SubCurses

8RESULTATS

Radikal ocean52 1.5K

1,5K

09 octubre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:18:55

Inici real: 17:11:37

Hora meta: 17:30:32

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:17:11:37

Sexe:M

Ritme: 66.75 segons/100Metres

Club: c.n. sabadell

0:21:56
00:18:55
0:15:55
i
Marc Pou Fernandez
00:18:59 (Tr: 0:18:59)
i
Claudia Giralt Pidemont
00:19:45 (Tr: 0:19:45)
i
Alex Ortega Sanchez
00:20:53 (Tr: 0:20:53)
i
Sonia Fargas
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
i
Agustí Planas Sala
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
i
Carme Andujar Lozano
00:21:56 (Tr: 0:21:56)

T. real: 00:18:59

Inici real: 17:11:37

Hora meta: 17:30:36

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:17:11:37

Sexe:M

Ritme: 66.96 segons/100Metres

Club: centre natació mataró

0:21:56
00:18:59
0:16:02
i
Ferran Julia Tous
00:18:55 (Tr: 0:18:55)
i
Claudia Giralt Pidemont
00:19:45 (Tr: 0:19:45)
i
Alex Ortega Sanchez
00:20:53 (Tr: 0:20:53)
i
Sonia Fargas
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
i
Agustí Planas Sala
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
i
Carme Andujar Lozano
00:21:56 (Tr: 0:21:56)

T. real: 00:19:45

Inici real: 17:11:37

Hora meta: 17:31:22

Cat:SenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:17:11:37

Sexe:F

Ritme: 69.7 segons/100Metres

Club: centre natació mataró

0:21:56
00:19:45
0:17:35
i
Ferran Julia Tous
00:18:55 (Tr: 0:18:55)
i
Marc Pou Fernandez
00:18:59 (Tr: 0:18:59)
i
Alex Ortega Sanchez
00:20:53 (Tr: 0:20:53)
i
Sonia Fargas
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
i
Agustí Planas Sala
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
i
Carme Andujar Lozano
00:21:56 (Tr: 0:21:56)

T. real: 00:20:53

Inici real: 17:11:37

Hora meta: 17:32:30

Cat:M16

Pos. categoria: 1

Inici cursa:17:11:37

Sexe:M

Ritme: 73.71 segons/100Metres

Club:

0:22:52
00:20:53
0:18:55
i
Ferran Julia Tous
00:18:55 (Tr: 0:18:55)
i
Marc Pou Fernandez
00:18:59 (Tr: 0:18:59)
i
Claudia Giralt Pidemont
00:19:45 (Tr: 0:19:45)
i
Sonia Fargas
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
i
Agustí Planas Sala
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
i
Carme Andujar Lozano
00:21:56 (Tr: 0:21:56)
i
Pablo Cruz Domingo
00:21:56 (Tr: 0:21:56)
i
Mireia Hernandez
00:22:46 (Tr: 0:22:46)
i
Carles Riverola Frediani
00:22:51 (Tr: 0:22:51)

T. real: 00:21:28

Inici real: 17:11:37

Hora meta: 17:33:05

Cat:SenF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:17:11:37

Sexe:F

Ritme: 75.72 segons/100Metres

Club: c.e. mediterrani

0:23:57
00:21:28
0:18:59
i
Marc Pou Fernandez
00:18:59 (Tr: 0:18:59)
i
Claudia Giralt Pidemont
00:19:45 (Tr: 0:19:45)
i
Alex Ortega Sanchez
00:20:53 (Tr: 0:20:53)
i
Agustí Planas Sala
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
i
Carme Andujar Lozano
00:21:56 (Tr: 0:21:56)
i
Pablo Cruz Domingo
00:21:56 (Tr: 0:21:56)
i
Mireia Hernandez
00:22:46 (Tr: 0:22:46)
i
Carles Riverola Frediani
00:22:51 (Tr: 0:22:51)
i
Victor Muñoz Illana
00:23:24 (Tr: 0:23:24)
i
Daniel Ortiz Castro
00:23:24 (Tr: 0:23:24)
i
Blanca Toledano
00:23:36 (Tr: 0:23:36)

T. real: 00:21:49

Inici real: 17:11:37

Hora meta: 17:33:26

Cat:M16

Pos. categoria: 2

Inici cursa:17:11:37

Sexe:M

Ritme: 76.96 segons/100Metres

Club: geieg

0:23:52
00:21:49
0:19:45
i
Claudia Giralt Pidemont
00:19:45 (Tr: 0:19:45)
i
Alex Ortega Sanchez
00:20:53 (Tr: 0:20:53)
i
Sonia Fargas
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
i
Carme Andujar Lozano
00:21:56 (Tr: 0:21:56)
i
Pablo Cruz Domingo
00:21:56 (Tr: 0:21:56)
i
Mireia Hernandez
00:22:46 (Tr: 0:22:46)
i
Carles Riverola Frediani
00:22:51 (Tr: 0:22:51)
i
Victor Muñoz Illana
00:23:24 (Tr: 0:23:24)
i
Daniel Ortiz Castro
00:23:24 (Tr: 0:23:24)
i
Blanca Toledano
00:23:36 (Tr: 0:23:36)

T. real: 00:21:56

Inici real: 17:11:37

Hora meta: 17:33:33

Cat:F40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:17:11:37

Sexe:F

Ritme: 77.36 segons/100Metres

Club:

0:22:58
00:21:56
0:20:53
i
Alex Ortega Sanchez
00:20:53 (Tr: 0:20:53)
i
Sonia Fargas
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
i
Agustí Planas Sala
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
i
Pablo Cruz Domingo
00:21:56 (Tr: 0:21:56)
i
Mireia Hernandez
00:22:46 (Tr: 0:22:46)
i
Carles Riverola Frediani
00:22:51 (Tr: 0:22:51)

