SubCurses

8RESULTATS

Cursa Atlètica Poble Nou

5k

08 setembre 2019

10K 5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:31:29

T. oficial: 00:31:50

Inici real: 08:30:22

Hora meta: 09:01:51

Cat:F

Pos. categoria: 62

Inici cursa:8:30:01

Sexe:F

Ritme: 6:18 min/km

Club:

0:32:12
00:31:50
0:31:29
Manuel ange Portugues Lafuente
00:31:53 (Tr: 0:30:59)
Maria dolores Calleja Gutierrez
00:31:57 (Tr: 0:30:49)
Eduard Palomino Barreda
00:32:04 (Tr: 0:31:29)
Pere Ramoneda Bonastre
00:32:09 (Tr: 0:31:51)
i
Silvia Suja Rosales
00:32:11 (Tr: 0:30:59)
i
Itxaso Ferreras
00:32:12 (Tr: 0:31:03)

T. real: 00:30:59

T. oficial: 00:31:53

Inici real: 08:30:55

Hora meta: 09:01:54

Cat:M

Pos. categoria: 89

Inici cursa:8:30:01

Sexe:M

Ritme: 6:12 min/km

Club: bunicus run club

0:32:12
00:31:53
0:31:33
i
Alicia Roig Roig
00:31:50 (Tr: 0:31:29)
Maria dolores Calleja Gutierrez
00:31:57 (Tr: 0:30:49)
Eduard Palomino Barreda
00:32:04 (Tr: 0:31:29)
Pere Ramoneda Bonastre
00:32:09 (Tr: 0:31:51)
i
Silvia Suja Rosales
00:32:11 (Tr: 0:30:59)
i
Itxaso Ferreras
00:32:12 (Tr: 0:31:03)

T. real: 00:30:49

T. oficial: 00:31:57

Inici real: 08:31:10

Hora meta: 09:01:58

Cat:F

Pos. categoria: 63

Inici cursa:8:30:01

Sexe:F

Ritme: 6:10 min/km

Club:

0:32:12
00:31:57
0:31:43
i
Alicia Roig Roig
00:31:50 (Tr: 0:31:29)
Manuel ange Portugues Lafuente
00:31:53 (Tr: 0:30:59)
Eduard Palomino Barreda
00:32:04 (Tr: 0:31:29)
Pere Ramoneda Bonastre
00:32:09 (Tr: 0:31:51)
i
Silvia Suja Rosales
00:32:11 (Tr: 0:30:59)
i
Itxaso Ferreras
00:32:12 (Tr: 0:31:03)

T. real: 00:31:29

T. oficial: 00:32:04

Inici real: 08:30:36

Hora meta: 09:02:05

Cat:M

Pos. categoria: 90

Inici cursa:8:30:01

Sexe:M

Ritme: 6:18 min/km

Club:

0:32:18
00:32:04
0:31:50
i
Alicia Roig Roig
00:31:50 (Tr: 0:31:29)
Manuel ange Portugues Lafuente
00:31:53 (Tr: 0:30:59)
Maria dolores Calleja Gutierrez
00:31:57 (Tr: 0:30:49)
Pere Ramoneda Bonastre
00:32:09 (Tr: 0:31:51)
i
Silvia Suja Rosales
00:32:11 (Tr: 0:30:59)
i
Itxaso Ferreras
00:32:12 (Tr: 0:31:03)
Åsa Nilsson
00:32:12 (Tr: 0:30:58)
i
Claudio Fernández Martínez
00:32:15 (Tr: 0:32:15)

T. real: 00:31:51

T. oficial: 00:32:09

Inici real: 08:30:19

Hora meta: 09:02:10

Cat:M

Pos. categoria: 91

Inici cursa:8:30:01

Sexe:M

Ritme: 6:23 min/km

Club: xipiruns.cat

0:32:25
00:32:09
0:31:53
Manuel ange Portugues Lafuente
00:31:53 (Tr: 0:30:59)
Maria dolores Calleja Gutierrez
00:31:57 (Tr: 0:30:49)
Eduard Palomino Barreda
00:32:04 (Tr: 0:31:29)
i
Silvia Suja Rosales
00:32:11 (Tr: 0:30:59)
i
Itxaso Ferreras
00:32:12 (Tr: 0:31:03)
Åsa Nilsson
00:32:12 (Tr: 0:30:58)
i
Claudio Fernández Martínez
00:32:15 (Tr: 0:32:15)
i
Rubén Mena Sánchez
00:32:21 (Tr: 0:32:07)

