SubCurses

8RESULTATS

Radikal ocean52

7K

12 octubre 2019

1,5K 3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:54:51

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:16:21

Cat:SenM

Pos. categoria: 31

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 101.34 segons/100Metres

Club: radikal swim

1:55:26
01:54:51
1:54:17
Nacho Nieto Garcia
01:54:58 (Tr: 1:54:58)
Miquel Blancafort Jorquera
01:55:21 (Tr: 1:55:21)
Marti llop Sauqué Vila
01:55:23 (Tr: 1:55:23)
i
Eduardo Marcos
01:55:23 (Tr: 1:55:23)
i
Pol Gort Carrera
01:55:25 (Tr: 1:55:25)
Natalia Bañó González
01:55:26 (Tr: 1:55:26)

T. real: 01:54:58

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:16:28

Cat:M40

Pos. categoria: 28

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 101.43 segons/100Metres

Club:

1:55:26
01:54:58
1:54:30
Xavi Iniesta Llauradó
01:54:51 (Tr: 1:54:51)
Miquel Blancafort Jorquera
01:55:21 (Tr: 1:55:21)
Marti llop Sauqué Vila
01:55:23 (Tr: 1:55:23)
i
Eduardo Marcos
01:55:23 (Tr: 1:55:23)
i
Pol Gort Carrera
01:55:25 (Tr: 1:55:25)
Natalia Bañó González
01:55:26 (Tr: 1:55:26)

T. real: 01:55:21

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:16:51

Cat:SenM

Pos. categoria: 32

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 101.77 segons/100Metres

Club: c.e. mediterrani

1:55:50
01:55:21
1:54:51
Xavi Iniesta Llauradó
01:54:51 (Tr: 1:54:51)
Nacho Nieto Garcia
01:54:58 (Tr: 1:54:58)
Marti llop Sauqué Vila
01:55:23 (Tr: 1:55:23)
i
Eduardo Marcos
01:55:23 (Tr: 1:55:23)
i
Pol Gort Carrera
01:55:25 (Tr: 1:55:25)
Natalia Bañó González
01:55:26 (Tr: 1:55:26)

T. real: 01:55:23

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:16:53

Cat:SenM

Pos. categoria: 33

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 101.79 segons/100Metres

Club: club proam

1:55:54
01:55:23
1:54:51
Xavi Iniesta Llauradó
01:54:51 (Tr: 1:54:51)
Nacho Nieto Garcia
01:54:58 (Tr: 1:54:58)
Miquel Blancafort Jorquera
01:55:21 (Tr: 1:55:21)
i
Eduardo Marcos
01:55:23 (Tr: 1:55:23)
i
Pol Gort Carrera
01:55:25 (Tr: 1:55:25)
Natalia Bañó González
01:55:26 (Tr: 1:55:26)
i
Albert Corominas Bertran
01:55:53 (Tr: 1:55:53)

T. real: 01:55:23

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:16:53

Cat:M30

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 101.8 segons/100Metres

Club: cn prat

1:55:53
01:55:23
1:54:53
Nacho Nieto Garcia
01:54:58 (Tr: 1:54:58)
Miquel Blancafort Jorquera
01:55:21 (Tr: 1:55:21)
Marti llop Sauqué Vila
01:55:23 (Tr: 1:55:23)
i
Pol Gort Carrera
01:55:25 (Tr: 1:55:25)
Natalia Bañó González
01:55:26 (Tr: 1:55:26)
i
Albert Corominas Bertran
01:55:53 (Tr: 1:55:53)

T. real: 01:55:25

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:16:55

Cat:M30

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 101.83 segons/100Metres

Club: ae ekke

1:55:54
01:55:25
1:54:56
Nacho Nieto Garcia
01:54:58 (Tr: 1:54:58)
Miquel Blancafort Jorquera
01:55:21 (Tr: 1:55:21)
Marti llop Sauqué Vila
01:55:23 (Tr: 1:55:23)
i
Eduardo Marcos
01:55:23 (Tr: 1:55:23)
Natalia Bañó González
01:55:26 (Tr: 1:55:26)
i
Albert Corominas Bertran
01:55:53 (Tr: 1:55:53)
i
Carlos Flores Sampayo
01:55:54 (Tr: 1:55:54)

T. real: 01:55:26

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:16:56

Cat:SenF

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:21:30

Sexe:F

Ritme: 101.84 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

1:55:56
01:55:26
1:54:55
Nacho Nieto Garcia
01:54:58 (Tr: 1:54:58)
Miquel Blancafort Jorquera
01:55:21 (Tr: 1:55:21)
Marti llop Sauqué Vila
01:55:23 (Tr: 1:55:23)
i
Eduardo Marcos
01:55:23 (Tr: 1:55:23)
i
Pol Gort Carrera
01:55:25 (Tr: 1:55:25)
i
Albert Corominas Bertran
01:55:53 (Tr: 1:55:53)
i
Carlos Flores Sampayo
01:55:54 (Tr: 1:55:54)
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:55:56 (Tr: 1:55:56)

T. real: 01:55:53

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:17:23

Cat:M30

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 102.24 segons/100Metres

Club: flanagans

1:56:28
01:55:53
1:55:17
Miquel Blancafort Jorquera
01:55:21 (Tr: 1:55:21)
Marti llop Sauqué Vila
01:55:23 (Tr: 1:55:23)
i
Eduardo Marcos
01:55:23 (Tr: 1:55:23)
i
Pol Gort Carrera
01:55:25 (Tr: 1:55:25)
Natalia Bañó González
01:55:26 (Tr: 1:55:26)
i
Carlos Flores Sampayo
01:55:54 (Tr: 1:55:54)
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:55:56 (Tr: 1:55:56)
i
Miguel Muñoz Cruz
01:56:28 (Tr: 1:56:28)

