L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
151 | 131 | 129 | Ruben Amadó Olba | 0:22:52 (tr 0:22:18) | |||
T. real: 00:22:18 T. oficial: 00:22:52 Inici real: 20:02:12 Hora meta: 20:24:29 Cat:M Pos. categoria: 131 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:28 min/km Club: baseamado.com
5060
0:22:55
00:22:52
0:22:50
Gerard Casals Garcia
00:22:53 (Tr: 0:22:46)
i
Sergio Soler Andreu
00:22:53 (Tr: 0:22:36)
Dani Amado Olba
00:22:54 (Tr: 0:22:19)
Núria Ramos Estudillo
00:22:54 (Tr: 0:22:19)
Oskar Neira Pla
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
Guillem Masdeu Sarret
00:22:55 (Tr: 0:22:48) |
|||||||
152 | 132 | 377 | Gerard Casals Garcia | 0:22:53 (tr 0:22:46) | |||
T. real: 00:22:46 T. oficial: 00:22:53 Inici real: 20:01:44 Hora meta: 20:24:30 Cat:M Pos. categoria: 132 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:34 min/km Club:
4400
0:22:55
00:22:53
0:22:51
Ruben Amadó Olba
00:22:52 (Tr: 0:22:18)
i
Sergio Soler Andreu
00:22:53 (Tr: 0:22:36)
Dani Amado Olba
00:22:54 (Tr: 0:22:19)
Núria Ramos Estudillo
00:22:54 (Tr: 0:22:19)
Oskar Neira Pla
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
Guillem Masdeu Sarret
00:22:55 (Tr: 0:22:48) |
|||||||
153 | 133 | 636 |
i
|
Sergio Soler Andreu | 0:22:53 (tr 0:22:36) | ||
T. real: 00:22:36 T. oficial: 00:22:53 Inici real: 20:01:54 Hora meta: 20:24:30 Cat:M Pos. categoria: 133 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:32 min/km Club:
4400
0:22:55
00:22:53
0:22:51
Ruben Amadó Olba
00:22:52 (Tr: 0:22:18)
Gerard Casals Garcia
00:22:53 (Tr: 0:22:46)
Dani Amado Olba
00:22:54 (Tr: 0:22:19)
Núria Ramos Estudillo
00:22:54 (Tr: 0:22:19)
Oskar Neira Pla
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
Guillem Masdeu Sarret
00:22:55 (Tr: 0:22:48) |
|||||||
154 | 134 | 17 | Dani Amado Olba | 0:22:54 (tr 0:22:19) | |||
T. real: 00:22:19 T. oficial: 00:22:54 Inici real: 20:02:12 Hora meta: 20:24:31 Cat:M Pos. categoria: 134 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:28 min/km Club: runners sant adria
4400
0:22:56
00:22:54
0:22:52
Ruben Amadó Olba
00:22:52 (Tr: 0:22:18)
Gerard Casals Garcia
00:22:53 (Tr: 0:22:46)
i
Sergio Soler Andreu
00:22:53 (Tr: 0:22:36)
Núria Ramos Estudillo
00:22:54 (Tr: 0:22:19)
Oskar Neira Pla
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
Guillem Masdeu Sarret
00:22:55 (Tr: 0:22:48) |
|||||||
155 | 21 | 110 | Núria Ramos Estudillo | 0:22:54 (tr 0:22:19) | |||
T. real: 00:22:19 T. oficial: 00:22:54 Inici real: 20:02:12 Hora meta: 20:24:31 Cat:F Pos. categoria: 21 Inici cursa:20:01:37 Sexe:F Ritme: 4:28 min/km Club: runners sant adria
5607
0:22:56
00:22:54
0:22:51
Ruben Amadó Olba
00:22:52 (Tr: 0:22:18)
Gerard Casals Garcia
00:22:53 (Tr: 0:22:46)
i
Sergio Soler Andreu
00:22:53 (Tr: 0:22:36)
Dani Amado Olba
00:22:54 (Tr: 0:22:19)
Oskar Neira Pla
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
Guillem Masdeu Sarret
00:22:55 (Tr: 0:22:48)
i
Natalia Garcia-muñoz Ramirez
00:22:56 (Tr: 0:22:52)
Francis Pérez Lopez
00:22:56 (Tr: 0:22:41) |
|||||||
156 | 135 | 139 | Oskar Neira Pla | 0:22:54 (tr 0:22:54) | |||
