SubCurses

8RESULTATS

Radikal ocean52

7K

12 octubre 2019

1,5K 3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 02:00:26

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:21:56

Cat:M40

Pos. categoria: 39

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 106.26 segons/100Metres

Club: c.n. sabadell

2:00:51
02:00:26
2:00:02
i
Lluis Basagaña
02:00:27 (Tr: 2:00:27)
i
Pedro Traveser Loebe
02:00:28 (Tr: 2:00:28)
Marc Herranz I Alié
02:00:43 (Tr: 2:00:43)
i
Manuel Luque Pacheco
02:00:46 (Tr: 2:00:46)
i
Oriol Fernandez Tur
02:00:51 (Tr: 2:00:51)
i
Antonio Bonilla
02:00:51 (Tr: 2:00:51)

T. real: 02:00:27

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:21:57

Cat:M40

Pos. categoria: 40

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 106.28 segons/100Metres

Club: swimemotions

2:00:51
02:00:27
2:00:03
i
Joan Llobet
02:00:26 (Tr: 2:00:26)
i
Pedro Traveser Loebe
02:00:28 (Tr: 2:00:28)
Marc Herranz I Alié
02:00:43 (Tr: 2:00:43)
i
Manuel Luque Pacheco
02:00:46 (Tr: 2:00:46)
i
Oriol Fernandez Tur
02:00:51 (Tr: 2:00:51)
i
Antonio Bonilla
02:00:51 (Tr: 2:00:51)

T. real: 02:00:28

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:21:58

Cat:M30

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 106.29 segons/100Metres

Club:

2:00:51
02:00:28
2:00:05
i
Joan Llobet
02:00:26 (Tr: 2:00:26)
i
Lluis Basagaña
02:00:27 (Tr: 2:00:27)
Marc Herranz I Alié
02:00:43 (Tr: 2:00:43)
i
Manuel Luque Pacheco
02:00:46 (Tr: 2:00:46)
i
Oriol Fernandez Tur
02:00:51 (Tr: 2:00:51)
i
Antonio Bonilla
02:00:51 (Tr: 2:00:51)

T. real: 02:00:43

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:22:13

Cat:SenM

Pos. categoria: 35

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 106.51 segons/100Metres

Club: martinenc-cem guinardó

2:01:00
02:00:43
2:00:26
i
Joan Llobet
02:00:26 (Tr: 2:00:26)
i
Lluis Basagaña
02:00:27 (Tr: 2:00:27)
i
Pedro Traveser Loebe
02:00:28 (Tr: 2:00:28)
i
Manuel Luque Pacheco
02:00:46 (Tr: 2:00:46)
i
Oriol Fernandez Tur
02:00:51 (Tr: 2:00:51)
i
Antonio Bonilla
02:00:51 (Tr: 2:00:51)
Marc Vilaregut Soler
02:00:57 (Tr: 2:00:57)
i
Alvaro Sanllehí Parro
02:00:59 (Tr: 2:00:59)

T. real: 02:00:46

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:22:16

Cat:M30

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 106.55 segons/100Metres

Club:

2:01:04
02:00:46
2:00:27
i
Lluis Basagaña
02:00:27 (Tr: 2:00:27)
i
Pedro Traveser Loebe
02:00:28 (Tr: 2:00:28)
Marc Herranz I Alié
02:00:43 (Tr: 2:00:43)
i
Oriol Fernandez Tur
02:00:51 (Tr: 2:00:51)
i
Antonio Bonilla
02:00:51 (Tr: 2:00:51)
Marc Vilaregut Soler
02:00:57 (Tr: 2:00:57)
i
Alvaro Sanllehí Parro
02:00:59 (Tr: 2:00:59)

T. real: 02:00:51

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:22:21

Cat:M40

Pos. categoria: 41

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 106.62 segons/100Metres

Club: radikal swim

2:01:13
02:00:51
2:00:28
i
Pedro Traveser Loebe
02:00:28 (Tr: 2:00:28)
Marc Herranz I Alié
02:00:43 (Tr: 2:00:43)
i
Manuel Luque Pacheco
02:00:46 (Tr: 2:00:46)
i
Antonio Bonilla
02:00:51 (Tr: 2:00:51)
Marc Vilaregut Soler
02:00:57 (Tr: 2:00:57)
i
Alvaro Sanllehí Parro
02:00:59 (Tr: 2:00:59)
i
Oscar Hernandez Quintilla
02:01:13 (Tr: 2:01:13)

T. real: 02:00:51

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:22:21

Cat:M40

Pos. categoria: 42

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 106.62 segons/100Metres

Club:

2:01:13
02:00:51
2:00:29
Marc Herranz I Alié
02:00:43 (Tr: 2:00:43)
i
Manuel Luque Pacheco
02:00:46 (Tr: 2:00:46)
i
Oriol Fernandez Tur
02:00:51 (Tr: 2:00:51)
Marc Vilaregut Soler
02:00:57 (Tr: 2:00:57)
i
Alvaro Sanllehí Parro
02:00:59 (Tr: 2:00:59)
i
Oscar Hernandez Quintilla
02:01:13 (Tr: 2:01:13)

T. real: 02:00:57

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:22:27

Cat:M40

Pos. categoria: 43

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 106.71 segons/100Metres

Club: club atletic torello

2:01:15
02:00:57
2:00:38
Marc Herranz I Alié
02:00:43 (Tr: 2:00:43)
i
Manuel Luque Pacheco
02:00:46 (Tr: 2:00:46)
i
Oriol Fernandez Tur
02:00:51 (Tr: 2:00:51)
i
Antonio Bonilla
02:00:51 (Tr: 2:00:51)
i
Alvaro Sanllehí Parro
02:00:59 (Tr: 2:00:59)
i
Oscar Hernandez Quintilla
02:01:13 (Tr: 2:01:13)
i
Javier Falco Rossetto
02:01:15 (Tr: 2:01:15)

