L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 10 | 2596 |
i
|
Paula Bretó Prats | 1:01:41 | ||
T. real: 01:01:41 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:07:46 Cat:F40 Pos. categoria: 4 Inici cursa:10:06:05 Sexe:F Ritme: 105.74 segons/100Metres Club: club natació benicarló
340780
1:04:16
01:01:41
0:59:06
i
Pol Feito Arso
01:01:59 (Tr: 1:01:59)
i
Nadia González Tenorio
01:02:28 (Tr: 1:02:28)
i
Alberto Gomez Millan
01:02:53 (Tr: 1:02:53)
i
Ruben Bonet Romero
01:02:59 (Tr: 1:02:59)
i
Oscar Dominguez Castrillo
01:02:59 (Tr: 1:02:59)
i
Austin Wood
01:04:16 (Tr: 1:04:16) |
|||||||
32 | 22 | 2594 |
i
|
Pol Feito Arso | 1:01:59 | ||
T. real: 01:01:59 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:08:04 Cat:JunM Pos. categoria: 3 Inici cursa:10:06:05 Sexe:M Ritme: 106.25 segons/100Metres Club: club natació sant andreu
301400
1:04:16
01:01:59
0:59:42
i
Paula Bretó Prats
01:01:41 (Tr: 1:01:41)
i
Nadia González Tenorio
01:02:28 (Tr: 1:02:28)
i
Alberto Gomez Millan
01:02:53 (Tr: 1:02:53)
i
Ruben Bonet Romero
01:02:59 (Tr: 1:02:59)
i
Oscar Dominguez Castrillo
01:02:59 (Tr: 1:02:59)
i
Austin Wood
01:04:16 (Tr: 1:04:16) |
|||||||
33 | 11 | 2582 |
i
|
Nadia González Tenorio | 1:02:28 | ||
T. real: 01:02:28 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:08:33 Cat:JunF Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:06:05 Sexe:F Ritme: 107.06 segons/100Metres Club: club natació sabadell
238590
1:04:16
01:02:28
1:00:39
i
Paula Bretó Prats
01:01:41 (Tr: 1:01:41)
i
Pol Feito Arso
01:01:59 (Tr: 1:01:59)
i
Alberto Gomez Millan
01:02:53 (Tr: 1:02:53)
i
Ruben Bonet Romero
01:02:59 (Tr: 1:02:59)
i
Oscar Dominguez Castrillo
01:02:59 (Tr: 1:02:59)
i
Austin Wood
01:04:16 (Tr: 1:04:16) |
|||||||
34 | 23 | 2190 |
i
|
Alberto Gomez Millan | 1:02:53 | ||
T. real: 01:02:53 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:08:58 Cat:M40 Pos. categoria: 9 Inici cursa:10:06:05 Sexe:M Ritme: 107.8 segons/100Metres Club:
182160
1:04:16
01:02:53
1:01:31
i
Paula Bretó Prats
01:01:41 (Tr: 1:01:41)
i
Pol Feito Arso
01:01:59 (Tr: 1:01:59)
i
Nadia González Tenorio
01:02:28 (Tr: 1:02:28)
i
Ruben Bonet Romero
01:02:59 (Tr: 1:02:59)
i
Oscar Dominguez Castrillo
01:02:59 (Tr: 1:02:59)
i
Austin Wood
01:04:16 (Tr: 1:04:16) |
|||||||
35 | 24 | 2634 |
i
|
Ruben Bonet Romero | 1:02:59 | ||
T. real: 01:02:59 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:09:04 Cat:M50 Pos. categoria: 5 Inici cursa:10:06:05 Sexe:M Ritme: 107.96 segons/100Metres Club: club natacio montjuic
296450
1:05:14
01:02:59
1:00:44
i
Paula Bretó Prats
