SubCurses

8RESULTATS

Radikal ocean52

7K

12 octubre 2019

1,5K 3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:39:28

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:00:58

Cat:M40

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 87.76 segons/100Metres

Club: swim emotions

1:42:45
01:39:28
1:36:10
i
Mireia Gómez Albareda
01:39:28 (Tr: 1:39:28)
i
Marcos Verdaguer
01:40:06 (Tr: 1:40:06)
i
Marc Luque Serrano
01:41:28 (Tr: 1:41:28)
i
Aitor Benavent
01:41:52 (Tr: 1:41:52)
José manuel Fernandez Lluesma
01:42:04 (Tr: 1:42:04)
i
Ariadna Moreno Aleu
01:42:45 (Tr: 1:42:45)

T. real: 01:39:28

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:00:58

Cat:F30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:21:30

Sexe:F

Ritme: 87.76 segons/100Metres

Club:

1:42:45
01:39:28
1:36:11
i
Jorge Sanguino Sarmiento
01:39:28 (Tr: 1:39:28)
i
Marcos Verdaguer
01:40:06 (Tr: 1:40:06)
i
Marc Luque Serrano
01:41:28 (Tr: 1:41:28)
i
Aitor Benavent
01:41:52 (Tr: 1:41:52)
José manuel Fernandez Lluesma
01:42:04 (Tr: 1:42:04)
i
Ariadna Moreno Aleu
01:42:45 (Tr: 1:42:45)

T. real: 01:40:06

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:01:36

Cat:M50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 88.32 segons/100Metres

Club:

1:42:45
01:40:06
1:37:28
i
Jorge Sanguino Sarmiento
01:39:28 (Tr: 1:39:28)
i
Mireia Gómez Albareda
01:39:28 (Tr: 1:39:28)
i
Marc Luque Serrano
01:41:28 (Tr: 1:41:28)
i
Aitor Benavent
01:41:52 (Tr: 1:41:52)
José manuel Fernandez Lluesma
01:42:04 (Tr: 1:42:04)
i
Ariadna Moreno Aleu
01:42:45 (Tr: 1:42:45)

T. real: 01:41:28

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:02:58

Cat:SenM

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 89.52 segons/100Metres

Club: geieg / diversport

1:43:28
01:41:28
1:39:28
i
Jorge Sanguino Sarmiento
01:39:28 (Tr: 1:39:28)
i
Mireia Gómez Albareda
01:39:28 (Tr: 1:39:28)
i
Marcos Verdaguer
01:40:06 (Tr: 1:40:06)
i
Aitor Benavent
01:41:52 (Tr: 1:41:52)
José manuel Fernandez Lluesma
01:42:04 (Tr: 1:42:04)
i
Ariadna Moreno Aleu
01:42:45 (Tr: 1:42:45)
Jaume Soler Sanz
01:42:46 (Tr: 1:42:46)
i
Marc Franquet Casademont
01:42:53 (Tr: 1:42:53)

T. real: 01:41:52

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:03:22

Cat:M30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 89.88 segons/100Metres

Club:

1:44:16
01:41:52
1:39:28
i
Mireia Gómez Albareda
01:39:28 (Tr: 1:39:28)
i
Marcos Verdaguer
01:40:06 (Tr: 1:40:06)
i
Marc Luque Serrano
01:41:28 (Tr: 1:41:28)
José manuel Fernandez Lluesma
01:42:04 (Tr: 1:42:04)
i
Ariadna Moreno Aleu
01:42:45 (Tr: 1:42:45)
Jaume Soler Sanz
01:42:46 (Tr: 1:42:46)
i
Marc Franquet Casademont
01:42:53 (Tr: 1:42:53)
i
Xaxier Torrents Cervera
01:43:52 (Tr: 1:43:52)
i
Lara Pazos Aguiar
01:44:13 (Tr: 1:44:13)

T. real: 01:42:04

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:03:34

Cat:SenM

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 90.05 segons/100Metres

Club: cn piera

1:44:02
01:42:04
1:40:06
i
Marcos Verdaguer
01:40:06 (Tr: 1:40:06)
i
Marc Luque Serrano
01:41:28 (Tr: 1:41:28)
i
Aitor Benavent
01:41:52 (Tr: 1:41:52)
i
Ariadna Moreno Aleu
01:42:45 (Tr: 1:42:45)
Jaume Soler Sanz
01:42:46 (Tr: 1:42:46)
i
Marc Franquet Casademont
01:42:53 (Tr: 1:42:53)
i
Xaxier Torrents Cervera
01:43:52 (Tr: 1:43:52)

T. real: 01:42:45

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:04:15

Cat:SenF

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:21:30

Sexe:F

Ritme: 90.66 segons/100Metres

Club: radikal swim

1:44:03
01:42:45
1:41:28
i
Marc Luque Serrano
01:41:28 (Tr: 1:41:28)
i
Aitor Benavent
01:41:52 (Tr: 1:41:52)
José manuel Fernandez Lluesma
01:42:04 (Tr: 1:42:04)
Jaume Soler Sanz
01:42:46 (Tr: 1:42:46)
i
Marc Franquet Casademont
01:42:53 (Tr: 1:42:53)
i
Xaxier Torrents Cervera
01:43:52 (Tr: 1:43:52)

