Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Radikal ocean52

3,5K

09 octubre 2021

3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:06:16

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:35:16

Cat:F40

Pos. categoria: 32

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 113.59 segons/100Metres

Club: radikal swim

1:06:38
01:06:16
1:05:55
i
Jesus Gonzalez Mateos
01:06:27 (Tr: 1:06:27)
Felix Rodriguez Gago
01:06:27 (Tr: 1:06:27)
i
Santi Mier
01:06:28 (Tr: 1:06:28)
i
Joan Resina López
01:06:31 (Tr: 1:06:31)
i
Gloria Molins Ballabriga
01:06:35 (Tr: 1:06:35)
i
Joaquim Sopena
01:06:38 (Tr: 1:06:38)

T. real: 01:06:27

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:35:27

Cat:M40

Pos. categoria: 52

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 113.89 segons/100Metres

Club:

1:06:38
01:06:27
1:06:16
i
Margarida Mas Sardà
01:06:16 (Tr: 1:06:16)
Felix Rodriguez Gago
01:06:27 (Tr: 1:06:27)
i
Santi Mier
01:06:28 (Tr: 1:06:28)
i
Joan Resina López
01:06:31 (Tr: 1:06:31)
i
Gloria Molins Ballabriga
01:06:35 (Tr: 1:06:35)
i
Joaquim Sopena
01:06:38 (Tr: 1:06:38)

T. real: 01:06:27

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:35:27

Cat:M50

Pos. categoria: 32

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 113.9 segons/100Metres

Club: club proam

1:06:38
01:06:27
1:06:16
i
Margarida Mas Sardà
01:06:16 (Tr: 1:06:16)
i
Jesus Gonzalez Mateos
01:06:27 (Tr: 1:06:27)
i
Santi Mier
01:06:28 (Tr: 1:06:28)
i
Joan Resina López
01:06:31 (Tr: 1:06:31)
i
Gloria Molins Ballabriga
01:06:35 (Tr: 1:06:35)
i
Joaquim Sopena
01:06:38 (Tr: 1:06:38)

T. real: 01:06:28

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:35:28

Cat:M40

Pos. categoria: 53

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 113.94 segons/100Metres

Club:

1:06:41
01:06:28
1:06:16
i
Margarida Mas Sardà
01:06:16 (Tr: 1:06:16)
i
Jesus Gonzalez Mateos
01:06:27 (Tr: 1:06:27)
Felix Rodriguez Gago
01:06:27 (Tr: 1:06:27)
i
Joan Resina López
01:06:31 (Tr: 1:06:31)
i
Gloria Molins Ballabriga
01:06:35 (Tr: 1:06:35)
i
Joaquim Sopena
01:06:38 (Tr: 1:06:38)

T. real: 01:06:31

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:35:31

Cat:M40

Pos. categoria: 54

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 114.0 segons/100Metres

Club: radikal swim

1:06:43
01:06:31
1:06:18
i
Jesus Gonzalez Mateos
01:06:27 (Tr: 1:06:27)
Felix Rodriguez Gago
01:06:27 (Tr: 1:06:27)
i
Santi Mier
01:06:28 (Tr: 1:06:28)
i
Gloria Molins Ballabriga
01:06:35 (Tr: 1:06:35)
i
Joaquim Sopena
01:06:38 (Tr: 1:06:38)
i
Mike Zancan
01:06:43 (Tr: 1:06:43)

T. real: 01:06:35

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:35:35

Cat:F30

Pos. categoria: 20

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 114.14 segons/100Metres

Club: marnaton

1:06:44
01:06:35
1:06:27
Felix Rodriguez Gago
01:06:27 (Tr: 1:06:27)
i
Santi Mier
01:06:28 (Tr: 1:06:28)
i
Joan Resina López
01:06:31 (Tr: 1:06:31)
i
Joaquim Sopena
01:06:38 (Tr: 1:06:38)
i
Mike Zancan
01:06:43 (Tr: 1:06:43)
i
Max Hawker
01:06:44 (Tr: 1:06:44)

T. real: 01:06:38

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:35:38

Cat:M60

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 114.2 segons/100Metres

Club: radikal

1:06:47
01:06:38
1:06:28
i
Santi Mier
01:06:28 (Tr: 1:06:28)
i
Joan Resina López
01:06:31 (Tr: 1:06:31)
i
Gloria Molins Ballabriga
01:06:35 (Tr: 1:06:35)
i
Mike Zancan
01:06:43 (Tr: 1:06:43)
i
Max Hawker
01:06:44 (Tr: 1:06:44)
i
Jose luis Corredera Càrdenas
01:06:46 (Tr: 1:06:46)

T. real: 01:06:43

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:35:43

Cat:M60

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 114.36 segons/100Metres

Club:

1:07:06
01:06:43
1:06:20
i
Jesus Gonzalez Mateos
01:06:27 (Tr: 1:06:27)
Felix Rodriguez Gago
01:06:27 (Tr: 1:06:27)
i
Santi Mier
01:06:28 (Tr: 1:06:28)
i
Joan Resina López
01:06:31 (Tr: 1:06:31)
i
Gloria Molins Ballabriga
01:06:35 (Tr: 1:06:35)
i
Joaquim Sopena
01:06:38 (Tr: 1:06:38)
i
Max Hawker
01:06:44 (Tr: 1:06:44)
i
Jose luis Corredera Càrdenas
01:06:46 (Tr: 1:06:46)
i
Joana Domínguez Villarroel
01:07:06 (Tr: 1:07:06)