01:01:41 (Tr: 1:01:41)
i
Pol Feito Arso
01:01:59 (Tr: 1:01:59)
i
Nadia González Tenorio
01:02:28 (Tr: 1:02:28)
i
Alberto Gomez Millan
01:02:53 (Tr: 1:02:53)
i
Oscar Dominguez Castrillo
01:02:59 (Tr: 1:02:59)
i
Austin Wood
01:04:16 (Tr: 1:04:16)
i
Marina Domènech López
01:05:14 (Tr: 1:05:14)
i
Jordina Massaguer Busqueta
01:05:14 (Tr: 1:05:14) |
|||||||
36 | 25 | 2694 |
i
|
Oscar Dominguez Castrillo | 1:02:59 | ||
T. real: 01:02:59 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:09:04 Cat:M30 Pos. categoria: 4 Inici cursa:10:06:05 Sexe:M Ritme: 107.96 segons/100Metres Club:
295900
1:05:14
01:02:59
1:00:45
i
Paula Bretó Prats
01:01:41 (Tr: 1:01:41)
i
Pol Feito Arso
01:01:59 (Tr: 1:01:59)
i
Nadia González Tenorio
01:02:28 (Tr: 1:02:28)
i
Alberto Gomez Millan
01:02:53 (Tr: 1:02:53)
i
Ruben Bonet Romero
01:02:59 (Tr: 1:02:59)
i
Austin Wood
01:04:16 (Tr: 1:04:16)
i
Marina Domènech López
01:05:14 (Tr: 1:05:14)
i
Jordina Massaguer Busqueta
01:05:14 (Tr: 1:05:14) |
|||||||
37 | 26 | 2625 |
i
|
Austin Wood | 1:04:16 | ||
T. real: 01:04:16 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:10:21 Cat:M30 Pos. categoria: 5 Inici cursa:10:06:05 Sexe:M Ritme: 110.16 segons/100Metres Club: picornell
182160
1:05:39
01:04:16
1:02:53
i
Alberto Gomez Millan
01:02:53 (Tr: 1:02:53)
i
Ruben Bonet Romero
01:02:59 (Tr: 1:02:59)
i
Oscar Dominguez Castrillo
01:02:59 (Tr: 1:02:59)
i
Marina Domènech López
01:05:14 (Tr: 1:05:14)
i
Jordina Massaguer Busqueta
01:05:14 (Tr: 1:05:14)
i
Laura Guarch Sánchez
01:05:17 (Tr: 1:05:17)
Marc Dominguez
01:05:28 (Tr: 1:05:28) |
|||||||
39 | 13 | 2173 |
i
|
Marina Domènech López | 1:05:14 | ||
T. real: 01:05:14 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:11:19 Cat:F30 Pos. categoria: 3 Inici cursa:10:06:05 Sexe:F Ritme: 111.81 segons/100Metres Club: club natació terrassa
296450
1:07:28
01:05:14
1:02:59
i
Ruben Bonet Romero
01:02:59 (Tr: 1:02:59)
i
Oscar Dominguez Castrillo
01:02:59 (Tr: 1:02:59)
i
Austin Wood
01:04:16 (Tr: 1:04:16)
i
Laura Guarch Sánchez
01:05:17 (Tr: 1:05:17)
Marc Dominguez
01:05:28 (Tr: 1:05:28)
Xavi Sunyol Garcia
01:06:00 (Tr: 1:06:00)
i
Roger Mora De La Serna
01:06:04 (Tr: 1:06:04)
i
Eduard Sagues Dominguez
01:06:06 (Tr: 1:06:06)
Adrià Vendrell Cuñat
01:06:22 (Tr: 1:06:22)
Miquel Huertas Pau
01:06:33 (Tr: 1:06:33)
Manel Macián
01:06:50 (Tr: 1:06:50)
i
Llorenç Torres Florit
01:07:27 (Tr: 1:07:27)
i
Meritxell Ferrer I Sánchez
01:07:27 (Tr: 1:07:27) |
|||||||
38 | 12 | 2530 |
i
|
Jordina Massaguer Busqueta | 1:05:14 | ||
