SubCurses

8RESULTATS

Radikal ocean52

3,5K

09 octubre 2021

3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:57:47

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:26:47

Cat:M30

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 99.04 segons/100Metres

Club:

0:58:32
00:57:47
0:57:02
i
Ian Gehlhaar Prat
00:57:52 (Tr: 0:57:52)
Rafel Busom Masjoan
00:57:56 (Tr: 0:57:56)
i
Aitor Busqui Soler
00:58:10 (Tr: 0:58:10)
i
Anneke jane Speijers
00:58:17 (Tr: 0:58:17)
i
Mªisabel Munill Andreu
00:58:21 (Tr: 0:58:21)
i
Jan Pruneda
00:58:32 (Tr: 0:58:32)

T. real: 00:57:52

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:26:52

Cat:M40

Pos. categoria: 20

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 99.19 segons/100Metres

Club: fail fast

0:58:32
00:57:52
0:57:12
i
Sergio Costa Planells
00:57:47 (Tr: 0:57:47)
Rafel Busom Masjoan
00:57:56 (Tr: 0:57:56)
i
Aitor Busqui Soler
00:58:10 (Tr: 0:58:10)
i
Anneke jane Speijers
00:58:17 (Tr: 0:58:17)
i
Mªisabel Munill Andreu
00:58:21 (Tr: 0:58:21)
i
Jan Pruneda
00:58:32 (Tr: 0:58:32)

T. real: 00:57:56

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:26:56

Cat:M50

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 99.3 segons/100Metres

Club: club natacio terrrassa

0:58:32
00:57:56
0:57:20
i
Sergio Costa Planells
00:57:47 (Tr: 0:57:47)
i
Ian Gehlhaar Prat
00:57:52 (Tr: 0:57:52)
i
Aitor Busqui Soler
00:58:10 (Tr: 0:58:10)
i
Anneke jane Speijers
00:58:17 (Tr: 0:58:17)
i
Mªisabel Munill Andreu
00:58:21 (Tr: 0:58:21)
i
Jan Pruneda
00:58:32 (Tr: 0:58:32)

T. real: 00:58:10

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:27:10

Cat:M30

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 99.71 segons/100Metres

Club:

0:58:34
00:58:10
0:57:47
i
Sergio Costa Planells
00:57:47 (Tr: 0:57:47)
i
Ian Gehlhaar Prat
00:57:52 (Tr: 0:57:52)
Rafel Busom Masjoan
00:57:56 (Tr: 0:57:56)
i
Anneke jane Speijers
00:58:17 (Tr: 0:58:17)
i
Mªisabel Munill Andreu
00:58:21 (Tr: 0:58:21)
i
Jan Pruneda
00:58:32 (Tr: 0:58:32)
i
Albert Pruneda
00:58:32 (Tr: 0:58:32)

T. real: 00:58:17

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:27:17

Cat:F30

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 99.91 segons/100Metres

Club: fishies bogatell

0:58:42
00:58:17
0:57:52
i
Ian Gehlhaar Prat
00:57:52 (Tr: 0:57:52)
Rafel Busom Masjoan
00:57:56 (Tr: 0:57:56)
i
Aitor Busqui Soler
00:58:10 (Tr: 0:58:10)
i
Mªisabel Munill Andreu
00:58:21 (Tr: 0:58:21)
i
Jan Pruneda
00:58:32 (Tr: 0:58:32)
i
Albert Pruneda
00:58:32 (Tr: 0:58:32)
Juli Armengol
00:58:34 (Tr: 0:58:34)
i
David Pujol Fernandez
00:58:35 (Tr: 0:58:35)
i
Xavier Canalda Garcia
00:58:38 (Tr: 0:58:38)

T. real: 00:58:21

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:27:21

Cat:F50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 100.01 segons/100Metres

Club:

0:58:46
00:58:21
0:57:56
Rafel Busom Masjoan
00:57:56 (Tr: 0:57:56)
i
Aitor Busqui Soler
00:58:10 (Tr: 0:58:10)
i
Anneke jane Speijers
00:58:17 (Tr: 0:58:17)
i
Jan Pruneda
00:58:32 (Tr: 0:58:32)
i
Albert Pruneda
00:58:32 (Tr: 0:58:32)
Juli Armengol
00:58:34 (Tr: 0:58:34)
i
David Pujol Fernandez
00:58:35 (Tr: 0:58:35)
i
Xavier Canalda Garcia
00:58:38 (Tr: 0:58:38)
Matias Blanco Geremia
00:58:46 (Tr: 0:58:46)

T. real: 00:58:32

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:27:32

Cat:SenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 100.32 segons/100Metres

Club: swimcerclats

0:58:53
00:58:32
0:58:10
i
Aitor Busqui Soler
00:58:10 (Tr: 0:58:10)
i
Anneke jane Speijers
00:58:17 (Tr: 0:58:17)
i
Mªisabel Munill Andreu
00:58:21 (Tr: 0:58:21)
i
Albert Pruneda
00:58:32 (Tr: 0:58:32)
Juli Armengol
00:58:34 (Tr: 0:58:34)
i
David Pujol Fernandez
00:58:35 (Tr: 0:58:35)
i
Xavier Canalda Garcia
00:58:38 (Tr: 0:58:38)
Matias Blanco Geremia
00:58:46 (Tr: 0:58:46)

