SubCurses

8RESULTATS

Radikal ocean52

7K

12 octubre 2019

1,5K 3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 02:37:06

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:58:36

Cat:M40

Pos. categoria: 144

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 138.61 segons/100Metres

Club: cnc

2:39:37
02:37:06
2:34:36
i
Cris Vilella Falgueras
02:37:06 (Tr: 2:37:06)
i
Ivan Lopez
02:37:16 (Tr: 2:37:16)
i
Marc Crespo
02:37:51 (Tr: 2:37:51)
i
Toni Mateo Lopez
02:38:20 (Tr: 2:38:20)
i
Xavi Trullàs Escoda
02:38:27 (Tr: 2:38:27)
i
Ines Gonzalez Lazaro
02:39:37 (Tr: 2:39:37)

T. real: 02:37:06

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:58:36

Cat:F40

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:21:30

Sexe:F

Ritme: 138.61 segons/100Metres

Club:

2:39:37
02:37:06
2:34:36
Jordi Sallent
02:37:06 (Tr: 2:37:06)
i
Ivan Lopez
02:37:16 (Tr: 2:37:16)
i
Marc Crespo
02:37:51 (Tr: 2:37:51)
i
Toni Mateo Lopez
02:38:20 (Tr: 2:38:20)
i
Xavi Trullàs Escoda
02:38:27 (Tr: 2:38:27)
i
Ines Gonzalez Lazaro
02:39:37 (Tr: 2:39:37)

T. real: 02:37:16

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:58:46

Cat:M40

Pos. categoria: 145

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 138.76 segons/100Metres

Club: c.n. sabadell

2:39:37
02:37:16
2:34:56
Jordi Sallent
02:37:06 (Tr: 2:37:06)
i
Cris Vilella Falgueras
02:37:06 (Tr: 2:37:06)
i
Marc Crespo
02:37:51 (Tr: 2:37:51)
i
Toni Mateo Lopez
02:38:20 (Tr: 2:38:20)
i
Xavi Trullàs Escoda
02:38:27 (Tr: 2:38:27)
i
Ines Gonzalez Lazaro
02:39:37 (Tr: 2:39:37)

T. real: 02:37:51

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:59:21

Cat:M40

Pos. categoria: 146

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 139.27 segons/100Metres

Club: c.n. benissa

2:39:37
02:37:51
2:36:05
Jordi Sallent
02:37:06 (Tr: 2:37:06)
i
Cris Vilella Falgueras
02:37:06 (Tr: 2:37:06)
i
Ivan Lopez
02:37:16 (Tr: 2:37:16)
i
Toni Mateo Lopez
02:38:20 (Tr: 2:38:20)
i
Xavi Trullàs Escoda
02:38:27 (Tr: 2:38:27)
i
Ines Gonzalez Lazaro
02:39:37 (Tr: 2:39:37)

T. real: 02:38:20

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:59:50

Cat:M40

Pos. categoria: 147

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 139.7 segons/100Metres

Club: c.n. cervera

2:39:38
02:38:20
2:37:01
Jordi Sallent
02:37:06 (Tr: 2:37:06)
i
Cris Vilella Falgueras
02:37:06 (Tr: 2:37:06)
i
Ivan Lopez
02:37:16 (Tr: 2:37:16)
i
Marc Crespo
02:37:51 (Tr: 2:37:51)
i
Xavi Trullàs Escoda
02:38:27 (Tr: 2:38:27)
i
Ines Gonzalez Lazaro
02:39:37 (Tr: 2:39:37)
i
Toni Llidó Iso
02:39:38 (Tr: 2:39:38)

T. real: 02:38:27

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:59:57

Cat:M50

Pos. categoria: 72

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 139.8 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

2:39:41
02:38:27
2:37:12
i
Ivan Lopez
02:37:16 (Tr: 2:37:16)
i
Marc Crespo
02:37:51 (Tr: 2:37:51)
i
Toni Mateo Lopez
02:38:20 (Tr: 2:38:20)
i
Ines Gonzalez Lazaro
02:39:37 (Tr: 2:39:37)
i
Toni Llidó Iso
02:39:38 (Tr: 2:39:38)
i
Pere Salguero Palau
02:39:41 (Tr: 2:39:41)

T. real: 02:39:37

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:01:07

Cat:F50

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:21:30

Sexe:F

Ritme: 140.83 segons/100Metres

Club: pont petroli - badalona

2:41:23
02:39:37
2:37:51
i
Marc Crespo
02:37:51 (Tr: 2:37:51)
i
Toni Mateo Lopez
02:38:20 (Tr: 2:38:20)
i
Xavi Trullàs Escoda
02:38:27 (Tr: 2:38:27)
i
Toni Llidó Iso
02:39:38 (Tr: 2:39:38)
i
Pere Salguero Palau
02:39:41 (Tr: 2:39:41)
i
Jordi Codina
02:39:45 (Tr: 2:39:45)
i
Rupert Maurus
02:40:02 (Tr: 2:40:02)
Quim Sebastián Montal
02:40:03 (Tr: 2:40:03)
Neus Isart Arnau
02:40:03 (Tr: 2:40:03)
i
Anna maria Macià Bové
02:40:16 (Tr: 2:40:16)
i
Carles Cespedes Camprodon
02:40:17 (Tr: 2:40:17)

T. real: 02:39:38

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:01:08

Cat:M50

Pos. categoria: 73

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 140.85 segons/100Metres

Club:

2:40:57
02:39:38
2:38:20
i
Toni Mateo Lopez
02:38:20 (Tr: 2:38:20)
i
Xavi Trullàs Escoda
02:38:27 (Tr: 2:38:27)
i
Ines Gonzalez Lazaro
02:39:37 (Tr: 2:39:37)
i
Pere Salguero Palau
02:39:41 (Tr: 2:39:41)
i
Jordi Codina
02:39:45 (Tr: 2:39:45)
i
Rupert Maurus
02:40:02 (Tr: 2:40:02)
Quim Sebastián Montal
02:40:03 (Tr: 2:40:03)
Neus Isart Arnau
02:40:03 (Tr: 2:40:03)
i
Anna maria Macià Bové
02:40:16 (Tr: 2:40:16)
i
Carles Cespedes Camprodon
02:40:17 (Tr: 2:40:17)

T. real: 02:39:41

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:01:11

Cat:M40

Pos. categoria: 148

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 140.89 segons/100Metres

Club: club natacio palamos

2:40:56
02:39:41
2:38:27
i
Xavi Trullàs Escoda
02:38:27 (Tr: 2:38:27)
i
Ines Gonzalez Lazaro
02:39:37 (Tr: 2:39:37)
i
Toni Llidó Iso
02:39:38 (Tr: 2:39:38)
i
Jordi Codina
02:39:45 (Tr: 2:39:45)
i
Rupert Maurus
02:40:02 (Tr: 2:40:02)
Quim Sebastián Montal
02:40:03 (Tr: 2:40:03)
Neus Isart Arnau
02:40:03 (Tr: 2:40:03)
i
Anna maria Macià Bové
02:40:16 (Tr: 2:40:16)
i
Carles Cespedes Camprodon
02:40:17 (Tr: 2:40:17)

T. real: 02:39:45

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:01:15

Cat:M60

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 140.95 segons/100Metres

Club: club natacio minorisa

2:40:03
02:39:45
2:39:27
i
Ines Gonzalez Lazaro
02:39:37 (Tr: 2:39:37)
i
Toni Llidó Iso
02:39:38 (Tr: 2:39:38)
i
Pere Salguero Palau
02:39:41 (Tr: 2:39:41)
i
Rupert Maurus
02:40:02 (Tr: 2:40:02)
Quim Sebastián Montal
02:40:03 (Tr: 2:40:03)
Neus Isart Arnau
02:40:03 (Tr: 2:40:03)

T. real: 02:40:02

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:01:32

Cat:M40

Pos. categoria: 149

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 141.19 segons/100Metres

Club: cnab

2:40:25
02:40:02
2:39:38
i
Toni Llidó Iso
02:39:38 (Tr: 2:39:38)
i
Pere Salguero Palau
02:39:41 (Tr: 2:39:41)
i
Jordi Codina
02:39:45 (Tr: 2:39:45)
Quim Sebastián Montal
02:40:03 (Tr: 2:40:03)
Neus Isart Arnau
02:40:03 (Tr: 2:40:03)
i
Anna maria Macià Bové
02:40:16 (Tr: 2:40:16)
i
Carles Cespedes Camprodon
02:40:17 (Tr: 2:40:17)

T. real: 02:40:03

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:01:33

Cat:M50

Pos. categoria: 74

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 141.21 segons/100Metres

Club: radikal swim

2:40:24
02:40:03
2:39:41
i
Pere Salguero Palau
02:39:41 (Tr: 2:39:41)
i
Jordi Codina
02:39:45 (Tr: 2:39:45)
i
Rupert Maurus
02:40:02 (Tr: 2:40:02)
Neus Isart Arnau
02:40:03 (Tr: 2:40:03)
i
Anna maria Macià Bové
02:40:16 (Tr: 2:40:16)
i
Carles Cespedes Camprodon
02:40:17 (Tr: 2:40:17)

T. real: 02:40:03

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:01:33

Cat:F30

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:21:30

Sexe:F

Ritme: 141.22 segons/100Metres

Club: radikal swim

2:40:21
02:40:03
2:39:45
i
Jordi Codina
02:39:45 (Tr: 2:39:45)
i
Rupert Maurus
02:40:02 (Tr: 2:40:02)
Quim Sebastián Montal
02:40:03 (Tr: 2:40:03)
i
Anna maria Macià Bové
02:40:16 (Tr: 2:40:16)
i
Carles Cespedes Camprodon
02:40:17 (Tr: 2:40:17)

T. real: 02:40:16

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:01:46

Cat:F40

Pos. categoria: 25

Inici cursa:9:21:30

Sexe:F

Ritme: 141.41 segons/100Metres

Club: swim emotions

2:40:31
02:40:16
2:40:02
i
Rupert Maurus
02:40:02 (Tr: 2:40:02)
Quim Sebastián Montal
02:40:03 (Tr: 2:40:03)
Neus Isart Arnau
02:40:03 (Tr: 2:40:03)
i
Carles Cespedes Camprodon
02:40:17 (Tr: 2:40:17)

T. real: 02:40:17

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:01:47

Cat:M40

Pos. categoria: 150

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 141.42 segons/100Metres

Club:

2:40:31
02:40:17
2:40:03
Quim Sebastián Montal
02:40:03 (Tr: 2:40:03)
Neus Isart Arnau
02:40:03 (Tr: 2:40:03)
i
Anna maria Macià Bové
02:40:16 (Tr: 2:40:16)