SubCurses

8RESULTATS

Radikal ocean52

7K

09 octubre 2021

3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:15:24

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:32:42

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 64.62 segons/100Metres

Club: cn sabadell

1:20:20
01:15:24
1:10:27
i
Pol Gil Tarazona
01:15:25 (Tr: 1:15:25)
i
Ferran Julia Tous
01:15:31 (Tr: 1:15:31)
i
Albert Cabezuelo Arevalo
01:18:03 (Tr: 1:18:03)
i
Manuel Lires Sueldo
01:19:18 (Tr: 1:19:18)
i
Guillem Lazaro Ortega
01:20:14 (Tr: 1:20:14)
i
Carlos Ortiz Martínez
01:20:20 (Tr: 1:20:20)

T. real: 01:15:25

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:32:43

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 64.63 segons/100Metres

Club: cn barcelona

1:20:20
01:15:25
1:10:29
i
Alex Castejón Ramirez
01:15:24 (Tr: 1:15:24)
i
Ferran Julia Tous
01:15:31 (Tr: 1:15:31)
i
Albert Cabezuelo Arevalo
01:18:03 (Tr: 1:18:03)
i
Manuel Lires Sueldo
01:19:18 (Tr: 1:19:18)
i
Guillem Lazaro Ortega
01:20:14 (Tr: 1:20:14)
i
Carlos Ortiz Martínez
01:20:20 (Tr: 1:20:20)

T. real: 01:15:31

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:32:49

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 64.72 segons/100Metres

Club: cn sabadell

1:20:20
01:15:31
1:10:42
i
Alex Castejón Ramirez
01:15:24 (Tr: 1:15:24)
i
Pol Gil Tarazona
01:15:25 (Tr: 1:15:25)
i
Albert Cabezuelo Arevalo
01:18:03 (Tr: 1:18:03)
i
Manuel Lires Sueldo
01:19:18 (Tr: 1:19:18)
i
Guillem Lazaro Ortega
01:20:14 (Tr: 1:20:14)
i
Carlos Ortiz Martínez
01:20:20 (Tr: 1:20:20)

T. real: 01:18:03

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:35:21

Cat:M16

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 66.89 segons/100Metres

Club: club natacio barcelona

1:20:42
01:18:03
1:15:24
i
Alex Castejón Ramirez
01:15:24 (Tr: 1:15:24)
i
Pol Gil Tarazona
01:15:25 (Tr: 1:15:25)
i
Ferran Julia Tous
01:15:31 (Tr: 1:15:31)
i
Manuel Lires Sueldo
01:19:18 (Tr: 1:19:18)
i
Guillem Lazaro Ortega
01:20:14 (Tr: 1:20:14)
i
Carlos Ortiz Martínez
01:20:20 (Tr: 1:20:20)
i
Jordi Pérez Pujol
01:20:21 (Tr: 1:20:21)

T. real: 01:19:18

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:36:36

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 67.96 segons/100Metres

Club: cn barcelona

1:23:10
01:19:18
1:15:25
i
Pol Gil Tarazona
01:15:25 (Tr: 1:15:25)
i
Ferran Julia Tous
01:15:31 (Tr: 1:15:31)
i
Albert Cabezuelo Arevalo
01:18:03 (Tr: 1:18:03)
i
Guillem Lazaro Ortega
01:20:14 (Tr: 1:20:14)
i
Carlos Ortiz Martínez
01:20:20 (Tr: 1:20:20)
i
Jordi Pérez Pujol
01:20:21 (Tr: 1:20:21)
i
Clàudia Giralt Pidemont
01:21:46 (Tr: 1:21:46)
i
Miguel Duran Navia
01:22:18 (Tr: 1:22:18)

T. real: 01:20:14

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:37:32

Cat:SenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 68.77 segons/100Metres

Club: club natacio terrassa

1:24:57
01:20:14
1:15:31
i
Ferran Julia Tous
01:15:31 (Tr: 1:15:31)
i
Albert Cabezuelo Arevalo
01:18:03 (Tr: 1:18:03)
i
Manuel Lires Sueldo
01:19:18 (Tr: 1:19:18)
i
Carlos Ortiz Martínez
01:20:20 (Tr: 1:20:20)
i
Jordi Pérez Pujol
01:20:21 (Tr: 1:20:21)
i
Clàudia Giralt Pidemont
01:21:46 (Tr: 1:21:46)
i
Miguel Duran Navia
01:22:18 (Tr: 1:22:18)
i
Guillem Amorós Todó
01:24:24 (Tr: 1:24:24)
i
Lara Hernandez Tome
01:24:30 (Tr: 1:24:30)
i
Estel Galo Nogueira
01:24:31 (Tr: 1:24:31)

T. real: 01:20:20

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:37:38

Cat:M16

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 68.86 segons/100Metres

Club:

1:22:38
01:20:20
1:18:03
i
Albert Cabezuelo Arevalo
01:18:03 (Tr: 1:18:03)
i
Manuel Lires Sueldo
01:19:18 (Tr: 1:19:18)
i
Guillem Lazaro Ortega
01:20:14 (Tr: 1:20:14)
i
Jordi Pérez Pujol
01:20:21 (Tr: 1:20:21)
i
Clàudia Giralt Pidemont
01:21:46 (Tr: 1:21:46)
i
Miguel Duran Navia
01:22:18 (Tr: 1:22:18)

