SubCurses

8RESULTATS

Radikal ocean52

7K

12 octubre 2019

1,5K 3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 02:48:58

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:10:28

Cat:M50

Pos. categoria: 82

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 149.07 segons/100Metres

Club: club esportiu cube

2:52:08
02:48:58
2:45:47
i
Carles Garcia Navarro
02:49:10 (Tr: 2:49:10)
i
Pere Franquesa Borras
02:50:40 (Tr: 2:50:40)
i
Miquel angel Oliva
02:50:59 (Tr: 2:50:59)
i
Víctor Domènech I Barrenetxe
02:51:50 (Tr: 2:51:50)
i
Salvador Vergés I Tejero
02:51:56 (Tr: 2:51:56)
Cidy Souza
02:52:08 (Tr: 2:52:08)

T. real: 02:49:10

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:10:40

Cat:M40

Pos. categoria: 160

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 149.26 segons/100Metres

Club:

2:52:08
02:49:10
2:46:12
i
Francesc Soler Romagosa
02:48:58 (Tr: 2:48:58)
i
Pere Franquesa Borras
02:50:40 (Tr: 2:50:40)
i
Miquel angel Oliva
02:50:59 (Tr: 2:50:59)
i
Víctor Domènech I Barrenetxe
02:51:50 (Tr: 2:51:50)
i
Salvador Vergés I Tejero
02:51:56 (Tr: 2:51:56)
Cidy Souza
02:52:08 (Tr: 2:52:08)

T. real: 02:50:40

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:12:10

Cat:M50

Pos. categoria: 83

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 150.58 segons/100Metres

Club:

2:52:22
02:50:40
2:48:58
i
Francesc Soler Romagosa
02:48:58 (Tr: 2:48:58)
i
Carles Garcia Navarro
02:49:10 (Tr: 2:49:10)
i
Miquel angel Oliva
02:50:59 (Tr: 2:50:59)
i
Víctor Domènech I Barrenetxe
02:51:50 (Tr: 2:51:50)
i
Salvador Vergés I Tejero
02:51:56 (Tr: 2:51:56)
Cidy Souza
02:52:08 (Tr: 2:52:08)

T. real: 02:50:59

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:12:29

Cat:M40

Pos. categoria: 161

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 150.86 segons/100Metres

Club: ctgicbinn

2:53:01
02:50:59
2:48:58
i
Francesc Soler Romagosa
02:48:58 (Tr: 2:48:58)
i
Carles Garcia Navarro
02:49:10 (Tr: 2:49:10)
i
Pere Franquesa Borras
02:50:40 (Tr: 2:50:40)
i
Víctor Domènech I Barrenetxe
02:51:50 (Tr: 2:51:50)
i
Salvador Vergés I Tejero
02:51:56 (Tr: 2:51:56)
Cidy Souza
02:52:08 (Tr: 2:52:08)
Javier Oliver Garrido
02:52:56 (Tr: 2:52:56)

T. real: 02:51:50

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:13:20

Cat:M50

Pos. categoria: 84

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 151.61 segons/100Metres

Club: club aquàtic xaloc

2:54:29
02:51:50
2:49:10
i
Carles Garcia Navarro
02:49:10 (Tr: 2:49:10)
i
Pere Franquesa Borras
02:50:40 (Tr: 2:50:40)
i
Miquel angel Oliva
02:50:59 (Tr: 2:50:59)
i
Salvador Vergés I Tejero
02:51:56 (Tr: 2:51:56)
Cidy Souza
02:52:08 (Tr: 2:52:08)
Javier Oliver Garrido
02:52:56 (Tr: 2:52:56)
i
Julio De La Red
02:53:04 (Tr: 2:53:04)
Javier Merino Navas
02:53:05 (Tr: 2:53:05)
i
Patricia Marquez Valle
02:53:06 (Tr: 2:53:06)

T. real: 02:51:56

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:13:26

Cat:M40

Pos. categoria: 162

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 151.7 segons/100Metres

Club:

2:53:13
02:51:56
2:50:40
i
Pere Franquesa Borras
02:50:40 (Tr: 2:50:40)
i
Miquel angel Oliva
02:50:59 (Tr: 2:50:59)
i
Víctor Domènech I Barrenetxe
02:51:50 (Tr: 2:51:50)
Cidy Souza
02:52:08 (Tr: 2:52:08)
Javier Oliver Garrido
02:52:56 (Tr: 2:52:56)
i
Julio De La Red
02:53:04 (Tr: 2:53:04)
Javier Merino Navas
02:53:05 (Tr: 2:53:05)
i
Patricia Marquez Valle
02:53:06 (Tr: 2:53:06)

T. real: 02:52:08

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:13:38

Cat:M40

Pos. categoria: 163

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 151.88 segons/100Metres

Club: fun runners club esportiu

2:53:17
02:52:08
2:50:59
i
Miquel angel Oliva
02:50:59 (Tr: 2:50:59)
i
Víctor Domènech I Barrenetxe
02:51:50 (Tr: 2:51:50)
i
Salvador Vergés I Tejero
02:51:56 (Tr: 2:51:56)
Javier Oliver Garrido
02:52:56 (Tr: 2:52:56)
i
Julio De La Red
02:53:04 (Tr: 2:53:04)
Javier Merino Navas
02:53:05 (Tr: 2:53:05)
i
Patricia Marquez Valle
02:53:06 (Tr: 2:53:06)