T. real: 01:05:14 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:11:19 Cat:F30 Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:06:05 Sexe:F Ritme: 111.81 segons/100Metres Club: club natació terrassa
295900
1:07:28
01:05:14
1:02:59
i
Oscar Dominguez Castrillo
01:02:59 (Tr: 1:02:59)
i
Austin Wood
01:04:16 (Tr: 1:04:16)
i
Laura Guarch Sánchez
01:05:17 (Tr: 1:05:17)
Marc Dominguez
01:05:28 (Tr: 1:05:28)
Xavi Sunyol Garcia
01:06:00 (Tr: 1:06:00)
i
Roger Mora De La Serna
01:06:04 (Tr: 1:06:04)
i
Eduard Sagues Dominguez
01:06:06 (Tr: 1:06:06)
Adrià Vendrell Cuñat
01:06:22 (Tr: 1:06:22)
Miquel Huertas Pau
01:06:33 (Tr: 1:06:33)
Manel Macián
01:06:50 (Tr: 1:06:50)
i
Llorenç Torres Florit
01:07:27 (Tr: 1:07:27)
i
Meritxell Ferrer I Sánchez
01:07:27 (Tr: 1:07:27) |
|||||||
40 | 14 | 2628 |
i
|
Laura Guarch Sánchez | 1:05:17 | ||
T. real: 01:05:17 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:11:22 Cat:F50 Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:06:05 Sexe:F Ritme: 111.91 segons/100Metres Club: llliure
134750
1:06:19
01:05:17
1:04:16
i
Austin Wood
01:04:16 (Tr: 1:04:16)
i
Marina Domènech López
01:05:14 (Tr: 1:05:14)
i
Jordina Massaguer Busqueta
01:05:14 (Tr: 1:05:14)
Marc Dominguez
01:05:28 (Tr: 1:05:28)
Xavi Sunyol Garcia
01:06:00 (Tr: 1:06:00)
i
Roger Mora De La Serna
01:06:04 (Tr: 1:06:04)
i
Eduard Sagues Dominguez
01:06:06 (Tr: 1:06:06) |
|||||||
41 | 27 | 2132 | Marc Dominguez | 1:05:28 | |||
T. real: 01:05:28 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:11:33 Cat:M40 Pos. categoria: 10 Inici cursa:10:06:05 Sexe:M Ritme: 112.21 segons/100Metres Club:
84700
1:06:06
01:05:28
1:04:49
i
Marina Domènech López
01:05:14 (Tr: 1:05:14)
i
Jordina Massaguer Busqueta
01:05:14 (Tr: 1:05:14)
i
Laura Guarch Sánchez
01:05:17 (Tr: 1:05:17)
Xavi Sunyol Garcia
01:06:00 (Tr: 1:06:00)
i
Roger Mora De La Serna
01:06:04 (Tr: 1:06:04)
i
Eduard Sagues Dominguez
01:06:06 (Tr: 1:06:06) |
|||||||
42 | 28 | 2234 | Xavi Sunyol Garcia | 1:06:00 | |||
T. real: 01:06:00 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:12:05 Cat:M40 Pos. categoria: 11 Inici cursa:10:06:05 Sexe:M Ritme: 113.12 segons/100Metres Club:
101310
1:06:46
01:06:00
1:05:14
i
Marina Domènech López
01:05:14 (Tr: 1:05:14)
i
Jordina Massaguer Busqueta
01:05:14 (Tr: 1:05:14)
i
Laura Guarch Sánchez
01:05:17 (Tr: 1:05:17)
Marc Dominguez
01:05:28 (Tr: 1:05:28)
i
Roger Mora De La Serna
01:06:04 (Tr: 1:06:04)
i
Eduard Sagues Dominguez
01:06:06 (Tr: 1:06:06)
Adrià Vendrell Cuñat
01:06:22 (Tr: 1:06:22)
Miquel Huertas Pau
01:06:33 (Tr: 1:06:33) |
|||||||
43 | 29 | 2662 |
i
|
Roger Mora De La Serna | 1:06:04 | ||
