Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Radikal ocean52

3,5K

09 octubre 2021

3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:02:29

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:31:29

Cat:F40

Pos. categoria: 24

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 107.09 segons/100Metres

Club: radikal swim

1:02:46
01:02:29
1:02:11
i
Toni Mateo López
01:02:39 (Tr: 1:02:39)
i
Leonardo Ruffini
01:02:41 (Tr: 1:02:41)
i
Sergio Vitale Roschewitz
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
i
Virginia Sommi
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
M isabel Martín Montagut
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
i
Jordi Cervero Ruiz
01:02:46 (Tr: 1:02:46)

T. real: 01:02:39

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:31:39

Cat:M40

Pos. categoria: 39

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 107.4 segons/100Metres

Club: club triatló cervera

1:02:50
01:02:39
1:02:29
i
Veronica Bote Ruiz
01:02:29 (Tr: 1:02:29)
i
Leonardo Ruffini
01:02:41 (Tr: 1:02:41)
i
Sergio Vitale Roschewitz
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
i
Virginia Sommi
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
M isabel Martín Montagut
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
i
Jordi Cervero Ruiz
01:02:46 (Tr: 1:02:46)

T. real: 01:02:41

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:31:41

Cat:M40

Pos. categoria: 40

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 107.43 segons/100Metres

Club:

1:02:52
01:02:41
1:02:29
i
Veronica Bote Ruiz
01:02:29 (Tr: 1:02:29)
i
Toni Mateo López
01:02:39 (Tr: 1:02:39)
i
Sergio Vitale Roschewitz
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
i
Virginia Sommi
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
M isabel Martín Montagut
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
i
Jordi Cervero Ruiz
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
Laura esther Ríos Torquet
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
Victor Fragoso Carrion
01:02:52 (Tr: 1:02:52)

T. real: 01:02:44

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:31:44

Cat:M50

Pos. categoria: 26

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 107.53 segons/100Metres

Club: c.n. mataró

1:02:59
01:02:44
1:02:29
i
Veronica Bote Ruiz
01:02:29 (Tr: 1:02:29)
i
Toni Mateo López
01:02:39 (Tr: 1:02:39)
i
Leonardo Ruffini
01:02:41 (Tr: 1:02:41)
i
Virginia Sommi
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
M isabel Martín Montagut
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
i
Jordi Cervero Ruiz
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
Laura esther Ríos Torquet
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
Victor Fragoso Carrion
01:02:52 (Tr: 1:02:52)

T. real: 01:02:44

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:31:44

Cat:F30

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 107.54 segons/100Metres

Club: fishies bogatell

1:02:51
01:02:44
1:02:38
i
Toni Mateo López
01:02:39 (Tr: 1:02:39)
i
Leonardo Ruffini
01:02:41 (Tr: 1:02:41)
i
Sergio Vitale Roschewitz
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
M isabel Martín Montagut
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
i
Jordi Cervero Ruiz
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
Laura esther Ríos Torquet
01:02:51 (Tr: 1:02:51)

T. real: 01:02:46

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:31:46

Cat:F50

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 107.57 segons/100Metres

Club:

1:02:52
01:02:46
1:02:40
i
Leonardo Ruffini
01:02:41 (Tr: 1:02:41)
i
Sergio Vitale Roschewitz
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
i
Virginia Sommi
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
i
Jordi Cervero Ruiz
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
Laura esther Ríos Torquet
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
Victor Fragoso Carrion
01:02:52 (Tr: 1:02:52)

T. real: 01:02:46

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:31:46

Cat:M60

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 107.59 segons/100Metres

Club: fishies bogatell

1:03:02
01:02:46
1:02:31
i
Toni Mateo López
01:02:39 (Tr: 1:02:39)
i
Leonardo Ruffini
01:02:41 (Tr: 1:02:41)
i
Sergio Vitale Roschewitz
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
i
Virginia Sommi
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
M isabel Martín Montagut
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
Laura esther Ríos Torquet
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
Victor Fragoso Carrion
01:02:52 (Tr: 1:02:52)
i
Cunibert González Vila
01:03:02 (Tr: 1:03:02)

