Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Radikal ocean52

1,5K

12 octubre 2019

1,5K 3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:26:29

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:15:10

Cat:F40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:48:41

Sexe:F

Ritme: 105.92 segons/100Metres

Club: cn sallent

0:27:07
00:26:29
0:25:51
i
Sandra Faro
00:26:34 (Tr: 0:26:34)
i
Jan Montiel
00:26:36 (Tr: 0:26:36)
i
Berta Boté Ribalta
00:26:47 (Tr: 0:26:47)
i
Enric Lupiañez Garcia
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Luna Esteve Pérez
00:26:58 (Tr: 0:26:58)
Javi Bonnin
00:27:07 (Tr: 0:27:07)

T. real: 00:26:34

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:15:15

Cat:F30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:48:41

Sexe:F

Ritme: 106.25 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

0:27:07
00:26:34
0:26:01
i
Isabel Alarcón Casòliva
00:26:29 (Tr: 0:26:29)
i
Jan Montiel
00:26:36 (Tr: 0:26:36)
i
Berta Boté Ribalta
00:26:47 (Tr: 0:26:47)
i
Enric Lupiañez Garcia
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Luna Esteve Pérez
00:26:58 (Tr: 0:26:58)
Javi Bonnin
00:27:07 (Tr: 0:27:07)

T. real: 00:26:36

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:15:17

Cat:M16

Pos. categoria: 7

Inici cursa:12:48:41

Sexe:M

Ritme: 106.35 segons/100Metres

Club: club natació minorisa

0:27:07
00:26:36
0:26:04
i
Isabel Alarcón Casòliva
00:26:29 (Tr: 0:26:29)
i
Sandra Faro
00:26:34 (Tr: 0:26:34)
i
Berta Boté Ribalta
00:26:47 (Tr: 0:26:47)
i
Enric Lupiañez Garcia
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Luna Esteve Pérez
00:26:58 (Tr: 0:26:58)
Javi Bonnin
00:27:07 (Tr: 0:27:07)

T. real: 00:26:47

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:15:28

Cat:F16

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:48:41

Sexe:F

Ritme: 107.13 segons/100Metres

Club: club natació cervera

0:27:07
00:26:47
0:26:28
i
Isabel Alarcón Casòliva
00:26:29 (Tr: 0:26:29)
i
Sandra Faro
00:26:34 (Tr: 0:26:34)
i
Jan Montiel
00:26:36 (Tr: 0:26:36)
i
Enric Lupiañez Garcia
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Luna Esteve Pérez
00:26:58 (Tr: 0:26:58)
Javi Bonnin
00:27:07 (Tr: 0:27:07)

T. real: 00:26:52

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:15:33

Cat:M16

Pos. categoria: 8

Inici cursa:12:48:41

Sexe:M

Ritme: 107.45 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

0:27:11
00:26:52
0:26:33
i
Sandra Faro
00:26:34 (Tr: 0:26:34)
i
Jan Montiel
00:26:36 (Tr: 0:26:36)
i
Berta Boté Ribalta
00:26:47 (Tr: 0:26:47)
i
Luna Esteve Pérez
00:26:58 (Tr: 0:26:58)
Javi Bonnin
00:27:07 (Tr: 0:27:07)
i
Xènia Pastor Robles
00:27:11 (Tr: 0:27:11)

T. real: 00:26:58

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:15:39

Cat:F16

Pos. categoria: 5

Inici cursa:12:48:41

Sexe:F

Ritme: 107.81 segons/100Metres

Club: club atlétic barceloneta

0:27:19
00:26:58
0:26:36
i
Jan Montiel
00:26:36 (Tr: 0:26:36)
i
Berta Boté Ribalta
00:26:47 (Tr: 0:26:47)
i
Enric Lupiañez Garcia
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
Javi Bonnin
00:27:07 (Tr: 0:27:07)
i
Xènia Pastor Robles
00:27:11 (Tr: 0:27:11)
i
Jonathan Gross Perez
00:27:13 (Tr: 0:27:13)
i
Luis ángel Foz Molins
00:27:17 (Tr: 0:27:17)

T. real: 00:27:07

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:15:48

Cat:SenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:12:48:41

Sexe:M

Ritme: 108.45 segons/100Metres

Club: rockets a.e

0:27:27
00:27:07
0:26:47
i
Berta Boté Ribalta
00:26:47 (Tr: 0:26:47)
i
Enric Lupiañez Garcia
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Luna Esteve Pérez
00:26:58 (Tr: 0:26:58)
i
Xènia Pastor Robles
00:27:11 (Tr: 0:27:11)
i
Jonathan Gross Perez
00:27:13 (Tr: 0:27:13)
i
Luis ángel Foz Molins
00:27:17 (Tr: 0:27:17)
i
Txell Mas
00:27:20 (Tr: 0:27:20)
i
Leyre Abadia
00:27:20 (Tr: 0:27:20)
i
Isabel Ortega Vives
00:27:24 (Tr: 0:27:24)

T. real: 00:27:11

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:15:52

Cat:F16

Pos. categoria: 6

Inici cursa:12:48:41

Sexe:F

Ritme: 108.72 segons/100Metres

Club: c.n. sabadell

0:27:30
00:27:11
0:26:52
i
Enric Lupiañez Garcia
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Luna Esteve Pérez
00:26:58 (Tr: 0:26:58)
Javi Bonnin
00:27:07 (Tr: 0:27:07)
i
Jonathan Gross Perez
00:27:13 (Tr: 0:27:13)
i
Luis ángel Foz Molins
00:27:17 (Tr: 0:27:17)
i
Txell Mas
00:27:20 (Tr: 0:27:20)
i
Leyre Abadia
00:27:20 (Tr: 0:27:20)
i
Isabel Ortega Vives
00:27:24 (Tr: 0:27:24)