T. real: 01:06:04 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:12:09 Cat:SenM Pos. categoria: 5 Inici cursa:10:06:05 Sexe:M Ritme: 113.25 segons/100Metres Club:
102850
1:06:51
01:06:04
1:05:17
i
Laura Guarch Sánchez
01:05:17 (Tr: 1:05:17)
Marc Dominguez
01:05:28 (Tr: 1:05:28)
Xavi Sunyol Garcia
01:06:00 (Tr: 1:06:00)
i
Eduard Sagues Dominguez
01:06:06 (Tr: 1:06:06)
Adrià Vendrell Cuñat
01:06:22 (Tr: 1:06:22)
Miquel Huertas Pau
01:06:33 (Tr: 1:06:33)
Manel Macián
01:06:50 (Tr: 1:06:50) |
|||||||
44 | 30 | 2520 |
i
|
Eduard Sagues Dominguez | 1:06:06 | ||
T. real: 01:06:06 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:12:11 Cat:M30 Pos. categoria: 6 Inici cursa:10:06:05 Sexe:M Ritme: 113.31 segons/100Metres Club:
97130
1:06:50
01:06:06
1:05:22
Marc Dominguez
01:05:28 (Tr: 1:05:28)
Xavi Sunyol Garcia
01:06:00 (Tr: 1:06:00)
i
Roger Mora De La Serna
01:06:04 (Tr: 1:06:04)
Adrià Vendrell Cuñat
01:06:22 (Tr: 1:06:22)
Miquel Huertas Pau
01:06:33 (Tr: 1:06:33)
Manel Macián
01:06:50 (Tr: 1:06:50) |
|||||||
45 | 31 | 2182 | Adrià Vendrell Cuñat | 1:06:22 | |||
T. real: 01:06:22 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:12:27 Cat:M30 Pos. categoria: 7 Inici cursa:10:06:05 Sexe:M Ritme: 113.76 segons/100Metres Club: club triatlo cervera
142230
1:07:27
01:06:22
1:05:17
i
Laura Guarch Sánchez
01:05:17 (Tr: 1:05:17)
Marc Dominguez
01:05:28 (Tr: 1:05:28)
Xavi Sunyol Garcia
01:06:00 (Tr: 1:06:00)
i
Roger Mora De La Serna
01:06:04 (Tr: 1:06:04)
i
Eduard Sagues Dominguez
01:06:06 (Tr: 1:06:06)
Miquel Huertas Pau
01:06:33 (Tr: 1:06:33)
Manel Macián
01:06:50 (Tr: 1:06:50)
i
Llorenç Torres Florit
01:07:27 (Tr: 1:07:27) |
|||||||
46 | 32 | 2148 | Miquel Huertas Pau | 1:06:33 | |||
T. real: 01:06:33 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:12:38 Cat:M50 Pos. categoria: 6 Inici cursa:10:06:05 Sexe:M Ritme: 114.07 segons/100Metres Club: club marnaton
119350
1:07:27
01:06:33
1:05:39
Xavi Sunyol Garcia
01:06:00 (Tr: 1:06:00)
i
Roger Mora De La Serna
01:06:04 (Tr: 1:06:04)
i
Eduard Sagues Dominguez
01:06:06 (Tr: 1:06:06)
Adrià Vendrell Cuñat
01:06:22 (Tr: 1:06:22)
Manel Macián
01:06:50 (Tr: 1:06:50)
i
Llorenç Torres Florit
01:07:27 (Tr: 1:07:27)
i
Meritxell Ferrer I Sánchez
01:07:27 (Tr: 1:07:27) |
|||||||
47 | 33 | 2102 | Manel Macián | 1:06:50 | |||
T. real: 01:06:50 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:12:55 Cat:M50 Pos. categoria: 7 Inici cursa:10:06:05 Sexe:M Ritme: 114.57 segons/100Metres Club:
152240
1:08:00
01:06:50
1:05:41
Xavi Sunyol Garcia
01:06:00 (Tr: 1:06:00)
i
Roger Mora De La Serna