T. real: 01:02:51

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:31:51

Cat:F40

Pos. categoria: 25

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 107.73 segons/100Metres

Club: runners cops

1:03:03
01:02:51
1:02:39
i
Toni Mateo López
01:02:39 (Tr: 1:02:39)
i
Leonardo Ruffini
01:02:41 (Tr: 1:02:41)
i
Sergio Vitale Roschewitz
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
i
Virginia Sommi
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
M isabel Martín Montagut
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
i
Jordi Cervero Ruiz
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
Victor Fragoso Carrion
01:02:52 (Tr: 1:02:52)
i
Cunibert González Vila
01:03:02 (Tr: 1:03:02)
i
Alba Sala Huerta
01:03:03 (Tr: 1:03:03)

T. real: 01:02:52

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:31:52

Cat:M40

Pos. categoria: 41

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 107.74 segons/100Metres

Club:

1:03:04
01:02:52
1:02:39
i
Toni Mateo López
01:02:39 (Tr: 1:02:39)
i
Leonardo Ruffini
01:02:41 (Tr: 1:02:41)
i
Sergio Vitale Roschewitz
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
i
Virginia Sommi
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
M isabel Martín Montagut
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
i
Jordi Cervero Ruiz
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
Laura esther Ríos Torquet
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
i
Cunibert González Vila
01:03:02 (Tr: 1:03:02)
i
Alba Sala Huerta
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
Sergi Férriz Terensi
01:03:04 (Tr: 1:03:04)

T. real: 01:03:02

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:32:02

Cat:M30

Pos. categoria: 24

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 108.03 segons/100Metres

Club:

1:03:17
01:03:02
1:02:46
i
Jordi Cervero Ruiz
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
Laura esther Ríos Torquet
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
Victor Fragoso Carrion
01:02:52 (Tr: 1:02:52)
i
Alba Sala Huerta
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
Sergi Férriz Terensi
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Pau Arumí Gelabert
01:03:06 (Tr: 1:03:06)
i
Eric Gomez
01:03:06 (Tr: 1:03:06)
i
Anna Corbella Jordi
01:03:07 (Tr: 1:03:07)
i
Carles Maideu
01:03:09 (Tr: 1:03:09)
i
Cristina Diez Lopez
01:03:16 (Tr: 1:03:16)

T. real: 01:03:03

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:32:03

Cat:SenM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 108.07 segons/100Metres

Club:

1:03:15
01:03:03
1:02:51
Laura esther Ríos Torquet
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
Victor Fragoso Carrion
01:02:52 (Tr: 1:02:52)
i
Cunibert González Vila
01:03:02 (Tr: 1:03:02)
Sergi Férriz Terensi
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Pau Arumí Gelabert
01:03:06 (Tr: 1:03:06)
i
Eric Gomez
01:03:06 (Tr: 1:03:06)
i
Anna Corbella Jordi
01:03:07 (Tr: 1:03:07)
i
Carles Maideu
01:03:09 (Tr: 1:03:09)

T. real: 01:03:04

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:32:04

Cat:SenM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 108.1 segons/100Metres

Club:

1:03:16
01:03:04
1:02:52
Victor Fragoso Carrion
01:02:52 (Tr: 1:02:52)
i
Cunibert González Vila
01:03:02 (Tr: 1:03:02)
i
Alba Sala Huerta
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
i
Pau Arumí Gelabert
01:03:06 (Tr: 1:03:06)
i
Eric Gomez
01:03:06 (Tr: 1:03:06)
i
Anna Corbella Jordi
01:03:07 (Tr: 1:03:07)
i
Carles Maideu
01:03:09 (Tr: 1:03:09)
i
Cristina Diez Lopez
01:03:16 (Tr: 1:03:16)

T. real: 01:03:06

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:32:06

Cat:M40

Pos. categoria: 42

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 108.14 segons/100Metres

Club:

1:03:09
01:03:06
1:03:02
i
Cunibert González Vila
01:03:02 (Tr: 1:03:02)
i
Alba Sala Huerta
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
Sergi Férriz Terensi
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Eric Gomez
01:03:06 (Tr: 1:03:06)
i
Anna Corbella Jordi
01:03:07 (Tr: 1:03:07)
i
Carles Maideu
01:03:09 (Tr: 1:03:09)

T. real: 01:03:06

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:32:06

Cat:M30

Pos. categoria: 25

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 108.15 segons/100Metres

Club:

1:03:16
01:03:06
1:02:56
i
Cunibert González Vila
01:03:02 (Tr: 1:03:02)
i
Alba Sala Huerta
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
Sergi Férriz Terensi
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Pau Arumí Gelabert
01:03:06 (Tr: 1:03:06)
i
Anna Corbella Jordi
01:03:07 (Tr: 1:03:07)
i
Carles Maideu
01:03:09 (Tr: 1:03:09)
i
Cristina Diez Lopez
01:03:16 (Tr: 1:03:16)

T. real: 01:03:07

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:32:07

Cat:F40

Pos. categoria: 26

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 108.19 segons/100Metres

Club: sptrainer swim team

1:03:35
01:03:07
1:02:39
i
Toni Mateo López
01:02:39 (Tr: 1:02:39)
i
Leonardo Ruffini
01:02:41 (Tr: 1:02:41)
i
Sergio Vitale Roschewitz
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
i
Virginia Sommi
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
M isabel Martín Montagut
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
i
Jordi Cervero Ruiz
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
Laura esther Ríos Torquet
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
Victor Fragoso Carrion
01:02:52 (Tr: 1:02:52)
i
Cunibert González Vila
01:03:02 (Tr: 1:03:02)
i
Alba Sala Huerta
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
Sergi Férriz Terensi
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Pau Arumí Gelabert
01:03:06 (Tr: 1:03:06)
i
Eric Gomez
01:03:06 (Tr: 1:03:06)
i
Carles Maideu
01:03:09 (Tr: 1:03:09)
i
Cristina Diez Lopez
01:03:16 (Tr: 1:03:16)
i
Leo Martínez Regales
01:03:35 (Tr: 1:03:35)

T. real: 01:03:09

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:32:09

Cat:M50

Pos. categoria: 27

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 108.24 segons/100Metres

Club:

1:03:41
01:03:09
1:02:37
i
Toni Mateo López
01:02:39 (Tr: 1:02:39)
i
Leonardo Ruffini
01:02:41 (Tr: 1:02:41)
i
Sergio Vitale Roschewitz
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
i
Virginia Sommi
01:02:44 (Tr: 1:02:44)
M isabel Martín Montagut
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
i
Jordi Cervero Ruiz
01:02:46 (Tr: 1:02:46)
Laura esther Ríos Torquet
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
Victor Fragoso Carrion
01:02:52 (Tr: 1:02:52)
i
Cunibert González Vila
01:03:02 (Tr: 1:03:02)
i
Alba Sala Huerta
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
Sergi Férriz Terensi
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Pau Arumí Gelabert
01:03:06 (Tr: 1:03:06)
i
Eric Gomez
01:03:06 (Tr: 1:03:06)
i
Anna Corbella Jordi
01:03:07 (Tr: 1:03:07)
i
Cristina Diez Lopez
01:03:16 (Tr: 1:03:16)
i
Leo Martínez Regales
01:03:35 (Tr: 1:03:35)
i
Miquel Godó
01:03:41 (Tr: 1:03:41)

T. real: 01:03:16

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:32:16

Cat:F50

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 108.45 segons/100Metres

Club: barceloneta

1:03:43
01:03:16
1:02:50
Laura esther Ríos Torquet
01:02:51 (Tr: 1:02:51)
Victor Fragoso Carrion
01:02:52 (Tr: 1:02:52)
i
Cunibert González Vila
01:03:02 (Tr: 1:03:02)
i
Alba Sala Huerta
01:03:03 (Tr: 1:03:03)
Sergi Férriz Terensi
01:03:04 (Tr: 1:03:04)
i
Pau Arumí Gelabert
01:03:06 (Tr: 1:03:06)
i
Eric Gomez
01:03:06 (Tr: 1:03:06)
i
Anna Corbella Jordi
01:03:07 (Tr: 1:03:07)
i
Carles Maideu
01:03:09 (Tr: 1:03:09)
i
Leo Martínez Regales
01:03:35 (Tr: 1:03:35)
i
Miquel Godó
01:03:41 (Tr: 1:03:41)
Miquel Ballarin Lapiedra
01:03:43 (Tr: 1:03:43)

T. real: 01:03:35

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:32:35

Cat:M50

Pos. categoria: 28

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 108.98 segons/100Metres

Club:

1:04:03
01:03:35
1:03:07
i
Anna Corbella Jordi
01:03:07 (Tr: 1:03:07)
i
Carles Maideu
01:03:09 (Tr: 1:03:09)
i
Cristina Diez Lopez
01:03:16 (Tr: 1:03:16)
i
Miquel Godó
01:03:41 (Tr: 1:03:41)
Miquel Ballarin Lapiedra
01:03:43 (Tr: 1:03:43)
i
Patricia Prat Torres
01:03:48 (Tr: 1:03:48)
i
Paulina Lagos Paillao
01:03:51 (Tr: 1:03:51)

