SubCurses

8RESULTATS

Radikal MarBrava 2018

3,5K

13 de octubre de 2018

3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:50:12

T. oficial: 00:50:12

Inici real: 10:02:30

Hora meta: 10:52:42

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:02:30

Sexe:M

Ritme: 86.04 segons/100Metres

Club:

1:04:02
00:50:12
0:36:22
i
Albert Pijuan Martín
00:56:19 (Tr: 0:56:19)
i
Jordi Vidal Moncunill
00:57:04 (Tr: 0:57:04)
i
Pol Fuentes Ríos
00:58:38 (Tr: 0:58:38)
i
Aitana Roldan Gimenez
00:58:45 (Tr: 0:58:45)
i
Sofia Datsenko
00:58:54 (Tr: 0:58:54)
9317 df7d34f
David Jiménez Esteve
01:04:02 (Tr: 1:04:02)

T. real: 00:56:19

T. oficial: 00:56:19

Inici real: 10:02:30

Hora meta: 10:58:49

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:02:30

Sexe:M

Ritme: 96.53 segons/100Metres

Club: club natació cervera

1:04:02
00:56:19
0:48:36
i
Alex Castejon
00:50:12 (Tr: 0:50:12)
i
Jordi Vidal Moncunill
00:57:04 (Tr: 0:57:04)
i
Pol Fuentes Ríos
00:58:38 (Tr: 0:58:38)
i
Aitana Roldan Gimenez
00:58:45 (Tr: 0:58:45)
i
Sofia Datsenko
00:58:54 (Tr: 0:58:54)
9317 df7d34f
David Jiménez Esteve
01:04:02 (Tr: 1:04:02)

T. real: 00:57:04

T. oficial: 00:57:04

Inici real: 10:02:30

Hora meta: 10:59:34

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:02:30

Sexe:M

Ritme: 97.81 segons/100Metres

Club: cn minorisa

1:04:02
00:57:04
0:50:06
i
Alex Castejon
00:50:12 (Tr: 0:50:12)
i
Albert Pijuan Martín
00:56:19 (Tr: 0:56:19)
i
Pol Fuentes Ríos
00:58:38 (Tr: 0:58:38)
i
Aitana Roldan Gimenez
00:58:45 (Tr: 0:58:45)
i
Sofia Datsenko
00:58:54 (Tr: 0:58:54)
9317 df7d34f
David Jiménez Esteve
01:04:02 (Tr: 1:04:02)

T. real: 00:58:38

T. oficial: 00:58:38

Inici real: 10:02:30

Hora meta: 11:01:08

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:02:30

Sexe:M

Ritme: 100.5 segons/100Metres

Club: cn mataró

1:07:04
00:58:38
0:50:12
i
Alex Castejon
00:50:12 (Tr: 0:50:12)
i
Albert Pijuan Martín
00:56:19 (Tr: 0:56:19)
i
Jordi Vidal Moncunill
00:57:04 (Tr: 0:57:04)
i
Aitana Roldan Gimenez
00:58:45 (Tr: 0:58:45)
i
Sofia Datsenko
00:58:54 (Tr: 0:58:54)
9317 df7d34f
David Jiménez Esteve
01:04:02 (Tr: 1:04:02)
i
Ioseba Mateos Mateos
01:05:07 (Tr: 1:05:07)
i
Carla Carbonell Guim
01:06:04 (Tr: 1:06:04)
i
Erika Amundarain Beristain
01:06:40 (Tr: 1:06:40)

T. real: 00:58:45

T. oficial: 00:58:45

Inici real: 10:02:30

Hora meta: 11:01:15

Cat:F16

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:02:30

Sexe:F

Ritme: 100.71 segons/100Metres

Club: cn sant andreu

1:05:07
00:58:45
0:52:24
i
Albert Pijuan Martín
00:56:19 (Tr: 0:56:19)
i
Jordi Vidal Moncunill
00:57:04 (Tr: 0:57:04)
i
Pol Fuentes Ríos
00:58:38 (Tr: 0:58:38)
i
Sofia Datsenko
00:58:54 (Tr: 0:58:54)
9317 df7d34f
David Jiménez Esteve
01:04:02 (Tr: 1:04:02)
i
Ioseba Mateos Mateos
01:05:07 (Tr: 1:05:07)