T. real: 00:22:54 T. oficial: 00:22:54 Inici real: 20:01:37 Hora meta: 20:24:31 Cat:M Pos. categoria: 135 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:35 min/km Club: correbdn
5057
0:22:56
00:22:54
0:22:52
Ruben Amadó Olba
00:22:52 (Tr: 0:22:18)
Gerard Casals Garcia
00:22:53 (Tr: 0:22:46)
i
Sergio Soler Andreu
00:22:53 (Tr: 0:22:36)
Dani Amado Olba
00:22:54 (Tr: 0:22:19)
Núria Ramos Estudillo
00:22:54 (Tr: 0:22:19)
Guillem Masdeu Sarret
00:22:55 (Tr: 0:22:48)
i
Natalia Garcia-muñoz Ramirez
00:22:56 (Tr: 0:22:52)
Francis Pérez Lopez
00:22:56 (Tr: 0:22:41) |
|||||||
157 | 136 | 385 | Guillem Masdeu Sarret | 0:22:55 (tr 0:22:48) | |||
T. real: 00:22:48 T. oficial: 00:22:55 Inici real: 20:01:44 Hora meta: 20:24:32 Cat:M Pos. categoria: 136 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:34 min/km Club:
4400
0:22:57
00:22:55
0:22:53
Gerard Casals Garcia
00:22:53 (Tr: 0:22:46)
i
Sergio Soler Andreu
00:22:53 (Tr: 0:22:36)
Dani Amado Olba
00:22:54 (Tr: 0:22:19)
Núria Ramos Estudillo
00:22:54 (Tr: 0:22:19)
Oskar Neira Pla
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
i
Natalia Garcia-muñoz Ramirez
00:22:56 (Tr: 0:22:52)
Francis Pérez Lopez
00:22:56 (Tr: 0:22:41)
i
David Pérez López
00:22:56 (Tr: 0:22:41) |
|||||||
158 | 22 | 536 |
i
|
Natalia Garcia-muñoz Ramirez | 0:22:56 (tr 0:22:52) | ||
T. real: 00:22:52 T. oficial: 00:22:56 Inici real: 20:01:41 Hora meta: 20:24:33 Cat:F Pos. categoria: 22 Inici cursa:20:01:37 Sexe:F Ritme: 4:35 min/km Club:
5607
0:22:59
00:22:56
0:22:54
Núria Ramos Estudillo
00:22:54 (Tr: 0:22:19)
Oskar Neira Pla
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
Guillem Masdeu Sarret
00:22:55 (Tr: 0:22:48)
i
David Pérez López
00:22:56 (Tr: 0:22:41)
Alicia Castejón Latrás
00:22:57 (Tr: 0:22:55)
i
Jesus Lopez Vilagran
00:22:58 (Tr: 0:22:45) |
|||||||
159 | 137 | 160 | Francis Pérez Lopez | 0:22:56 (tr 0:22:41) | |||
T. real: 00:22:41 T. oficial: 00:22:56 Inici real: 20:01:53 Hora meta: 20:24:33 Cat:M Pos. categoria: 137 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:33 min/km Club:
5057
0:22:58
00:22:56
0:22:54
Oskar Neira Pla
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
Guillem Masdeu Sarret
00:22:55 (Tr: 0:22:48)
i
David Pérez López
00:22:56 (Tr: 0:22:41)
Alicia Castejón Latrás
00:22:57 (Tr: 0:22:55)
i
Jesus Lopez Vilagran
00:22:58 (Tr: 0:22:45) |
|||||||
160 | 138 | 686 |
i
|
David Pérez López | 0:22:56 (tr 0:22:41) | ||
T. real: 00:22:41 T. oficial: 00:22:56 Inici real: 20:01:53 Hora meta: 20:24:33 Cat:M Pos. categoria: 138 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:33 min/km Club:
6377
0:22:59
00:22:56
0:22:53
Dani Amado Olba
00:22:54 (Tr: 0:22:19)
Núria Ramos Estudillo
00:22:54 (Tr: 0:22:19)
Oskar Neira Pla
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
Guillem Masdeu Sarret
00:22:55 (Tr: 0:22:48)
i
Natalia Garcia-muñoz Ramirez
00:22:56 (Tr: 0:22:52)
Francis Pérez Lopez
00:22:56 (Tr: 0:22:41)
Alicia Castejón Latrás
00:22:57 (Tr: 0:22:55)
i
Jesus Lopez Vilagran
00:22:58 (Tr: 0:22:45)
Eduardo Martinez Martinez
00:22:59 (Tr: 0:22:53) |
|||||||