T. real: 01:06:44

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:35:44

Cat:SenM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 114.38 segons/100Metres

Club:

1:07:08
01:06:44
1:06:19
i
Jesus Gonzalez Mateos
01:06:27 (Tr: 1:06:27)
Felix Rodriguez Gago
01:06:27 (Tr: 1:06:27)
i
Santi Mier
01:06:28 (Tr: 1:06:28)
i
Joan Resina López
01:06:31 (Tr: 1:06:31)
i
Gloria Molins Ballabriga
01:06:35 (Tr: 1:06:35)
i
Joaquim Sopena
01:06:38 (Tr: 1:06:38)
i
Mike Zancan
01:06:43 (Tr: 1:06:43)
i
Jose luis Corredera Càrdenas
01:06:46 (Tr: 1:06:46)
i
Joana Domínguez Villarroel
01:07:06 (Tr: 1:07:06)
i
Jaume Ferre
01:07:08 (Tr: 1:07:08)

T. real: 01:06:46

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:35:46

Cat:M30

Pos. categoria: 27

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 114.44 segons/100Metres

Club: cn terrassa

1:07:14
01:06:46
1:06:18
i
Jesus Gonzalez Mateos
01:06:27 (Tr: 1:06:27)
Felix Rodriguez Gago
01:06:27 (Tr: 1:06:27)
i
Santi Mier
01:06:28 (Tr: 1:06:28)
i
Joan Resina López
01:06:31 (Tr: 1:06:31)
i
Gloria Molins Ballabriga
01:06:35 (Tr: 1:06:35)
i
Joaquim Sopena
01:06:38 (Tr: 1:06:38)
i
Mike Zancan
01:06:43 (Tr: 1:06:43)
i
Max Hawker
01:06:44 (Tr: 1:06:44)
i
Joana Domínguez Villarroel
01:07:06 (Tr: 1:07:06)
i
Jaume Ferre
01:07:08 (Tr: 1:07:08)
Sandra Mosquera
01:07:14 (Tr: 1:07:14)

T. real: 01:07:06

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:36:06

Cat:F40

Pos. categoria: 33

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 115.02 segons/100Metres

Club: radikal swim

1:07:29
01:07:06
1:06:43
i
Mike Zancan
01:06:43 (Tr: 1:06:43)
i
Max Hawker
01:06:44 (Tr: 1:06:44)
i
Jose luis Corredera Càrdenas
01:06:46 (Tr: 1:06:46)
i
Jaume Ferre
01:07:08 (Tr: 1:07:08)
Sandra Mosquera
01:07:14 (Tr: 1:07:14)
i
Alex Carbonell Lopez
01:07:16 (Tr: 1:07:16)
Barbara Parra
01:07:27 (Tr: 1:07:27)

T. real: 01:07:08

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:36:08

Cat:M40

Pos. categoria: 55

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 115.08 segons/100Metres

Club: cn md2

1:07:33
01:07:08
1:06:44
i
Max Hawker
01:06:44 (Tr: 1:06:44)
i
Jose luis Corredera Càrdenas
01:06:46 (Tr: 1:06:46)
i
Joana Domínguez Villarroel
01:07:06 (Tr: 1:07:06)
Sandra Mosquera
01:07:14 (Tr: 1:07:14)
i
Alex Carbonell Lopez
01:07:16 (Tr: 1:07:16)
Barbara Parra
01:07:27 (Tr: 1:07:27)

T. real: 01:07:14

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:36:14

Cat:F40

Pos. categoria: 34

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 115.24 segons/100Metres

Club: goo sport club

1:07:42
01:07:14
1:06:46
i
Jose luis Corredera Càrdenas
01:06:46 (Tr: 1:06:46)
i
Joana Domínguez Villarroel
01:07:06 (Tr: 1:07:06)
i
Jaume Ferre
01:07:08 (Tr: 1:07:08)
i
Alex Carbonell Lopez
01:07:16 (Tr: 1:07:16)
Barbara Parra
01:07:27 (Tr: 1:07:27)

T. real: 01:07:16

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:36:16

Cat:M30

Pos. categoria: 28

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 115.31 segons/100Metres

Club:

1:07:27
01:07:16
1:07:06
i
Joana Domínguez Villarroel
01:07:06 (Tr: 1:07:06)
i
Jaume Ferre
01:07:08 (Tr: 1:07:08)
Sandra Mosquera
01:07:14 (Tr: 1:07:14)
Barbara Parra
01:07:27 (Tr: 1:07:27)

T. real: 01:07:27

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:36:27

Cat:F30

Pos. categoria: 21

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 115.62 segons/100Metres

Club:

1:07:46
01:07:27
1:07:08
i
Jaume Ferre
01:07:08 (Tr: 1:07:08)
Sandra Mosquera
01:07:14 (Tr: 1:07:14)
i
Alex Carbonell Lopez
01:07:16 (Tr: 1:07:16)