SubCurses

8RESULTATS

Radikal ocean52

3,5K

09 octubre 2021

3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:13:12

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:42:12

Cat:M30

Pos. categoria: 32

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 125.47 segons/100Metres

Club: ruffos

1:14:38
01:13:12
1:11:46
Esperança Ortuño Iborra
01:13:15 (Tr: 1:13:15)
Josep Medina
01:13:20 (Tr: 1:13:20)
i
Irene Herrero Anaya
01:13:23 (Tr: 1:13:23)
i
Ascension Hernández Parra
01:13:26 (Tr: 1:13:26)
i
Xavier-aritz Garate Reggi
01:14:30 (Tr: 1:14:30)
Virginia Pujol Soler
01:14:38 (Tr: 1:14:38)

T. real: 01:13:15

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:42:15

Cat:F60

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 125.55 segons/100Metres

Club: swim emotions

1:14:38
01:13:15
1:11:52
i
Cristian Ruffini
01:13:12 (Tr: 1:13:12)
Josep Medina
01:13:20 (Tr: 1:13:20)
i
Irene Herrero Anaya
01:13:23 (Tr: 1:13:23)
i
Ascension Hernández Parra
01:13:26 (Tr: 1:13:26)
i
Xavier-aritz Garate Reggi
01:14:30 (Tr: 1:14:30)
Virginia Pujol Soler
01:14:38 (Tr: 1:14:38)

T. real: 01:13:20

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:42:20

Cat:M40

Pos. categoria: 64

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 125.71 segons/100Metres

Club: barcelona swimmers

1:14:38
01:13:20
1:12:03
i
Cristian Ruffini
01:13:12 (Tr: 1:13:12)
Esperança Ortuño Iborra
01:13:15 (Tr: 1:13:15)
i
Irene Herrero Anaya
01:13:23 (Tr: 1:13:23)
i
Ascension Hernández Parra
01:13:26 (Tr: 1:13:26)
i
Xavier-aritz Garate Reggi
01:14:30 (Tr: 1:14:30)
Virginia Pujol Soler
01:14:38 (Tr: 1:14:38)

T. real: 01:13:23

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:42:23

Cat:F40

Pos. categoria: 44

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 125.8 segons/100Metres

Club:

1:14:38
01:13:23
1:12:09
i
Cristian Ruffini
01:13:12 (Tr: 1:13:12)
Esperança Ortuño Iborra
01:13:15 (Tr: 1:13:15)
Josep Medina
01:13:20 (Tr: 1:13:20)
i
Ascension Hernández Parra
01:13:26 (Tr: 1:13:26)
i
Xavier-aritz Garate Reggi
01:14:30 (Tr: 1:14:30)
Virginia Pujol Soler
01:14:38 (Tr: 1:14:38)

T. real: 01:13:26

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:42:26

Cat:F50

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 125.88 segons/100Metres

Club: radikal

1:14:55
01:13:26
1:11:57
i
Cristian Ruffini
01:13:12 (Tr: 1:13:12)
Esperança Ortuño Iborra
01:13:15 (Tr: 1:13:15)
Josep Medina
01:13:20 (Tr: 1:13:20)
i
Irene Herrero Anaya
01:13:23 (Tr: 1:13:23)
i
Xavier-aritz Garate Reggi
01:14:30 (Tr: 1:14:30)
Virginia Pujol Soler
01:14:38 (Tr: 1:14:38)
i
Anna mª Marin Genescà
01:14:55 (Tr: 1:14:55)

T. real: 01:14:30

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:43:30

Cat:M40

Pos. categoria: 65

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 127.69 segons/100Metres

Club: real sociedad

1:15:39
01:14:30
1:13:20
Josep Medina
01:13:20 (Tr: 1:13:20)
i
Irene Herrero Anaya
01:13:23 (Tr: 1:13:23)
i
Ascension Hernández Parra
01:13:26 (Tr: 1:13:26)
Virginia Pujol Soler
01:14:38 (Tr: 1:14:38)
i
Anna mª Marin Genescà
01:14:55 (Tr: 1:14:55)
i
Joan Tarrafeta Bringué
01:15:04 (Tr: 1:15:04)
Maria Mirabet Vallhonesta
01:15:07 (Tr: 1:15:07)
i
Federico Perez-mangado
01:15:20 (Tr: 1:15:20)
i
Marta Dalmases
01:15:31 (Tr: 1:15:31)
i
Francesc Lazaro Galdon
01:15:37 (Tr: 1:15:37)

T. real: 01:14:38

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:43:38

Cat:F40

Pos. categoria: 45

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 127.93 segons/100Metres

Club:

1:15:53
01:14:38
1:13:23
i
Irene Herrero Anaya
01:13:23 (Tr: 1:13:23)
i
Ascension Hernández Parra
01:13:26 (Tr: 1:13:26)
i
Xavier-aritz Garate Reggi
01:14:30 (Tr: 1:14:30)
i
Anna mª Marin Genescà
01:14:55 (Tr: 1:14:55)
i
Joan Tarrafeta Bringué
01:15:04 (Tr: 1:15:04)
Maria Mirabet Vallhonesta
01:15:07 (Tr: 1:15:07)
i
Federico Perez-mangado
01:15:20 (Tr: 1:15:20)
i
Marta Dalmases
01:15:31 (Tr: 1:15:31)
i
Francesc Lazaro Galdon
01:15:37 (Tr: 1:15:37)