T. real: 02:52:56

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:14:26

Cat:M50

Pos. categoria: 85

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 152.58 segons/100Metres

Club: ae ekke

2:54:03
02:52:56
2:51:50
i
Víctor Domènech I Barrenetxe
02:51:50 (Tr: 2:51:50)
i
Salvador Vergés I Tejero
02:51:56 (Tr: 2:51:56)
Cidy Souza
02:52:08 (Tr: 2:52:08)
i
Julio De La Red
02:53:04 (Tr: 2:53:04)
Javier Merino Navas
02:53:05 (Tr: 2:53:05)
i
Patricia Marquez Valle
02:53:06 (Tr: 2:53:06)

T. real: 02:53:04

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:14:34

Cat:M40

Pos. categoria: 164

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 152.71 segons/100Metres

Club: c.n. catalunya

2:54:43
02:53:04
2:51:26
i
Víctor Domènech I Barrenetxe
02:51:50 (Tr: 2:51:50)
i
Salvador Vergés I Tejero
02:51:56 (Tr: 2:51:56)
Cidy Souza
02:52:08 (Tr: 2:52:08)
Javier Oliver Garrido
02:52:56 (Tr: 2:52:56)
Javier Merino Navas
02:53:05 (Tr: 2:53:05)
i
Patricia Marquez Valle
02:53:06 (Tr: 2:53:06)
i
Sandra Bernaus Pascuet
02:54:43 (Tr: 2:54:43)

T. real: 02:53:05

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:14:35

Cat:M50

Pos. categoria: 86

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 152.71 segons/100Metres

Club: c.n. catalunya

2:54:48
02:53:05
2:51:22
i
Víctor Domènech I Barrenetxe
02:51:50 (Tr: 2:51:50)
i
Salvador Vergés I Tejero
02:51:56 (Tr: 2:51:56)
Cidy Souza
02:52:08 (Tr: 2:52:08)
Javier Oliver Garrido
02:52:56 (Tr: 2:52:56)
i
Julio De La Red
02:53:04 (Tr: 2:53:04)
i
Patricia Marquez Valle
02:53:06 (Tr: 2:53:06)
i
Sandra Bernaus Pascuet
02:54:43 (Tr: 2:54:43)
i
Jung Pierre
02:54:48 (Tr: 2:54:48)

T. real: 02:53:06

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:14:36

Cat:F30

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:21:30

Sexe:F

Ritme: 152.73 segons/100Metres

Club: el tiburón!!

2:55:22
02:53:06
2:50:51
i
Miquel angel Oliva
02:50:59 (Tr: 2:50:59)
i
Víctor Domènech I Barrenetxe
02:51:50 (Tr: 2:51:50)
i
Salvador Vergés I Tejero
02:51:56 (Tr: 2:51:56)
Cidy Souza
02:52:08 (Tr: 2:52:08)
Javier Oliver Garrido
02:52:56 (Tr: 2:52:56)
i
Julio De La Red
02:53:04 (Tr: 2:53:04)
Javier Merino Navas
02:53:05 (Tr: 2:53:05)
i
Sandra Bernaus Pascuet
02:54:43 (Tr: 2:54:43)
i
Jung Pierre
02:54:48 (Tr: 2:54:48)
i
Plo-iversenc Roger
02:55:22 (Tr: 2:55:22)

T. real: 02:54:43

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:16:13

Cat:F30

Pos. categoria: 25

Inici cursa:9:21:30

Sexe:F

Ritme: 154.15 segons/100Metres

Club: cn cervera

2:56:21
02:54:43
2:53:04
i
Julio De La Red
02:53:04 (Tr: 2:53:04)
Javier Merino Navas
02:53:05 (Tr: 2:53:05)
i
Patricia Marquez Valle
02:53:06 (Tr: 2:53:06)
i
Jung Pierre
02:54:48 (Tr: 2:54:48)
i
Plo-iversenc Roger
02:55:22 (Tr: 2:55:22)
Pilar Aparicio Garcia
02:55:51 (Tr: 2:55:51)

T. real: 02:54:48

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:16:18

Cat:M50

Pos. categoria: 87

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 154.23 segons/100Metres

Club: individual

2:56:31
02:54:48
2:53:05
Javier Merino Navas
02:53:05 (Tr: 2:53:05)
i
Patricia Marquez Valle
02:53:06 (Tr: 2:53:06)
i
Sandra Bernaus Pascuet
02:54:43 (Tr: 2:54:43)
i
Plo-iversenc Roger
02:55:22 (Tr: 2:55:22)
Pilar Aparicio Garcia
02:55:51 (Tr: 2:55:51)

T. real: 02:55:22

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:16:52

Cat:M60

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 154.73 segons/100Metres

Club: nogent natation

2:57:38
02:55:22
2:53:06
i
Patricia Marquez Valle
02:53:06 (Tr: 2:53:06)
i
Sandra Bernaus Pascuet
02:54:43 (Tr: 2:54:43)
i
Jung Pierre
02:54:48 (Tr: 2:54:48)
Pilar Aparicio Garcia
02:55:51 (Tr: 2:55:51)

T. real: 02:55:51

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 12:17:21

Cat:F30

Pos. categoria: 26

Inici cursa:9:21:30

Sexe:F

Ritme: 155.16 segons/100Metres

Club: radikalswim

2:57:00
02:55:51
2:54:43
i
Sandra Bernaus Pascuet
02:54:43 (Tr: 2:54:43)
i
Jung Pierre
02:54:48 (Tr: 2:54:48)
i
Plo-iversenc Roger
02:55:22 (Tr: 2:55:22)