: 3:13:58)
Xavier Ferrer Picon
03:16:57 (Tr: 3:16:43)
i
Toni Martínez
03:21:03 (Tr: 3:20:46)
Enric Valencia I Domènech
03:21:24 (Tr: 3:21:15)
i
Àngel Boixader Cortel
03:23:17 (Tr: 3:22:50)
Jose manuel Varela Martínez
03:24:25 (Tr: 3:24:12)
i
Aida Ahmad Fonollosa
03:24:39 (Tr: 3:24:35)
Miquel Garcia Fernandez
03:25:16 (Tr: 3:25:02)

T. real: 03:20:46

T. oficial: 03:21:03

Inici real: 08:50:54

Hora meta: 12:11:40

Cat:M35

Pos. categoria: 26

Inici cursa:8:50:37

Sexe:M

Ritme: 9:08 min/km

Club: 44193165e

3:27:56
03:21:03
3:14:10
Mario Bosch Alvarez
03:14:10 (Tr: 3:13:58)
Xavier Ferrer Picon
03:16:57 (Tr: 3:16:43)
Jordi Lucia Oliveras
03:20:15 (Tr: 3:19:58)
Enric Valencia I Domènech
03:21:24 (Tr: 3:21:15)
i
Àngel Boixader Cortel
03:23:17 (Tr: 3:22:50)
Jose manuel Varela Martínez
03:24:25 (Tr: 3:24:12)
i
Aida Ahmad Fonollosa
03:24:39 (Tr: 3:24:35)
Miquel Garcia Fernandez
03:25:16 (Tr: 3:25:02)

T. real: 03:21:15

T. oficial: 03:21:24

Inici real: 08:50:46

Hora meta: 12:12:01

Cat:M35

Pos. categoria: 27

Inici cursa:8:50:37

Sexe:M

Ritme: 9:09 min/km

Club: c.e. esparreguera

3:25:52
03:21:24
3:16:57
Xavier Ferrer Picon
03:16:57 (Tr: 3:16:43)
Jordi Lucia Oliveras
03:20:15 (Tr: 3:19:58)
i
Toni Martínez
03:21:03 (Tr: 3:20:46)
i
Àngel Boixader Cortel
03:23:17 (Tr: 3:22:50)
Jose manuel Varela Martínez
03:24:25 (Tr: 3:24:12)
i
Aida Ahmad Fonollosa
03:24:39 (Tr: 3:24:35)
Miquel Garcia Fernandez
03:25:16 (Tr: 3:25:02)

T. real: 03:22:50

T. oficial: 03:23:17

Inici real: 08:51:04

Hora meta: 12:13:54

Cat:M50

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:50:37

Sexe:M

Ritme: 9:14 min/km

Club: wr

3:26:19
03:23:17
3:20:15
Jordi Lucia Oliveras
03:20:15 (Tr: 3:19:58)
i
Toni Martínez
03:21:03 (Tr: 3:20:46)
Enric Valencia I Domènech
03:21:24 (Tr: 3:21:15)
Jose manuel Varela Martínez
03:24:25 (Tr: 3:24:12)
i
Aida Ahmad Fonollosa
03:24:39 (Tr: 3:24:35)
Miquel Garcia Fernandez
03:25:16 (Tr: 3:25:02)

T. real: 03:24:12

T. oficial: 03:24:25

Inici real: 08:50:50

Hora meta: 12:15:02

Cat:M35

Pos. categoria: 28

Inici cursa:8:50:37

Sexe:M

Ritme: 9:17 min/km

Club:

3:27:47
03:24:25
3:21:03
i
Toni Martínez
03:21:03 (Tr: 3:20:46)
Enric Valencia I Domènech
03:21:24 (Tr: 3:21:15)
i
Àngel Boixader Cortel
03:23:17 (Tr: 3:22:50)
i
Aida Ahmad Fonollosa
03:24:39 (Tr: 3:24:35)
Miquel Garcia Fernandez
03:25:16 (Tr: 3:25:02)

T. real: 03:24:35

T. oficial: 03:24:39

Inici real: 08:50:42

Hora meta: 12:15:16

Cat:W35

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:50:37

Sexe:F

Ritme: 9:18 min/km

Club: independent

3:27:54
03:24:39
3:21:24
Enric Valencia I Domènech
03:21:24 (Tr: 3:21:15)
i
Àngel Boixader Cortel
03:23:17 (Tr: 3:22:50)
Jose manuel Varela Martínez
03:24:25 (Tr: 3:24:12)
Miquel Garcia Fernandez
03:25:16 (Tr: 3:25:02)

T. real: 03:25:02

T. oficial: 03:25:16

Inici real: 08:50:51

Hora meta: 12:15:53

Cat:M35

Pos. categoria: 29

Inici cursa:8:50:37

Sexe:M

Ritme: 9:20 min/km

Club: club atletisme sant andreu de la barca

3:27:15
03:25:16
3:23:17
i
Àngel Boixader Cortel
03:23:17 (Tr: 3:22:50)
Jose manuel Varela Martínez
03:24:25 (Tr: 3:24:12)
i
Aida Ahmad Fonollosa
03:24:39 (Tr: 3:24:35)