SubCurses

8RESULTATS

Radikal ocean52

7K

12 octubre 2019

1,5K 3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:49:13

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:10:43

Cat:M30

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 96.36 segons/100Metres

Club: swimemotions

1:50:22
01:49:13
1:48:04
i
Alex Solsona Oset
01:49:15 (Tr: 1:49:15)
i
Ducassou Emmanuelle
01:50:05 (Tr: 1:50:05)
i
Jordi Gutiérrez Conca
01:50:09 (Tr: 1:50:09)
Roberto Exposito Vilchez
01:50:17 (Tr: 1:50:17)
i
Oscar Corominas Morilla
01:50:22 (Tr: 1:50:22)
i
Carles Riverola Frediani
01:50:22 (Tr: 1:50:22)

T. real: 01:49:15

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:10:45

Cat:M40

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 96.39 segons/100Metres

Club: c.n. sabadell

1:50:22
01:49:15
1:48:08
i
Alejandro Sacedon
01:49:13 (Tr: 1:49:13)
i
Ducassou Emmanuelle
01:50:05 (Tr: 1:50:05)
i
Jordi Gutiérrez Conca
01:50:09 (Tr: 1:50:09)
Roberto Exposito Vilchez
01:50:17 (Tr: 1:50:17)
i
Oscar Corominas Morilla
01:50:22 (Tr: 1:50:22)
i
Carles Riverola Frediani
01:50:22 (Tr: 1:50:22)

T. real: 01:50:05

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:11:35

Cat:F30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:21:30

Sexe:F

Ritme: 97.12 segons/100Metres

Club: association ornon natation

1:50:57
01:50:05
1:49:13
i
Alejandro Sacedon
01:49:13 (Tr: 1:49:13)
i
Alex Solsona Oset
01:49:15 (Tr: 1:49:15)
i
Jordi Gutiérrez Conca
01:50:09 (Tr: 1:50:09)
Roberto Exposito Vilchez
01:50:17 (Tr: 1:50:17)
i
Oscar Corominas Morilla
01:50:22 (Tr: 1:50:22)
i
Carles Riverola Frediani
01:50:22 (Tr: 1:50:22)
i
Jordi Hernández Andújar
01:50:23 (Tr: 1:50:23)
i
Llorenç Torres Florit
01:50:30 (Tr: 1:50:30)
Joan carles Hernández Gudiño
01:50:33 (Tr: 1:50:33)
i
Christian Muntwyler
01:50:37 (Tr: 1:50:37)

T. real: 01:50:09

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:11:39

Cat:M40

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 97.19 segons/100Metres

Club:

1:51:06
01:50:09
1:49:13
i
Alejandro Sacedon
01:49:13 (Tr: 1:49:13)
i
Alex Solsona Oset
01:49:15 (Tr: 1:49:15)
i
Ducassou Emmanuelle
01:50:05 (Tr: 1:50:05)
Roberto Exposito Vilchez
01:50:17 (Tr: 1:50:17)
i
Oscar Corominas Morilla
01:50:22 (Tr: 1:50:22)
i
Carles Riverola Frediani
01:50:22 (Tr: 1:50:22)
i
Jordi Hernández Andújar
01:50:23 (Tr: 1:50:23)
i
Llorenç Torres Florit
01:50:30 (Tr: 1:50:30)
Joan carles Hernández Gudiño
01:50:33 (Tr: 1:50:33)
i
Christian Muntwyler
01:50:37 (Tr: 1:50:37)
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:51:02 (Tr: 1:51:02)

