SubCurses

8RESULTATS

Radikal ocean52

7K

12 octubre 2019

1,5K 3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:46:52

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:08:22

Cat:M50

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 94.28 segons/100Metres

Club: cns

1:47:49
01:46:52
1:45:54
i
Nil Mora
01:46:55 (Tr: 1:46:55)
David Jiménez Esteve
01:46:58 (Tr: 1:46:58)
i
Lucia Gomez Rivera
01:47:15 (Tr: 1:47:15)
i
Ignasi Tusquets Mañe
01:47:28 (Tr: 1:47:28)
i
Joan Feliu Badal
01:47:35 (Tr: 1:47:35)
Anna Serra Balaguero
01:47:49 (Tr: 1:47:49)

T. real: 01:46:55

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:08:25

Cat:SenM

Pos. categoria: 27

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 94.33 segons/100Metres

Club: natació club torelló

1:47:49
01:46:55
1:46:00
Jordi Tel
01:46:52 (Tr: 1:46:52)
David Jiménez Esteve
01:46:58 (Tr: 1:46:58)
i
Lucia Gomez Rivera
01:47:15 (Tr: 1:47:15)
i
Ignasi Tusquets Mañe
01:47:28 (Tr: 1:47:28)
i
Joan Feliu Badal
01:47:35 (Tr: 1:47:35)
Anna Serra Balaguero
01:47:49 (Tr: 1:47:49)

T. real: 01:46:58

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:08:28

Cat:M40

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 94.37 segons/100Metres

Club:

1:47:49
01:46:58
1:46:06
Jordi Tel
01:46:52 (Tr: 1:46:52)
i
Nil Mora
01:46:55 (Tr: 1:46:55)
i
Lucia Gomez Rivera
01:47:15 (Tr: 1:47:15)
i
Ignasi Tusquets Mañe
01:47:28 (Tr: 1:47:28)
i
Joan Feliu Badal
01:47:35 (Tr: 1:47:35)
Anna Serra Balaguero
01:47:49 (Tr: 1:47:49)

T. real: 01:47:15

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:08:45

Cat:F16

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:21:30

Sexe:F

Ritme: 94.63 segons/100Metres

Club: club natació martorell

1:47:49
01:47:15
1:46:42
Jordi Tel
01:46:52 (Tr: 1:46:52)
i
Nil Mora
01:46:55 (Tr: 1:46:55)
David Jiménez Esteve
01:46:58 (Tr: 1:46:58)
i
Ignasi Tusquets Mañe
01:47:28 (Tr: 1:47:28)
i
Joan Feliu Badal
01:47:35 (Tr: 1:47:35)
Anna Serra Balaguero
01:47:49 (Tr: 1:47:49)

T. real: 01:47:28

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:08:58

Cat:M50

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 94.82 segons/100Metres

Club: cns

1:48:02
01:47:28
1:46:55
i
Nil Mora
01:46:55 (Tr: 1:46:55)
David Jiménez Esteve
01:46:58 (Tr: 1:46:58)
i
Lucia Gomez Rivera
01:47:15 (Tr: 1:47:15)
i
Joan Feliu Badal
01:47:35 (Tr: 1:47:35)
Anna Serra Balaguero
01:47:49 (Tr: 1:47:49)
i
Felix Buxeda Mestre
01:47:57 (Tr: 1:47:57)
i
Ricardo Esteve Gimenez
01:47:58 (Tr: 1:47:58)

T. real: 01:47:35

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:09:05

Cat:M30

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 94.92 segons/100Metres

Club: minorisa manresa

1:48:12
01:47:35
1:46:58
David Jiménez Esteve
01:46:58 (Tr: 1:46:58)
i
Lucia Gomez Rivera
01:47:15 (Tr: 1:47:15)
i
Ignasi Tusquets Mañe
01:47:28 (Tr: 1:47:28)
Anna Serra Balaguero
01:47:49 (Tr: 1:47:49)
i
Felix Buxeda Mestre
01:47:57 (Tr: 1:47:57)
i
Ricardo Esteve Gimenez
01:47:58 (Tr: 1:47:58)
i
Lluc Puig
01:48:07 (Tr: 1:48:07)

T. real: 01:47:49

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:09:19

Cat:SenF

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:21:30

Sexe:F

Ritme: 95.13 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

1:48:23
01:47:49
1:47:15
i
Lucia Gomez Rivera
01:47:15 (Tr: 1:47:15)
i
Ignasi Tusquets Mañe
01:47:28 (Tr: 1:47:28)
i
Joan Feliu Badal
01:47:35 (Tr: 1:47:35)
i
Felix Buxeda Mestre
01:47:57 (Tr: 1:47:57)
i
Ricardo Esteve Gimenez
01:47:58 (Tr: 1:47:58)
i
Lluc Puig
01:48:07 (Tr: 1:48:07)
i
Joan Xambó Carreras
01:48:14 (Tr: 1:48:14)