T. real: 02:00:59

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:22:29

Cat:SenM

Pos. categoria: 36

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 106.74 segons/100Metres

Club: can caralleu

2:01:18
02:00:59
2:00:40
Marc Herranz I Alié
02:00:43 (Tr: 2:00:43)
i
Manuel Luque Pacheco
02:00:46 (Tr: 2:00:46)
i
Oriol Fernandez Tur
02:00:51 (Tr: 2:00:51)
i
Antonio Bonilla
02:00:51 (Tr: 2:00:51)
Marc Vilaregut Soler
02:00:57 (Tr: 2:00:57)
i
Oscar Hernandez Quintilla
02:01:13 (Tr: 2:01:13)
i
Javier Falco Rossetto
02:01:15 (Tr: 2:01:15)
Albert Franzi Cros
02:01:18 (Tr: 2:01:18)

T. real: 02:01:13

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:22:43

Cat:M60

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 106.95 segons/100Metres

Club: ce marnaton

2:01:36
02:01:13
2:00:51
i
Antonio Bonilla
02:00:51 (Tr: 2:00:51)
Marc Vilaregut Soler
02:00:57 (Tr: 2:00:57)
i
Alvaro Sanllehí Parro
02:00:59 (Tr: 2:00:59)
i
Javier Falco Rossetto
02:01:15 (Tr: 2:01:15)
Albert Franzi Cros
02:01:18 (Tr: 2:01:18)
i
Maria Rossell Pujol
02:01:27 (Tr: 2:01:27)

T. real: 02:01:15

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:22:45

Cat:M30

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 106.98 segons/100Metres

Club: barcelona swimmers

2:01:56
02:01:15
2:00:35
Marc Herranz I Alié
02:00:43 (Tr: 2:00:43)
i
Manuel Luque Pacheco
02:00:46 (Tr: 2:00:46)
i
Oriol Fernandez Tur
02:00:51 (Tr: 2:00:51)
i
Antonio Bonilla
02:00:51 (Tr: 2:00:51)
Marc Vilaregut Soler
02:00:57 (Tr: 2:00:57)
i
Alvaro Sanllehí Parro
02:00:59 (Tr: 2:00:59)
i
Oscar Hernandez Quintilla
02:01:13 (Tr: 2:01:13)
Albert Franzi Cros
02:01:18 (Tr: 2:01:18)
i
Maria Rossell Pujol
02:01:27 (Tr: 2:01:27)
Aleix Barcons Solà
02:01:56 (Tr: 2:01:56)

T. real: 02:01:18

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:22:48

Cat:SenM

Pos. categoria: 37

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 107.02 segons/100Metres

Club:

2:02:03
02:01:18
2:00:32
Marc Herranz I Alié
02:00:43 (Tr: 2:00:43)
i
Manuel Luque Pacheco
02:00:46 (Tr: 2:00:46)
i
Oriol Fernandez Tur
02:00:51 (Tr: 2:00:51)
i
Antonio Bonilla
02:00:51 (Tr: 2:00:51)
Marc Vilaregut Soler
02:00:57 (Tr: 2:00:57)
i
Alvaro Sanllehí Parro
02:00:59 (Tr: 2:00:59)
i
Oscar Hernandez Quintilla
02:01:13 (Tr: 2:01:13)
i
Javier Falco Rossetto
02:01:15 (Tr: 2:01:15)
i
Maria Rossell Pujol
02:01:27 (Tr: 2:01:27)
Aleix Barcons Solà
02:01:56 (Tr: 2:01:56)
Mia Serra Majem
02:02:03 (Tr: 2:02:03)

T. real: 02:01:27

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:22:57

Cat:SenF

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:21:30

Sexe:F

Ritme: 107.16 segons/100Metres

Club: geieg

2:02:03
02:01:27
2:00:51
Marc Vilaregut Soler
02:00:57 (Tr: 2:00:57)
i
Alvaro Sanllehí Parro
02:00:59 (Tr: 2:00:59)
i
Oscar Hernandez Quintilla
02:01:13 (Tr: 2:01:13)
i
Javier Falco Rossetto
02:01:15 (Tr: 2:01:15)
Albert Franzi Cros
02:01:18 (Tr: 2:01:18)
Aleix Barcons Solà
02:01:56 (Tr: 2:01:56)
Mia Serra Majem
02:02:03 (Tr: 2:02:03)

T. real: 02:01:56

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:23:26

Cat:M30

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 107.58 segons/100Metres

Club: tgcbinn

2:02:37
02:01:56
2:01:15
i
Javier Falco Rossetto
02:01:15 (Tr: 2:01:15)
Albert Franzi Cros
02:01:18 (Tr: 2:01:18)
i
Maria Rossell Pujol
02:01:27 (Tr: 2:01:27)
Mia Serra Majem
02:02:03 (Tr: 2:02:03)

T. real: 02:02:03

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:23:33

Cat:M60

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 107.69 segons/100Metres

Club: marnaton

2:02:49
02:02:03
2:01:18
Albert Franzi Cros
02:01:18 (Tr: 2:01:18)
i
Maria Rossell Pujol
02:01:27 (Tr: 2:01:27)
Aleix Barcons Solà
02:01:56 (Tr: 2:01:56)