SubCurses

8RESULTATS

VI Vinya-Cross Solidari Oller del Mas

10K

14 novembre 2021

10K 20K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:59:02

T. oficial: 00:59:45

Inici real: 10:00:47

Hora meta: 10:59:49

Cat:F

Pos. categoria: 41

Inici cursa:10:00:04

Sexe:F

Ritme: 5:55 min/km

Club:

1:00:04
00:59:45
0:59:26
i
Eva Guinart Palaus
00:59:47 (Tr: 0:59:07)
i
Bernat Martínez Masats
00:59:48 (Tr: 0:59:10)
i
Carla Palacios Viladés
00:59:51 (Tr: 0:59:39)
Guillermo Velasco
00:59:52 (Tr: 0:59:38)
Rosalia Aparici Suñen
01:00:03 (Tr: 0:59:47)
i
David Jobé Bosch
01:00:04 (Tr: 1:00:04)

T. real: 00:59:07

T. oficial: 00:59:47

Inici real: 10:00:45

Hora meta: 10:59:51

Cat:F

Pos. categoria: 42

Inici cursa:10:00:04

Sexe:F

Ritme: 5:55 min/km

Club:

1:00:04
00:59:47
0:59:31
i
Núria Carrera Calsina
00:59:45 (Tr: 0:59:02)
i
Bernat Martínez Masats
00:59:48 (Tr: 0:59:10)
i
Carla Palacios Viladés
00:59:51 (Tr: 0:59:39)
Guillermo Velasco
00:59:52 (Tr: 0:59:38)
Rosalia Aparici Suñen
01:00:03 (Tr: 0:59:47)
i
David Jobé Bosch
01:00:04 (Tr: 1:00:04)

T. real: 00:59:10

T. oficial: 00:59:48

Inici real: 10:00:43

Hora meta: 10:59:52

Cat:M

Pos. categoria: 141

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:55 min/km

Club:

1:00:04
00:59:48
0:59:32
i
Núria Carrera Calsina
00:59:45 (Tr: 0:59:02)
i
Eva Guinart Palaus
00:59:47 (Tr: 0:59:07)
i
Carla Palacios Viladés
00:59:51 (Tr: 0:59:39)
Guillermo Velasco
00:59:52 (Tr: 0:59:38)
Rosalia Aparici Suñen
01:00:03 (Tr: 0:59:47)
i
David Jobé Bosch
01:00:04 (Tr: 1:00:04)

T. real: 00:59:39

T. oficial: 00:59:51

Inici real: 10:00:16

Hora meta: 10:59:55

Cat:F

Pos. categoria: 43

Inici cursa:10:00:04

Sexe:F

Ritme: 5:58 min/km

Club:

1:00:04
00:59:51
0:59:38
i
Núria Carrera Calsina
00:59:45 (Tr: 0:59:02)
i
Eva Guinart Palaus
00:59:47 (Tr: 0:59:07)
i
Bernat Martínez Masats
00:59:48 (Tr: 0:59:10)
Guillermo Velasco
00:59:52 (Tr: 0:59:38)
Rosalia Aparici Suñen
01:00:03 (Tr: 0:59:47)
i
David Jobé Bosch
01:00:04 (Tr: 1:00:04)

T. real: 00:59:38

T. oficial: 00:59:52

Inici real: 10:00:19

Hora meta: 10:59:56

Cat:M

Pos. categoria: 142

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:58 min/km

Club:

1:00:05
00:59:52
0:59:39
i
Núria Carrera Calsina
00:59:45 (Tr: 0:59:02)
i
Eva Guinart Palaus
00:59:47 (Tr: 0:59:07)
i
Bernat Martínez Masats
00:59:48 (Tr: 0:59:10)
i
Carla Palacios Viladés
00:59:51 (Tr: 0:59:39)
Rosalia Aparici Suñen
01:00:03 (Tr: 0:59:47)
i
David Jobé Bosch
01:00:04 (Tr: 1:00:04)
Carme Vila Biosca
01:00:05 (Tr: 0:59:59)

