SubCurses

8RESULTATS

Radikal ocean52

7K

12 octubre 2019

1,5K 3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 02:02:06

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:23:36

Cat:F40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:21:30

Sexe:F

Ritme: 107.73 segons/100Metres

Club: radikal swim

2:02:55
02:02:06
2:01:18
i
Marc Puig Amiel
02:02:10 (Tr: 2:02:10)
i
Iker Urio
02:02:10 (Tr: 2:02:10)
i
Fernando Sanahuja
02:02:13 (Tr: 2:02:13)
Adrià Vendrell Cuñat
02:02:18 (Tr: 2:02:18)
i
Joan Abella
02:02:25 (Tr: 2:02:25)
i
Jorge Parellada
02:02:55 (Tr: 2:02:55)

T. real: 02:02:10

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:23:40

Cat:M30

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 107.79 segons/100Metres

Club: tgcbinn

2:02:55
02:02:10
2:01:25
i
Imma Alemany Ortega
02:02:06 (Tr: 2:02:06)
i
Iker Urio
02:02:10 (Tr: 2:02:10)
i
Fernando Sanahuja
02:02:13 (Tr: 2:02:13)
Adrià Vendrell Cuñat
02:02:18 (Tr: 2:02:18)
i
Joan Abella
02:02:25 (Tr: 2:02:25)
i
Jorge Parellada
02:02:55 (Tr: 2:02:55)

T. real: 02:02:10

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:23:40

Cat:SenM

Pos. categoria: 38

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 107.79 segons/100Metres

Club: radikal swim

2:02:55
02:02:10
2:01:25
i
Imma Alemany Ortega
02:02:06 (Tr: 2:02:06)
i
Marc Puig Amiel
02:02:10 (Tr: 2:02:10)
i
Fernando Sanahuja
02:02:13 (Tr: 2:02:13)
Adrià Vendrell Cuñat
02:02:18 (Tr: 2:02:18)
i
Joan Abella
02:02:25 (Tr: 2:02:25)
i
Jorge Parellada
02:02:55 (Tr: 2:02:55)

T. real: 02:02:13

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:23:43

Cat:M30

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 107.84 segons/100Metres

Club: marnaton

2:02:55
02:02:13
2:01:32
i
Imma Alemany Ortega
02:02:06 (Tr: 2:02:06)
i
Marc Puig Amiel
02:02:10 (Tr: 2:02:10)
i
Iker Urio
02:02:10 (Tr: 2:02:10)
Adrià Vendrell Cuñat
02:02:18 (Tr: 2:02:18)
i
Joan Abella
02:02:25 (Tr: 2:02:25)
i
Jorge Parellada
02:02:55 (Tr: 2:02:55)

T. real: 02:02:18

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:23:48

Cat:M30

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 107.9 segons/100Metres

Club: club natació cervera

2:03:07
02:02:18
2:01:28
i
Imma Alemany Ortega
02:02:06 (Tr: 2:02:06)
i
Marc Puig Amiel
02:02:10 (Tr: 2:02:10)
i
Iker Urio
02:02:10 (Tr: 2:02:10)
i
Fernando Sanahuja
02:02:13 (Tr: 2:02:13)
i
Joan Abella
02:02:25 (Tr: 2:02:25)
i
Jorge Parellada
02:02:55 (Tr: 2:02:55)
Andrea Carroggio Diaz-plaja
02:03:07 (Tr: 2:03:07)

T. real: 02:02:25

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:23:55

Cat:M40

Pos. categoria: 44

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 108.0 segons/100Metres

Club: cnb

2:03:19
02:02:25
2:01:30
i
Imma Alemany Ortega
02:02:06 (Tr: 2:02:06)
i
Marc Puig Amiel
02:02:10 (Tr: 2:02:10)
i
Iker Urio
02:02:10 (Tr: 2:02:10)
i
Fernando Sanahuja
02:02:13 (Tr: 2:02:13)
Adrià Vendrell Cuñat
02:02:18 (Tr: 2:02:18)
i
Jorge Parellada
02:02:55 (Tr: 2:02:55)
Andrea Carroggio Diaz-plaja
02:03:07 (Tr: 2:03:07)
Núria Solà Molas
02:03:19 (Tr: 2:03:19)

T. real: 02:02:55

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:24:25

Cat:M40

Pos. categoria: 45

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 108.45 segons/100Metres

Club:

2:03:36
02:02:55
2:02:13
i
Fernando Sanahuja
02:02:13 (Tr: 2:02:13)
Adrià Vendrell Cuñat
02:02:18 (Tr: 2:02:18)
i
Joan Abella
02:02:25 (Tr: 2:02:25)
Andrea Carroggio Diaz-plaja
02:03:07 (Tr: 2:03:07)
Núria Solà Molas
02:03:19 (Tr: 2:03:19)
i
Alejandro Cárdenas Gaelano
02:03:21 (Tr: 2:03:21)
i
Jordi Molins
02:03:24 (Tr: 2:03:24)