01:06:04 (Tr: 1:06:04)
i
Eduard Sagues Dominguez
01:06:06 (Tr: 1:06:06)
Adrià Vendrell Cuñat
01:06:22 (Tr: 1:06:22)
Miquel Huertas Pau
01:06:33 (Tr: 1:06:33)
i
Llorenç Torres Florit
01:07:27 (Tr: 1:07:27)
i
Meritxell Ferrer I Sánchez
01:07:27 (Tr: 1:07:27)
i
Lucas Mirabet Sanglas
01:08:00 (Tr: 1:08:00) |
|||||||
48 | 34 | 2168 |
i
|
Llorenç Torres Florit | 1:07:27 | ||
T. real: 01:07:27 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:13:32 Cat:SenM Pos. categoria: 6 Inici cursa:10:06:05 Sexe:M Ritme: 115.6 segons/100Metres Club:
142230
1:08:31
01:07:27
1:06:22
Adrià Vendrell Cuñat
01:06:22 (Tr: 1:06:22)
Miquel Huertas Pau
01:06:33 (Tr: 1:06:33)
Manel Macián
01:06:50 (Tr: 1:06:50)
i
Meritxell Ferrer I Sánchez
01:07:27 (Tr: 1:07:27)
i
Lucas Mirabet Sanglas
01:08:00 (Tr: 1:08:00)
Elsa Esparbé Gener
01:08:16 (Tr: 1:08:16)
i
Bruno Hervas Baroja
01:08:17 (Tr: 1:08:17)
i
Laura Alcazar
01:08:30 (Tr: 1:08:30) |
|||||||
49 | 15 | 2169 |
i
|
Meritxell Ferrer I Sánchez | 1:07:27 | ||
T. real: 01:07:27 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:13:32 Cat:SenF Pos. categoria: 5 Inici cursa:10:06:05 Sexe:F Ritme: 115.62 segons/100Metres Club:
119350
1:08:22
01:07:27
1:06:33
Miquel Huertas Pau
01:06:33 (Tr: 1:06:33)
Manel Macián
01:06:50 (Tr: 1:06:50)
i
Llorenç Torres Florit
01:07:27 (Tr: 1:07:27)
i
Lucas Mirabet Sanglas
01:08:00 (Tr: 1:08:00)
Elsa Esparbé Gener
01:08:16 (Tr: 1:08:16)
i
Bruno Hervas Baroja
01:08:17 (Tr: 1:08:17) |
|||||||
50 | 35 | 2003 |
i
|
Lucas Mirabet Sanglas | 1:08:00 | ||
T. real: 01:08:00 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:14:05 Cat:M30 Pos. categoria: 8 Inici cursa:10:06:05 Sexe:M Ritme: 116.55 segons/100Metres Club:
152240
1:09:09
01:08:00
1:06:50
Manel Macián
01:06:50 (Tr: 1:06:50)
i
Llorenç Torres Florit
01:07:27 (Tr: 1:07:27)
i
Meritxell Ferrer I Sánchez
01:07:27 (Tr: 1:07:27)
Elsa Esparbé Gener
01:08:16 (Tr: 1:08:16)
i
Bruno Hervas Baroja
01:08:17 (Tr: 1:08:17)
i
Laura Alcazar
01:08:30 (Tr: 1:08:30)
i
Noelia Carrasco Rodríguez
01:08:33 (Tr: 1:08:33)
i
Josep Riba Silvestre
01:08:37 (Tr: 1:08:37)
i
Jose antonio Vazquez Villamor
01:08:45 (Tr: 1:08:45) |
|||||||
51 | 16 | 2245 | Elsa Esparbé Gener | 1:08:16 | |||
T. real: 01:08:16 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:14:21 Cat:F40 Pos. categoria: 5 Inici cursa:10:06:05 Sexe:F Ritme: 117.02 segons/100Metres Club:
109340
1:09:06
01:08:16
1:07:27
i
Llorenç Torres Florit
01:07:27 (Tr: 1:07:27)
i
Meritxell Ferrer I Sánchez
01:07:27 (Tr: 1:07:27)
i
Lucas Mirabet Sanglas
01:08:00 (Tr: 1:08:00)
i
Bruno Hervas Baroja
