Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa de Parets del Vallès

21,5K

06 octubre 2019

10K 21,5K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:13:50

T. oficial: 01:13:52

Inici real: 09:01:35

Hora meta: 10:15:25

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 3:27 min/km

Club: bikila

1:21:47
01:13:52
1:05:58
Alejandro Rodriguez Pritchard
01:18:38 (Tr: 1:18:36)
i
Jordi Martos Lopez
01:18:41 (Tr: 1:18:39)
Janne Pietiläinen
01:19:10 (Tr: 1:19:09)
i
Albert Jose Gonzalvo
01:19:58 (Tr: 1:19:56)
Bruno Paz Palanques
01:20:38 (Tr: 1:20:38)
Angel Lamas Quijada
01:21:47 (Tr: 1:21:44)

T. real: 01:18:36

T. oficial: 01:18:38

Inici real: 09:01:36

Hora meta: 10:20:11

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club:

1:23:24
01:18:38
1:13:52
i
Otmane Btaimi
01:13:52 (Tr: 1:13:50)
i
Jordi Martos Lopez
01:18:41 (Tr: 1:18:39)
Janne Pietiläinen
01:19:10 (Tr: 1:19:09)
i
Albert Jose Gonzalvo
01:19:58 (Tr: 1:19:56)
Bruno Paz Palanques
01:20:38 (Tr: 1:20:38)
Angel Lamas Quijada
01:21:47 (Tr: 1:21:44)
Juan Alonso Sanchez
01:22:44 (Tr: 1:22:42)

T. real: 01:18:39

T. oficial: 01:18:41

Inici real: 09:01:35

Hora meta: 10:20:14

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: c.a. canovelles

1:23:29
01:18:41
1:13:52
i
Otmane Btaimi
01:13:52 (Tr: 1:13:50)
Alejandro Rodriguez Pritchard
01:18:38 (Tr: 1:18:36)
Janne Pietiläinen
01:19:10 (Tr: 1:19:09)
i
Albert Jose Gonzalvo
01:19:58 (Tr: 1:19:56)
Bruno Paz Palanques
01:20:38 (Tr: 1:20:38)
Angel Lamas Quijada
01:21:47 (Tr: 1:21:44)
Juan Alonso Sanchez
01:22:44 (Tr: 1:22:42)

T. real: 01:19:09

T. oficial: 01:19:10

Inici real: 09:01:34

Hora meta: 10:20:43

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: c.a.parets

1:24:27
01:19:10
1:13:52
i
Otmane Btaimi
01:13:52 (Tr: 1:13:50)
Alejandro Rodriguez Pritchard
01:18:38 (Tr: 1:18:36)
i
Jordi Martos Lopez
01:18:41 (Tr: 1:18:39)
i
Albert Jose Gonzalvo
01:19:58 (Tr: 1:19:56)
Bruno Paz Palanques
01:20:38 (Tr: 1:20:38)
Angel Lamas Quijada
01:21:47 (Tr: 1:21:44)
Juan Alonso Sanchez
01:22:44 (Tr: 1:22:42)
Jorge juan Mendoza Pons
01:23:59 (Tr: 1:23:58)

T. real: 01:19:56

T. oficial: 01:19:58

Inici real: 09:01:35

Hora meta: 10:21:31

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: club triatlo parets

1:22:44
01:19:58
1:17:12
Alejandro Rodriguez Pritchard
01:18:38 (Tr: 1:18:36)
i
Jordi Martos Lopez
01:18:41 (Tr: 1:18:39)
Janne Pietiläinen
01:19:10 (Tr: 1:19:09)
Bruno Paz Palanques
01:20:38 (Tr: 1:20:38)
Angel Lamas Quijada
01:21:47 (Tr: 1:21:44)
Juan Alonso Sanchez
01:22:44 (Tr: 1:22:42)

T. real: 01:20:38

T. oficial: 01:20:38

Inici real: 09:01:33

Hora meta: 10:22:11

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club: u.g.e. badalona

1:23:59
01:20:38
1:17:16
Alejandro Rodriguez Pritchard
01:18:38 (Tr: 1:18:36)
i
Jordi Martos Lopez
01:18:41 (Tr: 1:18:39)
Janne Pietiläinen
01:19:10 (Tr: 1:19:09)
i
Albert Jose Gonzalvo
01:19:58 (Tr: 1:19:56)
Angel Lamas Quijada
01:21:47 (Tr: 1:21:44)
Juan Alonso Sanchez
01:22:44 (Tr: 1:22:42)
Jorge juan Mendoza Pons
01:23:59 (Tr: 1:23:58)

T. real: 01:21:44

T. oficial: 01:21:47

Inici real: 09:01:36

Hora meta: 10:23:20

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: corredors.cat

1:25:24
01:21:47
1:18:10
Alejandro Rodriguez Pritchard
01:18:38 (Tr: 1:18:36)
i
Jordi Martos Lopez
01:18:41 (Tr: 1:18:39)
Janne Pietiläinen
01:19:10 (Tr: 1:19:09)
i
Albert Jose Gonzalvo
01:19:58 (Tr: 1:19:56)
Bruno Paz Palanques
01:20:38 (Tr: 1:20:38)
Juan Alonso Sanchez
01:22:44 (Tr: 1:22:42)
Jorge juan Mendoza Pons
01:23:59 (Tr: 1:23:58)
i
Carlos Alba Alonso
01:25:24 (Tr: 1:25:22)

