SubCurses

8RESULTATS

Radikal ocean52

7K

09 octubre 2021

3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:31:39

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:48:57

Cat:M30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 78.55 segons/100Metres

Club: aquamasters

1:34:16
01:31:39
1:29:01
Félix Parrilla Morles
01:31:41 (Tr: 1:31:41)
Jorge Sanguino Sarmiento
01:31:52 (Tr: 1:31:52)
i
Alex Solsona Oset
01:32:31 (Tr: 1:32:31)
i
Dani Morales
01:33:12 (Tr: 1:33:12)
i
Jordi Rosés
01:33:26 (Tr: 1:33:26)
i
Sonia Fargas
01:34:16 (Tr: 1:34:16)

T. real: 01:31:41

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:48:59

Cat:M40

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 78.58 segons/100Metres

Club: c.n.sabadell

1:34:16
01:31:41
1:29:06
Javier Navarro Guillen
01:31:39 (Tr: 1:31:39)
Jorge Sanguino Sarmiento
01:31:52 (Tr: 1:31:52)
i
Alex Solsona Oset
01:32:31 (Tr: 1:32:31)
i
Dani Morales
01:33:12 (Tr: 1:33:12)
i
Jordi Rosés
01:33:26 (Tr: 1:33:26)
i
Sonia Fargas
01:34:16 (Tr: 1:34:16)

T. real: 01:31:52

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:49:10

Cat:M40

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 78.74 segons/100Metres

Club: swim emotions

1:34:16
01:31:52
1:29:27
Javier Navarro Guillen
01:31:39 (Tr: 1:31:39)
Félix Parrilla Morles
01:31:41 (Tr: 1:31:41)
i
Alex Solsona Oset
01:32:31 (Tr: 1:32:31)
i
Dani Morales
01:33:12 (Tr: 1:33:12)
i
Jordi Rosés
01:33:26 (Tr: 1:33:26)
i
Sonia Fargas
01:34:16 (Tr: 1:34:16)

T. real: 01:32:31

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:49:49

Cat:M40

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 79.29 segons/100Metres

Club: cn sabadell

1:34:16
01:32:31
1:30:45
Javier Navarro Guillen
01:31:39 (Tr: 1:31:39)
Félix Parrilla Morles
01:31:41 (Tr: 1:31:41)
Jorge Sanguino Sarmiento
01:31:52 (Tr: 1:31:52)
i
Dani Morales
01:33:12 (Tr: 1:33:12)
i
Jordi Rosés
01:33:26 (Tr: 1:33:26)
i
Sonia Fargas
01:34:16 (Tr: 1:34:16)

T. real: 01:33:12

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:50:30

Cat:M40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 79.88 segons/100Metres

Club: aquamasters

1:34:43
01:33:12
1:31:41
Félix Parrilla Morles
01:31:41 (Tr: 1:31:41)
Jorge Sanguino Sarmiento
01:31:52 (Tr: 1:31:52)
i
Alex Solsona Oset
01:32:31 (Tr: 1:32:31)
i
Jordi Rosés
01:33:26 (Tr: 1:33:26)
i
Sonia Fargas
01:34:16 (Tr: 1:34:16)
Pau Castro Niubó
01:34:23 (Tr: 1:34:23)

T. real: 01:33:26

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:50:44

Cat:M30

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 80.07 segons/100Metres

Club: c.e.mediterrani

1:34:59
01:33:26
1:31:52
Jorge Sanguino Sarmiento
01:31:52 (Tr: 1:31:52)
i
Alex Solsona Oset
01:32:31 (Tr: 1:32:31)
i
Dani Morales
01:33:12 (Tr: 1:33:12)
i
Sonia Fargas
01:34:16 (Tr: 1:34:16)
Pau Castro Niubó
01:34:23 (Tr: 1:34:23)
i
Alex Almeda
01:34:58 (Tr: 1:34:58)

T. real: 01:34:16

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:51:34

Cat:SenF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:17:18

Sexe:F

Ritme: 80.8 segons/100Metres

Club: mediterrani

1:36:10
01:34:16
1:32:23
i
Alex Solsona Oset
01:32:31 (Tr: 1:32:31)
i
Dani Morales
01:33:12 (Tr: 1:33:12)
i
Jordi Rosés
01:33:26 (Tr: 1:33:26)
Pau Castro Niubó
01:34:23 (Tr: 1:34:23)
i
Alex Almeda
01:34:58 (Tr: 1:34:58)
i
Eudald Tosquella Vilardosa
01:36:10 (Tr: 1:36:10)

T. real: 01:34:23

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:51:41

Cat:M40

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 80.9 segons/100Metres

Club:

1:36:39
01:34:23
1:32:07
i
Alex Solsona Oset
01:32:31 (Tr: 1:32:31)
i
Dani Morales
01:33:12 (Tr: 1:33:12)
i
Jordi Rosés
01:33:26 (Tr: 1:33:26)
i
Sonia Fargas
01:34:16 (Tr: 1:34:16)
i
Alex Almeda
01:34:58 (Tr: 1:34:58)
i
Eudald Tosquella Vilardosa
01:36:10 (Tr: 1:36:10)
i
Ramon Tarbal Casellas
01:36:39 (Tr: 1:36:39)

T. real: 01:34:58

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:52:16

Cat:M40

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 81.39 segons/100Metres

Club: club esportiu mediterrani

1:36:45
01:34:58
1:33:11
i
Dani Morales
01:33:12 (Tr: 1:33:12)
i
Jordi Rosés
01:33:26 (Tr: 1:33:26)
i
Sonia Fargas
01:34:16 (Tr: 1:34:16)
Pau Castro Niubó
01:34:23 (Tr: 1:34:23)
i
Eudald Tosquella Vilardosa
01:36:10 (Tr: 1:36:10)
i
Ramon Tarbal Casellas
01:36:39 (Tr: 1:36:39)
i
Carles Riverola Frediani
01:36:45 (Tr: 1:36:45)

T. real: 01:36:10

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:53:28

Cat:M16

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 82.42 segons/100Metres

Club: cn tarrega

1:38:03
01:36:10
1:34:16
i
Sonia Fargas
01:34:16 (Tr: 1:34:16)
Pau Castro Niubó
01:34:23 (Tr: 1:34:23)
i
Alex Almeda
01:34:58 (Tr: 1:34:58)
i
Ramon Tarbal Casellas
01:36:39 (Tr: 1:36:39)
i
Carles Riverola Frediani
01:36:45 (Tr: 1:36:45)
i
Xavier Torrents Cervera
01:37:15 (Tr: 1:37:15)
i
Oscar Perez Gutierrez
01:37:30 (Tr: 1:37:30)
i
Jan Montiel Moreno
01:37:46 (Tr: 1:37:46)

T. real: 01:36:39

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:53:57

Cat:M40

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 82.84 segons/100Metres

Club: vic-etb

1:38:56
01:36:39
1:34:23
Pau Castro Niubó
01:34:23 (Tr: 1:34:23)
i
Alex Almeda
01:34:58 (Tr: 1:34:58)
i
Eudald Tosquella Vilardosa
01:36:10 (Tr: 1:36:10)
i
Carles Riverola Frediani
01:36:45 (Tr: 1:36:45)
i
Xavier Torrents Cervera
01:37:15 (Tr: 1:37:15)
i
Oscar Perez Gutierrez
01:37:30 (Tr: 1:37:30)
i
Jan Montiel Moreno
01:37:46 (Tr: 1:37:46)

T. real: 01:36:45

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:54:03

Cat:M50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 82.92 segons/100Metres

Club: swimfaster salt

1:38:32
01:36:45
1:34:58
i
Alex Almeda
01:34:58 (Tr: 1:34:58)
i
Eudald Tosquella Vilardosa
01:36:10 (Tr: 1:36:10)
i
Ramon Tarbal Casellas
01:36:39 (Tr: 1:36:39)
i
Xavier Torrents Cervera
01:37:15 (Tr: 1:37:15)
i
Oscar Perez Gutierrez
01:37:30 (Tr: 1:37:30)
i
Jan Montiel Moreno
01:37:46 (Tr: 1:37:46)

T. real: 01:37:15

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:54:33

Cat:M50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 83.35 segons/100Metres

Club: club natació sabadell

1:38:20
01:37:15
1:36:10
i
Eudald Tosquella Vilardosa
01:36:10 (Tr: 1:36:10)
i
Ramon Tarbal Casellas
01:36:39 (Tr: 1:36:39)
i
Carles Riverola Frediani
01:36:45 (Tr: 1:36:45)
i
Oscar Perez Gutierrez
01:37:30 (Tr: 1:37:30)
i
Jan Montiel Moreno
01:37:46 (Tr: 1:37:46)

T. real: 01:37:30

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:54:48

Cat:M40

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 83.57 segons/100Metres

Club:

1:38:21
01:37:30
1:36:39
i
Ramon Tarbal Casellas
01:36:39 (Tr: 1:36:39)
i
Carles Riverola Frediani
01:36:45 (Tr: 1:36:45)
i
Xavier Torrents Cervera
01:37:15 (Tr: 1:37:15)
i
Jan Montiel Moreno
01:37:46 (Tr: 1:37:46)

T. real: 01:37:46

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:55:04

Cat:SenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 83.79 segons/100Metres

Club: fasttriatlon

1:38:47
01:37:46
1:36:45
i
Carles Riverola Frediani
01:36:45 (Tr: 1:36:45)
i
Xavier Torrents Cervera
01:37:15 (Tr: 1:37:15)
i
Oscar Perez Gutierrez
01:37:30 (Tr: 1:37:30)