SubCurses

8RESULTATS

Cursa de Parets del Vallès

21,5K

06 octubre 2019

10K 21,5K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:55:44

T. oficial: 01:55:52

Inici real: 09:01:42

Hora meta: 10:57:25

Cat:M

Pos. categoria: 87

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club:

1:56:59
01:55:52
1:54:46
Silvia Romero Contreras
01:56:00 (Tr: 1:55:51)
i
Josep Perez Lasso
01:56:01 (Tr: 1:55:55)
José francisco Talavera Martinez
01:56:08 (Tr: 1:55:55)
David Rull Tudela
01:56:27 (Tr: 1:56:24)
i
Albert Escobar Rodriguez
01:56:53 (Tr: 1:56:37)
Alba Creixell Zamora
01:56:59 (Tr: 1:56:45)

T. real: 01:55:51

T. oficial: 01:56:00

Inici real: 09:01:43

Hora meta: 10:57:33

Cat:F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:01:33

Sexe:F

Ritme: 5:24 min/km

Club:

1:56:59
01:56:00
1:55:02
Cesar González
01:55:52 (Tr: 1:55:44)
i
Josep Perez Lasso
01:56:01 (Tr: 1:55:55)
José francisco Talavera Martinez
01:56:08 (Tr: 1:55:55)
David Rull Tudela
01:56:27 (Tr: 1:56:24)
i
Albert Escobar Rodriguez
01:56:53 (Tr: 1:56:37)
Alba Creixell Zamora
01:56:59 (Tr: 1:56:45)

T. real: 01:55:55

T. oficial: 01:56:01

Inici real: 09:01:40

Hora meta: 10:57:34

Cat:M

Pos. categoria: 88

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 5:24 min/km

Club: c.a. parets

1:56:59
01:56:01
1:55:03
Cesar González
01:55:52 (Tr: 1:55:44)
Silvia Romero Contreras
01:56:00 (Tr: 1:55:51)
José francisco Talavera Martinez
01:56:08 (Tr: 1:55:55)
David Rull Tudela
01:56:27 (Tr: 1:56:24)
i
Albert Escobar Rodriguez
01:56:53 (Tr: 1:56:37)
Alba Creixell Zamora
01:56:59 (Tr: 1:56:45)

T. real: 01:55:55

T. oficial: 01:56:08

Inici real: 09:01:47

Hora meta: 10:57:41

Cat:M

Pos. categoria: 89

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 5:24 min/km

Club:

1:56:59
01:56:08
1:55:17
Cesar González
01:55:52 (Tr: 1:55:44)
Silvia Romero Contreras
01:56:00 (Tr: 1:55:51)
i
Josep Perez Lasso
01:56:01 (Tr: 1:55:55)
David Rull Tudela
01:56:27 (Tr: 1:56:24)
i
Albert Escobar Rodriguez
01:56:53 (Tr: 1:56:37)
Alba Creixell Zamora
01:56:59 (Tr: 1:56:45)

T. real: 01:56:24

T. oficial: 01:56:27

Inici real: 09:01:37

Hora meta: 10:58:00

Cat:M

Pos. categoria: 90

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 5:25 min/km

Club:

1:57:22
01:56:27
1:55:33
Cesar González
01:55:52 (Tr: 1:55:44)
Silvia Romero Contreras
01:56:00 (Tr: 1:55:51)
i
Josep Perez Lasso
01:56:01 (Tr: 1:55:55)
José francisco Talavera Martinez
01:56:08 (Tr: 1:55:55)
i
Albert Escobar Rodriguez
01:56:53 (Tr: 1:56:37)
Alba Creixell Zamora
01:56:59 (Tr: 1:56:45)
Anna Gallego
01:57:22 (Tr: 1:57:15)

T. real: 01:56:37

T. oficial: 01:56:53

Inici real: 09:01:50

Hora meta: 10:58:26

Cat:M

Pos. categoria: 91

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club:

1:57:46
01:56:53
1:56:01
i
Josep Perez Lasso
01:56:01 (Tr: 1:55:55)
José francisco Talavera Martinez
01:56:08 (Tr: 1:55:55)
David Rull Tudela
01:56:27 (Tr: 1:56:24)
Alba Creixell Zamora
01:56:59 (Tr: 1:56:45)
Anna Gallego
01:57:22 (Tr: 1:57:15)
i
Teresa Roca Colomer
01:57:29 (Tr: 1:57:21)
Oscar Gonzalez Rodriguez
01:57:40 (Tr: 1:57:30)

T. real: 01:56:45

T. oficial: 01:56:59

Inici real: 09:01:48

Hora meta: 10:58:32

Cat:F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:01:33

Sexe:F

Ritme: 5:26 min/km

Club:

1:57:50
01:56:59
1:56:08
José francisco Talavera Martinez
01:56:08 (Tr: 1:55:55)
David Rull Tudela
01:56:27 (Tr: 1:56:24)
i
Albert Escobar Rodriguez
01:56:53 (Tr: 1:56:37)
Anna Gallego
01:57:22 (Tr: 1:57:15)
i
Teresa Roca Colomer
01:57:29 (Tr: 1:57:21)
Oscar Gonzalez Rodriguez
01:57:40 (Tr: 1:57:30)

T. real: 01:57:15

T. oficial: 01:57:22

Inici real: 09:01:41

Hora meta: 10:58:55

Cat:F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:01:33

Sexe:F

Ritme: 5:28 min/km

Club:

1:58:16
01:57:22
1:56:27
David Rull Tudela
01:56:27 (Tr: 1:56:24)
i
Albert Escobar Rodriguez
01:56:53 (Tr: 1:56:37)
Alba Creixell Zamora
01:56:59 (Tr: 1:56:45)
i
Teresa Roca Colomer
01:57:29 (Tr: 1:57:21)
Oscar Gonzalez Rodriguez
01:57:40 (Tr: 1:57:30)
Miquel Albesa Pascual
01:58:05 (Tr: 1:57:52)
i
Javier Barrios Cantero
01:58:09 (Tr: 1:57:51)

T. real: 01:57:21

T. oficial: 01:57:29

Inici real: 09:01:41

Hora meta: 10:59:02

Cat:F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:01:33

Sexe:F

Ritme: 5:28 min/km

Club: c.a.parets

1:58:09
01:57:29
1:56:49
i
Albert Escobar Rodriguez
01:56:53 (Tr: 1:56:37)
Alba Creixell Zamora
01:56:59 (Tr: 1:56:45)
Anna Gallego
01:57:22 (Tr: 1:57:15)
Oscar Gonzalez Rodriguez
01:57:40 (Tr: 1:57:30)
Miquel Albesa Pascual
01:58:05 (Tr: 1:57:52)
i
Javier Barrios Cantero
01:58:09 (Tr: 1:57:51)

T. real: 01:57:30

T. oficial: 01:57:40

Inici real: 09:01:43

Hora meta: 10:59:13

Cat:M

Pos. categoria: 92

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 5:28 min/km

Club: cng running team

1:58:33
01:57:40
1:56:47
i
Albert Escobar Rodriguez
01:56:53 (Tr: 1:56:37)
Alba Creixell Zamora
01:56:59 (Tr: 1:56:45)
Anna Gallego
01:57:22 (Tr: 1:57:15)
i
Teresa Roca Colomer
01:57:29 (Tr: 1:57:21)
Miquel Albesa Pascual
01:58:05 (Tr: 1:57:52)
i
Javier Barrios Cantero
01:58:09 (Tr: 1:57:51)
David Luque Salcedo
01:58:33 (Tr: 1:58:19)

