SubCurses

8RESULTATS

Radikal ocean52

7K

09 octubre 2021

3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:38:02

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:55:20

Cat:M16

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 84.03 segons/100Metres

Club: barcelona swimmes

1:41:01
01:38:02
1:35:04
i
Adria Sanz Fernàndez
01:38:27 (Tr: 1:38:27)
i
Boaz Nur
01:38:45 (Tr: 1:38:45)
i
Antonio Peña Pulido
01:39:07 (Tr: 1:39:07)
Marc Franquet Casademont
01:39:22 (Tr: 1:39:22)
i
Anna aïda Martí Arasa
01:40:25 (Tr: 1:40:25)
i
Ariadna Moreno Aleu
01:41:01 (Tr: 1:41:01)

T. real: 01:38:27

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:55:45

Cat:M30

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 84.38 segons/100Metres

Club: club natació terrassa

1:41:01
01:38:27
1:35:54
i
Pau Roure
01:38:02 (Tr: 1:38:02)
i
Boaz Nur
01:38:45 (Tr: 1:38:45)
i
Antonio Peña Pulido
01:39:07 (Tr: 1:39:07)
Marc Franquet Casademont
01:39:22 (Tr: 1:39:22)
i
Anna aïda Martí Arasa
01:40:25 (Tr: 1:40:25)
i
Ariadna Moreno Aleu
01:41:01 (Tr: 1:41:01)

T. real: 01:38:45

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:56:03

Cat:M30

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 84.64 segons/100Metres

Club: radikal

1:41:01
01:38:45
1:36:30
i
Pau Roure
01:38:02 (Tr: 1:38:02)
i
Adria Sanz Fernàndez
01:38:27 (Tr: 1:38:27)
i
Antonio Peña Pulido
01:39:07 (Tr: 1:39:07)
Marc Franquet Casademont
01:39:22 (Tr: 1:39:22)
i
Anna aïda Martí Arasa
01:40:25 (Tr: 1:40:25)
i
Ariadna Moreno Aleu
01:41:01 (Tr: 1:41:01)

T. real: 01:39:07

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:56:25

Cat:M50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 84.95 segons/100Metres

Club: uehorta

1:41:01
01:39:07
1:37:13
i
Pau Roure
01:38:02 (Tr: 1:38:02)
i
Adria Sanz Fernàndez
01:38:27 (Tr: 1:38:27)
i
Boaz Nur
01:38:45 (Tr: 1:38:45)
Marc Franquet Casademont
01:39:22 (Tr: 1:39:22)
i
Anna aïda Martí Arasa
01:40:25 (Tr: 1:40:25)
i
Ariadna Moreno Aleu
01:41:01 (Tr: 1:41:01)

T. real: 01:39:22

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:56:40

Cat:M50

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 85.16 segons/100Metres

Club: club natació molins de rei

1:41:06
01:39:22
1:37:38
i
Pau Roure
01:38:02 (Tr: 1:38:02)
i
Adria Sanz Fernàndez
01:38:27 (Tr: 1:38:27)
i
Boaz Nur
01:38:45 (Tr: 1:38:45)
i
Antonio Peña Pulido
01:39:07 (Tr: 1:39:07)
i
Anna aïda Martí Arasa
01:40:25 (Tr: 1:40:25)
i
Ariadna Moreno Aleu
01:41:01 (Tr: 1:41:01)
i
Josep llàtzer Pérez Gutierrez
01:41:06 (Tr: 1:41:06)

T. real: 01:40:25

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:57:43

Cat:SenF

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:17:18

Sexe:F

Ritme: 86.07 segons/100Metres

Club: c.e.mediterrani

1:42:06
01:40:25
1:38:45
i
Boaz Nur
01:38:45 (Tr: 1:38:45)
i
Antonio Peña Pulido
01:39:07 (Tr: 1:39:07)
Marc Franquet Casademont
01:39:22 (Tr: 1:39:22)
i
Ariadna Moreno Aleu
01:41:01 (Tr: 1:41:01)
i
Josep llàtzer Pérez Gutierrez
01:41:06 (Tr: 1:41:06)
i
Ramon Fuster Herrero
01:41:15 (Tr: 1:41:15)
i
Jordi Cervera Martínez
01:41:26 (Tr: 1:41:26)
i
Jordi Hernández Andújar
01:42:05 (Tr: 1:42:05)

T. real: 01:41:01

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:58:19

Cat:SenF

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:17:18

Sexe:F

Ritme: 86.57 segons/100Metres

Club:

1:42:54
01:41:01
1:39:07
i
Antonio Peña Pulido
01:39:07 (Tr: 1:39:07)
Marc Franquet Casademont
01:39:22 (Tr: 1:39:22)
i
Anna aïda Martí Arasa
01:40:25 (Tr: 1:40:25)
i
Josep llàtzer Pérez Gutierrez
01:41:06 (Tr: 1:41:06)
i
Ramon Fuster Herrero
01:41:15 (Tr: 1:41:15)
i
Jordi Cervera Martínez
01:41:26 (Tr: 1:41:26)
i
Jordi Hernández Andújar
01:42:05 (Tr: 1:42:05)
i
Llorenç Torres Florit
01:42:07 (Tr: 1:42:07)
i
Jordi Gutiérrez
01:42:25 (Tr: 1:42:25)
i
Kepa Jauregui
01:42:54 (Tr: 1:42:54)

