Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Radikal ocean52

1,5K

12 octubre 2019

1,5K 3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:31:46

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:20:27

Cat:SenF

Pos. categoria: 18

Inici cursa:12:48:41

Sexe:F

Ritme: 127.05 segons/100Metres

Club: club natació atlètic barceloneta

0:31:59
00:31:46
0:31:34
i
Daniela Cabeza
00:31:50 (Tr: 0:31:50)
i
Ona Llenas Ruart
00:31:51 (Tr: 0:31:51)
i
Pol Ribas Villa
00:31:55 (Tr: 0:31:55)
i
Martí Torroella Pagès
00:31:55 (Tr: 0:31:55)
i
Jan Tormo Mampel
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
i
Clara Llado
00:31:59 (Tr: 0:31:59)

T. real: 00:31:50

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:20:31

Cat:F16

Pos. categoria: 13

Inici cursa:12:48:41

Sexe:F

Ritme: 127.27 segons/100Metres

Club: club natació palafrugell

0:31:59
00:31:50
0:31:40
i
Irene Mena Simó
00:31:46 (Tr: 0:31:46)
i
Ona Llenas Ruart
00:31:51 (Tr: 0:31:51)
i
Pol Ribas Villa
00:31:55 (Tr: 0:31:55)
i
Martí Torroella Pagès
00:31:55 (Tr: 0:31:55)
i
Jan Tormo Mampel
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
i
Clara Llado
00:31:59 (Tr: 0:31:59)

T. real: 00:31:51

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:20:32

Cat:F16

Pos. categoria: 14

Inici cursa:12:48:41

Sexe:F

Ritme: 127.34 segons/100Metres

Club: club natació palafrugell i empordà

0:31:59
00:31:51
0:31:43
i
Irene Mena Simó
00:31:46 (Tr: 0:31:46)
i
Daniela Cabeza
00:31:50 (Tr: 0:31:50)
i
Pol Ribas Villa
00:31:55 (Tr: 0:31:55)
i
Martí Torroella Pagès
00:31:55 (Tr: 0:31:55)
i
Jan Tormo Mampel
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
i
Clara Llado
00:31:59 (Tr: 0:31:59)

T. real: 00:31:55

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:20:36

Cat:SenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:12:48:41

Sexe:M

Ritme: 127.61 segons/100Metres

Club:

0:32:03
00:31:55
0:31:46
i
Irene Mena Simó
00:31:46 (Tr: 0:31:46)
i
Daniela Cabeza
00:31:50 (Tr: 0:31:50)
i
Ona Llenas Ruart
00:31:51 (Tr: 0:31:51)
i
Martí Torroella Pagès
00:31:55 (Tr: 0:31:55)
i
Jan Tormo Mampel
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
i
Clara Llado
00:31:59 (Tr: 0:31:59)
Montse Diaz Romeu
00:32:00 (Tr: 0:32:00)
Pol Cucurull Puig
00:32:01 (Tr: 0:32:01)

T. real: 00:31:55

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:20:36

Cat:SenM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:12:48:41

Sexe:M

Ritme: 127.64 segons/100Metres

Club: club natació palafrugell-empordà

0:32:01
00:31:55
0:31:50
i
Daniela Cabeza
00:31:50 (Tr: 0:31:50)
i
Ona Llenas Ruart
00:31:51 (Tr: 0:31:51)
i
Pol Ribas Villa
00:31:55 (Tr: 0:31:55)
i
Jan Tormo Mampel
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
i
Clara Llado
00:31:59 (Tr: 0:31:59)
Montse Diaz Romeu
00:32:00 (Tr: 0:32:00)

T. real: 00:31:56

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:20:37

Cat:SenM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:12:48:41

Sexe:M

Ritme: 127.72 segons/100Metres

Club:

0:32:02
00:31:56
0:31:51
i
Ona Llenas Ruart
00:31:51 (Tr: 0:31:51)
i
Pol Ribas Villa
00:31:55 (Tr: 0:31:55)
i
Martí Torroella Pagès
00:31:55 (Tr: 0:31:55)
i
Clara Llado
00:31:59 (Tr: 0:31:59)
Montse Diaz Romeu
00:32:00 (Tr: 0:32:00)
Pol Cucurull Puig
00:32:01 (Tr: 0:32:01)

T. real: 00:31:59

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:20:40

Cat:SenF

Pos. categoria: 19

Inici cursa:12:48:41

Sexe:F

Ritme: 127.87 segons/100Metres

Club:

0:32:03
00:31:59
0:31:54
i
Pol Ribas Villa
00:31:55 (Tr: 0:31:55)
i
Martí Torroella Pagès
00:31:55 (Tr: 0:31:55)
i
Jan Tormo Mampel
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
Montse Diaz Romeu
00:32:00 (Tr: 0:32:00)
Pol Cucurull Puig
00:32:01 (Tr: 0:32:01)
Xavi Rubio Carrete
00:32:03 (Tr: 0:32:03)

