SubCurses

8RESULTATS

VI Vinya-Cross Solidari Oller del Mas

20K

14 novembre 2021

10K 20K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 02:23:19

T. oficial: 02:23:24

Inici real: 09:30:05

Hora meta: 11:53:24

Cat:M

Pos. categoria: 41

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 6:50 min/km

Club:

2:28:44
02:23:24
2:18:05
i
Pere Martell
02:24:29 (Tr: 2:24:27)
Alex Aznar Pons
02:24:45 (Tr: 2:24:41)
Jose antonio Cadenas Prados
02:26:55 (Tr: 2:26:52)
i
Carlos Margenat Auseré
02:27:09 (Tr: 2:27:04)
Nando Alcantara Estrada
02:27:58 (Tr: 2:27:52)
Daniel Campos Martínez
02:28:44 (Tr: 2:28:38)

T. real: 02:24:27

T. oficial: 02:24:29

Inici real: 09:30:03

Hora meta: 11:54:29

Cat:M

Pos. categoria: 42

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 6:53 min/km

Club: independient

2:28:44
02:24:29
2:20:15
Salvador Ponce Zamudio
02:23:24 (Tr: 2:23:19)
Alex Aznar Pons
02:24:45 (Tr: 2:24:41)
Jose antonio Cadenas Prados
02:26:55 (Tr: 2:26:52)
i
Carlos Margenat Auseré
02:27:09 (Tr: 2:27:04)
Nando Alcantara Estrada
02:27:58 (Tr: 2:27:52)
Daniel Campos Martínez
02:28:44 (Tr: 2:28:38)

T. real: 02:24:41

T. oficial: 02:24:45

Inici real: 09:30:05

Hora meta: 11:54:45

Cat:M

Pos. categoria: 43

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 6:54 min/km

Club:

2:28:44
02:24:45
2:20:46
Salvador Ponce Zamudio
02:23:24 (Tr: 2:23:19)
i
Pere Martell
02:24:29 (Tr: 2:24:27)
Jose antonio Cadenas Prados
02:26:55 (Tr: 2:26:52)
i
Carlos Margenat Auseré
02:27:09 (Tr: 2:27:04)
Nando Alcantara Estrada
02:27:58 (Tr: 2:27:52)
Daniel Campos Martínez
02:28:44 (Tr: 2:28:38)

T. real: 02:26:52

T. oficial: 02:26:55

Inici real: 09:30:04

Hora meta: 11:56:55

Cat:M

Pos. categoria: 44

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 7:00 min/km

Club: abr

2:30:26
02:26:55
2:23:24
Salvador Ponce Zamudio
02:23:24 (Tr: 2:23:19)
i
Pere Martell
02:24:29 (Tr: 2:24:27)
Alex Aznar Pons
02:24:45 (Tr: 2:24:41)
i
Carlos Margenat Auseré
02:27:09 (Tr: 2:27:04)
Nando Alcantara Estrada
02:27:58 (Tr: 2:27:52)
Daniel Campos Martínez
02:28:44 (Tr: 2:28:38)

T. real: 02:27:04

T. oficial: 02:27:09

Inici real: 09:30:05

Hora meta: 11:57:09

Cat:M

Pos. categoria: 45

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 7:01 min/km

Club:

2:33:43
02:27:09
2:20:35
Salvador Ponce Zamudio
02:23:24 (Tr: 2:23:19)
i
Pere Martell
02:24:29 (Tr: 2:24:27)
Alex Aznar Pons
02:24:45 (Tr: 2:24:41)
Jose antonio Cadenas Prados
02:26:55 (Tr: 2:26:52)
Nando Alcantara Estrada
02:27:58 (Tr: 2:27:52)
Daniel Campos Martínez
02:28:44 (Tr: 2:28:38)
Anbu Lingappan
02:33:43 (Tr: 2:33:35)

T. real: 02:27:52

T. oficial: 02:27:58

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 11:57:58

Cat:M

Pos. categoria: 46

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 7:03 min/km

Club: sports i running canet team

2:34:37
02:27:58
2:21:18
Salvador Ponce Zamudio
02:23:24 (Tr: 2:23:19)
i
Pere Martell
02:24:29 (Tr: 2:24:27)
Alex Aznar Pons
02:24:45 (Tr: 2:24:41)
Jose antonio Cadenas Prados
02:26:55 (Tr: 2:26:52)
i
Carlos Margenat Auseré
02:27:09 (Tr: 2:27:04)
Daniel Campos Martínez
02:28:44 (Tr: 2:28:38)
Anbu Lingappan
02:33:43 (Tr: 2:33:35)
Adam Diaz Costela
02:34:37 (Tr: 2:34:30)

T. real: 02:28:38

T. oficial: 02:28:44

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 11:58:44

Cat:M

Pos. categoria: 47

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 7:05 min/km

Club: club ciclista sant joan despí

2:36:45
02:28:44
2:20:43
Salvador Ponce Zamudio
02:23:24 (Tr: 2:23:19)
i
Pere Martell
02:24:29 (Tr: 2:24:27)
Alex Aznar Pons
02:24:45 (Tr: 2:24:41)
Jose antonio Cadenas Prados
02:26:55 (Tr: 2:26:52)
i
Carlos Margenat Auseré
02:27:09 (Tr: 2:27:04)
Nando Alcantara Estrada
02:27:58 (Tr: 2:27:52)
Anbu Lingappan
02:33:43 (Tr: 2:33:35)
Adam Diaz Costela
02:34:37 (Tr: 2:34:30)
i
Anna Berenguer Canet
02:36:45 (Tr: 2:36:43)