T. real: 01:57:52

T. oficial: 01:58:05

Inici real: 09:01:46

Hora meta: 10:59:38

Cat:M

Pos. categoria: 93

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 5:29 min/km

Club: runners espanyol

1:59:57
01:58:05
1:56:12
David Rull Tudela
01:56:27 (Tr: 1:56:24)
i
Albert Escobar Rodriguez
01:56:53 (Tr: 1:56:37)
Alba Creixell Zamora
01:56:59 (Tr: 1:56:45)
Anna Gallego
01:57:22 (Tr: 1:57:15)
i
Teresa Roca Colomer
01:57:29 (Tr: 1:57:21)
Oscar Gonzalez Rodriguez
01:57:40 (Tr: 1:57:30)
i
Javier Barrios Cantero
01:58:09 (Tr: 1:57:51)
David Luque Salcedo
01:58:33 (Tr: 1:58:19)
Marc Ferrer Barrero
01:59:57 (Tr: 1:59:52)

T. real: 01:57:51

T. oficial: 01:58:09

Inici real: 09:01:51

Hora meta: 10:59:42

Cat:M

Pos. categoria: 94

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 5:29 min/km

Club:

1:59:57
01:58:09
1:56:21
David Rull Tudela
01:56:27 (Tr: 1:56:24)
i
Albert Escobar Rodriguez
01:56:53 (Tr: 1:56:37)
Alba Creixell Zamora
01:56:59 (Tr: 1:56:45)
Anna Gallego
01:57:22 (Tr: 1:57:15)
i
Teresa Roca Colomer
01:57:29 (Tr: 1:57:21)
Oscar Gonzalez Rodriguez
01:57:40 (Tr: 1:57:30)
Miquel Albesa Pascual
01:58:05 (Tr: 1:57:52)
David Luque Salcedo
01:58:33 (Tr: 1:58:19)
Marc Ferrer Barrero
01:59:57 (Tr: 1:59:52)
Maria Barrero Cabrera
01:59:57 (Tr: 1:59:52)

T. real: 01:58:19

T. oficial: 01:58:33

Inici real: 09:01:48

Hora meta: 11:00:06

Cat:M

Pos. categoria: 95

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 5:31 min/km

Club:

1:59:57
01:58:33
1:57:09
Anna Gallego
01:57:22 (Tr: 1:57:15)
i
Teresa Roca Colomer
01:57:29 (Tr: 1:57:21)
Oscar Gonzalez Rodriguez
01:57:40 (Tr: 1:57:30)
Miquel Albesa Pascual
01:58:05 (Tr: 1:57:52)
i
Javier Barrios Cantero
01:58:09 (Tr: 1:57:51)
Marc Ferrer Barrero
01:59:57 (Tr: 1:59:52)
Maria Barrero Cabrera
01:59:57 (Tr: 1:59:52)

T. real: 01:59:52

T. oficial: 01:59:57

Inici real: 09:01:39

Hora meta: 11:01:30

Cat:M

Pos. categoria: 96

Inici cursa:9:01:33

Sexe:M

Ritme: 5:35 min/km

Club: c.a.parets

2:01:50
01:59:57
1:58:05
Miquel Albesa Pascual
01:58:05 (Tr: 1:57:52)
i
Javier Barrios Cantero
01:58:09 (Tr: 1:57:51)
David Luque Salcedo
01:58:33 (Tr: 1:58:19)
Maria Barrero Cabrera
01:59:57 (Tr: 1:59:52)

T. real: 01:59:52

T. oficial: 01:59:57

Inici real: 09:01:39

Hora meta: 11:01:30

Cat:F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:01:33

Sexe:F

Ritme: 5:35 min/km

Club: c.a.parets

2:01:46
01:59:57
1:58:09
i
Javier Barrios Cantero
01:58:09 (Tr: 1:57:51)
David Luque Salcedo
01:58:33 (Tr: 1:58:19)
Marc Ferrer Barrero
01:59:57 (Tr: 1:59:52)