T. real: 01:47:57

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:09:27

Cat:M50

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 95.24 segons/100Metres

Club:

1:48:25
01:47:57
1:47:28
i
Ignasi Tusquets Mañe
01:47:28 (Tr: 1:47:28)
i
Joan Feliu Badal
01:47:35 (Tr: 1:47:35)
Anna Serra Balaguero
01:47:49 (Tr: 1:47:49)
i
Ricardo Esteve Gimenez
01:47:58 (Tr: 1:47:58)
i
Lluc Puig
01:48:07 (Tr: 1:48:07)
i
Joan Xambó Carreras
01:48:14 (Tr: 1:48:14)

T. real: 01:47:58

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:09:28

Cat:M30

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 95.26 segons/100Metres

Club: club natación benissa

1:48:30
01:47:58
1:47:26
i
Ignasi Tusquets Mañe
01:47:28 (Tr: 1:47:28)
i
Joan Feliu Badal
01:47:35 (Tr: 1:47:35)
Anna Serra Balaguero
01:47:49 (Tr: 1:47:49)
i
Felix Buxeda Mestre
01:47:57 (Tr: 1:47:57)
i
Lluc Puig
01:48:07 (Tr: 1:48:07)
i
Joan Xambó Carreras
01:48:14 (Tr: 1:48:14)
i
Alejandro Flores Gonzalez-coronado
01:48:30 (Tr: 1:48:30)

T. real: 01:48:07

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:09:37

Cat:M40

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 95.39 segons/100Metres

Club: cvc

1:48:35
01:48:07
1:47:39
Anna Serra Balaguero
01:47:49 (Tr: 1:47:49)
i
Felix Buxeda Mestre
01:47:57 (Tr: 1:47:57)
i
Ricardo Esteve Gimenez
01:47:58 (Tr: 1:47:58)
i
Joan Xambó Carreras
01:48:14 (Tr: 1:48:14)
i
Alejandro Flores Gonzalez-coronado
01:48:30 (Tr: 1:48:30)
i
Julia Tomico
01:48:35 (Tr: 1:48:35)

T. real: 01:48:14

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:09:44

Cat:M50

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 95.5 segons/100Metres

Club: cn molins de rei

1:48:38
01:48:14
1:47:51
i
Felix Buxeda Mestre
01:47:57 (Tr: 1:47:57)
i
Ricardo Esteve Gimenez
01:47:58 (Tr: 1:47:58)
i
Lluc Puig
01:48:07 (Tr: 1:48:07)
i
Alejandro Flores Gonzalez-coronado
01:48:30 (Tr: 1:48:30)
i
Julia Tomico
01:48:35 (Tr: 1:48:35)
Alex Gonzalez Casas
01:48:38 (Tr: 1:48:38)

T. real: 01:48:30

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:10:00

Cat:M40

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 95.72 segons/100Metres

Club: cnb

1:49:01
01:48:30
1:47:58
i
Ricardo Esteve Gimenez
01:47:58 (Tr: 1:47:58)
i
Lluc Puig
01:48:07 (Tr: 1:48:07)
i
Joan Xambó Carreras
01:48:14 (Tr: 1:48:14)
i
Julia Tomico
01:48:35 (Tr: 1:48:35)
Alex Gonzalez Casas
01:48:38 (Tr: 1:48:38)
i
Pablo Ros Fernández
01:48:41 (Tr: 1:48:41)

T. real: 01:48:35

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:10:05

Cat:SenF

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:21:30

Sexe:F

Ritme: 95.81 segons/100Metres

Club: mataro

1:49:03
01:48:35
1:48:07
i
Lluc Puig
01:48:07 (Tr: 1:48:07)
i
Joan Xambó Carreras
01:48:14 (Tr: 1:48:14)
i
Alejandro Flores Gonzalez-coronado
01:48:30 (Tr: 1:48:30)
Alex Gonzalez Casas
01:48:38 (Tr: 1:48:38)
i
Pablo Ros Fernández
01:48:41 (Tr: 1:48:41)

T. real: 01:48:38

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:10:08

Cat:M40

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 95.84 segons/100Metres

Club: wmp

1:49:01
01:48:38
1:48:14
i
Joan Xambó Carreras
01:48:14 (Tr: 1:48:14)
i
Alejandro Flores Gonzalez-coronado
01:48:30 (Tr: 1:48:30)
i
Julia Tomico
01:48:35 (Tr: 1:48:35)
i
Pablo Ros Fernández
01:48:41 (Tr: 1:48:41)

T. real: 01:48:41

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:10:11

Cat:M40

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 95.89 segons/100Metres

Club: radikal swim

1:48:52
01:48:41
1:48:30
i
Alejandro Flores Gonzalez-coronado
01:48:30 (Tr: 1:48:30)
i
Julia Tomico
01:48:35 (Tr: 1:48:35)
Alex Gonzalez Casas
01:48:38 (Tr: 1:48:38)