T. real: 02:33:35

T. oficial: 02:33:43

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 12:03:43

Cat:M

Pos. categoria: 48

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 7:19 min/km

Club:

2:40:16
02:33:43
2:27:09
i
Carlos Margenat Auseré
02:27:09 (Tr: 2:27:04)
Nando Alcantara Estrada
02:27:58 (Tr: 2:27:52)
Daniel Campos Martínez
02:28:44 (Tr: 2:28:38)
Adam Diaz Costela
02:34:37 (Tr: 2:34:30)
i
Anna Berenguer Canet
02:36:45 (Tr: 2:36:43)
Lorena Vazquez Cano
02:37:31 (Tr: 2:37:26)

T. real: 02:34:30

T. oficial: 02:34:37

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 12:04:37

Cat:M

Pos. categoria: 49

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 7:22 min/km

Club: las gallinas sin cabeza

2:41:51
02:34:37
2:27:24
Nando Alcantara Estrada
02:27:58 (Tr: 2:27:52)
Daniel Campos Martínez
02:28:44 (Tr: 2:28:38)
Anbu Lingappan
02:33:43 (Tr: 2:33:35)
i
Anna Berenguer Canet
02:36:45 (Tr: 2:36:43)
Lorena Vazquez Cano
02:37:31 (Tr: 2:37:26)
i
Yuma Nunes Santos
02:41:51 (Tr: 2:41:46)

T. real: 02:36:43

T. oficial: 02:36:45

Inici real: 09:30:02

Hora meta: 12:06:45

Cat:F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:30:00

Sexe:F

Ritme: 7:28 min/km

Club:

2:44:46
02:36:45
2:28:44
Daniel Campos Martínez
02:28:44 (Tr: 2:28:38)
Anbu Lingappan
02:33:43 (Tr: 2:33:35)
Adam Diaz Costela
02:34:37 (Tr: 2:34:30)
Lorena Vazquez Cano
02:37:31 (Tr: 2:37:26)
i
Yuma Nunes Santos
02:41:51 (Tr: 2:41:46)
Maria Serra Ruiz
02:42:04 (Tr: 2:42:01)
Lluís Ballber Mayans
02:42:05 (Tr: 2:42:02)
Rosa mª Giberga Conde
02:43:04 (Tr: 2:43:00)

T. real: 02:37:26

T. oficial: 02:37:31

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 12:07:31

Cat:F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:30:00

Sexe:F

Ritme: 7:30 min/km

Club:

2:42:05
02:37:31
2:32:58
Anbu Lingappan
02:33:43 (Tr: 2:33:35)
Adam Diaz Costela
02:34:37 (Tr: 2:34:30)
i
Anna Berenguer Canet
02:36:45 (Tr: 2:36:43)
i
Yuma Nunes Santos
02:41:51 (Tr: 2:41:46)
Maria Serra Ruiz
02:42:04 (Tr: 2:42:01)
Lluís Ballber Mayans
02:42:05 (Tr: 2:42:02)

T. real: 02:41:46

T. oficial: 02:41:51

Inici real: 09:30:05

Hora meta: 12:11:51

Cat:F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:30:00

Sexe:F

Ritme: 7:43 min/km

Club:

2:49:04
02:41:51
2:34:37
Adam Diaz Costela
02:34:37 (Tr: 2:34:30)
i
Anna Berenguer Canet
02:36:45 (Tr: 2:36:43)
Lorena Vazquez Cano
02:37:31 (Tr: 2:37:26)
Maria Serra Ruiz
02:42:04 (Tr: 2:42:01)
Lluís Ballber Mayans
02:42:05 (Tr: 2:42:02)
Rosa mª Giberga Conde
02:43:04 (Tr: 2:43:00)

T. real: 02:42:01

T. oficial: 02:42:04

Inici real: 09:30:03

Hora meta: 12:12:04

Cat:F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:30:00

Sexe:F

Ritme: 7:43 min/km

Club:

2:47:23
02:42:04
2:36:45
i
Anna Berenguer Canet
02:36:45 (Tr: 2:36:43)
Lorena Vazquez Cano
02:37:31 (Tr: 2:37:26)
i
Yuma Nunes Santos
02:41:51 (Tr: 2:41:46)
Lluís Ballber Mayans
02:42:05 (Tr: 2:42:02)
Rosa mª Giberga Conde
02:43:04 (Tr: 2:43:00)

T. real: 02:42:02

T. oficial: 02:42:05

Inici real: 09:30:03

Hora meta: 12:12:05

Cat:M

Pos. categoria: 50

Inici cursa:9:30:00

Sexe:M

Ritme: 7:43 min/km

Club:

2:46:38
02:42:05
2:37:31
Lorena Vazquez Cano
02:37:31 (Tr: 2:37:26)
i
Yuma Nunes Santos
02:41:51 (Tr: 2:41:46)
Maria Serra Ruiz
02:42:04 (Tr: 2:42:01)
Rosa mª Giberga Conde
02:43:04 (Tr: 2:43:00)

T. real: 02:43:00

T. oficial: 02:43:04

Inici real: 09:30:04

Hora meta: 12:13:04

Cat:F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:30:00

Sexe:F

Ritme: 7:46 min/km

Club:

2:44:17
02:43:04
2:41:51
i
Yuma Nunes Santos
02:41:51 (Tr: 2:41:46)
Maria Serra Ruiz
02:42:04 (Tr: 2:42:01)
Lluís Ballber Mayans
02:42:05 (Tr: 2:42:02)