T. real: 01:03:41

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:32:41

Cat:M40

Pos. categoria: 43

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 109.16 segons/100Metres

Club: cn palamos

1:04:13
01:03:41
1:03:09
i
Carles Maideu
01:03:09 (Tr: 1:03:09)
i
Cristina Diez Lopez
01:03:16 (Tr: 1:03:16)
i
Leo Martínez Regales
01:03:35 (Tr: 1:03:35)
Miquel Ballarin Lapiedra
01:03:43 (Tr: 1:03:43)
i
Patricia Prat Torres
01:03:48 (Tr: 1:03:48)
i
Paulina Lagos Paillao
01:03:51 (Tr: 1:03:51)
i
Román Torres
01:04:06 (Tr: 1:04:06)
i
Celia Lapuente
01:04:11 (Tr: 1:04:11)
i
Santi Pagès
01:04:13 (Tr: 1:04:13)

T. real: 01:03:43

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:32:43

Cat:M50

Pos. categoria: 29

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 109.2 segons/100Metres

Club:

1:04:09
01:03:43
1:03:16
i
Cristina Diez Lopez
01:03:16 (Tr: 1:03:16)
i
Leo Martínez Regales
01:03:35 (Tr: 1:03:35)
i
Miquel Godó
01:03:41 (Tr: 1:03:41)
i
Patricia Prat Torres
01:03:48 (Tr: 1:03:48)
i
Paulina Lagos Paillao
01:03:51 (Tr: 1:03:51)
i
Román Torres
01:04:06 (Tr: 1:04:06)

T. real: 01:03:48

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:32:48

Cat:F30

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 109.36 segons/100Metres

Club: barcelona swimmers

1:04:11
01:03:48
1:03:25
i
Leo Martínez Regales
01:03:35 (Tr: 1:03:35)
i
Miquel Godó
01:03:41 (Tr: 1:03:41)
Miquel Ballarin Lapiedra
01:03:43 (Tr: 1:03:43)
i
Paulina Lagos Paillao
01:03:51 (Tr: 1:03:51)
i
Román Torres
01:04:06 (Tr: 1:04:06)
i
Celia Lapuente
01:04:11 (Tr: 1:04:11)

T. real: 01:03:51

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:32:51

Cat:F30

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 109.45 segons/100Metres

Club:

1:04:13
01:03:51
1:03:30
i
Leo Martínez Regales
01:03:35 (Tr: 1:03:35)
i
Miquel Godó
01:03:41 (Tr: 1:03:41)
Miquel Ballarin Lapiedra
01:03:43 (Tr: 1:03:43)
i
Patricia Prat Torres
01:03:48 (Tr: 1:03:48)
i
Román Torres
01:04:06 (Tr: 1:04:06)
i
Celia Lapuente
01:04:11 (Tr: 1:04:11)
i
Santi Pagès
01:04:13 (Tr: 1:04:13)

T. real: 01:04:06

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:33:06

Cat:M50

Pos. categoria: 30

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 109.87 segons/100Metres

Club: anyos park

1:04:30
01:04:06
1:03:43
Miquel Ballarin Lapiedra
01:03:43 (Tr: 1:03:43)
i
Patricia Prat Torres
01:03:48 (Tr: 1:03:48)
i
Paulina Lagos Paillao
01:03:51 (Tr: 1:03:51)
i
Celia Lapuente
01:04:11 (Tr: 1:04:11)
i
Santi Pagès
01:04:13 (Tr: 1:04:13)
i
Juan Mestre Vazquez
01:04:13 (Tr: 1:04:13)
Ernest Espelt Limonge
01:04:16 (Tr: 1:04:16)
i
Elena Soley Bouisson
01:04:25 (Tr: 1:04:25)
i
Francesc Pugibet Viladomat
01:04:26 (Tr: 1:04:26)