T. real: 00:32:00

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:20:41

Cat:F50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:48:41

Sexe:F

Ritme: 127.94 segons/100Metres

Club: swim emotions

0:32:04
00:32:00
0:31:55
i
Martí Torroella Pagès
00:31:55 (Tr: 0:31:55)
i
Jan Tormo Mampel
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
i
Clara Llado
00:31:59 (Tr: 0:31:59)
Pol Cucurull Puig
00:32:01 (Tr: 0:32:01)
Xavi Rubio Carrete
00:32:03 (Tr: 0:32:03)
i
Carlos Diaz Montero
00:32:04 (Tr: 0:32:04)

T. real: 00:32:01

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:20:42

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:48:41

Sexe:M

Ritme: 128.04 segons/100Metres

Club:

0:32:07
00:32:01
0:31:55
i
Jan Tormo Mampel
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
i
Clara Llado
00:31:59 (Tr: 0:31:59)
Montse Diaz Romeu
00:32:00 (Tr: 0:32:00)
Xavi Rubio Carrete
00:32:03 (Tr: 0:32:03)
i
Carlos Diaz Montero
00:32:04 (Tr: 0:32:04)
Jose luis Almeda
00:32:07 (Tr: 0:32:07)

T. real: 00:32:03

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:20:44

Cat:M30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:48:41

Sexe:M

Ritme: 128.18 segons/100Metres

Club:

0:32:11
00:32:03
0:31:55
i
Jan Tormo Mampel
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
i
Clara Llado
00:31:59 (Tr: 0:31:59)
Montse Diaz Romeu
00:32:00 (Tr: 0:32:00)
Pol Cucurull Puig
00:32:01 (Tr: 0:32:01)
i
Carlos Diaz Montero
00:32:04 (Tr: 0:32:04)
Jose luis Almeda
00:32:07 (Tr: 0:32:07)
i
Diana Pérez Alberola
00:32:11 (Tr: 0:32:11)

T. real: 00:32:04

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:20:45

Cat:M30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:12:48:41

Sexe:M

Ritme: 128.22 segons/100Metres

Club: proam

0:32:12
00:32:04
0:31:55
i
Jan Tormo Mampel
00:31:56 (Tr: 0:31:56)
i
Clara Llado
00:31:59 (Tr: 0:31:59)
Montse Diaz Romeu
00:32:00 (Tr: 0:32:00)
Pol Cucurull Puig
00:32:01 (Tr: 0:32:01)
Xavi Rubio Carrete
00:32:03 (Tr: 0:32:03)
Jose luis Almeda
00:32:07 (Tr: 0:32:07)
i
Diana Pérez Alberola
00:32:11 (Tr: 0:32:11)
Alfonso carlos Camilleri Losa
00:32:12 (Tr: 0:32:12)

T. real: 00:32:07

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:20:48

Cat:M50

Pos. categoria: 8

Inici cursa:12:48:41

Sexe:M

Ritme: 128.41 segons/100Metres

Club:

0:32:15
00:32:07
0:31:59
Montse Diaz Romeu
00:32:00 (Tr: 0:32:00)
Pol Cucurull Puig
00:32:01 (Tr: 0:32:01)
Xavi Rubio Carrete
00:32:03 (Tr: 0:32:03)
i
Carlos Diaz Montero
00:32:04 (Tr: 0:32:04)
i
Diana Pérez Alberola
00:32:11 (Tr: 0:32:11)
Alfonso carlos Camilleri Losa
00:32:12 (Tr: 0:32:12)
i
Julian Aceituno
00:32:15 (Tr: 0:32:15)

T. real: 00:32:11

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:20:52

Cat:F30

Pos. categoria: 7

Inici cursa:12:48:41

Sexe:F

Ritme: 128.7 segons/100Metres

Club: club natació benissa

0:32:19
00:32:11
0:32:03
Xavi Rubio Carrete
00:32:03 (Tr: 0:32:03)
i
Carlos Diaz Montero
00:32:04 (Tr: 0:32:04)
Jose luis Almeda
00:32:07 (Tr: 0:32:07)
Alfonso carlos Camilleri Losa
00:32:12 (Tr: 0:32:12)
i
Julian Aceituno
00:32:15 (Tr: 0:32:15)

T. real: 00:32:12

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:20:53

Cat:M50

Pos. categoria: 9

Inici cursa:12:48:41

Sexe:M

Ritme: 128.77 segons/100Metres

Club: escuelas pias

0:32:20
00:32:12
0:32:04
i
Carlos Diaz Montero
00:32:04 (Tr: 0:32:04)
Jose luis Almeda
00:32:07 (Tr: 0:32:07)
i
Diana Pérez Alberola
00:32:11 (Tr: 0:32:11)
i
Julian Aceituno
00:32:15 (Tr: 0:32:15)

T. real: 00:32:15

Inici real: 12:48:41

Hora meta: 13:20:56

Cat:M50

Pos. categoria: 10

Inici cursa:12:48:41

Sexe:M

Ritme: 128.94 segons/100Metres

Club: la calle del pradas

0:32:23
00:32:15
0:32:07
Jose luis Almeda
00:32:07 (Tr: 0:32:07)
i
Diana Pérez Alberola
00:32:11 (Tr: 0:32:11)
Alfonso carlos Camilleri Losa
00:32:12 (Tr: 0:32:12)