T. real: 01:22:42

T. oficial: 01:22:44

Inici real: 09:01:35

Hora meta: 10:24:17

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: running sant eloy

1:26:40
01:22:44
1:18:47
Janne Pietiläinen
01:19:10 (Tr: 1:19:09)
i
Albert Jose Gonzalvo
01:19:58 (Tr: 1:19:56)
Bruno Paz Palanques
01:20:38 (Tr: 1:20:38)
Angel Lamas Quijada
01:21:47 (Tr: 1:21:44)
Jorge juan Mendoza Pons
01:23:59 (Tr: 1:23:58)
i
Carlos Alba Alonso
01:25:24 (Tr: 1:25:22)
Sergi Farran Minguell
01:26:40 (Tr: 1:26:40)

T. real: 01:23:58

T. oficial: 01:23:59

Inici real: 09:01:35

Hora meta: 10:25:32

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club:

1:27:21
01:23:59
1:20:38
Bruno Paz Palanques
01:20:38 (Tr: 1:20:38)
Angel Lamas Quijada
01:21:47 (Tr: 1:21:44)
Juan Alonso Sanchez
01:22:44 (Tr: 1:22:42)
i
Carlos Alba Alonso
01:25:24 (Tr: 1:25:22)
Sergi Farran Minguell
01:26:40 (Tr: 1:26:40)
Pep Prado Espinosa
01:27:08 (Tr: 1:27:06)
i
Francisco luis Faus Calaforra
01:27:16 (Tr: 1:27:14)

T. real: 01:25:22

T. oficial: 01:25:24

Inici real: 09:01:36

Hora meta: 10:26:57

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: corredors.cat

1:29:01
01:25:24
1:21:47
Angel Lamas Quijada
01:21:47 (Tr: 1:21:44)
Juan Alonso Sanchez
01:22:44 (Tr: 1:22:42)
Jorge juan Mendoza Pons
01:23:59 (Tr: 1:23:58)
Sergi Farran Minguell
01:26:40 (Tr: 1:26:40)
Pep Prado Espinosa
01:27:08 (Tr: 1:27:06)
i
Francisco luis Faus Calaforra
01:27:16 (Tr: 1:27:14)
Alberto Rodriguez Espinosa
01:27:23 (Tr: 1:27:21)
i
Víctor Alfonso Rodríguez
01:27:49 (Tr: 1:27:45)

T. real: 01:26:40

T. oficial: 01:26:40

Inici real: 09:01:33

Hora meta: 10:28:13

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club:

1:30:37
01:26:40
1:22:44
Juan Alonso Sanchez
01:22:44 (Tr: 1:22:42)
Jorge juan Mendoza Pons
01:23:59 (Tr: 1:23:58)
i
Carlos Alba Alonso
01:25:24 (Tr: 1:25:22)
Pep Prado Espinosa
01:27:08 (Tr: 1:27:06)
i
Francisco luis Faus Calaforra
01:27:16 (Tr: 1:27:14)
Alberto Rodriguez Espinosa
01:27:23 (Tr: 1:27:21)
i
Víctor Alfonso Rodríguez
01:27:49 (Tr: 1:27:45)

T. real: 01:27:06

T. oficial: 01:27:08

Inici real: 09:01:36

Hora meta: 10:28:41

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: nenazas running club

1:30:17
01:27:08
1:23:59
Jorge juan Mendoza Pons
01:23:59 (Tr: 1:23:58)
i
Carlos Alba Alonso
01:25:24 (Tr: 1:25:22)
Sergi Farran Minguell
01:26:40 (Tr: 1:26:40)
i
Francisco luis Faus Calaforra
01:27:16 (Tr: 1:27:14)
Alberto Rodriguez Espinosa
01:27:23 (Tr: 1:27:21)
i
Víctor Alfonso Rodríguez
01:27:49 (Tr: 1:27:45)

T. real: 01:27:14

T. oficial: 01:27:16

Inici real: 09:01:35

Hora meta: 10:28:49

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: acpl benaguasil

1:29:08
01:27:16
1:25:24
i
Carlos Alba Alonso
01:25:24 (Tr: 1:25:22)
Sergi Farran Minguell
01:26:40 (Tr: 1:26:40)
Pep Prado Espinosa
01:27:08 (Tr: 1:27:06)
Alberto Rodriguez Espinosa
01:27:23 (Tr: 1:27:21)
i
Víctor Alfonso Rodríguez
01:27:49 (Tr: 1:27:45)

T. real: 01:27:21

T. oficial: 01:27:23

Inici real: 09:01:36

Hora meta: 10:28:56

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: club triatlo granollers

1:28:06
01:27:23
1:26:40
Sergi Farran Minguell
01:26:40 (Tr: 1:26:40)
Pep Prado Espinosa
01:27:08 (Tr: 1:27:06)
i
Francisco luis Faus Calaforra
01:27:16 (Tr: 1:27:14)
i
Víctor Alfonso Rodríguez
01:27:49 (Tr: 1:27:45)

T. real: 01:27:45

T. oficial: 01:27:49

Inici real: 09:01:37

Hora meta: 10:29:22

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club:

1:28:29
01:27:49
1:27:08
Pep Prado Espinosa
01:27:08 (Tr: 1:27:06)
i
Francisco luis Faus Calaforra
01:27:16 (Tr: 1:27:14)
Alberto Rodriguez Espinosa
01:27:23 (Tr: 1:27:21)