Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa Festa Major del Poble Nou

5k

10 setembre 2017

10K 5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:30:10

T. oficial: 00:30:58

Inici real: 08:32:31

Hora meta: 09:02:41

Cat:M

Pos. categoria: 52

Inici cursa:8:31:43

Sexe:M

Ritme: 6:02 min/km

Club: ca dolors

0:31:12
00:30:58
0:30:45
i
Marta Fabregat Marco
00:31:00 (Tr: 0:31:00)
Joan Taberner Masnou
00:31:07 (Tr: 0:30:35)
Kristina Tejada
00:31:08 (Tr: 0:30:51)
Paula Miracle Díez
00:31:09 (Tr: 0:30:07)
Alberto Paredes Cervera
00:31:12 (Tr: 0:30:15)
i
Mireia Jimenez Hernandez
00:31:12 (Tr: 0:30:39)

T. real: 00:31:00

T. oficial: 00:31:00

Inici real: 08:31:43

Hora meta: 09:02:43

Cat:F

Pos. categoria: 25

Inici cursa:8:31:43

Sexe:F

Ritme: 6:12 min/km

Club:

0:31:12
00:31:00
0:30:49
Francisco Rueda González
00:30:58 (Tr: 0:30:10)
Joan Taberner Masnou
00:31:07 (Tr: 0:30:35)
Kristina Tejada
00:31:08 (Tr: 0:30:51)
Paula Miracle Díez
00:31:09 (Tr: 0:30:07)
Alberto Paredes Cervera
00:31:12 (Tr: 0:30:15)
i
Mireia Jimenez Hernandez
00:31:12 (Tr: 0:30:39)

T. real: 00:30:35

T. oficial: 00:31:07

Inici real: 08:32:15

Hora meta: 09:02:50

Cat:M

Pos. categoria: 53

Inici cursa:8:31:43

Sexe:M

Ritme: 6:07 min/km

Club: diedre

0:31:15
00:31:07
0:30:58
Francisco Rueda González
00:30:58 (Tr: 0:30:10)
i
Marta Fabregat Marco
00:31:00 (Tr: 0:31:00)
Kristina Tejada
00:31:08 (Tr: 0:30:51)
Paula Miracle Díez
00:31:09 (Tr: 0:30:07)
Alberto Paredes Cervera
00:31:12 (Tr: 0:30:15)
i
Mireia Jimenez Hernandez
00:31:12 (Tr: 0:30:39)

T. real: 00:30:51

T. oficial: 00:31:08

Inici real: 08:32:00

Hora meta: 09:02:51

Cat:F

Pos. categoria: 26

Inici cursa:8:31:43

Sexe:F

Ritme: 6:11 min/km

Club:

0:31:17
00:31:08
0:30:58
Francisco Rueda González
00:30:58 (Tr: 0:30:10)
i
Marta Fabregat Marco
00:31:00 (Tr: 0:31:00)
Joan Taberner Masnou
00:31:07 (Tr: 0:30:35)
Paula Miracle Díez
00:31:09 (Tr: 0:30:07)
Alberto Paredes Cervera
00:31:12 (Tr: 0:30:15)
i
Mireia Jimenez Hernandez
00:31:12 (Tr: 0:30:39)

T. real: 00:30:07

T. oficial: 00:31:09

Inici real: 08:32:45

Hora meta: 09:02:52

Cat:F

Pos. categoria: 27

Inici cursa:8:31:43

Sexe:F

Ritme: 6:02 min/km

Club:

0:31:19
00:31:09
0:30:58
Francisco Rueda González
00:30:58 (Tr: 0:30:10)
i
Marta Fabregat Marco
00:31:00 (Tr: 0:31:00)
Joan Taberner Masnou
00:31:07 (Tr: 0:30:35)
Kristina Tejada
00:31:08 (Tr: 0:30:51)
Alberto Paredes Cervera
00:31:12 (Tr: 0:30:15)
i
Mireia Jimenez Hernandez
00:31:12 (Tr: 0:30:39)
i
Ana Vera Fariño
00:31:19 (Tr: 0:31:19)

T. real: 00:30:15

T. oficial: 00:31:12

Inici real: 08:32:40

Hora meta: 09:02:55

Cat:M

Pos. categoria: 54

Inici cursa:8:31:43

Sexe:M

Ritme: 6:03 min/km

Club:

0:31:20
00:31:12
0:31:03
Joan Taberner Masnou
00:31:07 (Tr: 0:30:35)
Kristina Tejada
00:31:08 (Tr: 0:30:51)
Paula Miracle Díez
00:31:09 (Tr: 0:30:07)
i
Mireia Jimenez Hernandez
00:31:12 (Tr: 0:30:39)
i
Ana Vera Fariño
00:31:19 (Tr: 0:31:19)
Fàtima Canseco López
00:31:20 (Tr: 0:30:25)

T. real: 00:30:39

T. oficial: 00:31:12

Inici real: 08:32:17

Hora meta: 09:02:55

Cat:F

Pos. categoria: 28

Inici cursa:8:31:43

Sexe:F

Ritme: 6:08 min/km

Club: tri-runners team

0:31:33
00:31:12
0:30:50
Francisco Rueda González
00:30:58 (Tr: 0:30:10)
i
Marta Fabregat Marco
00:31:00 (Tr: 0:31:00)
Joan Taberner Masnou
00:31:07 (Tr: 0:30:35)
Kristina Tejada
00:31:08 (Tr: 0:30:51)
Paula Miracle Díez
00:31:09 (Tr: 0:30:07)
Alberto Paredes Cervera
00:31:12 (Tr: 0:30:15)
i
Ana Vera Fariño
00:31:19 (Tr: 0:31:19)
Fàtima Canseco López
00:31:20 (Tr: 0:30:25)
i
Irene Vanicsek
00:31:33 (Tr: 0:31:33)

T. real: 00:31:19

T. oficial: 00:31:19

Inici real: 08:31:43

Hora meta: 09:03:02

Cat:F

Pos. categoria: 29

Inici cursa:8:31:43

Sexe:F

Ritme: 6:16 min/km

Club:

0:31:56
00:31:19
0:30:42
Francisco Rueda González
00:30:58 (Tr: 0:30:10)
i
Marta Fabregat Marco
00:31:00 (Tr: 0:31:00)
Joan Taberner Masnou
00:31:07 (Tr: 0:30:35)
Kristina Tejada
00:31:08 (Tr: 0:30:51)
Paula Miracle Díez
00:31:09 (Tr: 0:30:07)
Alberto Paredes Cervera
00:31:12 (Tr: 0:30:15)
i
Mireia Jimenez Hernandez
00:31:12 (Tr: 0:30:39)
Fàtima Canseco López
00:31:20 (Tr: 0:30:25)
i
Irene Vanicsek
00:31:33 (Tr: 0:31:33)
i
Paula Rodriguez Quintana
00:31:56 (Tr: 0:31:56)

T. real: 00:30:25

T. oficial: 00:31:20

Inici real: 08:32:39

Hora meta: 09:03:03

Cat:F

Pos. categoria: 30

Inici cursa:8:31:43

Sexe:F

Ritme: 6:05 min/km

Club: jerez natacion master

0:32:06
00:31:20
0:30:35
Francisco Rueda González
00:30:58 (Tr: 0:30:10)
i
Marta Fabregat Marco
00:31:00 (Tr: 0:31:00)
Joan Taberner Masnou
00:31:07 (Tr: 0:30:35)
Kristina Tejada
00:31:08 (Tr: 0:30:51)
Paula Miracle Díez
00:31:09 (Tr: 0:30:07)
Alberto Paredes Cervera
00:31:12 (Tr: 0:30:15)
i
Mireia Jimenez Hernandez
00:31:12 (Tr: 0:30:39)
i
Ana Vera Fariño
00:31:19 (Tr: 0:31:19)
i
Irene Vanicsek
00:31:33 (Tr: 0:31:33)
i
Paula Rodriguez Quintana
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
Laura Perez
00:32:06 (Tr: 0:31:25)

T. real: 00:31:33

T. oficial: 00:31:33

Inici real: 08:31:43

Hora meta: 09:03:16

Cat:F

Pos. categoria: 31

Inici cursa:8:31:43

Sexe:F

Ritme: 6:19 min/km

Club:

0:32:09
00:31:33
0:30:57
Francisco Rueda González
00:30:58 (Tr: 0:30:10)
i
Marta Fabregat Marco
00:31:00 (Tr: 0:31:00)
Joan Taberner Masnou
00:31:07 (Tr: 0:30:35)
Kristina Tejada
00:31:08 (Tr: 0:30:51)
Paula Miracle Díez
00:31:09 (Tr: 0:30:07)
Alberto Paredes Cervera
00:31:12 (Tr: 0:30:15)
i
Mireia Jimenez Hernandez
00:31:12 (Tr: 0:30:39)
i
Ana Vera Fariño
00:31:19 (Tr: 0:31:19)
Fàtima Canseco López
00:31:20 (Tr: 0:30:25)
i
Paula Rodriguez Quintana
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
Laura Perez
00:32:06 (Tr: 0:31:25)
i
Jordi Marco Sarrio
00:32:09 (Tr: 0:31:37)

T. real: 00:31:56

T. oficial: 00:31:56

Inici real: 08:31:43

Hora meta: 09:03:39

Cat:F

Pos. categoria: 32

Inici cursa:8:31:43

Sexe:F

Ritme: 6:24 min/km

Club:

0:32:33
00:31:56
0:31:19
i
Ana Vera Fariño
00:31:19 (Tr: 0:31:19)
Fàtima Canseco López
00:31:20 (Tr: 0:30:25)
i
Irene Vanicsek
00:31:33 (Tr: 0:31:33)
Laura Perez
00:32:06 (Tr: 0:31:25)
i
Jordi Marco Sarrio
00:32:09 (Tr: 0:31:37)
Maria dolores Calleja Gutierrez
00:32:18 (Tr: 0:31:09)
Laura Gonzalez Perez
00:32:18 (Tr: 0:32:03)

T. real: 00:31:25

T. oficial: 00:32:06

Inici real: 08:32:25

Hora meta: 09:03:49

Cat:F

Pos. categoria: 33

Inici cursa:8:31:43

Sexe:F

Ritme: 6:17 min/km

Club:

0:32:52
00:32:06
0:31:20
Fàtima Canseco López
00:31:20 (Tr: 0:30:25)
i
Irene Vanicsek
00:31:33 (Tr: 0:31:33)
i
Paula Rodriguez Quintana
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
i
Jordi Marco Sarrio
00:32:09 (Tr: 0:31:37)
Maria dolores Calleja Gutierrez
00:32:18 (Tr: 0:31:09)
Laura Gonzalez Perez
00:32:18 (Tr: 0:32:03)

T. real: 00:31:37

T. oficial: 00:32:09

Inici real: 08:32:15

Hora meta: 09:03:52

Cat:M

Pos. categoria: 55

Inici cursa:8:31:43

Sexe:M

Ritme: 6:20 min/km

Club:

0:32:45
00:32:09
0:31:33
i
Irene Vanicsek
00:31:33 (Tr: 0:31:33)
i
Paula Rodriguez Quintana
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
Laura Perez
00:32:06 (Tr: 0:31:25)
Maria dolores Calleja Gutierrez
00:32:18 (Tr: 0:31:09)
Laura Gonzalez Perez
00:32:18 (Tr: 0:32:03)

T. real: 00:31:09

T. oficial: 00:32:18

Inici real: 08:32:53

Hora meta: 09:04:01

Cat:F

Pos. categoria: 34

Inici cursa:8:31:43

Sexe:F

Ritme: 6:14 min/km

Club:

0:32:40
00:32:18
0:31:56
i
Paula Rodriguez Quintana
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
Laura Perez
00:32:06 (Tr: 0:31:25)
i
Jordi Marco Sarrio
00:32:09 (Tr: 0:31:37)
Laura Gonzalez Perez
00:32:18 (Tr: 0:32:03)

T. real: 00:32:03

T. oficial: 00:32:18

Inici real: 08:31:59

Hora meta: 09:04:01

Cat:F

Pos. categoria: 35

Inici cursa:8:31:43

Sexe:F

Ritme: 6:25 min/km

Club: nickspa

0:32:29
00:32:18
0:32:06
Laura Perez
00:32:06 (Tr: 0:31:25)
i
Jordi Marco Sarrio
00:32:09 (Tr: 0:31:37)
Maria dolores Calleja Gutierrez
00:32:18 (Tr: 0:31:09)