T. real: 00:27:13

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:15:54

Cat:SenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:12:48:41

Sexe:M

Ritme: 108.83 segons/100Metres

Club: cnpe palafrugell

0:27:28
00:27:13
0:26:58
i
Luna Esteve Pérez
00:26:58 (Tr: 0:26:58)
Javi Bonnin
00:27:07 (Tr: 0:27:07)
i
Xènia Pastor Robles
00:27:11 (Tr: 0:27:11)
i
Luis ángel Foz Molins
00:27:17 (Tr: 0:27:17)
i
Txell Mas
00:27:20 (Tr: 0:27:20)
i
Leyre Abadia
00:27:20 (Tr: 0:27:20)
i
Isabel Ortega Vives
00:27:24 (Tr: 0:27:24)

T. real: 00:27:17

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:15:58

Cat:M40

Pos. categoria: 6

Inici cursa:12:48:41

Sexe:M

Ritme: 109.12 segons/100Metres

Club:

0:27:27
00:27:17
0:27:07
Javi Bonnin
00:27:07 (Tr: 0:27:07)
i
Xènia Pastor Robles
00:27:11 (Tr: 0:27:11)
i
Jonathan Gross Perez
00:27:13 (Tr: 0:27:13)
i
Txell Mas
00:27:20 (Tr: 0:27:20)
i
Leyre Abadia
00:27:20 (Tr: 0:27:20)
i
Isabel Ortega Vives
00:27:24 (Tr: 0:27:24)

T. real: 00:27:20

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:16:01

Cat:SenF

Pos. categoria: 9

Inici cursa:12:48:41

Sexe:F

Ritme: 109.28 segons/100Metres

Club: rfen

0:27:40
00:27:20
0:26:59
Javi Bonnin
00:27:07 (Tr: 0:27:07)
i
Xènia Pastor Robles
00:27:11 (Tr: 0:27:11)
i
Jonathan Gross Perez
00:27:13 (Tr: 0:27:13)
i
Luis ángel Foz Molins
00:27:17 (Tr: 0:27:17)
i
Leyre Abadia
00:27:20 (Tr: 0:27:20)
i
Isabel Ortega Vives
00:27:24 (Tr: 0:27:24)
i
Alisa Ozhogina
00:27:40 (Tr: 0:27:40)

T. real: 00:27:20

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:16:01

Cat:SenF

Pos. categoria: 10

Inici cursa:12:48:41

Sexe:F

Ritme: 109.3 segons/100Metres

Club: rfen

0:27:51
00:27:20
0:26:49
i
Enric Lupiañez Garcia
00:26:52 (Tr: 0:26:52)
i
Luna Esteve Pérez
00:26:58 (Tr: 0:26:58)
Javi Bonnin
00:27:07 (Tr: 0:27:07)
i
Xènia Pastor Robles
00:27:11 (Tr: 0:27:11)
i
Jonathan Gross Perez
00:27:13 (Tr: 0:27:13)
i
Luis ángel Foz Molins
00:27:17 (Tr: 0:27:17)
i
Txell Mas
00:27:20 (Tr: 0:27:20)
i
Isabel Ortega Vives
00:27:24 (Tr: 0:27:24)
i
Alisa Ozhogina
00:27:40 (Tr: 0:27:40)
i
Carmen maria Rodriguez Gomez
00:27:51 (Tr: 0:27:51)

T. real: 00:27:24

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:16:05

Cat:F40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:48:41

Sexe:F

Ritme: 109.54 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

0:27:51
00:27:24
0:26:56
i
Luna Esteve Pérez
00:26:58 (Tr: 0:26:58)
Javi Bonnin
00:27:07 (Tr: 0:27:07)
i
Xènia Pastor Robles
00:27:11 (Tr: 0:27:11)
i
Jonathan Gross Perez
00:27:13 (Tr: 0:27:13)
i
Luis ángel Foz Molins
00:27:17 (Tr: 0:27:17)
i
Txell Mas
00:27:20 (Tr: 0:27:20)
i
Leyre Abadia
00:27:20 (Tr: 0:27:20)
i
Alisa Ozhogina
00:27:40 (Tr: 0:27:40)
i
Carmen maria Rodriguez Gomez
00:27:51 (Tr: 0:27:51)

T. real: 00:27:40

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:16:21

Cat:SenF

Pos. categoria: 11

Inici cursa:12:48:41

Sexe:F

Ritme: 110.66 segons/100Metres

Club: rfen

0:28:01
00:27:40
0:27:20
i
Txell Mas
00:27:20 (Tr: 0:27:20)
i
Leyre Abadia
00:27:20 (Tr: 0:27:20)
i
Isabel Ortega Vives
00:27:24 (Tr: 0:27:24)
i
Carmen maria Rodriguez Gomez
00:27:51 (Tr: 0:27:51)

T. real: 00:27:51

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:16:32

Cat:F30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:48:41

Sexe:F

Ritme: 111.35 segons/100Metres

Club:

0:28:21
00:27:51
0:27:20
i
Leyre Abadia
00:27:20 (Tr: 0:27:20)
i
Isabel Ortega Vives
00:27:24 (Tr: 0:27:24)
i
Alisa Ozhogina
00:27:40 (Tr: 0:27:40)