01:08:17 (Tr: 1:08:17)
i
Laura Alcazar
01:08:30 (Tr: 1:08:30)
i
Noelia Carrasco Rodríguez
01:08:33 (Tr: 1:08:33)
i
Josep Riba Silvestre
01:08:37 (Tr: 1:08:37)
i
Jose antonio Vazquez Villamor
01:08:45 (Tr: 1:08:45) |
|||||||
52 | 36 | 2629 |
i
|
Bruno Hervas Baroja | 1:08:17 | ||
T. real: 01:08:17 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:14:22 Cat:M40 Pos. categoria: 12 Inici cursa:10:06:05 Sexe:M Ritme: 117.05 segons/100Metres Club: radikal swim
110110
1:09:07
01:08:17
1:07:27
i
Meritxell Ferrer I Sánchez
01:07:27 (Tr: 1:07:27)
i
Lucas Mirabet Sanglas
01:08:00 (Tr: 1:08:00)
Elsa Esparbé Gener
01:08:16 (Tr: 1:08:16)
i
Laura Alcazar
01:08:30 (Tr: 1:08:30)
i
Noelia Carrasco Rodríguez
01:08:33 (Tr: 1:08:33)
i
Josep Riba Silvestre
01:08:37 (Tr: 1:08:37)
i
Jose antonio Vazquez Villamor
01:08:45 (Tr: 1:08:45) |
|||||||
53 | 17 | 2241 |
i
|
Laura Alcazar | 1:08:30 | ||
T. real: 01:08:30 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:14:35 Cat:F40 Pos. categoria: 6 Inici cursa:10:06:05 Sexe:F Ritme: 117.41 segons/100Metres Club:
66550
1:09:00
01:08:30
1:08:00
i
Lucas Mirabet Sanglas
01:08:00 (Tr: 1:08:00)
Elsa Esparbé Gener
01:08:16 (Tr: 1:08:16)
i
Bruno Hervas Baroja
01:08:17 (Tr: 1:08:17)
i
Noelia Carrasco Rodríguez
01:08:33 (Tr: 1:08:33)
i
Josep Riba Silvestre
01:08:37 (Tr: 1:08:37)
i
Jose antonio Vazquez Villamor
01:08:45 (Tr: 1:08:45) |
|||||||
54 | 18 | 2592 |
i
|
Noelia Carrasco Rodríguez | 1:08:33 | ||
T. real: 01:08:33 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:14:38 Cat:F40 Pos. categoria: 7 Inici cursa:10:06:05 Sexe:F Ritme: 117.5 segons/100Metres Club: cnterrassa
130570
1:09:32
01:08:33
1:07:34
i
Lucas Mirabet Sanglas
01:08:00 (Tr: 1:08:00)
Elsa Esparbé Gener
01:08:16 (Tr: 1:08:16)
i
Bruno Hervas Baroja
01:08:17 (Tr: 1:08:17)
i
Laura Alcazar
01:08:30 (Tr: 1:08:30)
i
Josep Riba Silvestre
01:08:37 (Tr: 1:08:37)
i
Jose antonio Vazquez Villamor
01:08:45 (Tr: 1:08:45)
Ana Padilla Mosteirin
01:09:32 (Tr: 1:09:32) |
|||||||
55 | 37 | 2571 |
i
|
Josep Riba Silvestre | 1:08:37 | ||
T. real: 01:08:37 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:14:42 Cat:M40 Pos. categoria: 13 Inici cursa:10:06:05 Sexe:M Ritme: 117.61 segons/100Metres Club:
127270
1:09:35
01:08:37
1:07:39
i
Lucas Mirabet Sanglas
01:08:00 (Tr: 1:08:00)
Elsa Esparbé Gener
01:08:16 (Tr: 1:08:16)
i
Bruno Hervas Baroja
01:08:17 (Tr: 1:08:17)
i
Laura Alcazar
01:08:30 (Tr: 1:08:30)
i
Noelia Carrasco Rodríguez
01:08:33 (Tr: 1:08:33)
i
Jose antonio Vazquez Villamor
01:08:45 (Tr: 1:08:45)
Ana Padilla Mosteirin
01:09:32 (Tr: 1:09:32)
i
Caylee Auge
