Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Radikal ocean52

3,5K

09 octubre 2021

3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:07:28

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:36:28

Cat:M40

Pos. categoria: 56

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 115.65 segons/100Metres

Club:

1:08:02
01:07:28
1:06:54
i
Elisabet Guillen Vila
01:07:35 (Tr: 1:07:35)
i
Marta Bagudà Pericot
01:07:58 (Tr: 1:07:58)
i
Joan carles Estorach Gómez
01:07:59 (Tr: 1:07:59)
i
Yanina Chilelli
01:08:00 (Tr: 1:08:00)
i
Arnau Marimón Carol
01:08:02 (Tr: 1:08:02)
i
Daniel Vazquez Abellan
01:08:02 (Tr: 1:08:02)

T. real: 01:07:35

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:36:35

Cat:F40

Pos. categoria: 35

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 115.85 segons/100Metres

Club:

1:08:02
01:07:35
1:07:08
i
Javier Aranda
01:07:28 (Tr: 1:07:28)
i
Marta Bagudà Pericot
01:07:58 (Tr: 1:07:58)
i
Joan carles Estorach Gómez
01:07:59 (Tr: 1:07:59)
i
Yanina Chilelli
01:08:00 (Tr: 1:08:00)
i
Arnau Marimón Carol
01:08:02 (Tr: 1:08:02)
i
Daniel Vazquez Abellan
01:08:02 (Tr: 1:08:02)

T. real: 01:07:58

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:36:58

Cat:F40

Pos. categoria: 36

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 116.51 segons/100Metres

Club: radikal swim

1:08:29
01:07:58
1:07:28
i
Javier Aranda
01:07:28 (Tr: 1:07:28)
i
Elisabet Guillen Vila
01:07:35 (Tr: 1:07:35)
i
Joan carles Estorach Gómez
01:07:59 (Tr: 1:07:59)
i
Yanina Chilelli
01:08:00 (Tr: 1:08:00)
i
Arnau Marimón Carol
01:08:02 (Tr: 1:08:02)
i
Daniel Vazquez Abellan
01:08:02 (Tr: 1:08:02)
i
Carme Ribas Mijaloff
01:08:25 (Tr: 1:08:25)

T. real: 01:07:59

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:36:59

Cat:M60

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 116.54 segons/100Metres

Club: radikal

1:08:30
01:07:59
1:07:28
i
Javier Aranda
01:07:28 (Tr: 1:07:28)
i
Elisabet Guillen Vila
01:07:35 (Tr: 1:07:35)
i
Marta Bagudà Pericot
01:07:58 (Tr: 1:07:58)
i
Yanina Chilelli
01:08:00 (Tr: 1:08:00)
i
Arnau Marimón Carol
01:08:02 (Tr: 1:08:02)
i
Daniel Vazquez Abellan
01:08:02 (Tr: 1:08:02)
i
Carme Ribas Mijaloff
01:08:25 (Tr: 1:08:25)

T. real: 01:08:00

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:37:00

Cat:F30

Pos. categoria: 22

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 116.56 segons/100Metres

Club: radikal swim

1:08:25
01:08:00
1:07:35
i
Elisabet Guillen Vila
01:07:35 (Tr: 1:07:35)
i
Marta Bagudà Pericot
01:07:58 (Tr: 1:07:58)
i
Joan carles Estorach Gómez
01:07:59 (Tr: 1:07:59)
i
Arnau Marimón Carol
01:08:02 (Tr: 1:08:02)
i
Daniel Vazquez Abellan
01:08:02 (Tr: 1:08:02)
i
Carme Ribas Mijaloff
01:08:25 (Tr: 1:08:25)

T. real: 01:08:02

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:37:02

Cat:M30

Pos. categoria: 29

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 116.61 segons/100Metres

Club:

1:08:40
01:08:02
1:07:24
i
Javier Aranda
01:07:28 (Tr: 1:07:28)
i
Elisabet Guillen Vila
01:07:35 (Tr: 1:07:35)
i
Marta Bagudà Pericot
01:07:58 (Tr: 1:07:58)
i
Joan carles Estorach Gómez
01:07:59 (Tr: 1:07:59)
i
Yanina Chilelli
01:08:00 (Tr: 1:08:00)
i
Daniel Vazquez Abellan
01:08:02 (Tr: 1:08:02)
i
Carme Ribas Mijaloff
01:08:25 (Tr: 1:08:25)
i
Mireia Forner Andres
01:08:40 (Tr: 1:08:40)