T. real: 01:55:54

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:17:24

Cat:M50

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 102.26 segons/100Metres

Club: sharks knk

1:56:41
01:55:54
1:55:07
Miquel Blancafort Jorquera
01:55:21 (Tr: 1:55:21)
Marti llop Sauqué Vila
01:55:23 (Tr: 1:55:23)
i
Eduardo Marcos
01:55:23 (Tr: 1:55:23)
i
Pol Gort Carrera
01:55:25 (Tr: 1:55:25)
Natalia Bañó González
01:55:26 (Tr: 1:55:26)
i
Albert Corominas Bertran
01:55:53 (Tr: 1:55:53)
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:55:56 (Tr: 1:55:56)
i
Miguel Muñoz Cruz
01:56:28 (Tr: 1:56:28)
i
Ana Espejo Muñoz
01:56:41 (Tr: 1:56:41)

T. real: 01:55:56

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:17:26

Cat:M40

Pos. categoria: 29

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 102.29 segons/100Metres

Club:

1:56:55
01:55:56
1:54:58
Nacho Nieto Garcia
01:54:58 (Tr: 1:54:58)
Miquel Blancafort Jorquera
01:55:21 (Tr: 1:55:21)
Marti llop Sauqué Vila
01:55:23 (Tr: 1:55:23)
i
Eduardo Marcos
01:55:23 (Tr: 1:55:23)
i
Pol Gort Carrera
01:55:25 (Tr: 1:55:25)
Natalia Bañó González
01:55:26 (Tr: 1:55:26)
i
Albert Corominas Bertran
01:55:53 (Tr: 1:55:53)
i
Carlos Flores Sampayo
01:55:54 (Tr: 1:55:54)
i
Miguel Muñoz Cruz
01:56:28 (Tr: 1:56:28)
i
Ana Espejo Muñoz
01:56:41 (Tr: 1:56:41)
i
Pau Bosch I Marfà
01:56:55 (Tr: 1:56:55)

T. real: 01:56:28

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:17:58

Cat:M50

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 102.76 segons/100Metres

Club: jovent79

1:57:38
01:56:28
1:55:19
Miquel Blancafort Jorquera
01:55:21 (Tr: 1:55:21)
Marti llop Sauqué Vila
01:55:23 (Tr: 1:55:23)
i
Eduardo Marcos
01:55:23 (Tr: 1:55:23)
i
Pol Gort Carrera
01:55:25 (Tr: 1:55:25)
Natalia Bañó González
01:55:26 (Tr: 1:55:26)
i
Albert Corominas Bertran
01:55:53 (Tr: 1:55:53)
i
Carlos Flores Sampayo
01:55:54 (Tr: 1:55:54)
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:55:56 (Tr: 1:55:56)
i
Ana Espejo Muñoz
01:56:41 (Tr: 1:56:41)
i
Pau Bosch I Marfà
01:56:55 (Tr: 1:56:55)
i
Sergio Sicilia López
01:57:38 (Tr: 1:57:38)

T. real: 01:56:41

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:18:11

Cat:F30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:21:30

Sexe:F

Ritme: 102.94 segons/100Metres

Club: barcelona swimmers

1:57:53
01:56:41
1:55:28
i
Albert Corominas Bertran
01:55:53 (Tr: 1:55:53)
i
Carlos Flores Sampayo
01:55:54 (Tr: 1:55:54)
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:55:56 (Tr: 1:55:56)
i
Miguel Muñoz Cruz
01:56:28 (Tr: 1:56:28)
i
Pau Bosch I Marfà
01:56:55 (Tr: 1:56:55)
i
Sergio Sicilia López
01:57:38 (Tr: 1:57:38)
i
Manuel Molina Cedres
01:57:53 (Tr: 1:57:53)

T. real: 01:56:55

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:18:25

Cat:SenM

Pos. categoria: 34

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 103.15 segons/100Metres

Club: ssureda@vistaoptica.com

1:57:53
01:56:55
1:55:56
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:55:56 (Tr: 1:55:56)
i
Miguel Muñoz Cruz
01:56:28 (Tr: 1:56:28)
i
Ana Espejo Muñoz
01:56:41 (Tr: 1:56:41)
i
Sergio Sicilia López
01:57:38 (Tr: 1:57:38)
i
Manuel Molina Cedres
01:57:53 (Tr: 1:57:53)

T. real: 01:57:38

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:19:08

Cat:M40

Pos. categoria: 30

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 103.79 segons/100Metres

Club:

1:58:47
01:57:38
1:56:28
i
Miguel Muñoz Cruz
01:56:28 (Tr: 1:56:28)
i
Ana Espejo Muñoz
01:56:41 (Tr: 1:56:41)
i
Pau Bosch I Marfà
01:56:55 (Tr: 1:56:55)
i
Manuel Molina Cedres
01:57:53 (Tr: 1:57:53)

T. real: 01:57:53

Inici real: 09:21:30

Hora meta: 11:19:23

Cat:M40

Pos. categoria: 31

Inici cursa:9:21:30

Sexe:M

Ritme: 104.01 segons/100Metres

Club: c.n. sabadell

1:59:06
01:57:53
1:56:41
i
Ana Espejo Muñoz
01:56:41 (Tr: 1:56:41)
i
Pau Bosch I Marfà
01:56:55 (Tr: 1:56:55)
i
Sergio Sicilia López
01:57:38 (Tr: 1:57:38)