L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
210 | 38 | 422 | Kistiñe Vivanco Gaztelurrutia | 2:19:42 | |||
T. real: 02:19:42 T. oficial: 02:19:42 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:33:32 Cat:F30 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:13:50 Sexe:F Ritme: 123.25 segons/100Metres Club:
63690
2:20:11
02:19:42
2:19:13
i
Victor Planas Bas
02:19:42 (Tr: 2:19:42)
i
Olga Fernandez
02:19:43 (Tr: 2:19:43)
i
Miguel Hidalgo
02:19:59 (Tr: 2:19:59)
i
Roger Bernat Botton
02:20:05 (Tr: 2:20:05)
i
Guillem Urgeles
02:20:10 (Tr: 2:20:10)
i
Josep Soto Perez
02:20:11 (Tr: 2:20:11) |
|||||||
211 | 173 | 655 |
i
|
Victor Planas Bas | 2:19:42 | ||
T. real: 02:19:42 T. oficial: 02:19:42 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:33:32 Cat:M40 Pos. categoria: 68 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 123.26 segons/100Metres Club:
62920
2:20:11
02:19:42
2:19:13
Kistiñe Vivanco Gaztelurrutia
02:19:42 (Tr: 2:19:42)
i
Olga Fernandez
02:19:43 (Tr: 2:19:43)
i
Miguel Hidalgo
02:19:59 (Tr: 2:19:59)
i
Roger Bernat Botton
02:20:05 (Tr: 2:20:05)
i
Guillem Urgeles
02:20:10 (Tr: 2:20:10)
i
Josep Soto Perez
02:20:11 (Tr: 2:20:11) |
|||||||
212 | 39 | 232 |
i
|
Olga Fernandez | 2:19:43 | ||
T. real: 02:19:43 T. oficial: 02:19:43 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:33:33 Cat:F30 Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:13:50 Sexe:F Ritme: 123.27 segons/100Metres Club: c.n. caldes
61820
2:20:11
02:19:43
2:19:14
Kistiñe Vivanco Gaztelurrutia
02:19:42 (Tr: 2:19:42)
i
Victor Planas Bas
02:19:42 (Tr: 2:19:42)
i
Miguel Hidalgo
02:19:59 (Tr: 2:19:59)
i
Roger Bernat Botton
02:20:05 (Tr: 2:20:05)
i
Guillem Urgeles
02:20:10 (Tr: 2:20:10)
i
Josep Soto Perez
02:20:11 (Tr: 2:20:11) |
|||||||
213 | 174 | 566 |
i
|
Miguel Hidalgo | 2:19:59 | ||
T. real: 02:19:59 T. oficial: 02:19:59 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:33:49 Cat:M40 Pos. categoria: 69 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 123.5 segons/100Metres Club:
37290
2:20:16
02:19:59
2:19:42
Kistiñe Vivanco Gaztelurrutia
02:19:42 (Tr: 2:19:42)
i
Victor Planas Bas
02:19:42 (Tr: 2:19:42)
i
Olga Fernandez
02:19:43 (Tr: 2:19:43)
i
Roger Bernat Botton
02:20:05 (Tr: 2:20:05)
i
Guillem Urgeles
02:20:10 (Tr: 2:20:10)
i
Josep Soto Perez
02:20:11 (Tr: 2:20:11) |
|||||||
214 | 175 | 625 |
i
|
Roger Bernat Botton | 2:20:05 | ||
T. real: 02:20:05 T. oficial: 02:20:05 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:33:55 Cat:M40 Pos. categoria: 70 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 123.6 segons/100Metres Club:
50820
2:20:28
02:20:05
2:19:42
i
Victor Planas Bas
02:19:42 (Tr: 2:19:42)
i
Olga Fernandez
02:19:43 (Tr: 2:19:43)
i
Miguel Hidalgo
02:19:59 (Tr: 2:19:59)
i
Guillem Urgeles
02:20:10 (Tr: 2:20:10)
i
Josep Soto Perez
02:20:11 (Tr: 2:20:11)
i
Oriol Barri Costilludo
02:20:26 (Tr: 2:20:26) |
|||||||
215 | 176 | 1672 |
i
|
Guillem Urgeles | 2:20:10 | ||
T. real: 02:20:10 T. oficial: 02:20:10 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:34:00 Cat:SenM Pos. categoria: 32 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 123.67 segons/100Metres Club: radikal swim
