SubCurses

8RESULTATS

Cursa Atlètica Poble Nou

5k

08 setembre 2019

10K 5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:28:40

T. oficial: 00:28:56

Inici real: 08:30:17

Hora meta: 08:58:57

Cat:F

Pos. categoria: 27

Inici cursa:8:30:01

Sexe:F

Ritme: 5:44 min/km

Club: corresolidaris

0:29:11
00:28:56
0:28:41
Olalla Sorroche Nieto
00:28:58 (Tr: 0:27:52)
i
Klaus Langohr
00:29:03 (Tr: 0:28:00)
i
Jose mª Elvira Peñalver
00:29:04 (Tr: 0:28:29)
Alexander Criollo Mendoza
00:29:10 (Tr: 0:28:27)
Tomas Sananton
00:29:11 (Tr: 0:28:31)
i
Jennifer De La Cruz Carmona
00:29:11 (Tr: 0:28:09)

T. real: 00:27:52

T. oficial: 00:28:58

Inici real: 08:31:08

Hora meta: 08:58:59

Cat:F

Pos. categoria: 28

Inici cursa:8:30:01

Sexe:F

Ritme: 5:35 min/km

Club: fisiologic.com

0:29:11
00:28:58
0:28:45
Raquel Mena Sánchez
00:28:56 (Tr: 0:28:40)
i
Klaus Langohr
00:29:03 (Tr: 0:28:00)
i
Jose mª Elvira Peñalver
00:29:04 (Tr: 0:28:29)
Alexander Criollo Mendoza
00:29:10 (Tr: 0:28:27)
Tomas Sananton
00:29:11 (Tr: 0:28:31)
i
Jennifer De La Cruz Carmona
00:29:11 (Tr: 0:28:09)

T. real: 00:28:00

T. oficial: 00:29:03

Inici real: 08:31:04

Hora meta: 08:59:04

Cat:M

Pos. categoria: 64

Inici cursa:8:30:01

Sexe:M

Ritme: 5:36 min/km

Club:

0:29:11
00:29:03
0:28:54
Raquel Mena Sánchez
00:28:56 (Tr: 0:28:40)
Olalla Sorroche Nieto
00:28:58 (Tr: 0:27:52)
i
Jose mª Elvira Peñalver
00:29:04 (Tr: 0:28:29)
Alexander Criollo Mendoza
00:29:10 (Tr: 0:28:27)
Tomas Sananton
00:29:11 (Tr: 0:28:31)
i
Jennifer De La Cruz Carmona
00:29:11 (Tr: 0:28:09)

T. real: 00:28:29

T. oficial: 00:29:04

Inici real: 08:30:36

Hora meta: 08:59:05

Cat:M

Pos. categoria: 65

Inici cursa:8:30:01

Sexe:M

Ritme: 5:42 min/km

Club:

0:29:11
00:29:04
0:28:56
Raquel Mena Sánchez
00:28:56 (Tr: 0:28:40)
Olalla Sorroche Nieto
00:28:58 (Tr: 0:27:52)
i
Klaus Langohr
00:29:03 (Tr: 0:28:00)
Alexander Criollo Mendoza
00:29:10 (Tr: 0:28:27)
Tomas Sananton
00:29:11 (Tr: 0:28:31)
i
Jennifer De La Cruz Carmona
00:29:11 (Tr: 0:28:09)

T. real: 00:28:27

T. oficial: 00:29:10

Inici real: 08:30:45

Hora meta: 08:59:11

Cat:M

Pos. categoria: 66

Inici cursa:8:30:01

Sexe:M

Ritme: 5:42 min/km

Club: beer runners

0:29:22
00:29:10
0:28:58
Olalla Sorroche Nieto
00:28:58 (Tr: 0:27:52)
i
Klaus Langohr
00:29:03 (Tr: 0:28:00)
i
Jose mª Elvira Peñalver
00:29:04 (Tr: 0:28:29)
Tomas Sananton
00:29:11 (Tr: 0:28:31)
i
Jennifer De La Cruz Carmona
00:29:11 (Tr: 0:28:09)
Judit Hidalgo Navarro
00:29:11 (Tr: 0:28:18)
Ester Esquerdo
00:29:13 (Tr: 0:28:24)
Montserrat Batalla Foix
00:29:15 (Tr: 0:28:29)
Joel Lamata Martín
00:29:15 (Tr: 0:28:13)
Valenti Escalera Jimenez
00:29:16 (Tr: 0:28:43)

T. real: 00:28:31

T. oficial: 00:29:11

Inici real: 08:30:41

Hora meta: 08:59:12

Cat:M

Pos. categoria: 67

Inici cursa:8:30:01

Sexe:M

Ritme: 5:43 min/km

Club:

0:29:19
00:29:11
0:29:03
i
Klaus Langohr
00:29:03 (Tr: 0:28:00)
i
Jose mª Elvira Peñalver
00:29:04 (Tr: 0:28:29)
Alexander Criollo Mendoza
00:29:10 (Tr: 0:28:27)
i
Jennifer De La Cruz Carmona
00:29:11 (Tr: 0:28:09)
Judit Hidalgo Navarro
00:29:11 (Tr: 0:28:18)
Ester Esquerdo
00:29:13 (Tr: 0:28:24)
Montserrat Batalla Foix
00:29:15 (Tr: 0:28:29)
Joel Lamata Martín
00:29:15 (Tr: 0:28:13)
Valenti Escalera Jimenez
00:29:16 (Tr: 0:28:43)

T. real: 00:28:09

T. oficial: 00:29:11

Inici real: 08:31:03

Hora meta: 08:59:12

Cat:F

Pos. categoria: 29

Inici cursa:8:30:01

Sexe:F

Ritme: 5:38 min/km

Club:

0:29:18
00:29:11
0:29:04
i
Jose mª Elvira Peñalver
00:29:04 (Tr: 0:28:29)
Alexander Criollo Mendoza
00:29:10 (Tr: 0:28:27)
Tomas Sananton
00:29:11 (Tr: 0:28:31)
Judit Hidalgo Navarro
00:29:11 (Tr: 0:28:18)
Ester Esquerdo
00:29:13 (Tr: 0:28:24)
Montserrat Batalla Foix
00:29:15 (Tr: 0:28:29)
Joel Lamata Martín
00:29:15 (Tr: 0:28:13)
Valenti Escalera Jimenez
00:29:16 (Tr: 0:28:43)

T. real: 00:28:18

T. oficial: 00:29:11

Inici real: 08:30:55

Hora meta: 08:59:12

Cat:F

Pos. categoria: 30

Inici cursa:8:30:01

Sexe:F

Ritme: 5:40 min/km

Club: barcelona voluntaria

0:29:15
00:29:11
0:29:08
Alexander Criollo Mendoza
00:29:10 (Tr: 0:28:27)
Tomas Sananton
00:29:11 (Tr: 0:28:31)
i
Jennifer De La Cruz Carmona
00:29:11 (Tr: 0:28:09)
Ester Esquerdo
00:29:13 (Tr: 0:28:24)
Montserrat Batalla Foix
00:29:15 (Tr: 0:28:29)
Joel Lamata Martín
00:29:15 (Tr: 0:28:13)

T. real: 00:28:24

T. oficial: 00:29:13

Inici real: 08:30:50

Hora meta: 08:59:14

Cat:F

Pos. categoria: 31

Inici cursa:8:30:01

Sexe:F

Ritme: 5:41 min/km

Club:

0:29:16
00:29:13
0:29:09
Alexander Criollo Mendoza
00:29:10 (Tr: 0:28:27)
Tomas Sananton
00:29:11 (Tr: 0:28:31)
i
Jennifer De La Cruz Carmona
00:29:11 (Tr: 0:28:09)
Judit Hidalgo Navarro
00:29:11 (Tr: 0:28:18)
Montserrat Batalla Foix
00:29:15 (Tr: 0:28:29)
Joel Lamata Martín
00:29:15 (Tr: 0:28:13)
Valenti Escalera Jimenez
00:29:16 (Tr: 0:28:43)

T. real: 00:28:29

T. oficial: 00:29:15

Inici real: 08:30:48

Hora meta: 08:59:16

Cat:F

Pos. categoria: 32

Inici cursa:8:30:01

Sexe:F

Ritme: 5:42 min/km

Club: prorunners

0:29:22
00:29:15
0:29:07
Alexander Criollo Mendoza
00:29:10 (Tr: 0:28:27)
Tomas Sananton
00:29:11 (Tr: 0:28:31)
i
Jennifer De La Cruz Carmona
00:29:11 (Tr: 0:28:09)
Judit Hidalgo Navarro
00:29:11 (Tr: 0:28:18)
Ester Esquerdo
00:29:13 (Tr: 0:28:24)
Joel Lamata Martín
00:29:15 (Tr: 0:28:13)
Valenti Escalera Jimenez
00:29:16 (Tr: 0:28:43)
Guillem Marabe Muñoz
00:29:22 (Tr: 0:28:32)

T. real: 00:28:13

T. oficial: 00:29:15

Inici real: 08:31:04

Hora meta: 08:59:16

Cat:M

Pos. categoria: 68

Inici cursa:8:30:01

Sexe:M

Ritme: 5:39 min/km

Club: eurotallertehodora

0:29:26
00:29:15
0:29:04
Alexander Criollo Mendoza
00:29:10 (Tr: 0:28:27)
Tomas Sananton
00:29:11 (Tr: 0:28:31)
i
Jennifer De La Cruz Carmona
00:29:11 (Tr: 0:28:09)
Judit Hidalgo Navarro
00:29:11 (Tr: 0:28:18)
Ester Esquerdo
00:29:13 (Tr: 0:28:24)
Montserrat Batalla Foix
00:29:15 (Tr: 0:28:29)
Valenti Escalera Jimenez
00:29:16 (Tr: 0:28:43)
Guillem Marabe Muñoz
00:29:22 (Tr: 0:28:32)
Jordi Puig Orobitg
00:29:26 (Tr: 0:28:48)