T. real: 00:59:47

T. oficial: 01:00:03

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 11:00:07

Cat:F

Pos. categoria: 44

Inici cursa:10:00:04

Sexe:F

Ritme: 5:59 min/km

Club: caolesa

1:00:17
01:00:03
0:59:48
i
Bernat Martínez Masats
00:59:48 (Tr: 0:59:10)
i
Carla Palacios Viladés
00:59:51 (Tr: 0:59:39)
Guillermo Velasco
00:59:52 (Tr: 0:59:38)
i
David Jobé Bosch
01:00:04 (Tr: 1:00:04)
Carme Vila Biosca
01:00:05 (Tr: 0:59:59)
Pep Solà Roura
01:00:06 (Tr: 0:59:45)
Carla Martínez Millet
01:00:10 (Tr: 1:00:05)
i
Mireia Santasusana Serra
01:00:16 (Tr: 0:59:59)

T. real: 01:00:04

T. oficial: 01:00:04

Inici real: 10:00:05

Hora meta: 11:00:08

Cat:M

Pos. categoria: 143

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 6:01 min/km

Club:

1:00:17
01:00:04
0:59:51
i
Carla Palacios Viladés
00:59:51 (Tr: 0:59:39)
Guillermo Velasco
00:59:52 (Tr: 0:59:38)
Rosalia Aparici Suñen
01:00:03 (Tr: 0:59:47)
Carme Vila Biosca
01:00:05 (Tr: 0:59:59)
Pep Solà Roura
01:00:06 (Tr: 0:59:45)
Carla Martínez Millet
01:00:10 (Tr: 1:00:05)
i
Mireia Santasusana Serra
01:00:16 (Tr: 0:59:59)

T. real: 00:59:59

T. oficial: 01:00:05

Inici real: 10:00:11

Hora meta: 11:00:09

Cat:F

Pos. categoria: 45

Inici cursa:10:00:04

Sexe:F

Ritme: 6:00 min/km

Club:

1:00:18
01:00:05
0:59:52
Guillermo Velasco
00:59:52 (Tr: 0:59:38)
Rosalia Aparici Suñen
01:00:03 (Tr: 0:59:47)
i
David Jobé Bosch
01:00:04 (Tr: 1:00:04)
Pep Solà Roura
01:00:06 (Tr: 0:59:45)
Carla Martínez Millet
01:00:10 (Tr: 1:00:05)
i
Mireia Santasusana Serra
01:00:16 (Tr: 0:59:59)

T. real: 00:59:45

T. oficial: 01:00:06

Inici real: 10:00:25

Hora meta: 11:00:10

Cat:M

Pos. categoria: 144

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:59 min/km

Club:

1:00:21
01:00:06
0:59:50
i
Carla Palacios Viladés
00:59:51 (Tr: 0:59:39)
Guillermo Velasco
00:59:52 (Tr: 0:59:38)
Rosalia Aparici Suñen
01:00:03 (Tr: 0:59:47)
i
David Jobé Bosch
01:00:04 (Tr: 1:00:04)
Carme Vila Biosca
01:00:05 (Tr: 0:59:59)
Carla Martínez Millet
01:00:10 (Tr: 1:00:05)
i
Mireia Santasusana Serra
01:00:16 (Tr: 0:59:59)
i
José maría Fuentes Barrionuevo
01:00:21 (Tr: 0:59:37)

T. real: 01:00:05

T. oficial: 01:00:10

Inici real: 10:00:09

Hora meta: 11:00:14

Cat:F

Pos. categoria: 46

Inici cursa:10:00:04

Sexe:F

Ritme: 6:01 min/km

Club:

1:00:22
01:00:10
0:59:57
Rosalia Aparici Suñen
01:00:03 (Tr: 0:59:47)
i
David Jobé Bosch
01:00:04 (Tr: 1:00:04)
Carme Vila Biosca
01:00:05 (Tr: 0:59:59)
Pep Solà Roura
01:00:06 (Tr: 0:59:45)
i
Mireia Santasusana Serra
01:00:16 (Tr: 0:59:59)
i
José maría Fuentes Barrionuevo
01:00:21 (Tr: 0:59:37)
i
Jordi Fort I Baselga
01:00:22 (Tr: 1:00:22)

T. real: 00:59:59

T. oficial: 01:00:16

Inici real: 10:00:21

Hora meta: 11:00:20

Cat:F

Pos. categoria: 47

Inici cursa:10:00:04

Sexe:F

Ritme: 6:00 min/km

Club:

1:00:33
01:00:16
0:59:59
Rosalia Aparici Suñen
01:00:03 (Tr: 0:59:47)
i
David Jobé Bosch
01:00:04 (Tr: 1:00:04)
Carme Vila Biosca
01:00:05 (Tr: 0:59:59)
Pep Solà Roura
01:00:06 (Tr: 0:59:45)
Carla Martínez Millet
01:00:10 (Tr: 1:00:05)
i
José maría Fuentes Barrionuevo
01:00:21 (Tr: 0:59:37)
i
Jordi Fort I Baselga
01:00:22 (Tr: 1:00:22)
i
Emili Nogués
01:00:33 (Tr: 1:00:00)

T. real: 00:59:37

T. oficial: 01:00:21

Inici real: 10:00:49

Hora meta: 11:00:25

Cat:M

Pos. categoria: 145

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:58 min/km

Club:

1:00:37
01:00:21
1:00:06
Pep Solà Roura
01:00:06 (Tr: 0:59:45)
Carla Martínez Millet
01:00:10 (Tr: 1:00:05)
i
Mireia Santasusana Serra
01:00:16 (Tr: 0:59:59)
i
Jordi Fort I Baselga
01:00:22 (Tr: 1:00:22)
i
Emili Nogués
01:00:33 (Tr: 1:00:00)
i
Griselda Prat
01:00:33 (Tr: 1:00:23)

T. real: 01:00:22

T. oficial: 01:00:22

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 11:00:26

Cat:M

Pos. categoria: 146

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 6:03 min/km

Club:

1:00:34
01:00:22
1:00:10
Carla Martínez Millet
01:00:10 (Tr: 1:00:05)
i
Mireia Santasusana Serra
01:00:16 (Tr: 0:59:59)
i
José maría Fuentes Barrionuevo
01:00:21 (Tr: 0:59:37)
i
Emili Nogués
01:00:33 (Tr: 1:00:00)
i
Griselda Prat
01:00:33 (Tr: 1:00:23)

T. real: 01:00:00

T. oficial: 01:00:33

Inici real: 10:00:37

Hora meta: 11:00:37

Cat:M

Pos. categoria: 147

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 6:00 min/km

Club:

1:00:50
01:00:33
1:00:16
i
Mireia Santasusana Serra
01:00:16 (Tr: 0:59:59)
i
José maría Fuentes Barrionuevo
01:00:21 (Tr: 0:59:37)
i
Jordi Fort I Baselga
01:00:22 (Tr: 1:00:22)
i
Griselda Prat
01:00:33 (Tr: 1:00:23)

T. real: 01:00:23

T. oficial: 01:00:33

Inici real: 10:00:14

Hora meta: 11:00:37

Cat:F

Pos. categoria: 48

Inici cursa:10:00:04

Sexe:F

Ritme: 6:03 min/km

Club:

1:00:44
01:00:33
1:00:21
i
José maría Fuentes Barrionuevo
01:00:21 (Tr: 0:59:37)
i
Jordi Fort I Baselga
01:00:22 (Tr: 1:00:22)
i
Emili Nogués
01:00:33 (Tr: 1:00:00)