SubCurses

8RESULTATS

Radikal ocean52

7K

09 octubre 2021

3,5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:51:36

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 11:08:54

Cat:M40

Pos. categoria: 30

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 95.65 segons/100Metres

Club: club natació poblenou

1:52:19
01:51:36
1:50:53
i
Diego Sampere
01:51:39 (Tr: 1:51:39)
i
Javier Falco Rossetto
01:51:48 (Tr: 1:51:48)
Joan Comas Moliné
01:51:55 (Tr: 1:51:55)
i
Xavier Nobau Ruiz
01:51:56 (Tr: 1:51:56)
i
Jordi Ungé Plaja
01:52:06 (Tr: 1:52:06)
i
Carles Llucià
01:52:19 (Tr: 1:52:19)

T. real: 01:51:39

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 11:08:57

Cat:M30

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 95.69 segons/100Metres

Club:

1:52:19
01:51:39
1:50:59
i
Daniel Miró Morros
01:51:36 (Tr: 1:51:36)
i
Javier Falco Rossetto
01:51:48 (Tr: 1:51:48)
Joan Comas Moliné
01:51:55 (Tr: 1:51:55)
i
Xavier Nobau Ruiz
01:51:56 (Tr: 1:51:56)
i
Jordi Ungé Plaja
01:52:06 (Tr: 1:52:06)
i
Carles Llucià
01:52:19 (Tr: 1:52:19)

T. real: 01:51:48

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 11:09:06

Cat:M40

Pos. categoria: 31

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 95.83 segons/100Metres

Club: barcelona swimmers

1:52:19
01:51:48
1:51:18
i
Daniel Miró Morros
01:51:36 (Tr: 1:51:36)
i
Diego Sampere
01:51:39 (Tr: 1:51:39)
Joan Comas Moliné
01:51:55 (Tr: 1:51:55)
i
Xavier Nobau Ruiz
01:51:56 (Tr: 1:51:56)
i
Jordi Ungé Plaja
01:52:06 (Tr: 1:52:06)
i
Carles Llucià
01:52:19 (Tr: 1:52:19)

T. real: 01:51:55

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 11:09:13

Cat:M50

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 95.93 segons/100Metres

Club: radikalswim

1:52:19
01:51:55
1:51:32
i
Daniel Miró Morros
01:51:36 (Tr: 1:51:36)
i
Diego Sampere
01:51:39 (Tr: 1:51:39)
i
Javier Falco Rossetto
01:51:48 (Tr: 1:51:48)
i
Xavier Nobau Ruiz
01:51:56 (Tr: 1:51:56)
i
Jordi Ungé Plaja
01:52:06 (Tr: 1:52:06)
i
Carles Llucià
01:52:19 (Tr: 1:52:19)

T. real: 01:51:56

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 11:09:14

Cat:M30

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 95.94 segons/100Metres

Club: radikal swim

1:52:29
01:51:56
1:51:24
i
Daniel Miró Morros
01:51:36 (Tr: 1:51:36)
i
Diego Sampere
01:51:39 (Tr: 1:51:39)
i
Javier Falco Rossetto
01:51:48 (Tr: 1:51:48)
Joan Comas Moliné
01:51:55 (Tr: 1:51:55)
i
Jordi Ungé Plaja
01:52:06 (Tr: 1:52:06)
i
Carles Llucià
01:52:19 (Tr: 1:52:19)
i
Gemma Romero
01:52:29 (Tr: 1:52:29)

T. real: 01:52:06

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 11:09:24

Cat:M40

Pos. categoria: 32

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 96.08 segons/100Metres

Club: club natació palafrugell empordà

1:52:59
01:52:06
1:51:13
i
Daniel Miró Morros
01:51:36 (Tr: 1:51:36)
i
Diego Sampere
01:51:39 (Tr: 1:51:39)
i
Javier Falco Rossetto
01:51:48 (Tr: 1:51:48)
Joan Comas Moliné
01:51:55 (Tr: 1:51:55)
i
Xavier Nobau Ruiz
01:51:56 (Tr: 1:51:56)
i
Carles Llucià
01:52:19 (Tr: 1:52:19)
i
Gemma Romero
01:52:29 (Tr: 1:52:29)
Marc Gomez Santamaría
01:52:59 (Tr: 1:52:59)

T. real: 01:52:19

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 11:09:37

Cat:M50

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 96.26 segons/100Metres

Club: cnab

1:53:08
01:52:19
1:51:30
i
Daniel Miró Morros
01:51:36 (Tr: 1:51:36)
i
Diego Sampere
01:51:39 (Tr: 1:51:39)
i
Javier Falco Rossetto
01:51:48 (Tr: 1:51:48)
Joan Comas Moliné
01:51:55 (Tr: 1:51:55)
i
Xavier Nobau Ruiz
01:51:56 (Tr: 1:51:56)
i
Jordi Ungé Plaja
01:52:06 (Tr: 1:52:06)
i
Gemma Romero
01:52:29 (Tr: 1:52:29)
Marc Gomez Santamaría
01:52:59 (Tr: 1:52:59)
i
Unai Ugalde Iñurrita
01:53:08 (Tr: 1:53:08)