T. real: 00:30:59

T. oficial: 00:32:11

Inici real: 08:31:13

Hora meta: 09:02:12

Cat:F

Pos. categoria: 64

Inici cursa:8:30:01

Sexe:F

Ritme: 6:12 min/km

Club:

0:32:24
00:32:11
0:31:57
Maria dolores Calleja Gutierrez
00:31:57 (Tr: 0:30:49)
Eduard Palomino Barreda
00:32:04 (Tr: 0:31:29)
Pere Ramoneda Bonastre
00:32:09 (Tr: 0:31:51)
i
Itxaso Ferreras
00:32:12 (Tr: 0:31:03)
Åsa Nilsson
00:32:12 (Tr: 0:30:58)
i
Claudio Fernández Martínez
00:32:15 (Tr: 0:32:15)
i
Rubén Mena Sánchez
00:32:21 (Tr: 0:32:07)

T. real: 00:31:03

T. oficial: 00:32:12

Inici real: 08:31:10

Hora meta: 09:02:13

Cat:F

Pos. categoria: 65

Inici cursa:8:30:01

Sexe:F

Ritme: 6:13 min/km

Club: prorunners

0:32:21
00:32:12
0:32:03
Eduard Palomino Barreda
00:32:04 (Tr: 0:31:29)
Pere Ramoneda Bonastre
00:32:09 (Tr: 0:31:51)
i
Silvia Suja Rosales
00:32:11 (Tr: 0:30:59)
Åsa Nilsson
00:32:12 (Tr: 0:30:58)
i
Claudio Fernández Martínez
00:32:15 (Tr: 0:32:15)
i
Rubén Mena Sánchez
00:32:21 (Tr: 0:32:07)

T. real: 00:30:58

T. oficial: 00:32:12

Inici real: 08:31:16

Hora meta: 09:02:13

Cat:F

Pos. categoria: 66

Inici cursa:8:30:01

Sexe:F

Ritme: 6:12 min/km

Club:

0:32:27
00:32:12
0:31:57
Maria dolores Calleja Gutierrez
00:31:57 (Tr: 0:30:49)
Eduard Palomino Barreda
00:32:04 (Tr: 0:31:29)
Pere Ramoneda Bonastre
00:32:09 (Tr: 0:31:51)
i
Silvia Suja Rosales
00:32:11 (Tr: 0:30:59)
i
Itxaso Ferreras
00:32:12 (Tr: 0:31:03)
i
Claudio Fernández Martínez
00:32:15 (Tr: 0:32:15)
i
Rubén Mena Sánchez
00:32:21 (Tr: 0:32:07)
Amaya Godia Ferrer
00:32:27 (Tr: 0:31:18)

T. real: 00:32:15

T. oficial: 00:32:15

Inici real: 08:30:01

Hora meta: 09:02:16

Cat:M

Pos. categoria: 92

Inici cursa:8:30:01

Sexe:M

Ritme: 6:27 min/km

Club: no tengo

0:32:27
00:32:15
0:32:03
Eduard Palomino Barreda
00:32:04 (Tr: 0:31:29)
Pere Ramoneda Bonastre
00:32:09 (Tr: 0:31:51)
i
Silvia Suja Rosales
00:32:11 (Tr: 0:30:59)
i
Itxaso Ferreras
00:32:12 (Tr: 0:31:03)
Åsa Nilsson
00:32:12 (Tr: 0:30:58)
i
Rubén Mena Sánchez
00:32:21 (Tr: 0:32:07)
Amaya Godia Ferrer
00:32:27 (Tr: 0:31:18)
Egoitz Santos Iturbe
00:32:27 (Tr: 0:31:19)