T. real: 01:08:02

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:37:02

Cat:M30

Pos. categoria: 30

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 116.62 segons/100Metres

Club:

1:08:40
01:08:02
1:07:24
i
Javier Aranda
01:07:28 (Tr: 1:07:28)
i
Elisabet Guillen Vila
01:07:35 (Tr: 1:07:35)
i
Marta Bagudà Pericot
01:07:58 (Tr: 1:07:58)
i
Joan carles Estorach Gómez
01:07:59 (Tr: 1:07:59)
i
Yanina Chilelli
01:08:00 (Tr: 1:08:00)
i
Arnau Marimón Carol
01:08:02 (Tr: 1:08:02)
i
Carme Ribas Mijaloff
01:08:25 (Tr: 1:08:25)
i
Mireia Forner Andres
01:08:40 (Tr: 1:08:40)
i
Enric Vilar Coll
01:08:40 (Tr: 1:08:40)

T. real: 01:08:25

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:37:25

Cat:F30

Pos. categoria: 23

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 117.28 segons/100Metres

Club:

1:08:51
01:08:25
1:08:00
i
Yanina Chilelli
01:08:00 (Tr: 1:08:00)
i
Arnau Marimón Carol
01:08:02 (Tr: 1:08:02)
i
Daniel Vazquez Abellan
01:08:02 (Tr: 1:08:02)
i
Mireia Forner Andres
01:08:40 (Tr: 1:08:40)
i
Enric Vilar Coll
01:08:40 (Tr: 1:08:40)
Ariadna Solé Serrallach
01:08:43 (Tr: 1:08:43)

T. real: 01:08:40

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:37:40

Cat:F50

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 117.7 segons/100Metres

Club: radikal

1:09:18
01:08:40
1:08:02
i
Arnau Marimón Carol
01:08:02 (Tr: 1:08:02)
i
Daniel Vazquez Abellan
01:08:02 (Tr: 1:08:02)
i
Carme Ribas Mijaloff
01:08:25 (Tr: 1:08:25)
i
Enric Vilar Coll
01:08:40 (Tr: 1:08:40)
Ariadna Solé Serrallach
01:08:43 (Tr: 1:08:43)
i
Ingrid Sistac Condis
01:08:53 (Tr: 1:08:53)
i
Lluis Sarri
01:09:03 (Tr: 1:09:03)
i
Pere Suñer Hombravella
01:09:05 (Tr: 1:09:05)
i
Estel Morera Rosell
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Jordi Fortia
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Marcus Bragg
01:09:16 (Tr: 1:09:16)

T. real: 01:08:40

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:37:40

Cat:M50

Pos. categoria: 33

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 117.71 segons/100Metres

Club: radikal friend

1:09:18
01:08:40
1:08:02
i
Daniel Vazquez Abellan
01:08:02 (Tr: 1:08:02)
i
Carme Ribas Mijaloff
01:08:25 (Tr: 1:08:25)
i
Mireia Forner Andres
01:08:40 (Tr: 1:08:40)
Ariadna Solé Serrallach
01:08:43 (Tr: 1:08:43)
i
Ingrid Sistac Condis
01:08:53 (Tr: 1:08:53)
i
Lluis Sarri
01:09:03 (Tr: 1:09:03)
i
Pere Suñer Hombravella
01:09:05 (Tr: 1:09:05)
i
Estel Morera Rosell
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Jordi Fortia
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Marcus Bragg
01:09:16 (Tr: 1:09:16)

T. real: 01:08:43

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:37:43

Cat:SenF

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 117.79 segons/100Metres

Club: atletisme i triatló cerdanyola

1:09:05
01:08:43
1:08:21
i
Carme Ribas Mijaloff
01:08:25 (Tr: 1:08:25)
i
Mireia Forner Andres
01:08:40 (Tr: 1:08:40)
i
Enric Vilar Coll
01:08:40 (Tr: 1:08:40)
i
Ingrid Sistac Condis
01:08:53 (Tr: 1:08:53)
i
Lluis Sarri
01:09:03 (Tr: 1:09:03)
i
Pere Suñer Hombravella
01:09:05 (Tr: 1:09:05)

T. real: 01:08:53

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:37:53

Cat:F40

Pos. categoria: 37

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 118.07 segons/100Metres

Club:

1:09:11
01:08:53
1:08:35
i
Mireia Forner Andres
01:08:40 (Tr: 1:08:40)
i
Enric Vilar Coll
01:08:40 (Tr: 1:08:40)
Ariadna Solé Serrallach
01:08:43 (Tr: 1:08:43)
i
Lluis Sarri
01:09:03 (Tr: 1:09:03)
i
Pere Suñer Hombravella
01:09:05 (Tr: 1:09:05)
i
Estel Morera Rosell
01:09:11 (Tr: 1:09:11)

