Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa Festa Major del Poble Nou

5k

09 setembre 2018

10K 5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:28:58

T. oficial: 00:29:21

Inici real: 08:30:31

Hora meta: 08:59:28

Cat:F3

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:30:07

Sexe:F

Ritme: 5:48 min/km

Club: fun runners club esportiu

0:29:46
00:29:21
0:28:56
Vanessa Moruno Nieto
00:29:29 (Tr: 0:28:46)
i
Elisabeth Arrondo
00:29:33 (Tr: 0:28:40)
Alex Rodrigo López
00:29:42 (Tr: 0:28:47)
Javier Salomón Villalba
00:29:45 (Tr: 0:28:52)
Félix Martín García
00:29:46 (Tr: 0:29:22)
Eduard Espeitx I Bernat
00:29:46 (Tr: 0:29:07)

T. real: 00:28:46

T. oficial: 00:29:29

Inici real: 08:30:50

Hora meta: 08:59:36

Cat:F

Pos. categoria: 34

Inici cursa:8:30:07

Sexe:F

Ritme: 5:46 min/km

Club: tri-runners team

0:29:46
00:29:29
0:29:11
i
Ana López Alvarez
00:29:21 (Tr: 0:28:58)
i
Elisabeth Arrondo
00:29:33 (Tr: 0:28:40)
Alex Rodrigo López
00:29:42 (Tr: 0:28:47)
Javier Salomón Villalba
00:29:45 (Tr: 0:28:52)
Félix Martín García
00:29:46 (Tr: 0:29:22)
Eduard Espeitx I Bernat
00:29:46 (Tr: 0:29:07)

T. real: 00:28:40

T. oficial: 00:29:33

Inici real: 08:31:00

Hora meta: 08:59:40

Cat:F

Pos. categoria: 35

Inici cursa:8:30:07

Sexe:F

Ritme: 5:44 min/km

Club:

0:29:46
00:29:33
0:29:19
i
Ana López Alvarez
00:29:21 (Tr: 0:28:58)
Vanessa Moruno Nieto
00:29:29 (Tr: 0:28:46)
Alex Rodrigo López
00:29:42 (Tr: 0:28:47)
Javier Salomón Villalba
00:29:45 (Tr: 0:28:52)
Félix Martín García
00:29:46 (Tr: 0:29:22)
Eduard Espeitx I Bernat
00:29:46 (Tr: 0:29:07)

T. real: 00:28:47

T. oficial: 00:29:42

Inici real: 08:31:03

Hora meta: 08:59:49

Cat:M

Pos. categoria: 65

Inici cursa:8:30:07

Sexe:M

Ritme: 5:46 min/km

Club: stravinters

0:30:04
00:29:42
0:29:21
i
Ana López Alvarez
00:29:21 (Tr: 0:28:58)
Vanessa Moruno Nieto
00:29:29 (Tr: 0:28:46)
i
Elisabeth Arrondo
00:29:33 (Tr: 0:28:40)
Javier Salomón Villalba
00:29:45 (Tr: 0:28:52)
Félix Martín García
00:29:46 (Tr: 0:29:22)
Eduard Espeitx I Bernat
00:29:46 (Tr: 0:29:07)
Pere Sanz Gómez
00:29:47 (Tr: 0:29:22)
Isa Coronel Portero
00:29:58 (Tr: 0:29:09)
Laura Acosta
00:29:58 (Tr: 0:29:08)

T. real: 00:28:52

T. oficial: 00:29:45

Inici real: 08:31:01

Hora meta: 08:59:52

Cat:M

Pos. categoria: 66

Inici cursa:8:30:07

Sexe:M

Ritme: 5:47 min/km

Club:

0:30:02
00:29:45
0:29:29
Vanessa Moruno Nieto
00:29:29 (Tr: 0:28:46)
i
Elisabeth Arrondo
00:29:33 (Tr: 0:28:40)
Alex Rodrigo López
00:29:42 (Tr: 0:28:47)
Félix Martín García
00:29:46 (Tr: 0:29:22)
Eduard Espeitx I Bernat
00:29:46 (Tr: 0:29:07)
Pere Sanz Gómez
00:29:47 (Tr: 0:29:22)
Isa Coronel Portero
00:29:58 (Tr: 0:29:09)
Laura Acosta
00:29:58 (Tr: 0:29:08)

T. real: 00:29:22

T. oficial: 00:29:46

Inici real: 08:30:32

Hora meta: 08:59:53

Cat:M4

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:30:07

Sexe:M

Ritme: 5:53 min/km

Club: fun runners club esportiu

0:30:00
00:29:46
0:29:33
i
Elisabeth Arrondo
00:29:33 (Tr: 0:28:40)
Alex Rodrigo López
00:29:42 (Tr: 0:28:47)
Javier Salomón Villalba
00:29:45 (Tr: 0:28:52)
Pere Sanz Gómez
00:29:47 (Tr: 0:29:22)
Isa Coronel Portero
00:29:58 (Tr: 0:29:09)
Laura Acosta
00:29:58 (Tr: 0:29:08)

T. real: 00:29:07

T. oficial: 00:29:46

Inici real: 08:30:47

Hora meta: 08:59:53

Cat:M4

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:30:07

Sexe:M

Ritme: 5:50 min/km

Club:

0:29:58
00:29:46
0:29:34
Alex Rodrigo López
00:29:42 (Tr: 0:28:47)
Javier Salomón Villalba
00:29:45 (Tr: 0:28:52)
Pere Sanz Gómez
00:29:47 (Tr: 0:29:22)
Isa Coronel Portero
00:29:58 (Tr: 0:29:09)
Laura Acosta
00:29:58 (Tr: 0:29:08)

T. real: 00:29:22

T. oficial: 00:29:47

Inici real: 08:30:33

Hora meta: 08:59:54

Cat:M6

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:30:07

Sexe:M

Ritme: 5:53 min/km

Club: fun runners club esportiu

0:30:07
00:29:47
0:29:27
Vanessa Moruno Nieto
00:29:29 (Tr: 0:28:46)
i
Elisabeth Arrondo
00:29:33 (Tr: 0:28:40)
Alex Rodrigo López
00:29:42 (Tr: 0:28:47)
Javier Salomón Villalba
00:29:45 (Tr: 0:28:52)
Félix Martín García
00:29:46 (Tr: 0:29:22)
Eduard Espeitx I Bernat
00:29:46 (Tr: 0:29:07)
Isa Coronel Portero
00:29:58 (Tr: 0:29:09)
Laura Acosta
00:29:58 (Tr: 0:29:08)
Beatriz Jiménez
00:30:07 (Tr: 0:29:13)

T. real: 00:29:09

T. oficial: 00:29:58

Inici real: 08:30:57

Hora meta: 09:00:05

Cat:F

Pos. categoria: 36

Inici cursa:8:30:07

Sexe:F

Ritme: 5:50 min/km

Club:

0:30:10
00:29:58
0:29:46
Félix Martín García
00:29:46 (Tr: 0:29:22)
Eduard Espeitx I Bernat
00:29:46 (Tr: 0:29:07)
Pere Sanz Gómez
00:29:47 (Tr: 0:29:22)
Laura Acosta
00:29:58 (Tr: 0:29:08)
Beatriz Jiménez
00:30:07 (Tr: 0:29:13)
Elisabet Arauzo
00:30:07 (Tr: 0:29:12)
i
Sandy Bradbury
00:30:08 (Tr: 0:29:07)

