Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa Papá Noel

5K

22 desembre 2019

5K CR

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:11:08

T. oficial: 01:13:40

Inici real: 10:43:57

Hora meta: 11:55:04

Cat:SenF

Pos. categoria: 1553

Inici cursa:10:41:24

Sexe:F

Ritme: 14:14 min/km

Club:

1:13:49
01:13:40
1:13:32
i
David Panisello Chiva
01:13:41 (Tr: 1:11:10)
i
Fernando Panisello Alperi
01:13:42 (Tr: 1:11:09)
i
Alejandro Panisello Gabriel
01:13:43 (Tr: 1:11:11)
i
Dylan Flores Marin
01:13:48 (Tr: 1:13:48)
i
Santino javier Olivieri Dalama
01:13:49 (Tr: 1:07:26)
i
Daiana soledad Gauna
01:13:49 (Tr: 1:07:22)

T. real: 01:11:10

T. oficial: 01:13:41

Inici real: 10:43:56

Hora meta: 11:55:05

Cat:SenM

Pos. categoria: 1147

Inici cursa:10:41:24

Sexe:M

Ritme: 14:14 min/km

Club:

1:13:49
01:13:41
1:13:33
i
Maria dolores Chiva Badenas
01:13:40 (Tr: 1:11:08)
i
Fernando Panisello Alperi
01:13:42 (Tr: 1:11:09)
i
Alejandro Panisello Gabriel
01:13:43 (Tr: 1:11:11)
i
Dylan Flores Marin
01:13:48 (Tr: 1:13:48)
i
Santino javier Olivieri Dalama
01:13:49 (Tr: 1:07:26)
i
Daiana soledad Gauna
01:13:49 (Tr: 1:07:22)

T. real: 01:11:09

T. oficial: 01:13:42

Inici real: 10:43:58

Hora meta: 11:55:06

Cat:SenM

Pos. categoria: 1148

Inici cursa:10:41:24

Sexe:M

Ritme: 14:14 min/km

Club:

1:13:49
01:13:42
1:13:36
i
Maria dolores Chiva Badenas
01:13:40 (Tr: 1:11:08)
i
David Panisello Chiva
01:13:41 (Tr: 1:11:10)
i
Alejandro Panisello Gabriel
01:13:43 (Tr: 1:11:11)
i
Dylan Flores Marin
01:13:48 (Tr: 1:13:48)
i
Santino javier Olivieri Dalama
01:13:49 (Tr: 1:07:26)
i
Daiana soledad Gauna
01:13:49 (Tr: 1:07:22)

T. real: 01:11:11

T. oficial: 01:13:43

Inici real: 10:43:56

Hora meta: 11:55:07

Cat:SenM

Pos. categoria: 1149

Inici cursa:10:41:24

Sexe:M

Ritme: 14:15 min/km

Club:

1:13:49
01:13:43
1:13:37
i
Maria dolores Chiva Badenas
01:13:40 (Tr: 1:11:08)
i
David Panisello Chiva
01:13:41 (Tr: 1:11:10)
i
Fernando Panisello Alperi
01:13:42 (Tr: 1:11:09)
i
Dylan Flores Marin
01:13:48 (Tr: 1:13:48)
i
Santino javier Olivieri Dalama
01:13:49 (Tr: 1:07:26)
i
Daiana soledad Gauna
01:13:49 (Tr: 1:07:22)

T. real: 01:13:48

T. oficial: 01:13:48

Inici real: 10:41:24

Hora meta: 11:55:12

Cat:Sb12M

Pos. categoria: 155

Inici cursa:10:41:24

Sexe:M

Ritme: 14:46 min/km

Club:

1:13:55
01:13:48
1:13:41
i
David Panisello Chiva
01:13:41 (Tr: 1:11:10)
i
Fernando Panisello Alperi
01:13:42 (Tr: 1:11:09)
i
Alejandro Panisello Gabriel
01:13:43 (Tr: 1:11:11)
i
Santino javier Olivieri Dalama
01:13:49 (Tr: 1:07:26)
i
Daiana soledad Gauna
01:13:49 (Tr: 1:07:22)
i
Alberto Flores Garcia
01:13:50 (Tr: 1:13:50)
i
Enzo Valverde Cuchalho
01:13:50 (Tr: 1:07:28)
i
Elizabeth Valverde Cuchalho
01:13:51 (Tr: 1:07:25)
i
Roxana Dalama Aversa
01:13:51 (Tr: 1:07:25)
i
María celestina García Rubio
01:13:51 (Tr: 1:13:51)
i
Gabriela cristi Marín Angulo
01:13:51 (Tr: 1:13:51)
i
Ylda luz Guiop Villa
01:13:53 (Tr: 1:13:53)
i
Inga Sopromadze
01:13:53 (Tr: 1:13:53)