T. real: 01:20:21

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:37:39

Cat:SenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 68.87 segons/100Metres

Club: club natació terrassa

1:24:24
01:20:21
1:16:18
i
Albert Cabezuelo Arevalo
01:18:03 (Tr: 1:18:03)
i
Manuel Lires Sueldo
01:19:18 (Tr: 1:19:18)
i
Guillem Lazaro Ortega
01:20:14 (Tr: 1:20:14)
i
Carlos Ortiz Martínez
01:20:20 (Tr: 1:20:20)
i
Clàudia Giralt Pidemont
01:21:46 (Tr: 1:21:46)
i
Miguel Duran Navia
01:22:18 (Tr: 1:22:18)
i
Guillem Amorós Todó
01:24:24 (Tr: 1:24:24)

T. real: 01:21:46

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:39:04

Cat:SenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:17:18

Sexe:F

Ritme: 70.08 segons/100Metres

Club: centre natació mataró

1:24:30
01:21:46
1:19:02
i
Manuel Lires Sueldo
01:19:18 (Tr: 1:19:18)
i
Guillem Lazaro Ortega
01:20:14 (Tr: 1:20:14)
i
Carlos Ortiz Martínez
01:20:20 (Tr: 1:20:20)
i
Jordi Pérez Pujol
01:20:21 (Tr: 1:20:21)
i
Miguel Duran Navia
01:22:18 (Tr: 1:22:18)
i
Guillem Amorós Todó
01:24:24 (Tr: 1:24:24)
i
Lara Hernandez Tome
01:24:30 (Tr: 1:24:30)

T. real: 01:22:18

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:39:36

Cat:SenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 70.53 segons/100Metres

Club:

1:24:31
01:22:18
1:20:04
i
Guillem Lazaro Ortega
01:20:14 (Tr: 1:20:14)
i
Carlos Ortiz Martínez
01:20:20 (Tr: 1:20:20)
i
Jordi Pérez Pujol
01:20:21 (Tr: 1:20:21)
i
Clàudia Giralt Pidemont
01:21:46 (Tr: 1:21:46)
i
Guillem Amorós Todó
01:24:24 (Tr: 1:24:24)
i
Lara Hernandez Tome
01:24:30 (Tr: 1:24:30)
i
Estel Galo Nogueira
01:24:31 (Tr: 1:24:31)

T. real: 01:24:24

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:41:42

Cat:M16

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 72.34 segons/100Metres

Club: radikal swim

1:28:27
01:24:24
1:20:21
i
Jordi Pérez Pujol
01:20:21 (Tr: 1:20:21)
i
Clàudia Giralt Pidemont
01:21:46 (Tr: 1:21:46)
i
Miguel Duran Navia
01:22:18 (Tr: 1:22:18)
i
Lara Hernandez Tome
01:24:30 (Tr: 1:24:30)
i
Estel Galo Nogueira
01:24:31 (Tr: 1:24:31)
i
Lluis Pijuan Oro
01:26:29 (Tr: 1:26:29)
i
Janna Blaya
01:26:40 (Tr: 1:26:40)

T. real: 01:24:30

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:41:48

Cat:SenF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:17:18

Sexe:F

Ritme: 72.42 segons/100Metres

Club: cn sabadell

1:27:14
01:24:30
1:21:46
i
Clàudia Giralt Pidemont
01:21:46 (Tr: 1:21:46)
i
Miguel Duran Navia
01:22:18 (Tr: 1:22:18)
i
Guillem Amorós Todó
01:24:24 (Tr: 1:24:24)
i
Estel Galo Nogueira
01:24:31 (Tr: 1:24:31)
i
Lluis Pijuan Oro
01:26:29 (Tr: 1:26:29)
i
Janna Blaya
01:26:40 (Tr: 1:26:40)

T. real: 01:24:31

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:41:49

Cat:SenF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:17:18

Sexe:F

Ritme: 72.43 segons/100Metres

Club: club natació granollers

1:26:44
01:24:31
1:22:18
i
Miguel Duran Navia
01:22:18 (Tr: 1:22:18)
i
Guillem Amorós Todó
01:24:24 (Tr: 1:24:24)
i
Lara Hernandez Tome
01:24:30 (Tr: 1:24:30)
i
Lluis Pijuan Oro
01:26:29 (Tr: 1:26:29)
i
Janna Blaya
01:26:40 (Tr: 1:26:40)

T. real: 01:26:29

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:43:47

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 74.12 segons/100Metres

Club: cen balaguer

1:28:34
01:26:29
1:24:24
i
Guillem Amorós Todó
01:24:24 (Tr: 1:24:24)
i
Lara Hernandez Tome
01:24:30 (Tr: 1:24:30)
i
Estel Galo Nogueira
01:24:31 (Tr: 1:24:31)
i
Janna Blaya
01:26:40 (Tr: 1:26:40)

T. real: 01:26:40

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:43:58

Cat:SenF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:17:18

Sexe:F

Ritme: 74.27 segons/100Metres

Club: club natació terrassa

1:28:49
01:26:40
1:24:30
i
Lara Hernandez Tome
01:24:30 (Tr: 1:24:30)
i
Estel Galo Nogueira
01:24:31 (Tr: 1:24:31)
i
Lluis Pijuan Oro
01:26:29 (Tr: 1:26:29)