T. real: 00:32:07

T. oficial: 00:32:21

Inici real: 08:30:15

Hora meta: 09:02:22

Cat:M

Pos. categoria: 93

Inici cursa:8:30:01

Sexe:M

Ritme: 6:26 min/km

Club: corresolidaris

0:32:30
00:32:21
0:32:12
i
Itxaso Ferreras
00:32:12 (Tr: 0:31:03)
Åsa Nilsson
00:32:12 (Tr: 0:30:58)
i
Claudio Fernández Martínez
00:32:15 (Tr: 0:32:15)
Amaya Godia Ferrer
00:32:27 (Tr: 0:31:18)
Egoitz Santos Iturbe
00:32:27 (Tr: 0:31:19)
i
Elena Inetskaya Kovkel
00:32:30 (Tr: 0:31:39)

T. real: 00:31:18

T. oficial: 00:32:27

Inici real: 08:31:10

Hora meta: 09:02:28

Cat:F

Pos. categoria: 67

Inici cursa:8:30:01

Sexe:F

Ritme: 6:16 min/km

Club:

0:32:42
00:32:27
0:32:12
Åsa Nilsson
00:32:12 (Tr: 0:30:58)
i
Claudio Fernández Martínez
00:32:15 (Tr: 0:32:15)
i
Rubén Mena Sánchez
00:32:21 (Tr: 0:32:07)
Egoitz Santos Iturbe
00:32:27 (Tr: 0:31:19)
i
Elena Inetskaya Kovkel
00:32:30 (Tr: 0:31:39)
i
Miquel Moreno Canales
00:32:40 (Tr: 0:32:23)
i
Marta Moreno Sánchez
00:32:40 (Tr: 0:32:23)

T. real: 00:31:19

T. oficial: 00:32:27

Inici real: 08:31:10

Hora meta: 09:02:28

Cat:M

Pos. categoria: 94

Inici cursa:8:30:01

Sexe:M

Ritme: 6:16 min/km

Club: bcteam

0:32:40
00:32:27
0:32:14
i
Claudio Fernández Martínez
00:32:15 (Tr: 0:32:15)
i
Rubén Mena Sánchez
00:32:21 (Tr: 0:32:07)
Amaya Godia Ferrer
00:32:27 (Tr: 0:31:18)
i
Elena Inetskaya Kovkel
00:32:30 (Tr: 0:31:39)
i
Miquel Moreno Canales
00:32:40 (Tr: 0:32:23)
i
Marta Moreno Sánchez
00:32:40 (Tr: 0:32:23)

T. real: 00:31:39

T. oficial: 00:32:30

Inici real: 08:30:53

Hora meta: 09:02:31

Cat:F

Pos. categoria: 68

Inici cursa:8:30:01

Sexe:F

Ritme: 6:20 min/km

Club:

0:32:40
00:32:30
0:32:19
i
Rubén Mena Sánchez
00:32:21 (Tr: 0:32:07)
Amaya Godia Ferrer
00:32:27 (Tr: 0:31:18)
Egoitz Santos Iturbe
00:32:27 (Tr: 0:31:19)
i
Miquel Moreno Canales
00:32:40 (Tr: 0:32:23)
i
Marta Moreno Sánchez
00:32:40 (Tr: 0:32:23)

T. real: 00:32:23

T. oficial: 00:32:40

Inici real: 08:30:18

Hora meta: 09:02:41

Cat:M

Pos. categoria: 95

Inici cursa:8:30:01

Sexe:M

Ritme: 6:29 min/km

Club: jupiter

0:32:53
00:32:40
0:32:27
Amaya Godia Ferrer
00:32:27 (Tr: 0:31:18)
Egoitz Santos Iturbe
00:32:27 (Tr: 0:31:19)
i
Elena Inetskaya Kovkel
00:32:30 (Tr: 0:31:39)
i
Marta Moreno Sánchez
00:32:40 (Tr: 0:32:23)

T. real: 00:32:23

T. oficial: 00:32:40

Inici real: 08:30:19

Hora meta: 09:02:41

Cat:F

Pos. categoria: 69

Inici cursa:8:30:01

Sexe:F

Ritme: 6:29 min/km

Club: jupiter

0:32:53
00:32:40
0:32:27
Egoitz Santos Iturbe
00:32:27 (Tr: 0:31:19)
i
Elena Inetskaya Kovkel
00:32:30 (Tr: 0:31:39)
i
Miquel Moreno Canales
00:32:40 (Tr: 0:32:23)