T. real: 01:14:55

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:43:55

Cat:SenF

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 128.42 segons/100Metres

Club:

1:16:24
01:14:55
1:13:26
i
Ascension Hernández Parra
01:13:26 (Tr: 1:13:26)
i
Xavier-aritz Garate Reggi
01:14:30 (Tr: 1:14:30)
Virginia Pujol Soler
01:14:38 (Tr: 1:14:38)
i
Joan Tarrafeta Bringué
01:15:04 (Tr: 1:15:04)
Maria Mirabet Vallhonesta
01:15:07 (Tr: 1:15:07)
i
Federico Perez-mangado
01:15:20 (Tr: 1:15:20)
i
Marta Dalmases
01:15:31 (Tr: 1:15:31)
i
Francesc Lazaro Galdon
01:15:37 (Tr: 1:15:37)
i
Anja Wolter
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
i
Santi Capdevila Cabanas
01:16:10 (Tr: 1:16:10)

T. real: 01:15:04

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:44:04

Cat:M50

Pos. categoria: 39

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 128.68 segons/100Metres

Club:

1:15:39
01:15:04
1:14:30
i
Xavier-aritz Garate Reggi
01:14:30 (Tr: 1:14:30)
Virginia Pujol Soler
01:14:38 (Tr: 1:14:38)
i
Anna mª Marin Genescà
01:14:55 (Tr: 1:14:55)
Maria Mirabet Vallhonesta
01:15:07 (Tr: 1:15:07)
i
Federico Perez-mangado
01:15:20 (Tr: 1:15:20)
i
Marta Dalmases
01:15:31 (Tr: 1:15:31)
i
Francesc Lazaro Galdon
01:15:37 (Tr: 1:15:37)

T. real: 01:15:07

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:44:07

Cat:F50

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 128.74 segons/100Metres

Club:

1:15:37
01:15:07
1:14:36
Virginia Pujol Soler
01:14:38 (Tr: 1:14:38)
i
Anna mª Marin Genescà
01:14:55 (Tr: 1:14:55)
i
Joan Tarrafeta Bringué
01:15:04 (Tr: 1:15:04)
i
Federico Perez-mangado
01:15:20 (Tr: 1:15:20)
i
Marta Dalmases
01:15:31 (Tr: 1:15:31)
i
Francesc Lazaro Galdon
01:15:37 (Tr: 1:15:37)

T. real: 01:15:20

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:44:20

Cat:M40

Pos. categoria: 66

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 129.12 segons/100Metres

Club:

1:16:09
01:15:20
1:14:31
Virginia Pujol Soler
01:14:38 (Tr: 1:14:38)
i
Anna mª Marin Genescà
01:14:55 (Tr: 1:14:55)
i
Joan Tarrafeta Bringué
01:15:04 (Tr: 1:15:04)
Maria Mirabet Vallhonesta
01:15:07 (Tr: 1:15:07)
i
Marta Dalmases
01:15:31 (Tr: 1:15:31)
i
Francesc Lazaro Galdon
01:15:37 (Tr: 1:15:37)
i
Anja Wolter
01:16:09 (Tr: 1:16:09)

T. real: 01:15:31

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:44:31

Cat:F40

Pos. categoria: 46

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 129.44 segons/100Metres

Club: barcelona swimmers

1:16:10
01:15:31
1:14:52
i
Anna mª Marin Genescà
01:14:55 (Tr: 1:14:55)
i
Joan Tarrafeta Bringué
01:15:04 (Tr: 1:15:04)
Maria Mirabet Vallhonesta
01:15:07 (Tr: 1:15:07)
i
Federico Perez-mangado
01:15:20 (Tr: 1:15:20)
i
Francesc Lazaro Galdon
01:15:37 (Tr: 1:15:37)
i
Anja Wolter
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
i
Santi Capdevila Cabanas
01:16:10 (Tr: 1:16:10)

T. real: 01:15:37

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:44:37

Cat:M60

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 129.62 segons/100Metres

Club: barcelona swimmers

1:16:10
01:15:37
1:15:04
i
Joan Tarrafeta Bringué
01:15:04 (Tr: 1:15:04)
Maria Mirabet Vallhonesta
01:15:07 (Tr: 1:15:07)
i
Federico Perez-mangado
01:15:20 (Tr: 1:15:20)
i
Marta Dalmases
01:15:31 (Tr: 1:15:31)
i
Anja Wolter
01:16:09 (Tr: 1:16:09)
i
Santi Capdevila Cabanas
01:16:10 (Tr: 1:16:10)

T. real: 01:16:09

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:45:09

Cat:F50

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 130.52 segons/100Metres

Club: club natació palafrugell

1:16:58
01:16:09
1:15:20
i
Federico Perez-mangado
01:15:20 (Tr: 1:15:20)
i
Marta Dalmases
01:15:31 (Tr: 1:15:31)
i
Francesc Lazaro Galdon
01:15:37 (Tr: 1:15:37)
i
Santi Capdevila Cabanas
01:16:10 (Tr: 1:16:10)

T. real: 01:16:10

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:45:10

Cat:M50

Pos. categoria: 40

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 130.57 segons/100Metres

Club:

1:16:50
01:16:10
1:15:31
i
Marta Dalmases
01:15:31 (Tr: 1:15:31)
i
Francesc Lazaro Galdon
01:15:37 (Tr: 1:15:37)
i
Anja Wolter
01:16:09 (Tr: 1:16:09)