60610
2:20:38
02:20:10
2:19:43
i
Olga Fernandez
02:19:43 (Tr: 2:19:43)
i
Miguel Hidalgo
02:19:59 (Tr: 2:19:59)
i
Roger Bernat Botton
02:20:05 (Tr: 2:20:05)
i
Josep Soto Perez
02:20:11 (Tr: 2:20:11)
i
Oriol Barri Costilludo
02:20:26 (Tr: 2:20:26)
Rudi Schulz Ponsati
02:20:37 (Tr: 2:20:37) |
|||||||
216 | 177 | 34 |
i
|
Josep Soto Perez | 2:20:11 | ||
T. real: 02:20:11 T. oficial: 02:20:11 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:34:01 Cat:M30 Pos. categoria: 33 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 123.68 segons/100Metres Club: ce no te pares
65340
2:20:40
02:20:11
2:19:41
Kistiñe Vivanco Gaztelurrutia
02:19:42 (Tr: 2:19:42)
i
Victor Planas Bas
02:19:42 (Tr: 2:19:42)
i
Olga Fernandez
02:19:43 (Tr: 2:19:43)
i
Miguel Hidalgo
02:19:59 (Tr: 2:19:59)
i
Roger Bernat Botton
02:20:05 (Tr: 2:20:05)
i
Guillem Urgeles
02:20:10 (Tr: 2:20:10)
i
Oriol Barri Costilludo
02:20:26 (Tr: 2:20:26)
Rudi Schulz Ponsati
02:20:37 (Tr: 2:20:37)
i
Pau Roure Grigelmo
02:20:40 (Tr: 2:20:40) |
|||||||
217 | 178 | 169 |
i
|
Oriol Barri Costilludo | 2:20:26 | ||
T. real: 02:20:26 T. oficial: 02:20:26 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:34:16 Cat:M40 Pos. categoria: 71 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 123.91 segons/100Metres Club:
67320
2:20:57
02:20:26
2:19:56
i
Miguel Hidalgo
02:19:59 (Tr: 2:19:59)
i
Roger Bernat Botton
02:20:05 (Tr: 2:20:05)
i
Guillem Urgeles
02:20:10 (Tr: 2:20:10)
i
Josep Soto Perez
02:20:11 (Tr: 2:20:11)
Rudi Schulz Ponsati
02:20:37 (Tr: 2:20:37)
i
Pau Roure Grigelmo
02:20:40 (Tr: 2:20:40)
i
Daniel Falcón Rodriguez
02:20:57 (Tr: 2:20:57) |
|||||||
218 | 179 | 87 | Rudi Schulz Ponsati | 2:20:37 | |||
T. real: 02:20:37 T. oficial: 02:20:37 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:34:27 Cat:M60 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 124.07 segons/100Metres Club:
78980
2:21:13
02:20:37
2:20:01
i
Roger Bernat Botton
02:20:05 (Tr: 2:20:05)
i
Guillem Urgeles
02:20:10 (Tr: 2:20:10)
i
Josep Soto Perez
02:20:11 (Tr: 2:20:11)
i
Oriol Barri Costilludo
02:20:26 (Tr: 2:20:26)
i
Pau Roure Grigelmo
02:20:40 (Tr: 2:20:40)
i
Daniel Falcón Rodriguez
02:20:57 (Tr: 2:20:57)
Sergi García Lucas
02:21:13 (Tr: 2:21:13) |
|||||||
219 | 180 | 367 |
i
|
Pau Roure Grigelmo | 2:20:40 | ||
T. real: 02:20:40 T. oficial: 02:20:40 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:34:30 Cat:M16 Pos. categoria: 13 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 124.12 segons/100Metres Club: club natació radikal swim
87340
2:21:20
02:20:40
2:20:01
i
Roger Bernat Botton
02:20:05 (Tr: 2:20:05)
i
Guillem Urgeles
02:20:10 (Tr: 2:20:10)
i
Josep Soto Perez
02:20:11 (Tr: 2:20:11)
i
Oriol Barri Costilludo
02:20:26 (Tr: 2:20:26)
Rudi Schulz Ponsati
02:20:37 (Tr: 2:20:37)
i
Daniel Falcón Rodriguez
02:20:57 (Tr: 2:20:57)
Sergi García Lucas
02:21:13 (Tr: 2:21:13)
i
Adriana Port Casamitjana
02:21:20 (Tr: 2:21:20) |
|||||||
220 | 181 | 230 |
i
|
Daniel Falcón Rodriguez | 2:20:57 | ||