T. real: 01:52:29

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 11:09:47

Cat:F40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:17:18

Sexe:F

Ritme: 96.4 segons/100Metres

Club: c.n. atletic barceloneta

1:53:08
01:52:29
1:51:49
Joan Comas Moliné
01:51:55 (Tr: 1:51:55)
i
Xavier Nobau Ruiz
01:51:56 (Tr: 1:51:56)
i
Jordi Ungé Plaja
01:52:06 (Tr: 1:52:06)
i
Carles Llucià
01:52:19 (Tr: 1:52:19)
Marc Gomez Santamaría
01:52:59 (Tr: 1:52:59)
i
Unai Ugalde Iñurrita
01:53:08 (Tr: 1:53:08)
i
Ramón Eguren
01:53:08 (Tr: 1:53:08)

T. real: 01:52:59

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 11:10:17

Cat:M40

Pos. categoria: 33

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 96.83 segons/100Metres

Club: marnaton

1:53:52
01:52:59
1:52:06
i
Jordi Ungé Plaja
01:52:06 (Tr: 1:52:06)
i
Carles Llucià
01:52:19 (Tr: 1:52:19)
i
Gemma Romero
01:52:29 (Tr: 1:52:29)
i
Unai Ugalde Iñurrita
01:53:08 (Tr: 1:53:08)
i
Ramón Eguren
01:53:08 (Tr: 1:53:08)
i
Alejandro Cardenas
01:53:11 (Tr: 1:53:11)
i
Norman Castro Castillo
01:53:36 (Tr: 1:53:36)
i
Albert Tolosà Junoy
01:53:40 (Tr: 1:53:40)

T. real: 01:53:08

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 11:10:26

Cat:M40

Pos. categoria: 34

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 96.96 segons/100Metres

Club: aloha

1:53:56
01:53:08
1:52:19
i
Carles Llucià
01:52:19 (Tr: 1:52:19)
i
Gemma Romero
01:52:29 (Tr: 1:52:29)
Marc Gomez Santamaría
01:52:59 (Tr: 1:52:59)
i
Ramón Eguren
01:53:08 (Tr: 1:53:08)
i
Alejandro Cardenas
01:53:11 (Tr: 1:53:11)
i
Norman Castro Castillo
01:53:36 (Tr: 1:53:36)
i
Albert Tolosà Junoy
01:53:40 (Tr: 1:53:40)

T. real: 01:53:08

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 11:10:26

Cat:M50

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 96.96 segons/100Metres

Club: culb natación menditxo

1:53:47
01:53:08
1:52:29
i
Gemma Romero
01:52:29 (Tr: 1:52:29)
Marc Gomez Santamaría
01:52:59 (Tr: 1:52:59)
i
Unai Ugalde Iñurrita
01:53:08 (Tr: 1:53:08)
i
Alejandro Cardenas
01:53:11 (Tr: 1:53:11)
i
Norman Castro Castillo
01:53:36 (Tr: 1:53:36)
i
Albert Tolosà Junoy
01:53:40 (Tr: 1:53:40)

T. real: 01:53:11

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 11:10:29

Cat:M30

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 97.0 segons/100Metres

Club: radikalswim

1:54:00
01:53:11
1:52:21
i
Gemma Romero
01:52:29 (Tr: 1:52:29)
Marc Gomez Santamaría
01:52:59 (Tr: 1:52:59)
i
Unai Ugalde Iñurrita
01:53:08 (Tr: 1:53:08)
i
Ramón Eguren
01:53:08 (Tr: 1:53:08)
i
Norman Castro Castillo
01:53:36 (Tr: 1:53:36)
i
Albert Tolosà Junoy
01:53:40 (Tr: 1:53:40)
i
Marta Genís Salvadó
01:54:00 (Tr: 1:54:00)

T. real: 01:53:36

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 11:10:54

Cat:M40

Pos. categoria: 35

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 97.36 segons/100Metres

Club: cn prat

1:54:04
01:53:36
1:53:08
i
Unai Ugalde Iñurrita
01:53:08 (Tr: 1:53:08)
i
Ramón Eguren
01:53:08 (Tr: 1:53:08)
i
Alejandro Cardenas
01:53:11 (Tr: 1:53:11)
i
Albert Tolosà Junoy
01:53:40 (Tr: 1:53:40)
i
Marta Genís Salvadó
01:54:00 (Tr: 1:54:00)

T. real: 01:53:40

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 11:10:58

Cat:M30

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:17:18

Sexe:M

Ritme: 97.42 segons/100Metres

Club:

1:54:12
01:53:40
1:53:08
i
Ramón Eguren
01:53:08 (Tr: 1:53:08)
i
Alejandro Cardenas
01:53:11 (Tr: 1:53:11)
i
Norman Castro Castillo
01:53:36 (Tr: 1:53:36)
i
Marta Genís Salvadó
01:54:00 (Tr: 1:54:00)

T. real: 01:54:00

Inici real: 09:17:18

Hora meta: 11:11:18

Cat:F40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:17:18

Sexe:F

Ritme: 97.71 segons/100Metres

Club:

1:54:50
01:54:00
1:53:11
i
Alejandro Cardenas
01:53:11 (Tr: 1:53:11)
i
Norman Castro Castillo
01:53:36 (Tr: 1:53:36)
i
Albert Tolosà Junoy
01:53:40 (Tr: 1:53:40)