T. real: 01:09:03

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:38:03

Cat:M60

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 118.35 segons/100Metres

Club: cnab

1:09:26
01:09:03
1:08:40
i
Enric Vilar Coll
01:08:40 (Tr: 1:08:40)
Ariadna Solé Serrallach
01:08:43 (Tr: 1:08:43)
i
Ingrid Sistac Condis
01:08:53 (Tr: 1:08:53)
i
Pere Suñer Hombravella
01:09:05 (Tr: 1:09:05)
i
Estel Morera Rosell
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Jordi Fortia
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Marcus Bragg
01:09:16 (Tr: 1:09:16)

T. real: 01:09:05

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:38:05

Cat:M50

Pos. categoria: 34

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 118.42 segons/100Metres

Club: can bassa

1:09:28
01:09:05
1:08:43
Ariadna Solé Serrallach
01:08:43 (Tr: 1:08:43)
i
Ingrid Sistac Condis
01:08:53 (Tr: 1:08:53)
i
Lluis Sarri
01:09:03 (Tr: 1:09:03)
i
Estel Morera Rosell
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Jordi Fortia
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Marcus Bragg
01:09:16 (Tr: 1:09:16)
i
Alan Morte Piferrer
01:09:26 (Tr: 1:09:26)

T. real: 01:09:11

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:38:11

Cat:SenF

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 118.58 segons/100Metres

Club:

1:09:29
01:09:11
1:08:53
i
Ingrid Sistac Condis
01:08:53 (Tr: 1:08:53)
i
Lluis Sarri
01:09:03 (Tr: 1:09:03)
i
Pere Suñer Hombravella
01:09:05 (Tr: 1:09:05)
i
Jordi Fortia
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Marcus Bragg
01:09:16 (Tr: 1:09:16)
i
Alan Morte Piferrer
01:09:26 (Tr: 1:09:26)

T. real: 01:09:11

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:38:11

Cat:SenM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 118.59 segons/100Metres

Club: club tgcbinn

1:09:37
01:09:11
1:08:46
i
Ingrid Sistac Condis
01:08:53 (Tr: 1:08:53)
i
Lluis Sarri
01:09:03 (Tr: 1:09:03)
i
Pere Suñer Hombravella
01:09:05 (Tr: 1:09:05)
i
Estel Morera Rosell
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Marcus Bragg
01:09:16 (Tr: 1:09:16)
i
Alan Morte Piferrer
01:09:26 (Tr: 1:09:26)
i
Mark Major
01:09:37 (Tr: 1:09:37)

T. real: 01:09:16

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:38:16

Cat:SenM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 118.73 segons/100Metres

Club:

1:10:05
01:09:16
1:08:27
i
Mireia Forner Andres
01:08:40 (Tr: 1:08:40)
i
Enric Vilar Coll
01:08:40 (Tr: 1:08:40)
Ariadna Solé Serrallach
01:08:43 (Tr: 1:08:43)
i
Ingrid Sistac Condis
01:08:53 (Tr: 1:08:53)
i
Lluis Sarri
01:09:03 (Tr: 1:09:03)
i
Pere Suñer Hombravella
01:09:05 (Tr: 1:09:05)
i
Estel Morera Rosell
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Jordi Fortia
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Alan Morte Piferrer
01:09:26 (Tr: 1:09:26)
i
Mark Major
01:09:37 (Tr: 1:09:37)
Roger Sans Roca
01:10:05 (Tr: 1:10:05)

T. real: 01:09:26

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:38:26

Cat:M40

Pos. categoria: 57

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 119.01 segons/100Metres

Club:

1:10:13
01:09:26
1:08:39
i
Mireia Forner Andres
01:08:40 (Tr: 1:08:40)
i
Enric Vilar Coll
01:08:40 (Tr: 1:08:40)
Ariadna Solé Serrallach
01:08:43 (Tr: 1:08:43)
i
Ingrid Sistac Condis
01:08:53 (Tr: 1:08:53)
i
Lluis Sarri
01:09:03 (Tr: 1:09:03)
i
Pere Suñer Hombravella
01:09:05 (Tr: 1:09:05)
i
Estel Morera Rosell
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Jordi Fortia
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Marcus Bragg
01:09:16 (Tr: 1:09:16)
i
Mark Major
01:09:37 (Tr: 1:09:37)
Roger Sans Roca
01:10:05 (Tr: 1:10:05)
Rocío Gómez Herráiz
01:10:13 (Tr: 1:10:13)

