SubCurses

8RESULTATS

Radikal ocean52

3,5K

09 octubre 2021

3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:02:29

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:31:29

Cat:F40

Pos. categoria: 24

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 107.09 segons/100Metres

Club: radikal swim

1:02:46
01:02:29
1:02:11
i
Toni Mateo López
01:02:39 (Tr: 1:02:39)
i
Leonardo Ruffini
01:02:41 (Tr: 1:02:41)
i
Sergio Vitale Roschewitz
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
i
Virginia Sommi
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
M isabel Martín Montagut
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
i
Jordi Cervero Ruiz
01:02:46 (Tr: 1:02:46)

T. real: 01:02:39

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:31:39

Cat:M40

Pos. categoria: 39

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 107.4 segons/100Metres

Club: club triatló cervera

1:02:50
01:02:39
1:02:29
i
Veronica Bote Ruiz
01:02:29 (Tr: 1:02:29)
i
Leonardo Ruffini
01:02:41 (Tr: 1:02:41)
i
Sergio Vitale Roschewitz
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
i
Virginia Sommi
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
M isabel Martín Montagut
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
i
Jordi Cervero Ruiz
01:02:46 (Tr: 1:02:46)

T. real: 01:02:41

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:31:41

Cat:M40

Pos. categoria: 40

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 107.43 segons/100Metres

Club:

1:02:52
01:02:41
1:02:29
i
Veronica Bote Ruiz
01:02:29 (Tr: 1:02:29)
i
Toni Mateo López
01:02:39 (Tr: 1:02:39)
i
Sergio Vitale Roschewitz
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
i
Virginia Sommi
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
M isabel Martín Montagut
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
i
Jordi Cervero Ruiz
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
Laura esther Ríos Torquet
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
Victor Fragoso Carrion
01:02:52 (Tr: 1:02:52)

T. real: 01:02:44

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:31:44

Cat:M50

Pos. categoria: 26

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 107.53 segons/100Metres

Club: c.n. mataró

1:02:59
01:02:44
1:02:29
i
Veronica Bote Ruiz
01:02:29 (Tr: 1:02:29)
i
Toni Mateo López
01:02:39 (Tr: 1:02:39)
i
Leonardo Ruffini
01:02:41 (Tr: 1:02:41)
i
Virginia Sommi
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
M isabel Martín Montagut
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
i
Jordi Cervero Ruiz
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
Laura esther Ríos Torquet
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
Victor Fragoso Carrion
01:02:52 (Tr: 1:02:52)

T. real: 01:02:44

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:31:44

Cat:F30

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 107.54 segons/100Metres

Club: fishies bogatell

1:02:51
01:02:44
1:02:38
i
Toni Mateo López
01:02:39 (Tr: 1:02:39)
i
Leonardo Ruffini
01:02:41 (Tr: 1:02:41)
i
Sergio Vitale Roschewitz
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
M isabel Martín Montagut
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
i
Jordi Cervero Ruiz
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
Laura esther Ríos Torquet
01:02:51 (Tr: 1:02:51)

T. real: 01:02:46

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:31:46

Cat:F50

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 107.57 segons/100Metres

Club:

1:02:52
01:02:46
1:02:40
i
Leonardo Ruffini
01:02:41 (Tr: 1:02:41)
i
Sergio Vitale Roschewitz
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
i
Virginia Sommi
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
i
Jordi Cervero Ruiz
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
Laura esther Ríos Torquet
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
Victor Fragoso Carrion
01:02:52 (Tr: 1:02:52)

T. real: 01:02:46

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:31:46

Cat:M60

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 107.59 segons/100Metres

Club: fishies bogatell

1:03:02
01:02:46
1:02:31
i
Toni Mateo López
01:02:39 (Tr: 1:02:39)
i
Leonardo Ruffini
01:02:41 (Tr: 1:02:41)
i
Sergio Vitale Roschewitz
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
i
Virginia Sommi
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
M isabel Martín Montagut
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
Laura esther Ríos Torquet
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
Victor Fragoso Carrion
01:02:52 (Tr: 1:02:52)
i
Cunibert González Vila
01:03:02 (Tr: 1:03:02)