T. real: 02:20:57 T. oficial: 02:20:57 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:34:47 Cat:SenM Pos. categoria: 33 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 124.36 segons/100Metres Club:
80960
2:21:34
02:20:57
2:20:20
i
Oriol Barri Costilludo
02:20:26 (Tr: 2:20:26)
Rudi Schulz Ponsati
02:20:37 (Tr: 2:20:37)
i
Pau Roure Grigelmo
02:20:40 (Tr: 2:20:40)
Sergi García Lucas
02:21:13 (Tr: 2:21:13)
i
Adriana Port Casamitjana
02:21:20 (Tr: 2:21:20)
i
Joan Garcia Reyero
02:21:34 (Tr: 2:21:34) |
|||||||
221 | 182 | 74 | Sergi García Lucas | 2:21:13 | |||
T. real: 02:21:13 T. oficial: 02:21:13 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:35:03 Cat:M40 Pos. categoria: 72 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 124.6 segons/100Metres Club: runnerscsm
78980
2:21:49
02:21:13
2:20:37
Rudi Schulz Ponsati
02:20:37 (Tr: 2:20:37)
i
Pau Roure Grigelmo
02:20:40 (Tr: 2:20:40)
i
Daniel Falcón Rodriguez
02:20:57 (Tr: 2:20:57)
i
Adriana Port Casamitjana
02:21:20 (Tr: 2:21:20)
i
Joan Garcia Reyero
02:21:34 (Tr: 2:21:34)
i
Norman Castro Castillo
02:21:35 (Tr: 2:21:35) |
|||||||
222 | 40 | 343 |
i
|
Adriana Port Casamitjana | 2:21:20 | ||
T. real: 02:21:20 T. oficial: 02:21:20 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:35:10 Cat:F50 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:13:50 Sexe:F Ritme: 124.7 segons/100Metres Club: c.n. sabadell
87340
2:22:00
02:21:20
2:20:40
i
Pau Roure Grigelmo
02:20:40 (Tr: 2:20:40)
i
Daniel Falcón Rodriguez
02:20:57 (Tr: 2:20:57)
Sergi García Lucas
02:21:13 (Tr: 2:21:13)
i
Joan Garcia Reyero
02:21:34 (Tr: 2:21:34)
i
Norman Castro Castillo
02:21:35 (Tr: 2:21:35)
Nicholas Edwards
02:21:54 (Tr: 2:21:54)
i
Oriol Sabido Merigo
02:21:59 (Tr: 2:21:59)
Jose manuel Cisneros Ruiz
02:21:59 (Tr: 2:21:59) |
|||||||
223 | 183 | 555 |
i
|
Joan Garcia Reyero | 2:21:34 | ||
T. real: 02:21:34 T. oficial: 02:21:34 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:35:24 Cat:SenM Pos. categoria: 34 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 124.9 segons/100Metres Club:
80960
2:22:11
02:21:34
2:20:57
i
Daniel Falcón Rodriguez
02:20:57 (Tr: 2:20:57)
Sergi García Lucas
02:21:13 (Tr: 2:21:13)
i
Adriana Port Casamitjana
02:21:20 (Tr: 2:21:20)
i
Norman Castro Castillo
02:21:35 (Tr: 2:21:35)
Nicholas Edwards
02:21:54 (Tr: 2:21:54)
i
Oriol Sabido Merigo
02:21:59 (Tr: 2:21:59)
Jose manuel Cisneros Ruiz
02:21:59 (Tr: 2:21:59)
i
Claudio Henriquez
02:22:06 (Tr: 2:22:06) |
|||||||
224 | 184 | 76 |
i
|
Norman Castro Castillo | 2:21:35 | ||
T. real: 02:21:35 T. oficial: 02:21:35 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:35:25 Cat:M30 Pos. categoria: 34 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 124.92 segons/100Metres Club: cn prat
52580
2:21:59
02:21:35
2:21:11
Sergi García Lucas
02:21:13 (Tr: 2:21:13)
i
Adriana Port Casamitjana
02:21:20 (Tr: 2:21:20)
i
Joan Garcia Reyero
02:21:34 (Tr: 2:21:34)
Nicholas Edwards
02:21:54 (Tr: 2:21:54)
i
Oriol Sabido Merigo
02:21:59 (Tr: 2:21:59)
Jose manuel Cisneros Ruiz
02:21:59 (Tr: 2:21:59) |
|||||||
225 | 185 | 4 | Nicholas Edwards | 2:21:54 | |||