T. real: 01:09:37

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:38:37

Cat:M50

Pos. categoria: 35

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 119.32 segons/100Metres

Club:

1:10:15
01:09:37
1:08:58
i
Lluis Sarri
01:09:03 (Tr: 1:09:03)
i
Pere Suñer Hombravella
01:09:05 (Tr: 1:09:05)
i
Estel Morera Rosell
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Jordi Fortia
01:09:11 (Tr: 1:09:11)
i
Marcus Bragg
01:09:16 (Tr: 1:09:16)
i
Alan Morte Piferrer
01:09:26 (Tr: 1:09:26)
Roger Sans Roca
01:10:05 (Tr: 1:10:05)
Rocío Gómez Herráiz
01:10:13 (Tr: 1:10:13)
i
Glòria Miranda Rius
01:10:15 (Tr: 1:10:15)

T. real: 01:10:05

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:39:05

Cat:M40

Pos. categoria: 58

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 120.14 segons/100Metres

Club:

1:10:55
01:10:05
1:09:16
i
Marcus Bragg
01:09:16 (Tr: 1:09:16)
i
Alan Morte Piferrer
01:09:26 (Tr: 1:09:26)
i
Mark Major
01:09:37 (Tr: 1:09:37)
Rocío Gómez Herráiz
01:10:13 (Tr: 1:10:13)
i
Glòria Miranda Rius
01:10:15 (Tr: 1:10:15)
i
Marlen Fuentes Codina
01:10:21 (Tr: 1:10:21)
i
Lidia Aceña Munne
01:10:28 (Tr: 1:10:28)
i
Manel Figuerola Jiménez
01:10:41 (Tr: 1:10:41)
i
Roser Riera Sagalés
01:10:45 (Tr: 1:10:45)
i
Leire Goitia
01:10:49 (Tr: 1:10:49)

T. real: 01:10:13

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:39:13

Cat:F30

Pos. categoria: 24

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 120.35 segons/100Metres

Club:

1:11:00
01:10:13
1:09:26
i
Alan Morte Piferrer
01:09:26 (Tr: 1:09:26)
i
Mark Major
01:09:37 (Tr: 1:09:37)
Roger Sans Roca
01:10:05 (Tr: 1:10:05)
i
Glòria Miranda Rius
01:10:15 (Tr: 1:10:15)
i
Marlen Fuentes Codina
01:10:21 (Tr: 1:10:21)
i
Lidia Aceña Munne
01:10:28 (Tr: 1:10:28)
i
Manel Figuerola Jiménez
01:10:41 (Tr: 1:10:41)
i
Roser Riera Sagalés
01:10:45 (Tr: 1:10:45)
i
Leire Goitia
01:10:49 (Tr: 1:10:49)

T. real: 01:10:15

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:39:15

Cat:F50

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 120.41 segons/100Metres

Club: bcnswimmers

1:10:53
01:10:15
1:09:37
i
Mark Major
01:09:37 (Tr: 1:09:37)
Roger Sans Roca
01:10:05 (Tr: 1:10:05)
Rocío Gómez Herráiz
01:10:13 (Tr: 1:10:13)
i
Marlen Fuentes Codina
01:10:21 (Tr: 1:10:21)
i
Lidia Aceña Munne
01:10:28 (Tr: 1:10:28)
i
Manel Figuerola Jiménez
01:10:41 (Tr: 1:10:41)
i
Roser Riera Sagalés
01:10:45 (Tr: 1:10:45)
i
Leire Goitia
01:10:49 (Tr: 1:10:49)

T. real: 01:10:21

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:39:21

Cat:F50

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 120.58 segons/100Metres

Club:

1:10:45
01:10:21
1:09:57
Roger Sans Roca
01:10:05 (Tr: 1:10:05)
Rocío Gómez Herráiz
01:10:13 (Tr: 1:10:13)
i
Glòria Miranda Rius
01:10:15 (Tr: 1:10:15)
i
Lidia Aceña Munne
01:10:28 (Tr: 1:10:28)
i
Manel Figuerola Jiménez
01:10:41 (Tr: 1:10:41)
i
Roser Riera Sagalés
01:10:45 (Tr: 1:10:45)