T. real: 00:29:08

T. oficial: 00:29:58

Inici real: 08:30:58

Hora meta: 09:00:05

Cat:F

Pos. categoria: 37

Inici cursa:8:30:07

Sexe:F

Ritme: 5:50 min/km

Club: bac de roda

0:30:10
00:29:58
0:29:46
Félix Martín García
00:29:46 (Tr: 0:29:22)
Eduard Espeitx I Bernat
00:29:46 (Tr: 0:29:07)
Pere Sanz Gómez
00:29:47 (Tr: 0:29:22)
Isa Coronel Portero
00:29:58 (Tr: 0:29:09)
Beatriz Jiménez
00:30:07 (Tr: 0:29:13)
Elisabet Arauzo
00:30:07 (Tr: 0:29:12)
i
Sandy Bradbury
00:30:08 (Tr: 0:29:07)

T. real: 00:29:13

T. oficial: 00:30:07

Inici real: 08:31:01

Hora meta: 09:00:14

Cat:F

Pos. categoria: 38

Inici cursa:8:30:07

Sexe:F

Ritme: 5:51 min/km

Club: duet tri

0:30:26
00:30:07
0:29:47
Pere Sanz Gómez
00:29:47 (Tr: 0:29:22)
Isa Coronel Portero
00:29:58 (Tr: 0:29:09)
Laura Acosta
00:29:58 (Tr: 0:29:08)
Elisabet Arauzo
00:30:07 (Tr: 0:29:12)
i
Sandy Bradbury
00:30:08 (Tr: 0:29:07)
Olga Bascompte Bartres
00:30:12 (Tr: 0:29:45)
Andrés Vilá Medina
00:30:13 (Tr: 0:29:59)

T. real: 00:29:12

T. oficial: 00:30:07

Inici real: 08:31:02

Hora meta: 09:00:14

Cat:F

Pos. categoria: 39

Inici cursa:8:30:07

Sexe:F

Ritme: 5:51 min/km

Club: duet tri

0:30:15
00:30:07
0:29:58
Isa Coronel Portero
00:29:58 (Tr: 0:29:09)
Laura Acosta
00:29:58 (Tr: 0:29:08)
Beatriz Jiménez
00:30:07 (Tr: 0:29:13)
i
Sandy Bradbury
00:30:08 (Tr: 0:29:07)
Olga Bascompte Bartres
00:30:12 (Tr: 0:29:45)
Andrés Vilá Medina
00:30:13 (Tr: 0:29:59)

T. real: 00:29:07

T. oficial: 00:30:08

Inici real: 08:31:08

Hora meta: 09:00:15

Cat:M

Pos. categoria: 67

Inici cursa:8:30:07

Sexe:M

Ritme: 5:50 min/km

Club: r&s

0:30:18
00:30:08
0:29:58
Laura Acosta
00:29:58 (Tr: 0:29:08)
Beatriz Jiménez
00:30:07 (Tr: 0:29:13)
Elisabet Arauzo
00:30:07 (Tr: 0:29:12)
Olga Bascompte Bartres
00:30:12 (Tr: 0:29:45)
Andrés Vilá Medina
00:30:13 (Tr: 0:29:59)

T. real: 00:29:45

T. oficial: 00:30:12

Inici real: 08:30:34

Hora meta: 09:00:19

Cat:F

Pos. categoria: 40

Inici cursa:8:30:07

Sexe:F

Ritme: 5:57 min/km

Club:

0:30:17
00:30:12
0:30:07
Beatriz Jiménez
00:30:07 (Tr: 0:29:13)
Elisabet Arauzo
00:30:07 (Tr: 0:29:12)
i
Sandy Bradbury
00:30:08 (Tr: 0:29:07)
Andrés Vilá Medina
00:30:13 (Tr: 0:29:59)

T. real: 00:29:59

T. oficial: 00:30:13

Inici real: 08:30:22

Hora meta: 09:00:20

Cat:M

Pos. categoria: 68

Inici cursa:8:30:07

Sexe:M

Ritme: 6:00 min/km

Club: run2live bcn

0:30:20
00:30:13
0:30:07
Elisabet Arauzo
00:30:07 (Tr: 0:29:12)
i
Sandy Bradbury
00:30:08 (Tr: 0:29:07)
Olga Bascompte Bartres
00:30:12 (Tr: 0:29:45)