T. real: 00:58:54

T. oficial: 00:58:54

Inici real: 10:02:30

Hora meta: 11:01:24

Cat:F16

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:02:30

Sexe:F

Ritme: 100.96 segons/100Metres

Club: club natació cervera

1:06:04
00:58:54
0:51:44
i
Albert Pijuan Martín
00:56:19 (Tr: 0:56:19)
i
Jordi Vidal Moncunill
00:57:04 (Tr: 0:57:04)
i
Pol Fuentes Ríos
00:58:38 (Tr: 0:58:38)
i
Aitana Roldan Gimenez
00:58:45 (Tr: 0:58:45)
9317 df7d34f
David Jiménez Esteve
01:04:02 (Tr: 1:04:02)
i
Ioseba Mateos Mateos
01:05:07 (Tr: 1:05:07)
i
Carla Carbonell Guim
01:06:04 (Tr: 1:06:04)

T. real: 01:04:02

T. oficial: 01:04:02

Inici real: 10:02:30

Hora meta: 11:06:32

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:02:30

Sexe:M

Ritme: 109.75 segons/100Metres

Club: cn piera

1:09:25
01:04:02
0:58:38
i
Pol Fuentes Ríos
00:58:38 (Tr: 0:58:38)
i
Aitana Roldan Gimenez
00:58:45 (Tr: 0:58:45)
i
Sofia Datsenko
00:58:54 (Tr: 0:58:54)
i
Ioseba Mateos Mateos
01:05:07 (Tr: 1:05:07)
i
Carla Carbonell Guim
01:06:04 (Tr: 1:06:04)
i
Erika Amundarain Beristain
01:06:40 (Tr: 1:06:40)
i
Sònia Rojas Farreras
01:07:15 (Tr: 1:07:15)
i
Joan Giralt
01:09:07 (Tr: 1:09:07)
i
Ferran Fernandez Danes
01:09:22 (Tr: 1:09:22)

T. real: 01:05:07

T. oficial: 01:05:07

Inici real: 10:02:30

Hora meta: 11:07:37

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:02:30

Sexe:M

Ritme: 111.6 segons/100Metres

Club: c.d. fortuna k.e.

1:11:28
01:05:07
0:58:45
i
Aitana Roldan Gimenez
00:58:45 (Tr: 0:58:45)
i
Sofia Datsenko
00:58:54 (Tr: 0:58:54)
9317 df7d34f
David Jiménez Esteve
01:04:02 (Tr: 1:04:02)
i
Carla Carbonell Guim
01:06:04 (Tr: 1:06:04)
i
Erika Amundarain Beristain
01:06:40 (Tr: 1:06:40)
i
Sònia Rojas Farreras
01:07:15 (Tr: 1:07:15)
i
Joan Giralt
01:09:07 (Tr: 1:09:07)
i
Ferran Fernandez Danes
01:09:22 (Tr: 1:09:22)
i
Carles Llagostera
01:10:53 (Tr: 1:10:53)

T. real: 01:06:04

T. oficial: 01:06:04

Inici real: 10:02:30

Hora meta: 11:08:34

Cat:F16

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:02:30

Sexe:F

Ritme: 113.24 segons/100Metres

Club: club natació cervera

1:13:14
01:06:04
0:58:54
i
Sofia Datsenko
00:58:54 (Tr: 0:58:54)
9317 df7d34f
David Jiménez Esteve
01:04:02 (Tr: 1:04:02)
i
Ioseba Mateos Mateos
01:05:07 (Tr: 1:05:07)
i
Erika Amundarain Beristain
01:06:40 (Tr: 1:06:40)
i
Sònia Rojas Farreras
01:07:15 (Tr: 1:07:15)
i
Joan Giralt
01:09:07 (Tr: 1:09:07)
i
Ferran Fernandez Danes
01:09:22 (Tr: 1:09:22)
i
Carles Llagostera
01:10:53 (Tr: 1:10:53)
i
Manel Macián Bravo
01:11:36 (Tr: 1:11:36)

T. real: 01:06:40

T. oficial: 01:06:40

Inici real: 10:02:30

Hora meta: 11:09:10

Cat:SenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:02:30

Sexe:F

Ritme: 114.27 segons/100Metres

Club: c.d. fortuna k.e.