T. real: 02:21:54 T. oficial: 02:21:54 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:35:44 Cat:M40 Pos. categoria: 73 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 125.2 segons/100Metres Club:
74250
2:22:28
02:21:54
2:21:20
i
Adriana Port Casamitjana
02:21:20 (Tr: 2:21:20)
i
Joan Garcia Reyero
02:21:34 (Tr: 2:21:34)
i
Norman Castro Castillo
02:21:35 (Tr: 2:21:35)
i
Oriol Sabido Merigo
02:21:59 (Tr: 2:21:59)
Jose manuel Cisneros Ruiz
02:21:59 (Tr: 2:21:59)
i
Claudio Henriquez
02:22:06 (Tr: 2:22:06)
i
Albert Botet
02:22:27 (Tr: 2:22:27) |
|||||||
226 | 186 | 697 |
i
|
Oriol Sabido Merigo | 2:21:59 | ||
T. real: 02:21:59 T. oficial: 02:21:59 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:35:49 Cat:M50 Pos. categoria: 26 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 125.27 segons/100Metres Club:
62150
2:22:27
02:21:59
2:21:30
i
Joan Garcia Reyero
02:21:34 (Tr: 2:21:34)
i
Norman Castro Castillo
02:21:35 (Tr: 2:21:35)
Nicholas Edwards
02:21:54 (Tr: 2:21:54)
Jose manuel Cisneros Ruiz
02:21:59 (Tr: 2:21:59)
i
Claudio Henriquez
02:22:06 (Tr: 2:22:06)
i
Albert Botet
02:22:27 (Tr: 2:22:27) |
|||||||
227 | 187 | 2 | Jose manuel Cisneros Ruiz | 2:21:59 | |||
T. real: 02:21:59 T. oficial: 02:21:59 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:35:49 Cat:M40 Pos. categoria: 74 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 125.27 segons/100Metres Club: tritraining
77660
2:22:34
02:21:59
2:21:24
i
Joan Garcia Reyero
02:21:34 (Tr: 2:21:34)
i
Norman Castro Castillo
02:21:35 (Tr: 2:21:35)
Nicholas Edwards
02:21:54 (Tr: 2:21:54)
i
Oriol Sabido Merigo
02:21:59 (Tr: 2:21:59)
i
Claudio Henriquez
02:22:06 (Tr: 2:22:06)
i
Albert Botet
02:22:27 (Tr: 2:22:27)
i
Ferran Arroyo Arbusi
02:22:34 (Tr: 2:22:34) |
|||||||
228 | 188 | 53 |
i
|
Claudio Henriquez | 2:22:06 | ||
T. real: 02:22:06 T. oficial: 02:22:06 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:35:56 Cat:M30 Pos. categoria: 35 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 125.38 segons/100Metres Club: fishies bogatell
91520
2:22:48
02:22:06
2:21:25
i
Joan Garcia Reyero
02:21:34 (Tr: 2:21:34)
i
Norman Castro Castillo
02:21:35 (Tr: 2:21:35)
Nicholas Edwards
02:21:54 (Tr: 2:21:54)
i
Oriol Sabido Merigo
02:21:59 (Tr: 2:21:59)
Jose manuel Cisneros Ruiz
02:21:59 (Tr: 2:21:59)
i
Albert Botet
02:22:27 (Tr: 2:22:27)
i
Ferran Arroyo Arbusi
02:22:34 (Tr: 2:22:34)
i
Pere jordi Font Jordana
02:22:48 (Tr: 2:22:48) |
|||||||
229 | 189 | 137 |
i
|
Albert Botet | 2:22:27 | ||
T. real: 02:22:27 T. oficial: 02:22:27 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:36:17 Cat:M30 Pos. categoria: 36 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 125.68 segons/100Metres Club: bengala running
73370
2:23:00
02:22:27
2:21:53
Nicholas Edwards
02:21:54 (Tr: 2:21:54)
i
Oriol Sabido Merigo
02:21:59 (Tr: 2:21:59)
Jose manuel Cisneros Ruiz
02:21:59 (Tr: 2:21:59)
i
Claudio Henriquez
02:22:06 (Tr: 2:22:06)
i
Ferran Arroyo Arbusi
02:22:34 (Tr: 2:22:34)
i
Pere jordi Font Jordana
02:22:48 (Tr: 2:22:48)
i
Jordi Gillue Diez
02:23:00 (Tr: 2:23:00) |
|||||||
230 | 190 | 623 |
i
|
Ferran Arroyo Arbusi | 2:22:34 | ||