T. real: 00:21:56

Inici real: 17:11:37

Hora meta: 17:33:33

Cat:M16

Pos. categoria: 3

Inici cursa:17:11:37

Sexe:M

Ritme: 77.39 segons/100Metres

Club: c.n. sabadell

0:23:24
00:21:56
0:20:29
i
Alex Ortega Sanchez
00:20:53 (Tr: 0:20:53)
i
Sonia Fargas
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
i
Agustí Planas Sala
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
i
Carme Andujar Lozano
00:21:56 (Tr: 0:21:56)
i
Mireia Hernandez
00:22:46 (Tr: 0:22:46)
i
Carles Riverola Frediani
00:22:51 (Tr: 0:22:51)
i
Victor Muñoz Illana
00:23:24 (Tr: 0:23:24)

T. real: 00:22:46

Inici real: 17:11:37

Hora meta: 17:34:23

Cat:SenF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:17:11:37

Sexe:F

Ritme: 80.31 segons/100Metres

Club: natació artística

0:23:43
00:22:46
0:21:49
i
Agustí Planas Sala
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
i
Carme Andujar Lozano
00:21:56 (Tr: 0:21:56)
i
Pablo Cruz Domingo
00:21:56 (Tr: 0:21:56)
i
Carles Riverola Frediani
00:22:51 (Tr: 0:22:51)
i
Victor Muñoz Illana
00:23:24 (Tr: 0:23:24)
i
Daniel Ortiz Castro
00:23:24 (Tr: 0:23:24)
i
Blanca Toledano
00:23:36 (Tr: 0:23:36)

T. real: 00:22:51

Inici real: 17:11:37

Hora meta: 17:34:28

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:17:11:37

Sexe:M

Ritme: 80.6 segons/100Metres

Club: swimfaster salt

0:23:46
00:22:51
0:21:56
i
Carme Andujar Lozano
00:21:56 (Tr: 0:21:56)
i
Pablo Cruz Domingo
00:21:56 (Tr: 0:21:56)
i
Mireia Hernandez
00:22:46 (Tr: 0:22:46)
i
Victor Muñoz Illana
00:23:24 (Tr: 0:23:24)
i
Daniel Ortiz Castro
00:23:24 (Tr: 0:23:24)
i
Blanca Toledano
00:23:36 (Tr: 0:23:36)

T. real: 00:23:24

Inici real: 17:11:37

Hora meta: 17:35:01

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:17:11:37

Sexe:M

Ritme: 82.53 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

0:24:51
00:23:24
0:21:56
i
Pablo Cruz Domingo
00:21:56 (Tr: 0:21:56)
i
Mireia Hernandez
00:22:46 (Tr: 0:22:46)
i
Carles Riverola Frediani
00:22:51 (Tr: 0:22:51)
i
Daniel Ortiz Castro
00:23:24 (Tr: 0:23:24)
i
Blanca Toledano
00:23:36 (Tr: 0:23:36)
i
Jordi De La Vega Puig
00:24:01 (Tr: 0:24:01)
i
Txell Mas
00:24:08 (Tr: 0:24:08)

T. real: 00:23:24

Inici real: 17:11:37

Hora meta: 17:35:01

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:17:11:37

Sexe:M

Ritme: 82.58 segons/100Metres

Club: club natació igualada

0:24:08
00:23:24
0:22:40
i
Mireia Hernandez
00:22:46 (Tr: 0:22:46)
i
Carles Riverola Frediani
00:22:51 (Tr: 0:22:51)
i
Victor Muñoz Illana
00:23:24 (Tr: 0:23:24)
i
Blanca Toledano
00:23:36 (Tr: 0:23:36)
i
Jordi De La Vega Puig
00:24:01 (Tr: 0:24:01)
i
Txell Mas
00:24:08 (Tr: 0:24:08)

T. real: 00:23:36

Inici real: 17:11:37

Hora meta: 17:35:13

Cat:SenF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:17:11:37

Sexe:F

Ritme: 83.26 segons/100Metres

Club: natació artística

0:24:21
00:23:36
0:22:51
i
Carles Riverola Frediani
00:22:51 (Tr: 0:22:51)
i
Victor Muñoz Illana
00:23:24 (Tr: 0:23:24)
i
Daniel Ortiz Castro
00:23:24 (Tr: 0:23:24)
i
Jordi De La Vega Puig
00:24:01 (Tr: 0:24:01)
i
Txell Mas
00:24:08 (Tr: 0:24:08)

T. real: 00:24:01

Inici real: 17:11:37

Hora meta: 17:35:38

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:17:11:37

Sexe:M

Ritme: 84.76 segons/100Metres

Club: c.n. barcelona

0:24:39
00:24:01
0:23:24
i
Victor Muñoz Illana
00:23:24 (Tr: 0:23:24)
i
Daniel Ortiz Castro
00:23:24 (Tr: 0:23:24)
i
Blanca Toledano
00:23:36 (Tr: 0:23:36)
i
Txell Mas
00:24:08 (Tr: 0:24:08)

T. real: 00:24:08

Inici real: 17:11:37

Hora meta: 17:35:45

Cat:SenF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:17:11:37

Sexe:F

Ritme: 85.16 segons/100Metres

Club: natació artística

0:24:52
00:24:08
0:23:24
i
Daniel Ortiz Castro
00:23:24 (Tr: 0:23:24)
i
Blanca Toledano
00:23:36 (Tr: 0:23:36)
i
Jordi De La Vega Puig
00:24:01 (Tr: 0:24:01)