T. real: 01:10:28

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:39:28

Cat:F40

Pos. categoria: 38

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 120.8 segons/100Metres

Club: cn radikal swim

1:10:49
01:10:28
1:10:08
Rocío Gómez Herráiz
01:10:13 (Tr: 1:10:13)
i
Glòria Miranda Rius
01:10:15 (Tr: 1:10:15)
i
Marlen Fuentes Codina
01:10:21 (Tr: 1:10:21)
i
Manel Figuerola Jiménez
01:10:41 (Tr: 1:10:41)
i
Roser Riera Sagalés
01:10:45 (Tr: 1:10:45)
i
Leire Goitia
01:10:49 (Tr: 1:10:49)

T. real: 01:10:41

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:39:41

Cat:M50

Pos. categoria: 36

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 121.15 segons/100Metres

Club:

1:11:07
01:10:41
1:10:15
i
Glòria Miranda Rius
01:10:15 (Tr: 1:10:15)
i
Marlen Fuentes Codina
01:10:21 (Tr: 1:10:21)
i
Lidia Aceña Munne
01:10:28 (Tr: 1:10:28)
i
Roser Riera Sagalés
01:10:45 (Tr: 1:10:45)
i
Leire Goitia
01:10:49 (Tr: 1:10:49)
i
Eva katia Stober Blazquez
01:11:04 (Tr: 1:11:04)
i
Pedro Díaz
01:11:05 (Tr: 1:11:05)

T. real: 01:10:45

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:39:45

Cat:F30

Pos. categoria: 25

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 121.26 segons/100Metres

Club:

1:11:09
01:10:45
1:10:21
i
Marlen Fuentes Codina
01:10:21 (Tr: 1:10:21)
i
Lidia Aceña Munne
01:10:28 (Tr: 1:10:28)
i
Manel Figuerola Jiménez
01:10:41 (Tr: 1:10:41)
i
Leire Goitia
01:10:49 (Tr: 1:10:49)
i
Eva katia Stober Blazquez
01:11:04 (Tr: 1:11:04)
i
Pedro Díaz
01:11:05 (Tr: 1:11:05)

T. real: 01:10:49

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:39:49

Cat:F40

Pos. categoria: 39

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 121.38 segons/100Metres

Club:

1:11:29
01:10:49
1:10:08
Rocío Gómez Herráiz
01:10:13 (Tr: 1:10:13)
i
Glòria Miranda Rius
01:10:15 (Tr: 1:10:15)
i
Marlen Fuentes Codina
01:10:21 (Tr: 1:10:21)
i
Lidia Aceña Munne
01:10:28 (Tr: 1:10:28)
i
Manel Figuerola Jiménez
01:10:41 (Tr: 1:10:41)
i
Roser Riera Sagalés
01:10:45 (Tr: 1:10:45)
i
Eva katia Stober Blazquez
01:11:04 (Tr: 1:11:04)
i
Pedro Díaz
01:11:05 (Tr: 1:11:05)
i
M victoria Fernández Sobrino
01:11:29 (Tr: 1:11:29)

T. real: 01:11:04

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:40:04

Cat:F40

Pos. categoria: 40

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 121.82 segons/100Metres

Club:

1:11:29
01:11:04
1:10:39
i
Manel Figuerola Jiménez
01:10:41 (Tr: 1:10:41)
i
Roser Riera Sagalés
01:10:45 (Tr: 1:10:45)
i
Leire Goitia
01:10:49 (Tr: 1:10:49)
i
Pedro Díaz
01:11:05 (Tr: 1:11:05)
i
M victoria Fernández Sobrino
01:11:29 (Tr: 1:11:29)

T. real: 01:11:05

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:40:05

Cat:M40

Pos. categoria: 59

Inici cursa:10:29:00

Sexe:M

Ritme: 121.85 segons/100Metres

Club:

1:11:29
01:11:05
1:10:41
i
Roser Riera Sagalés
01:10:45 (Tr: 1:10:45)
i
Leire Goitia
01:10:49 (Tr: 1:10:49)
i
Eva katia Stober Blazquez
01:11:04 (Tr: 1:11:04)
i
M victoria Fernández Sobrino
01:11:29 (Tr: 1:11:29)

T. real: 01:11:29

Inici real: 10:29:00

Hora meta: 11:40:29

Cat:F50

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:29:00

Sexe:F

Ritme: 122.54 segons/100Metres

Club: barcelona swimmers

1:12:10
01:11:29
1:10:49
i
Leire Goitia
01:10:49 (Tr: 1:10:49)
i
Eva katia Stober Blazquez
01:11:04 (Tr: 1:11:04)
i
Pedro Díaz
01:11:05 (Tr: 1:11:05)