T. real: 02:22:34 T. oficial: 02:22:34 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:36:24 Cat:M30 Pos. categoria: 37 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 125.79 segons/100Metres Club: radikal swim
77660
2:23:09
02:22:34
2:21:59
Jose manuel Cisneros Ruiz
02:21:59 (Tr: 2:21:59)
i
Claudio Henriquez
02:22:06 (Tr: 2:22:06)
i
Albert Botet
02:22:27 (Tr: 2:22:27)
i
Pere jordi Font Jordana
02:22:48 (Tr: 2:22:48)
i
Jordi Gillue Diez
02:23:00 (Tr: 2:23:00)
i
Raúl cano Aparicio
02:23:00 (Tr: 2:23:00)
i
Maria Jover Sagales
02:23:05 (Tr: 2:23:05)
i
Javier Falco Rossetto
02:23:05 (Tr: 2:23:05) |
|||||||
231 | 191 | 79 |
i
|
Pere jordi Font Jordana | 2:22:48 | ||
T. real: 02:22:48 T. oficial: 02:22:48 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:36:38 Cat:M50 Pos. categoria: 27 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 125.99 segons/100Metres Club:
91520
2:23:29
02:22:48
2:22:06
i
Claudio Henriquez
02:22:06 (Tr: 2:22:06)
i
Albert Botet
02:22:27 (Tr: 2:22:27)
i
Ferran Arroyo Arbusi
02:22:34 (Tr: 2:22:34)
i
Jordi Gillue Diez
02:23:00 (Tr: 2:23:00)
i
Raúl cano Aparicio
02:23:00 (Tr: 2:23:00)
i
Maria Jover Sagales
02:23:05 (Tr: 2:23:05)
i
Javier Falco Rossetto
02:23:05 (Tr: 2:23:05)
i
Joana Baulenas Alsina
02:23:10 (Tr: 2:23:10)
i
Eric Brousseau
02:23:12 (Tr: 2:23:12)
i
Hector Quero Maroto
02:23:16 (Tr: 2:23:16)
i
Jesús Horas Arias
02:23:18 (Tr: 2:23:18) |
|||||||
232 | 192 | 700 |
i
|
Jordi Gillue Diez | 2:23:00 | ||
T. real: 02:23:00 T. oficial: 02:23:00 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:36:50 Cat:M40 Pos. categoria: 75 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 126.17 segons/100Metres Club:
73370
2:23:33
02:23:00
2:22:27
i
Albert Botet
02:22:27 (Tr: 2:22:27)
i
Ferran Arroyo Arbusi
02:22:34 (Tr: 2:22:34)
i
Pere jordi Font Jordana
02:22:48 (Tr: 2:22:48)
i
Raúl cano Aparicio
02:23:00 (Tr: 2:23:00)
i
Maria Jover Sagales
02:23:05 (Tr: 2:23:05)
i
Javier Falco Rossetto
02:23:05 (Tr: 2:23:05)
i
Joana Baulenas Alsina
02:23:10 (Tr: 2:23:10)
i
Eric Brousseau
02:23:12 (Tr: 2:23:12)
i
Hector Quero Maroto
02:23:16 (Tr: 2:23:16)
i
Jesús Horas Arias
02:23:18 (Tr: 2:23:18) |
|||||||
233 | 193 | 153 |
i
|
Raúl cano Aparicio | 2:23:00 | ||
T. real: 02:23:00 T. oficial: 02:23:00 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:36:50 Cat:M50 Pos. categoria: 28 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 126.18 segons/100Metres Club:
57970
2:23:27
02:23:00
2:22:34
i
Ferran Arroyo Arbusi
02:22:34 (Tr: 2:22:34)
i
Pere jordi Font Jordana
02:22:48 (Tr: 2:22:48)
i
Jordi Gillue Diez
02:23:00 (Tr: 2:23:00)
i
Maria Jover Sagales
02:23:05 (Tr: 2:23:05)
i
Javier Falco Rossetto
02:23:05 (Tr: 2:23:05)
i
Joana Baulenas Alsina
02:23:10 (Tr: 2:23:10)
i
Eric Brousseau
02:23:12 (Tr: 2:23:12)
i
Hector Quero Maroto
02:23:16 (Tr: 2:23:16)
i
Jesús Horas Arias
02:23:18 (Tr: 2:23:18) |
|||||||
234 | 41 | 123 |
i
|
Maria Jover Sagales | 2:23:05 | ||
T. real: 02:23:05 T. oficial: 02:23:05 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:36:55 Cat:F50 Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:13:50 Sexe:F Ritme: 126.24 segons/100Metres Club: marnaton