T. real: 00:28:43

T. oficial: 00:29:16

Inici real: 08:30:35

Hora meta: 08:59:17

Cat:M

Pos. categoria: 69

Inici cursa:8:30:01

Sexe:M

Ritme: 5:45 min/km

Club:

0:29:43
00:29:16
0:28:50
Raquel Mena Sánchez
00:28:56 (Tr: 0:28:40)
Olalla Sorroche Nieto
00:28:58 (Tr: 0:27:52)
i
Klaus Langohr
00:29:03 (Tr: 0:28:00)
i
Jose mª Elvira Peñalver
00:29:04 (Tr: 0:28:29)
Alexander Criollo Mendoza
00:29:10 (Tr: 0:28:27)
Tomas Sananton
00:29:11 (Tr: 0:28:31)
i
Jennifer De La Cruz Carmona
00:29:11 (Tr: 0:28:09)
Judit Hidalgo Navarro
00:29:11 (Tr: 0:28:18)
Ester Esquerdo
00:29:13 (Tr: 0:28:24)
Montserrat Batalla Foix
00:29:15 (Tr: 0:28:29)
Joel Lamata Martín
00:29:15 (Tr: 0:28:13)
Guillem Marabe Muñoz
00:29:22 (Tr: 0:28:32)
Jordi Puig Orobitg
00:29:26 (Tr: 0:28:48)
i
Maria clara Vives Lorenzo
00:29:43 (Tr: 0:28:42)

T. real: 00:28:32

T. oficial: 00:29:22

Inici real: 08:30:52

Hora meta: 08:59:23

Cat:M

Pos. categoria: 70

Inici cursa:8:30:01

Sexe:M

Ritme: 5:43 min/km

Club:

0:29:43
00:29:22
0:29:02
i
Klaus Langohr
00:29:03 (Tr: 0:28:00)
i
Jose mª Elvira Peñalver
00:29:04 (Tr: 0:28:29)
Alexander Criollo Mendoza
00:29:10 (Tr: 0:28:27)
Tomas Sananton
00:29:11 (Tr: 0:28:31)
i
Jennifer De La Cruz Carmona
00:29:11 (Tr: 0:28:09)
Judit Hidalgo Navarro
00:29:11 (Tr: 0:28:18)
Ester Esquerdo
00:29:13 (Tr: 0:28:24)
Montserrat Batalla Foix
00:29:15 (Tr: 0:28:29)
Joel Lamata Martín
00:29:15 (Tr: 0:28:13)
Valenti Escalera Jimenez
00:29:16 (Tr: 0:28:43)
Jordi Puig Orobitg
00:29:26 (Tr: 0:28:48)
i
Maria clara Vives Lorenzo
00:29:43 (Tr: 0:28:42)

T. real: 00:28:48

T. oficial: 00:29:26

Inici real: 08:30:40

Hora meta: 08:59:27

Cat:M

Pos. categoria: 71

Inici cursa:8:30:01

Sexe:M

Ritme: 5:46 min/km

Club:

0:29:43
00:29:26
0:29:09
Alexander Criollo Mendoza
00:29:10 (Tr: 0:28:27)
Tomas Sananton
00:29:11 (Tr: 0:28:31)
i
Jennifer De La Cruz Carmona
00:29:11 (Tr: 0:28:09)
Judit Hidalgo Navarro
00:29:11 (Tr: 0:28:18)
Ester Esquerdo
00:29:13 (Tr: 0:28:24)
Montserrat Batalla Foix
00:29:15 (Tr: 0:28:29)
Joel Lamata Martín
00:29:15 (Tr: 0:28:13)
Valenti Escalera Jimenez
00:29:16 (Tr: 0:28:43)
Guillem Marabe Muñoz
00:29:22 (Tr: 0:28:32)
i
Maria clara Vives Lorenzo
00:29:43 (Tr: 0:28:42)

T. real: 00:28:42

T. oficial: 00:29:43

Inici real: 08:31:02

Hora meta: 08:59:44

Cat:F

Pos. categoria: 33

Inici cursa:8:30:01

Sexe:F

Ritme: 5:45 min/km

Club:

0:30:09
00:29:43
0:29:16
Valenti Escalera Jimenez
00:29:16 (Tr: 0:28:43)
Guillem Marabe Muñoz
00:29:22 (Tr: 0:28:32)
Jordi Puig Orobitg
00:29:26 (Tr: 0:28:48)