T. real: 02:03:07

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:24:37

Cat:F30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:21:30

Sexe:F

Ritme: 108.62 segons/100Metres

Club: c.m. sigueme

2:03:56
02:03:07
2:02:18
Adrià Vendrell Cuñat
02:02:18 (Tr: 2:02:18)
i
Joan Abella
02:02:25 (Tr: 2:02:25)
i
Jorge Parellada
02:02:55 (Tr: 2:02:55)
Núria Solà Molas
02:03:19 (Tr: 2:03:19)
i
Alejandro Cárdenas Gaelano
02:03:21 (Tr: 2:03:21)
i
Jordi Molins
02:03:24 (Tr: 2:03:24)
Daniel Marín Pérez
02:03:43 (Tr: 2:03:43)

T. real: 02:03:19

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:24:49

Cat:F30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:21:30

Sexe:F

Ritme: 108.8 segons/100Metres

Club: club natació sant andreu

2:04:13
02:03:19
2:02:25
i
Joan Abella
02:02:25 (Tr: 2:02:25)
i
Jorge Parellada
02:02:55 (Tr: 2:02:55)
Andrea Carroggio Diaz-plaja
02:03:07 (Tr: 2:03:07)
i
Alejandro Cárdenas Gaelano
02:03:21 (Tr: 2:03:21)
i
Jordi Molins
02:03:24 (Tr: 2:03:24)
Daniel Marín Pérez
02:03:43 (Tr: 2:03:43)
i
Ernest Ruiz Garcia
02:04:01 (Tr: 2:04:01)
i
Pablo Lopez Baena
02:04:08 (Tr: 2:04:08)
i
Rafael Rebollo Guerrero
02:04:10 (Tr: 2:04:10)

T. real: 02:03:21

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:24:51

Cat:M30

Pos. categoria: 25

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 108.83 segons/100Metres

Club: radikal swim

2:04:01
02:03:21
2:02:40
i
Jorge Parellada
02:02:55 (Tr: 2:02:55)
Andrea Carroggio Diaz-plaja
02:03:07 (Tr: 2:03:07)
Núria Solà Molas
02:03:19 (Tr: 2:03:19)
i
Jordi Molins
02:03:24 (Tr: 2:03:24)
Daniel Marín Pérez
02:03:43 (Tr: 2:03:43)
i
Ernest Ruiz Garcia
02:04:01 (Tr: 2:04:01)

T. real: 02:03:24

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:24:54

Cat:M40

Pos. categoria: 46

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 108.88 segons/100Metres

Club: tintoreres llançà

2:04:08
02:03:24
2:02:41
i
Jorge Parellada
02:02:55 (Tr: 2:02:55)
Andrea Carroggio Diaz-plaja
02:03:07 (Tr: 2:03:07)
Núria Solà Molas
02:03:19 (Tr: 2:03:19)
i
Alejandro Cárdenas Gaelano
02:03:21 (Tr: 2:03:21)
Daniel Marín Pérez
02:03:43 (Tr: 2:03:43)
i
Ernest Ruiz Garcia
02:04:01 (Tr: 2:04:01)
i
Pablo Lopez Baena
02:04:08 (Tr: 2:04:08)

T. real: 02:03:43

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:25:13

Cat:M40

Pos. categoria: 47

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 109.15 segons/100Metres

Club: c.n. sabadell

2:04:10
02:03:43
2:03:16
Núria Solà Molas
02:03:19 (Tr: 2:03:19)
i
Alejandro Cárdenas Gaelano
02:03:21 (Tr: 2:03:21)
i
Jordi Molins
02:03:24 (Tr: 2:03:24)
i
Ernest Ruiz Garcia
02:04:01 (Tr: 2:04:01)
i
Pablo Lopez Baena
02:04:08 (Tr: 2:04:08)
i
Rafael Rebollo Guerrero
02:04:10 (Tr: 2:04:10)

T. real: 02:04:01

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:25:31

Cat:M50

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 109.42 segons/100Metres

Club: tintoreres llança

2:04:41
02:04:01
2:03:21
i
Alejandro Cárdenas Gaelano
02:03:21 (Tr: 2:03:21)
i
Jordi Molins
02:03:24 (Tr: 2:03:24)
Daniel Marín Pérez
02:03:43 (Tr: 2:03:43)
i
Pablo Lopez Baena
02:04:08 (Tr: 2:04:08)
i
Rafael Rebollo Guerrero
02:04:10 (Tr: 2:04:10)

T. real: 02:04:08

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:25:38

Cat:M30

Pos. categoria: 26

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 109.52 segons/100Metres

Club: tricet10

2:04:51
02:04:08
2:03:24
i
Jordi Molins
02:03:24 (Tr: 2:03:24)
Daniel Marín Pérez
02:03:43 (Tr: 2:03:43)
i
Ernest Ruiz Garcia
02:04:01 (Tr: 2:04:01)
i
Rafael Rebollo Guerrero
02:04:10 (Tr: 2:04:10)

T. real: 02:04:10

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:25:40

Cat:M40

Pos. categoria: 48

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 109.55 segons/100Metres

Club: prorunners

2:04:37
02:04:10
2:03:43
Daniel Marín Pérez
02:03:43 (Tr: 2:03:43)
i
Ernest Ruiz Garcia
02:04:01 (Tr: 2:04:01)
i
Pablo Lopez Baena
02:04:08 (Tr: 2:04:08)