37950
2:23:22
02:23:05
2:22:48
i
Pere jordi Font Jordana
02:22:48 (Tr: 2:22:48)
i
Jordi Gillue Diez
02:23:00 (Tr: 2:23:00)
i
Raúl cano Aparicio
02:23:00 (Tr: 2:23:00)
i
Javier Falco Rossetto
02:23:05 (Tr: 2:23:05)
i
Joana Baulenas Alsina
02:23:10 (Tr: 2:23:10)
i
Eric Brousseau
02:23:12 (Tr: 2:23:12)
i
Hector Quero Maroto
02:23:16 (Tr: 2:23:16)
i
Jesús Horas Arias
02:23:18 (Tr: 2:23:18) |
|||||||
235 | 194 | 106 |
i
|
Javier Falco Rossetto | 2:23:05 | ||
T. real: 02:23:05 T. oficial: 02:23:05 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:36:55 Cat:M16 Pos. categoria: 14 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 126.24 segons/100Metres Club: barcelona swimmers
23210
2:23:16
02:23:05
2:22:54
i
Jordi Gillue Diez
02:23:00 (Tr: 2:23:00)
i
Raúl cano Aparicio
02:23:00 (Tr: 2:23:00)
i
Maria Jover Sagales
02:23:05 (Tr: 2:23:05)
i
Joana Baulenas Alsina
02:23:10 (Tr: 2:23:10)
i
Eric Brousseau
02:23:12 (Tr: 2:23:12)
i
Hector Quero Maroto
02:23:16 (Tr: 2:23:16) |
|||||||
236 | 42 | 624 |
i
|
Joana Baulenas Alsina | 2:23:10 | ||
T. real: 02:23:10 T. oficial: 02:23:10 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:37:00 Cat:SenF Pos. categoria: 17 Inici cursa:9:13:50 Sexe:F Ritme: 126.32 segons/100Metres Club:
21780
2:23:20
02:23:10
2:23:00
i
Raúl cano Aparicio
02:23:00 (Tr: 2:23:00)
i
Maria Jover Sagales
02:23:05 (Tr: 2:23:05)
i
Javier Falco Rossetto
02:23:05 (Tr: 2:23:05)
i
Eric Brousseau
02:23:12 (Tr: 2:23:12)
i
Hector Quero Maroto
02:23:16 (Tr: 2:23:16)
i
Jesús Horas Arias
02:23:18 (Tr: 2:23:18) |
|||||||
237 | 195 | 182 |
i
|
Eric Brousseau | 2:23:12 | ||
T. real: 02:23:12 T. oficial: 02:23:12 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:37:02 Cat:M50 Pos. categoria: 29 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 126.35 segons/100Metres Club: auray natation
16280
2:23:20
02:23:12
2:23:05
i
Maria Jover Sagales
02:23:05 (Tr: 2:23:05)
i
Javier Falco Rossetto
02:23:05 (Tr: 2:23:05)
i
Joana Baulenas Alsina
02:23:10 (Tr: 2:23:10)
i
Hector Quero Maroto
02:23:16 (Tr: 2:23:16)
i
Jesús Horas Arias
02:23:18 (Tr: 2:23:18) |
|||||||
238 | 196 | 659 |
i
|
Hector Quero Maroto | 2:23:16 | ||
T. real: 02:23:16 T. oficial: 02:23:16 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:37:06 Cat:M40 Pos. categoria: 76 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 126.4 segons/100Metres Club: metropolitan galileo
23210
2:23:26
02:23:16
2:23:05
i
Javier Falco Rossetto
02:23:05 (Tr: 2:23:05)
i
Joana Baulenas Alsina
02:23:10 (Tr: 2:23:10)
i
Eric Brousseau
02:23:12 (Tr: 2:23:12)
i
Jesús Horas Arias
02:23:18 (Tr: 2:23:18) |
|||||||
239 | 197 | 644 |
i
|
Jesús Horas Arias | 2:23:18 | ||
T. real: 02:23:18 T. oficial: 02:23:18 Inici real: 09:13:50 Hora meta: 11:37:08 Cat:M60 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:13:50 Sexe:M Ritme: 126.44 segons/100Metres Club: radikal swim
17050
2:23:26
02:23:18
2:23:10
i
Joana Baulenas Alsina
02:23:10 (Tr: 2:23:10)
i
Eric Brousseau
02:23:12 (Tr: 2:23:12)
i
Hector Quero Maroto
02:23:16 (Tr: 2:23:16) |
|||||||