T. real: 01:02:51

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:31:51

Cat:F40

Pos. categoria: 25

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 107.73 segons/100Metres

Club: runners cops

1:03:03
01:02:51
1:02:39
i
Toni Mateo López
01:02:39 (Tr: 1:02:39)
i
Leonardo Ruffini
01:02:41 (Tr: 1:02:41)
i
Sergio Vitale Roschewitz
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
i
Virginia Sommi
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
M isabel Martín Montagut
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
i
Jordi Cervero Ruiz
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
Victor Fragoso Carrion
01:02:52 (Tr: 1:02:52)
i
Cunibert González Vila
01:03:02 (Tr: 1:03:02)
i
Alba Sala Huerta
01:03:03 (Tr: 1:03:03)

T. real: 01:02:52

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:31:52

Cat:M40

Pos. categoria: 41

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 107.74 segons/100Metres

Club:

1:03:04
01:02:52
1:02:39
i
Toni Mateo López
01:02:39 (Tr: 1:02:39)
i
Leonardo Ruffini
01:02:41 (Tr: 1:02:41)
i
Sergio Vitale Roschewitz
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
i
Virginia Sommi
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
M isabel Martín Montagut
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
i
Jordi Cervero Ruiz
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
Laura esther Ríos Torquet
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
i
Cunibert González Vila
01:03:02 (Tr: 1:03:02)
i
Alba Sala Huerta
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
Sergi Férriz Terensi
01:03:04 (Tr: 1:03:04)

T. real: 01:03:02

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:32:02

Cat:M30

Pos. categoria: 24

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 108.03 segons/100Metres

Club:

1:03:17
01:03:02
1:02:46
i
Jordi Cervero Ruiz
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
Laura esther Ríos Torquet
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
Victor Fragoso Carrion
01:02:52 (Tr: 1:02:52)
i
Alba Sala Huerta
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
Sergi Férriz Terensi
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Pau Arumí Gelabert
01:03:06 (Tr: 1:03:06)
i
Eric Gomez
01:03:06 (Tr: 1:03:06)
i
Anna Corbella Jordi
01:03:07 (Tr: 1:03:07)

T. real: 01:03:03

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:32:03

Cat:SenM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 108.07 segons/100Metres

Club:

1:03:15
01:03:03
1:02:51
Laura esther Ríos Torquet
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
Victor Fragoso Carrion
01:02:52 (Tr: 1:02:52)
i
Cunibert González Vila
01:03:02 (Tr: 1:03:02)
Sergi Férriz Terensi
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Pau Arumí Gelabert
01:03:06 (Tr: 1:03:06)
i
Eric Gomez
01:03:06 (Tr: 1:03:06)
i
Anna Corbella Jordi
01:03:07 (Tr: 1:03:07)

T. real: 01:03:04

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:32:04

Cat:SenM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 108.1 segons/100Metres

Club:

1:03:16
01:03:04
1:02:52
Victor Fragoso Carrion
01:02:52 (Tr: 1:02:52)
i
Cunibert González Vila
01:03:02 (Tr: 1:03:02)
i
Alba Sala Huerta
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
i
Pau Arumí Gelabert
01:03:06 (Tr: 1:03:06)
i
Eric Gomez
01:03:06 (Tr: 1:03:06)
i
Anna Corbella Jordi
01:03:07 (Tr: 1:03:07)

T. real: 01:03:06

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:32:06

Cat:M40

Pos. categoria: 42

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 108.14 segons/100Metres

Club:

1:03:09
01:03:06
1:03:02
i
Cunibert González Vila
01:03:02 (Tr: 1:03:02)
i
Alba Sala Huerta
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
Sergi Férriz Terensi
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Eric Gomez
01:03:06 (Tr: 1:03:06)
i
Anna Corbella Jordi
01:03:07 (Tr: 1:03:07)

T. real: 01:03:06

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:32:06

Cat:M30

Pos. categoria: 25

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 108.15 segons/100Metres

Club:

1:03:09
01:03:06
1:03:03
i
Alba Sala Huerta
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
Sergi Férriz Terensi
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Pau Arumí Gelabert
01:03:06 (Tr: 1:03:06)
i
Anna Corbella Jordi
01:03:07 (Tr: 1:03:07)

T. real: 01:03:07

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:32:07

Cat:F40

Pos. categoria: 26

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 108.19 segons/100Metres

Club: sptrainer swim team

1:03:10
01:03:07
1:03:04
Sergi Férriz Terensi
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Pau Arumí Gelabert
01:03:06 (Tr: 1:03:06)
i
Eric Gomez
01:03:06 (Tr: 1:03:06)