T. real: 01:50:17

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:11:47

Cat:M30

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 97.31 segons/100Metres

Club: c.n. sabadell

1:51:20
01:50:17
1:49:15
i
Alex Solsona Oset
01:49:15 (Tr: 1:49:15)
i
Ducassou Emmanuelle
01:50:05 (Tr: 1:50:05)
i
Jordi Gutiérrez Conca
01:50:09 (Tr: 1:50:09)
i
Oscar Corominas Morilla
01:50:22 (Tr: 1:50:22)
i
Carles Riverola Frediani
01:50:22 (Tr: 1:50:22)
i
Jordi Hernández Andújar
01:50:23 (Tr: 1:50:23)
i
Llorenç Torres Florit
01:50:30 (Tr: 1:50:30)
Joan carles Hernández Gudiño
01:50:33 (Tr: 1:50:33)
i
Christian Muntwyler
01:50:37 (Tr: 1:50:37)
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:51:02 (Tr: 1:51:02)
i
Pablo Tapia Soler
01:51:17 (Tr: 1:51:17)

T. real: 01:50:22

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:11:52

Cat:M40

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 97.37 segons/100Metres

Club: swim emotions

1:50:38
01:50:22
1:50:05
i
Ducassou Emmanuelle
01:50:05 (Tr: 1:50:05)
i
Jordi Gutiérrez Conca
01:50:09 (Tr: 1:50:09)
Roberto Exposito Vilchez
01:50:17 (Tr: 1:50:17)
i
Carles Riverola Frediani
01:50:22 (Tr: 1:50:22)
i
Jordi Hernández Andújar
01:50:23 (Tr: 1:50:23)
i
Llorenç Torres Florit
01:50:30 (Tr: 1:50:30)
Joan carles Hernández Gudiño
01:50:33 (Tr: 1:50:33)
i
Christian Muntwyler
01:50:37 (Tr: 1:50:37)

T. real: 01:50:22

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:11:52

Cat:M50

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 97.38 segons/100Metres

Club: swimfaster salt

1:50:35
01:50:22
1:50:09
i
Jordi Gutiérrez Conca
01:50:09 (Tr: 1:50:09)
Roberto Exposito Vilchez
01:50:17 (Tr: 1:50:17)
i
Oscar Corominas Morilla
01:50:22 (Tr: 1:50:22)
i
Jordi Hernández Andújar
01:50:23 (Tr: 1:50:23)
i
Llorenç Torres Florit
01:50:30 (Tr: 1:50:30)
Joan carles Hernández Gudiño
01:50:33 (Tr: 1:50:33)

T. real: 01:50:23

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:11:53

Cat:M40

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 97.39 segons/100Metres

Club: club natació palafrugell

1:50:37
01:50:23
1:50:10
Roberto Exposito Vilchez
01:50:17 (Tr: 1:50:17)
i
Oscar Corominas Morilla
01:50:22 (Tr: 1:50:22)
i
Carles Riverola Frediani
01:50:22 (Tr: 1:50:22)
i
Llorenç Torres Florit
01:50:30 (Tr: 1:50:30)
Joan carles Hernández Gudiño
01:50:33 (Tr: 1:50:33)
i
Christian Muntwyler
01:50:37 (Tr: 1:50:37)

T. real: 01:50:30

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:12:00

Cat:SenM

Pos. categoria: 28

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 97.49 segons/100Metres

Club:

1:51:02
01:50:30
1:49:58
i
Ducassou Emmanuelle
01:50:05 (Tr: 1:50:05)
i
Jordi Gutiérrez Conca
01:50:09 (Tr: 1:50:09)
Roberto Exposito Vilchez
01:50:17 (Tr: 1:50:17)
i
Oscar Corominas Morilla
01:50:22 (Tr: 1:50:22)
i
Carles Riverola Frediani
01:50:22 (Tr: 1:50:22)
i
Jordi Hernández Andújar
01:50:23 (Tr: 1:50:23)
Joan carles Hernández Gudiño
01:50:33 (Tr: 1:50:33)
i
Christian Muntwyler
01:50:37 (Tr: 1:50:37)
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:51:02 (Tr: 1:51:02)