01:09:35 (Tr: 1:09:35) |
|||||||
56 | 38 | 2622 |
i
|
Jose antonio Vazquez Villamor | 1:08:45 | ||
T. real: 01:08:45 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:14:50 Cat:M50 Pos. categoria: 8 Inici cursa:10:06:05 Sexe:M Ritme: 117.84 segons/100Metres Club:
119240
1:09:39
01:08:45
1:07:51
i
Lucas Mirabet Sanglas
01:08:00 (Tr: 1:08:00)
Elsa Esparbé Gener
01:08:16 (Tr: 1:08:16)
i
Bruno Hervas Baroja
01:08:17 (Tr: 1:08:17)
i
Laura Alcazar
01:08:30 (Tr: 1:08:30)
i
Noelia Carrasco Rodríguez
01:08:33 (Tr: 1:08:33)
i
Josep Riba Silvestre
01:08:37 (Tr: 1:08:37)
Ana Padilla Mosteirin
01:09:32 (Tr: 1:09:32)
i
Caylee Auge
01:09:35 (Tr: 1:09:35)
i
Dio Feito Agudo
01:09:39 (Tr: 1:09:39) |
|||||||
57 | 19 | 2116 | Ana Padilla Mosteirin | 1:09:32 | |||
T. real: 01:09:32 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:15:37 Cat:F40 Pos. categoria: 8 Inici cursa:10:06:05 Sexe:F Ritme: 119.2 segons/100Metres Club:
130570
1:10:32
01:09:32
1:08:33
i
Noelia Carrasco Rodríguez
01:08:33 (Tr: 1:08:33)
i
Josep Riba Silvestre
01:08:37 (Tr: 1:08:37)
i
Jose antonio Vazquez Villamor
01:08:45 (Tr: 1:08:45)
i
Caylee Auge
01:09:35 (Tr: 1:09:35)
i
Dio Feito Agudo
01:09:39 (Tr: 1:09:39)
Susana Marín Dios
01:09:49 (Tr: 1:09:49) |
|||||||
58 | 20 | 2572 |
i
|
Caylee Auge | 1:09:35 | ||
T. real: 01:09:35 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:15:40 Cat:F40 Pos. categoria: 9 Inici cursa:10:06:05 Sexe:F Ritme: 119.26 segons/100Metres Club:
127270
1:10:33
01:09:35
1:08:37
i
Josep Riba Silvestre
01:08:37 (Tr: 1:08:37)
i
Jose antonio Vazquez Villamor
01:08:45 (Tr: 1:08:45)
Ana Padilla Mosteirin
01:09:32 (Tr: 1:09:32)
i
Dio Feito Agudo
01:09:39 (Tr: 1:09:39)
Susana Marín Dios
01:09:49 (Tr: 1:09:49) |
|||||||
59 | 39 | 2603 |
i
|
Dio Feito Agudo | 1:09:39 | ||
T. real: 01:09:39 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:15:44 Cat:M50 Pos. categoria: 9 Inici cursa:10:06:05 Sexe:M Ritme: 119.39 segons/100Metres Club: bcn swimmers
119240
1:10:33
01:09:39
1:08:45
i
Jose antonio Vazquez Villamor
01:08:45 (Tr: 1:08:45)
Ana Padilla Mosteirin
01:09:32 (Tr: 1:09:32)
i
Caylee Auge
01:09:35 (Tr: 1:09:35)
Susana Marín Dios
01:09:49 (Tr: 1:09:49) |
|||||||
60 | 21 | 2179 | Susana Marín Dios | 1:09:49 | |||
T. real: 01:09:49 Inici real: 10:06:05 Hora meta: 11:15:54 Cat:F40 Pos. categoria: 10 Inici cursa:10:06:05 Sexe:F Ritme: 119.69 segons/100Metres Club: club natació sabadell
37400
1:10:06
01:09:49
1:09:32
Ana Padilla Mosteirin
01:09:32 (Tr: 1:09:32)
i
Caylee Auge
01:09:35 (Tr: 1:09:35)
i
Dio Feito Agudo
01:09:39 (Tr: 1:09:39) |
|||||||