T. real: 01:41:06

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:58:24

Cat:M40

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 86.65 segons/100Metres

Club: club natació terrassa

1:42:50
01:41:06
1:39:22
Marc Franquet Casademont
01:39:22 (Tr: 1:39:22)
i
Anna aïda Martí Arasa
01:40:25 (Tr: 1:40:25)
i
Ariadna Moreno Aleu
01:41:01 (Tr: 1:41:01)
i
Ramon Fuster Herrero
01:41:15 (Tr: 1:41:15)
i
Jordi Cervera Martínez
01:41:26 (Tr: 1:41:26)
i
Jordi Hernández Andújar
01:42:05 (Tr: 1:42:05)
i
Llorenç Torres Florit
01:42:07 (Tr: 1:42:07)
i
Jordi Gutiérrez
01:42:25 (Tr: 1:42:25)

T. real: 01:41:15

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:58:33

Cat:M50

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 86.78 segons/100Metres

Club: piri

1:42:07
01:41:15
1:40:23
i
Anna aïda Martí Arasa
01:40:25 (Tr: 1:40:25)
i
Ariadna Moreno Aleu
01:41:01 (Tr: 1:41:01)
i
Josep llàtzer Pérez Gutierrez
01:41:06 (Tr: 1:41:06)
i
Jordi Cervera Martínez
01:41:26 (Tr: 1:41:26)
i
Jordi Hernández Andújar
01:42:05 (Tr: 1:42:05)
i
Llorenç Torres Florit
01:42:07 (Tr: 1:42:07)

T. real: 01:41:26

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:58:44

Cat:M60

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 86.94 segons/100Metres

Club: cn reus ploms

1:42:25
01:41:26
1:40:27
i
Ariadna Moreno Aleu
01:41:01 (Tr: 1:41:01)
i
Josep llàtzer Pérez Gutierrez
01:41:06 (Tr: 1:41:06)
i
Ramon Fuster Herrero
01:41:15 (Tr: 1:41:15)
i
Jordi Hernández Andújar
01:42:05 (Tr: 1:42:05)
i
Llorenç Torres Florit
01:42:07 (Tr: 1:42:07)
i
Jordi Gutiérrez
01:42:25 (Tr: 1:42:25)

T. real: 01:42:05

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:59:23

Cat:M40

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 87.49 segons/100Metres

Club: cn palafrugell empordà

1:43:04
01:42:05
1:41:06
i
Josep llàtzer Pérez Gutierrez
01:41:06 (Tr: 1:41:06)
i
Ramon Fuster Herrero
01:41:15 (Tr: 1:41:15)
i
Jordi Cervera Martínez
01:41:26 (Tr: 1:41:26)
i
Llorenç Torres Florit
01:42:07 (Tr: 1:42:07)
i
Jordi Gutiérrez
01:42:25 (Tr: 1:42:25)
i
Kepa Jauregui
01:42:54 (Tr: 1:42:54)
i
Albert Bové Solanes
01:42:58 (Tr: 1:42:58)

T. real: 01:42:07

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:59:25

Cat:SenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 87.52 segons/100Metres

Club:

1:42:59
01:42:07
1:41:15
i
Ramon Fuster Herrero
01:41:15 (Tr: 1:41:15)
i
Jordi Cervera Martínez
01:41:26 (Tr: 1:41:26)
i
Jordi Hernández Andújar
01:42:05 (Tr: 1:42:05)
i
Jordi Gutiérrez
01:42:25 (Tr: 1:42:25)
i
Kepa Jauregui
01:42:54 (Tr: 1:42:54)
i
Albert Bové Solanes
01:42:58 (Tr: 1:42:58)

T. real: 01:42:25

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 10:59:43

Cat:M50

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 87.78 segons/100Metres

Club: radikal swim

1:43:25
01:42:25
1:41:26
i
Jordi Cervera Martínez
01:41:26 (Tr: 1:41:26)
i
Jordi Hernández Andújar
01:42:05 (Tr: 1:42:05)
i
Llorenç Torres Florit
01:42:07 (Tr: 1:42:07)
i
Kepa Jauregui
01:42:54 (Tr: 1:42:54)
i
Albert Bové Solanes
01:42:58 (Tr: 1:42:58)

T. real: 01:42:54

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 11:00:12

Cat:M40

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 88.19 segons/100Metres

Club: c.n. menditxo

1:43:42
01:42:54
1:42:05
i
Jordi Hernández Andújar
01:42:05 (Tr: 1:42:05)
i
Llorenç Torres Florit
01:42:07 (Tr: 1:42:07)
i
Jordi Gutiérrez
01:42:25 (Tr: 1:42:25)
i
Albert Bové Solanes
01:42:58 (Tr: 1:42:58)

T. real: 01:42:58

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 11:00:16

Cat:M40

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 88.25 segons/100Metres

Club: c.n. tarraco

1:43:48
01:42:58
1:42:07
i
Llorenç Torres Florit
01:42:07 (Tr: 1:42:07)
i
Jordi Gutiérrez
01:42:25 (Tr: 1:42:25)
i
Kepa Jauregui
01:42:54 (Tr: 1:42:54)