T. real: 01:50:33

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:12:03

Cat:M50

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 97.53 segons/100Metres

Club: u. a. rubi

1:51:17
01:50:33
1:49:48
i
Ducassou Emmanuelle
01:50:05 (Tr: 1:50:05)
i
Jordi Gutiérrez Conca
01:50:09 (Tr: 1:50:09)
Roberto Exposito Vilchez
01:50:17 (Tr: 1:50:17)
i
Oscar Corominas Morilla
01:50:22 (Tr: 1:50:22)
i
Carles Riverola Frediani
01:50:22 (Tr: 1:50:22)
i
Jordi Hernández Andújar
01:50:23 (Tr: 1:50:23)
i
Llorenç Torres Florit
01:50:30 (Tr: 1:50:30)
i
Christian Muntwyler
01:50:37 (Tr: 1:50:37)
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:51:02 (Tr: 1:51:02)
i
Pablo Tapia Soler
01:51:17 (Tr: 1:51:17)

T. real: 01:50:37

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:12:07

Cat:M30

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 97.6 segons/100Metres

Club: c.n. sabadell

1:51:20
01:50:37
1:49:54
i
Ducassou Emmanuelle
01:50:05 (Tr: 1:50:05)
i
Jordi Gutiérrez Conca
01:50:09 (Tr: 1:50:09)
Roberto Exposito Vilchez
01:50:17 (Tr: 1:50:17)
i
Oscar Corominas Morilla
01:50:22 (Tr: 1:50:22)
i
Carles Riverola Frediani
01:50:22 (Tr: 1:50:22)
i
Jordi Hernández Andújar
01:50:23 (Tr: 1:50:23)
i
Llorenç Torres Florit
01:50:30 (Tr: 1:50:30)
Joan carles Hernández Gudiño
01:50:33 (Tr: 1:50:33)
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:51:02 (Tr: 1:51:02)
i
Pablo Tapia Soler
01:51:17 (Tr: 1:51:17)
i
Aina Blancafort Boix
01:51:20 (Tr: 1:51:20)

T. real: 01:51:02

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:12:32

Cat:M40

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 97.96 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

1:51:34
01:51:02
1:50:30
i
Llorenç Torres Florit
01:50:30 (Tr: 1:50:30)
Joan carles Hernández Gudiño
01:50:33 (Tr: 1:50:33)
i
Christian Muntwyler
01:50:37 (Tr: 1:50:37)
i
Pablo Tapia Soler
01:51:17 (Tr: 1:51:17)
i
Aina Blancafort Boix
01:51:20 (Tr: 1:51:20)
i
Neus Armengou Riera
01:51:21 (Tr: 1:51:21)

T. real: 01:51:17

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:12:47

Cat:M50

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 98.18 segons/100Metres

Club: club triatlo serradells andorra

1:52:01
01:51:17
1:50:33
Joan carles Hernández Gudiño
01:50:33 (Tr: 1:50:33)
i
Christian Muntwyler
01:50:37 (Tr: 1:50:37)
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:51:02 (Tr: 1:51:02)
i
Aina Blancafort Boix
01:51:20 (Tr: 1:51:20)
i
Neus Armengou Riera
01:51:21 (Tr: 1:51:21)

T. real: 01:51:20

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:12:50

Cat:SenF

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:21:30

Sexe:F

Ritme: 98.24 segons/100Metres

Club: cn vic etb

1:52:04
01:51:20
1:50:37
i
Christian Muntwyler
01:50:37 (Tr: 1:50:37)
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:51:02 (Tr: 1:51:02)
i
Pablo Tapia Soler
01:51:17 (Tr: 1:51:17)
i
Neus Armengou Riera
01:51:21 (Tr: 1:51:21)

T. real: 01:51:21

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:12:51

Cat:SenF

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:21:30

Sexe:F

Ritme: 98.24 segons/100Metres

Club: c.n.vic-etb

1:51:40
01:51:21
1:51:02
Josep llatzer Perez Gutierrez
01:51:02 (Tr: 1:51:02)
i
Pablo Tapia Soler
01:51:17 (Tr: 1:51:17)
i
Aina Blancafort Boix
01:51:20 (Tr: 1:51:20)