T. real: 00:58:32

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:27:32

Cat:M40

Pos. categoria: 21

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 100.33 segons/100Metres

Club: swimcerclats

0:58:47
00:58:32
0:58:17
i
Anneke jane Speijers
00:58:17 (Tr: 0:58:17)
i
Mªisabel Munill Andreu
00:58:21 (Tr: 0:58:21)
i
Jan Pruneda
00:58:32 (Tr: 0:58:32)
Juli Armengol
00:58:34 (Tr: 0:58:34)
i
David Pujol Fernandez
00:58:35 (Tr: 0:58:35)
i
Xavier Canalda Garcia
00:58:38 (Tr: 0:58:38)
Matias Blanco Geremia
00:58:46 (Tr: 0:58:46)

T. real: 00:58:34

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:27:34

Cat:M50

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 100.4 segons/100Metres

Club: swimcerclats

0:58:48
00:58:34
0:58:21
i
Mªisabel Munill Andreu
00:58:21 (Tr: 0:58:21)
i
Jan Pruneda
00:58:32 (Tr: 0:58:32)
i
Albert Pruneda
00:58:32 (Tr: 0:58:32)
i
David Pujol Fernandez
00:58:35 (Tr: 0:58:35)
i
Xavier Canalda Garcia
00:58:38 (Tr: 0:58:38)
Matias Blanco Geremia
00:58:46 (Tr: 0:58:46)

T. real: 00:58:35

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:27:35

Cat:M30

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 100.42 segons/100Metres

Club:

0:58:57
00:58:35
0:58:13
i
Anneke jane Speijers
00:58:17 (Tr: 0:58:17)
i
Mªisabel Munill Andreu
00:58:21 (Tr: 0:58:21)
i
Jan Pruneda
00:58:32 (Tr: 0:58:32)
i
Albert Pruneda
00:58:32 (Tr: 0:58:32)
Juli Armengol
00:58:34 (Tr: 0:58:34)
i
Xavier Canalda Garcia
00:58:38 (Tr: 0:58:38)
Matias Blanco Geremia
00:58:46 (Tr: 0:58:46)
i
Jordi Rodríguez González
00:58:57 (Tr: 0:58:57)

T. real: 00:58:38

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:27:38

Cat:M40

Pos. categoria: 22

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 100.49 segons/100Metres

Club:

0:59:06
00:58:38
0:58:10
i
Aitor Busqui Soler
00:58:10 (Tr: 0:58:10)
i
Anneke jane Speijers
00:58:17 (Tr: 0:58:17)
i
Mªisabel Munill Andreu
00:58:21 (Tr: 0:58:21)
i
Jan Pruneda
00:58:32 (Tr: 0:58:32)
i
Albert Pruneda
00:58:32 (Tr: 0:58:32)
Juli Armengol
00:58:34 (Tr: 0:58:34)
i
David Pujol Fernandez
00:58:35 (Tr: 0:58:35)
Matias Blanco Geremia
00:58:46 (Tr: 0:58:46)
i
Jordi Rodríguez González
00:58:57 (Tr: 0:58:57)
i
Pol Ribas Cabre
00:59:06 (Tr: 0:59:06)

T. real: 00:58:46

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:27:46

Cat:M16

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 100.73 segons/100Metres

Club: proam

0:59:08
00:58:46
0:58:24
i
Jan Pruneda
00:58:32 (Tr: 0:58:32)
i
Albert Pruneda
00:58:32 (Tr: 0:58:32)
Juli Armengol
00:58:34 (Tr: 0:58:34)
i
David Pujol Fernandez
00:58:35 (Tr: 0:58:35)
i
Xavier Canalda Garcia
00:58:38 (Tr: 0:58:38)
i
Jordi Rodríguez González
00:58:57 (Tr: 0:58:57)
i
Pol Ribas Cabre
00:59:06 (Tr: 0:59:06)
i
Ascensió Maillo Lara
00:59:08 (Tr: 0:59:08)

T. real: 00:58:57

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:27:57

Cat:M40

Pos. categoria: 23

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 101.04 segons/100Metres

Club:

0:59:19
00:58:57
0:58:35
i
David Pujol Fernandez
00:58:35 (Tr: 0:58:35)
i
Xavier Canalda Garcia
00:58:38 (Tr: 0:58:38)
Matias Blanco Geremia
00:58:46 (Tr: 0:58:46)
i
Pol Ribas Cabre
00:59:06 (Tr: 0:59:06)
i
Ascensió Maillo Lara
00:59:08 (Tr: 0:59:08)

T. real: 00:59:06

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:28:06

Cat:M30

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 101.29 segons/100Metres

Club:

0:59:34
00:59:06
0:58:38
i
Xavier Canalda Garcia
00:58:38 (Tr: 0:58:38)
Matias Blanco Geremia
00:58:46 (Tr: 0:58:46)
i
Jordi Rodríguez González
00:58:57 (Tr: 0:58:57)
i
Ascensió Maillo Lara
00:59:08 (Tr: 0:59:08)

T. real: 00:59:08

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:28:08

Cat:F50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 101.35 segons/100Metres

Club: club natacio terrassa

0:59:30
00:59:08
0:58:46
Matias Blanco Geremia
00:58:46 (Tr: 0:58:46)
i
Jordi Rodríguez González
00:58:57 (Tr: 0:58:57)
i
Pol Ribas Cabre
00:59:06 (Tr: 0:59:06)