T. real: 01:04:11

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:33:11

Cat:F40

Pos. categoria: 27

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 110.02 segons/100Metres

Club: barcelona swimmers

1:04:35
01:04:11
1:03:48
i
Patricia Prat Torres
01:03:48 (Tr: 1:03:48)
i
Paulina Lagos Paillao
01:03:51 (Tr: 1:03:51)
i
Román Torres
01:04:06 (Tr: 1:04:06)
i
Santi Pagès
01:04:13 (Tr: 1:04:13)
i
Juan Mestre Vazquez
01:04:13 (Tr: 1:04:13)
Ernest Espelt Limonge
01:04:16 (Tr: 1:04:16)
i
Elena Soley Bouisson
01:04:25 (Tr: 1:04:25)
i
Francesc Pugibet Viladomat
01:04:26 (Tr: 1:04:26)
i
Joan herrera Joan Herrera
01:04:35 (Tr: 1:04:35)

T. real: 01:04:13

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:33:13

Cat:M40

Pos. categoria: 44

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 110.07 segons/100Metres

Club:

1:04:35
01:04:13
1:03:51
i
Paulina Lagos Paillao
01:03:51 (Tr: 1:03:51)
i
Román Torres
01:04:06 (Tr: 1:04:06)
i
Celia Lapuente
01:04:11 (Tr: 1:04:11)
i
Juan Mestre Vazquez
01:04:13 (Tr: 1:04:13)
Ernest Espelt Limonge
01:04:16 (Tr: 1:04:16)
i
Elena Soley Bouisson
01:04:25 (Tr: 1:04:25)
i
Francesc Pugibet Viladomat
01:04:26 (Tr: 1:04:26)
i
Joan herrera Joan Herrera
01:04:35 (Tr: 1:04:35)

T. real: 01:04:13

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:33:13

Cat:M40

Pos. categoria: 45

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 110.09 segons/100Metres

Club:

1:04:26
01:04:13
1:04:01
i
Román Torres
01:04:06 (Tr: 1:04:06)
i
Celia Lapuente
01:04:11 (Tr: 1:04:11)
i
Santi Pagès
01:04:13 (Tr: 1:04:13)
Ernest Espelt Limonge
01:04:16 (Tr: 1:04:16)
i
Elena Soley Bouisson
01:04:25 (Tr: 1:04:25)
i
Francesc Pugibet Viladomat
01:04:26 (Tr: 1:04:26)

T. real: 01:04:16

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:33:16

Cat:M50

Pos. categoria: 31

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 110.15 segons/100Metres

Club: cnpalamos

1:04:35
01:04:16
1:03:57
i
Román Torres
01:04:06 (Tr: 1:04:06)
i
Celia Lapuente
01:04:11 (Tr: 1:04:11)
i
Santi Pagès
01:04:13 (Tr: 1:04:13)
i
Juan Mestre Vazquez
01:04:13 (Tr: 1:04:13)
i
Elena Soley Bouisson
01:04:25 (Tr: 1:04:25)
i
Francesc Pugibet Viladomat
01:04:26 (Tr: 1:04:26)
i
Joan herrera Joan Herrera
01:04:35 (Tr: 1:04:35)

T. real: 01:04:25

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:33:25

Cat:F40

Pos. categoria: 28

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 110.43 segons/100Metres

Club: club natació palamós

1:04:38
01:04:25
1:04:13
i
Santi Pagès
01:04:13 (Tr: 1:04:13)
i
Juan Mestre Vazquez
01:04:13 (Tr: 1:04:13)
Ernest Espelt Limonge
01:04:16 (Tr: 1:04:16)
i
Francesc Pugibet Viladomat
01:04:26 (Tr: 1:04:26)
i
Joan herrera Joan Herrera
01:04:35 (Tr: 1:04:35)

T. real: 01:04:26

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:33:26

Cat:M40

Pos. categoria: 46

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 110.43 segons/100Metres

Club: club natació palamós

1:04:38
01:04:26
1:04:13
i
Juan Mestre Vazquez
01:04:13 (Tr: 1:04:13)
Ernest Espelt Limonge
01:04:16 (Tr: 1:04:16)
i
Elena Soley Bouisson
01:04:25 (Tr: 1:04:25)
i
Joan herrera Joan Herrera
01:04:35 (Tr: 1:04:35)

T. real: 01:04:35

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:33:35

Cat:M60

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 110.69 segons/100Metres

Club:

1:04:53
01:04:35
1:04:16
Ernest Espelt Limonge
01:04:16 (Tr: 1:04:16)
i
Elena Soley Bouisson
01:04:25 (Tr: 1:04:25)
i
Francesc Pugibet Viladomat
01:04:26 (Tr: 1:04:26)