1:09:22
01:06:40
1:03:58
9317 df7d34f
David Jiménez Esteve
01:04:02 (Tr: 1:04:02)
i
Ioseba Mateos Mateos
01:05:07 (Tr: 1:05:07)
i
Carla Carbonell Guim
01:06:04 (Tr: 1:06:04)
i
Sònia Rojas Farreras
01:07:15 (Tr: 1:07:15)
i
Joan Giralt
01:09:07 (Tr: 1:09:07)
i
Ferran Fernandez Danes
01:09:22 (Tr: 1:09:22)

T. real: 01:07:15

T. oficial: 01:07:15

Inici real: 10:02:30

Hora meta: 11:09:45

Cat:F30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:02:30

Sexe:F

Ritme: 115.27 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

1:10:53
01:07:15
1:03:36
9317 df7d34f
David Jiménez Esteve
01:04:02 (Tr: 1:04:02)
i
Ioseba Mateos Mateos
01:05:07 (Tr: 1:05:07)
i
Carla Carbonell Guim
01:06:04 (Tr: 1:06:04)
i
Erika Amundarain Beristain
01:06:40 (Tr: 1:06:40)
i
Joan Giralt
01:09:07 (Tr: 1:09:07)
i
Ferran Fernandez Danes
01:09:22 (Tr: 1:09:22)
i
Carles Llagostera
01:10:53 (Tr: 1:10:53)

T. real: 01:09:07

T. oficial: 01:09:07

Inici real: 10:02:30

Hora meta: 11:11:37

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:02:30

Sexe:M

Ritme: 118.47 segons/100Metres

Club: mataro

1:12:10
01:09:07
1:06:04
i
Carla Carbonell Guim
01:06:04 (Tr: 1:06:04)
i
Erika Amundarain Beristain
01:06:40 (Tr: 1:06:40)
i
Sònia Rojas Farreras
01:07:15 (Tr: 1:07:15)
i
Ferran Fernandez Danes
01:09:22 (Tr: 1:09:22)
i
Carles Llagostera
01:10:53 (Tr: 1:10:53)
i
Manel Macián Bravo
01:11:36 (Tr: 1:11:36)

T. real: 01:09:22

T. oficial: 01:09:22

Inici real: 10:02:30

Hora meta: 11:11:52

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:02:30

Sexe:M

Ritme: 118.89 segons/100Metres

Club:

1:12:04
01:09:22
1:06:40
i
Erika Amundarain Beristain
01:06:40 (Tr: 1:06:40)
i
Sònia Rojas Farreras
01:07:15 (Tr: 1:07:15)
i
Joan Giralt
01:09:07 (Tr: 1:09:07)
i
Carles Llagostera
01:10:53 (Tr: 1:10:53)
i
Manel Macián Bravo
01:11:36 (Tr: 1:11:36)

T. real: 01:10:53

T. oficial: 01:10:53

Inici real: 10:02:30

Hora meta: 11:13:23

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:02:30

Sexe:M

Ritme: 121.51 segons/100Metres

Club:

1:14:32
01:10:53
1:07:15
i
Sònia Rojas Farreras
01:07:15 (Tr: 1:07:15)
i
Joan Giralt
01:09:07 (Tr: 1:09:07)
i
Ferran Fernandez Danes
01:09:22 (Tr: 1:09:22)
i
Manel Macián Bravo
01:11:36 (Tr: 1:11:36)

T. real: 01:11:36

T. oficial: 01:11:36

Inici real: 10:02:30

Hora meta: 11:14:06

Cat:M50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:02:30

Sexe:M

Ritme: 122.73 segons/100Metres

Club: swim emotions

1:14:05
01:11:36
1:09:07
i
Joan Giralt
01:09:07 (Tr: 1:09:07)
i
Ferran Fernandez Danes
01:09:22 (Tr: 1:09:22)
i
Carles Llagostera
01:10:53 (Tr: 1:10:53)