T. real: 01:42:46

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:04:16

Cat:M16

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 90.67 segons/100Metres

Club: cn piera

1:44:13
01:42:46
1:41:19
i
Marc Luque Serrano
01:41:28 (Tr: 1:41:28)
i
Aitor Benavent
01:41:52 (Tr: 1:41:52)
José manuel Fernandez Lluesma
01:42:04 (Tr: 1:42:04)
i
Ariadna Moreno Aleu
01:42:45 (Tr: 1:42:45)
i
Marc Franquet Casademont
01:42:53 (Tr: 1:42:53)
i
Xaxier Torrents Cervera
01:43:52 (Tr: 1:43:52)
i
Lara Pazos Aguiar
01:44:13 (Tr: 1:44:13)

T. real: 01:42:53

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:04:23

Cat:M40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 90.77 segons/100Metres

Club: club natacio molins de rei

1:44:43
01:42:53
1:41:02
i
Marc Luque Serrano
01:41:28 (Tr: 1:41:28)
i
Aitor Benavent
01:41:52 (Tr: 1:41:52)
José manuel Fernandez Lluesma
01:42:04 (Tr: 1:42:04)
i
Ariadna Moreno Aleu
01:42:45 (Tr: 1:42:45)
Jaume Soler Sanz
01:42:46 (Tr: 1:42:46)
i
Xaxier Torrents Cervera
01:43:52 (Tr: 1:43:52)
i
Lara Pazos Aguiar
01:44:13 (Tr: 1:44:13)
i
Oscar Perez Gutierrez
01:44:43 (Tr: 1:44:43)

T. real: 01:43:52

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:05:22

Cat:M50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 91.65 segons/100Metres

Club: c.n. sabadell

1:44:59
01:43:52
1:42:45
i
Ariadna Moreno Aleu
01:42:45 (Tr: 1:42:45)
Jaume Soler Sanz
01:42:46 (Tr: 1:42:46)
i
Marc Franquet Casademont
01:42:53 (Tr: 1:42:53)
i
Lara Pazos Aguiar
01:44:13 (Tr: 1:44:13)
i
Oscar Perez Gutierrez
01:44:43 (Tr: 1:44:43)
i
David Penades Ylla
01:44:44 (Tr: 1:44:44)

T. real: 01:44:13

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:05:43

Cat:SenF

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:21:30

Sexe:F

Ritme: 91.95 segons/100Metres

Club: club natació figueres

1:45:40
01:44:13
1:42:46
Jaume Soler Sanz
01:42:46 (Tr: 1:42:46)
i
Marc Franquet Casademont
01:42:53 (Tr: 1:42:53)
i
Xaxier Torrents Cervera
01:43:52 (Tr: 1:43:52)
i
Oscar Perez Gutierrez
01:44:43 (Tr: 1:44:43)
i
David Penades Ylla
01:44:44 (Tr: 1:44:44)
i
Oleguer Bosch Carreiras
01:45:23 (Tr: 1:45:23)

T. real: 01:44:43

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:06:13

Cat:M40

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 92.39 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

1:46:34
01:44:43
1:42:53
i
Marc Franquet Casademont
01:42:53 (Tr: 1:42:53)
i
Xaxier Torrents Cervera
01:43:52 (Tr: 1:43:52)
i
Lara Pazos Aguiar
01:44:13 (Tr: 1:44:13)
i
David Penades Ylla
01:44:44 (Tr: 1:44:44)
i
Oleguer Bosch Carreiras
01:45:23 (Tr: 1:45:23)
i
Miquel Rosich Vidal
01:45:42 (Tr: 1:45:42)

T. real: 01:44:44

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:06:14

Cat:M50

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 92.4 segons/100Metres

Club: cn vic etb

1:45:42
01:44:44
1:43:45
i
Xaxier Torrents Cervera
01:43:52 (Tr: 1:43:52)
i
Lara Pazos Aguiar
01:44:13 (Tr: 1:44:13)
i
Oscar Perez Gutierrez
01:44:43 (Tr: 1:44:43)
i
Oleguer Bosch Carreiras
01:45:23 (Tr: 1:45:23)
i
Miquel Rosich Vidal
01:45:42 (Tr: 1:45:42)

T. real: 01:45:23

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:06:53

Cat:SenM

Pos. categoria: 25

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 92.99 segons/100Metres

Club: tgcbinn

1:46:34
01:45:23
1:44:13
i
Lara Pazos Aguiar
01:44:13 (Tr: 1:44:13)
i
Oscar Perez Gutierrez
01:44:43 (Tr: 1:44:43)
i
David Penades Ylla
01:44:44 (Tr: 1:44:44)
i
Miquel Rosich Vidal
01:45:42 (Tr: 1:45:42)

T. real: 01:45:42

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:07:12

Cat:SenM

Pos. categoria: 26

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 93.26 segons/100Metres

Club: cn. minorisa

1:46:40
01:45:42
1:44:43
i
Oscar Perez Gutierrez
01:44:43 (Tr: 1:44:43)
i
David Penades Ylla
01:44:44 (Tr: 1:44:44)
i
Oleguer Bosch Carreiras
01:45:23 (Tr: 1:45:23)