T. real: 01:07:26

T. oficial: 01:13:49

Inici real: 10:47:47

Hora meta: 11:55:13

Cat:Sb12M

Pos. categoria: 156

Inici cursa:10:41:24

Sexe:M

Ritme: 13:30 min/km

Club:

1:13:55
01:13:49
1:13:42
i
Fernando Panisello Alperi
01:13:42 (Tr: 1:11:09)
i
Alejandro Panisello Gabriel
01:13:43 (Tr: 1:11:11)
i
Dylan Flores Marin
01:13:48 (Tr: 1:13:48)
i
Daiana soledad Gauna
01:13:49 (Tr: 1:07:22)
i
Alberto Flores Garcia
01:13:50 (Tr: 1:13:50)
i
Enzo Valverde Cuchalho
01:13:50 (Tr: 1:07:28)
i
Elizabeth Valverde Cuchalho
01:13:51 (Tr: 1:07:25)
i
Roxana Dalama Aversa
01:13:51 (Tr: 1:07:25)
i
María celestina García Rubio
01:13:51 (Tr: 1:13:51)
i
Gabriela cristi Marín Angulo
01:13:51 (Tr: 1:13:51)
i
Ylda luz Guiop Villa
01:13:53 (Tr: 1:13:53)
i
Inga Sopromadze
01:13:53 (Tr: 1:13:53)

T. real: 01:07:22

T. oficial: 01:13:49

Inici real: 10:47:51

Hora meta: 11:55:13

Cat:SenF

Pos. categoria: 1554

Inici cursa:10:41:24

Sexe:F

Ritme: 13:29 min/km

Club:

1:13:55
01:13:49
1:13:43
i
Alejandro Panisello Gabriel
01:13:43 (Tr: 1:11:11)
i
Dylan Flores Marin
01:13:48 (Tr: 1:13:48)
i
Santino javier Olivieri Dalama
01:13:49 (Tr: 1:07:26)
i
Alberto Flores Garcia
01:13:50 (Tr: 1:13:50)
i
Enzo Valverde Cuchalho
01:13:50 (Tr: 1:07:28)
i
Elizabeth Valverde Cuchalho
01:13:51 (Tr: 1:07:25)
i
Roxana Dalama Aversa
01:13:51 (Tr: 1:07:25)
i
María celestina García Rubio
01:13:51 (Tr: 1:13:51)
i
Gabriela cristi Marín Angulo
01:13:51 (Tr: 1:13:51)
i
Ylda luz Guiop Villa
01:13:53 (Tr: 1:13:53)
i
Inga Sopromadze
01:13:53 (Tr: 1:13:53)

T. real: 01:13:50

T. oficial: 01:13:50

Inici real: 10:41:24

Hora meta: 11:55:14

Cat:SenM

Pos. categoria: 1150

Inici cursa:10:41:24

Sexe:M

Ritme: 14:46 min/km

Club:

1:13:52
01:13:50
1:13:48
i
Dylan Flores Marin
01:13:48 (Tr: 1:13:48)
i
Santino javier Olivieri Dalama
01:13:49 (Tr: 1:07:26)
i
Daiana soledad Gauna
01:13:49 (Tr: 1:07:22)
i
Enzo Valverde Cuchalho
01:13:50 (Tr: 1:07:28)
i
Elizabeth Valverde Cuchalho
01:13:51 (Tr: 1:07:25)
i
Roxana Dalama Aversa
01:13:51 (Tr: 1:07:25)
i
María celestina García Rubio
01:13:51 (Tr: 1:13:51)
i
Gabriela cristi Marín Angulo
01:13:51 (Tr: 1:13:51)

T. real: 01:07:28

T. oficial: 01:13:50

Inici real: 10:47:47

Hora meta: 11:55:14

Cat:Sb12M

Pos. categoria: 157

Inici cursa:10:41:24

Sexe:M

Ritme: 13:30 min/km

Club:

1:13:52
01:13:50
1:13:48
i
Santino javier Olivieri Dalama
01:13:49 (Tr: 1:07:26)
i
Daiana soledad Gauna
01:13:49 (Tr: 1:07:22)
i
Alberto Flores Garcia
01:13:50 (Tr: 1:13:50)
i
Elizabeth Valverde Cuchalho
01:13:51 (Tr: 1:07:25)
i
Roxana Dalama Aversa
01:13:51 (Tr: 1:07:25)
i
María celestina García Rubio
01:13:51 (Tr: 1:13:51)
i
Gabriela cristi Marín Angulo
01:13:51 (Tr: 1:13:51)

T. real: 01:07:25

T. oficial: 01:13:51

Inici real: 10:47:51

Hora meta: 11:55:15

Cat:SenF

Pos. categoria: 1555

Inici cursa:10:41:24

Sexe:F

Ritme: 13:29 min/km

Club:

1:13:53
01:13:51
1:13:49
i
Daiana soledad Gauna
01:13:49 (Tr: 1:07:22)
i
Alberto Flores Garcia
01:13:50 (Tr: 1:13:50)
i
Enzo Valverde Cuchalho
01:13:50 (Tr: 1:07:28)
i
Roxana Dalama Aversa
01:13:51 (Tr: 1:07:25)
i
María celestina García Rubio
01:13:51 (Tr: 1:13:51)
i
Gabriela cristi Marín Angulo
01:13:51 (Tr: 1:13:51)
i
Ylda luz Guiop Villa
01:13:53 (Tr: 1:13:53)
i
Inga Sopromadze
01:13:53 (Tr: 1:13:53)

T. real: 01:07:25

T. oficial: 01:13:51

Inici real: 10:47:51

Hora meta: 11:55:15

Cat:SenF

Pos. categoria: 1556

Inici cursa:10:41:24

Sexe:F

Ritme: 13:29 min/km

Club:

1:13:53
01:13:51
1:13:49
i
Alberto Flores Garcia
01:13:50 (Tr: 1:13:50)
i
Enzo Valverde Cuchalho
01:13:50 (Tr: 1:07:28)
i
Elizabeth Valverde Cuchalho
01:13:51 (Tr: 1:07:25)
i
María celestina García Rubio
01:13:51 (Tr: 1:13:51)
i
Gabriela cristi Marín Angulo
01:13:51 (Tr: 1:13:51)
i
Ylda luz Guiop Villa
01:13:53 (Tr: 1:13:53)
i
Inga Sopromadze
01:13:53 (Tr: 1:13:53)

T. real: 01:13:51

T. oficial: 01:13:51

Inici real: 10:41:24

Hora meta: 11:55:15

Cat:SenF

Pos. categoria: 1557

Inici cursa:10:41:24

Sexe:F

Ritme: 14:47 min/km

Club:

1:13:53
01:13:51
1:13:49
i
Alberto Flores Garcia
01:13:50 (Tr: 1:13:50)
i
Enzo Valverde Cuchalho
01:13:50 (Tr: 1:07:28)
i
Elizabeth Valverde Cuchalho
01:13:51 (Tr: 1:07:25)
i
Roxana Dalama Aversa
01:13:51 (Tr: 1:07:25)
i
Gabriela cristi Marín Angulo
01:13:51 (Tr: 1:13:51)
i
Ylda luz Guiop Villa
01:13:53 (Tr: 1:13:53)
i
Inga Sopromadze
01:13:53 (Tr: 1:13:53)

T. real: 01:13:51

T. oficial: 01:13:51

Inici real: 10:41:24

Hora meta: 11:55:15

Cat:SenF

Pos. categoria: 1558

Inici cursa:10:41:24

Sexe:F

Ritme: 14:47 min/km

Club:

1:13:53
01:13:51
1:13:49
i
Alberto Flores Garcia
01:13:50 (Tr: 1:13:50)
i
Enzo Valverde Cuchalho
01:13:50 (Tr: 1:07:28)
i
Elizabeth Valverde Cuchalho
01:13:51 (Tr: 1:07:25)
i
Roxana Dalama Aversa
01:13:51 (Tr: 1:07:25)
i
María celestina García Rubio
01:13:51 (Tr: 1:13:51)
i
Ylda luz Guiop Villa
01:13:53 (Tr: 1:13:53)
i
Inga Sopromadze
01:13:53 (Tr: 1:13:53)

T. real: 01:13:53

T. oficial: 01:13:53

Inici real: 10:41:24

Hora meta: 11:55:17

Cat:SenF

Pos. categoria: 1559

Inici cursa:10:41:24

Sexe:F

Ritme: 14:47 min/km

Club:

1:13:55
01:13:53
1:13:51
i
Elizabeth Valverde Cuchalho
01:13:51 (Tr: 1:07:25)
i
Roxana Dalama Aversa
01:13:51 (Tr: 1:07:25)
i
María celestina García Rubio
01:13:51 (Tr: 1:13:51)
i
Gabriela cristi Marín Angulo
01:13:51 (Tr: 1:13:51)
i
Inga Sopromadze
01:13:53 (Tr: 1:13:53)

T. real: 01:13:53

T. oficial: 01:13:53

Inici real: 10:41:24

Hora meta: 11:55:17

Cat:SenF

Pos. categoria: 1560

Inici cursa:10:41:24

Sexe:F

Ritme: 14:47 min/km

Club:

1:13:55
01:13:53
1:13:51
i
Elizabeth Valverde Cuchalho
01:13:51 (Tr: 1:07:25)
i
Roxana Dalama Aversa
01:13:51 (Tr: 1:07:25)
i
María celestina García Rubio
01:13:51 (Tr: 1:13:51)
i
Gabriela cristi Marín Angulo
01:13:51 (Tr: 1:13:51)
i
Ylda luz Guiop Villa
01:13:53 (Tr: 1:13:53)