161 | 23 | 183 | Alicia Castejón Latrás | 0:22:57 (tr 0:22:55) | |||
T. real: 00:22:55 T. oficial: 00:22:57 Inici real: 20:01:39 Hora meta: 20:24:34 Cat:F Pos. categoria: 23 Inici cursa:20:01:37 Sexe:F Ritme: 4:35 min/km Club: iss l'hospitalet
6492
0:23:00
00:22:57
0:22:54
Guillem Masdeu Sarret
00:22:55 (Tr: 0:22:48)
i
Natalia Garcia-muñoz Ramirez
00:22:56 (Tr: 0:22:52)
Francis Pérez Lopez
00:22:56 (Tr: 0:22:41)
i
David Pérez López
00:22:56 (Tr: 0:22:41)
i
Jesus Lopez Vilagran
00:22:58 (Tr: 0:22:45)
Eduardo Martinez Martinez
00:22:59 (Tr: 0:22:53)
i
Marc Canals Belda
00:23:00 (Tr: 0:22:46) |
|||||||
162 | 139 | 511 |
i
|
Jesus Lopez Vilagran | 0:22:58 (tr 0:22:45) | ||
T. real: 00:22:45 T. oficial: 00:22:58 Inici real: 20:01:50 Hora meta: 20:24:35 Cat:M Pos. categoria: 139 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:33 min/km Club:
10780
0:23:03
00:22:58
0:22:53
Dani Amado Olba
00:22:54 (Tr: 0:22:19)
Núria Ramos Estudillo
00:22:54 (Tr: 0:22:19)
Oskar Neira Pla
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
Guillem Masdeu Sarret
00:22:55 (Tr: 0:22:48)
i
Natalia Garcia-muñoz Ramirez
00:22:56 (Tr: 0:22:52)
Francis Pérez Lopez
00:22:56 (Tr: 0:22:41)
i
David Pérez López
00:22:56 (Tr: 0:22:41)
Alicia Castejón Latrás
00:22:57 (Tr: 0:22:55)
Eduardo Martinez Martinez
00:22:59 (Tr: 0:22:53)
i
Marc Canals Belda
00:23:00 (Tr: 0:22:46)
i
Samuel Cardenas Figueroa
00:23:03 (Tr: 0:22:49) |
|||||||
163 | 140 | 131 | Eduardo Martinez Martinez | 0:22:59 (tr 0:22:53) | |||
T. real: 00:22:53 T. oficial: 00:22:59 Inici real: 20:01:43 Hora meta: 20:24:36 Cat:M Pos. categoria: 140 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:35 min/km Club: trote cochinero
10122
0:23:04
00:22:59
0:22:55
Guillem Masdeu Sarret
00:22:55 (Tr: 0:22:48)
i
Natalia Garcia-muñoz Ramirez
00:22:56 (Tr: 0:22:52)
Francis Pérez Lopez
00:22:56 (Tr: 0:22:41)
i
David Pérez López
00:22:56 (Tr: 0:22:41)
Alicia Castejón Latrás
00:22:57 (Tr: 0:22:55)
i
Jesus Lopez Vilagran
00:22:58 (Tr: 0:22:45)
i
Marc Canals Belda
00:23:00 (Tr: 0:22:46)
i
Samuel Cardenas Figueroa
00:23:03 (Tr: 0:22:49)
Luca Lande
00:23:04 (Tr: 0:22:44) |
|||||||
164 | 141 | 67 |
i
|
Marc Canals Belda | 0:23:00 (tr 0:22:46) | ||
T. real: 00:22:46 T. oficial: 00:23:00 Inici real: 20:01:52 Hora meta: 20:24:37 Cat:M Pos. categoria: 141 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:34 min/km Club:
14850
0:23:07
00:23:00
0:22:53
Dani Amado Olba
00:22:54 (Tr: 0:22:19)
Núria Ramos Estudillo
00:22:54 (Tr: 0:22:19)
Oskar Neira Pla
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
Guillem Masdeu Sarret
00:22:55 (Tr: 0:22:48)
i
Natalia Garcia-muñoz Ramirez
00:22:56 (Tr: 0:22:52)
Francis Pérez Lopez
00:22:56 (Tr: 0:22:41)
i
David Pérez López
00:22:56 (Tr: 0:22:41)
Alicia Castejón Latrás
00:22:57 (Tr: 0:22:55)
i
Jesus Lopez Vilagran
00:22:58 (Tr: 0:22:45)
Eduardo Martinez Martinez
00:22:59 (Tr: 0:22:53)
i
Samuel Cardenas Figueroa
00:23:03 (Tr: 0:22:49)
Luca Lande
00:23:04 (Tr: 0:22:44)
Carles Jose Sabiote
00:23:07 (Tr: 0:22:55) |
|||||||
165 | 142 | 624 |
i
|
Samuel Cardenas Figueroa | 0:23:03 (tr 0:22:49) | ||
T. real: 00:22:49 T. oficial: 00:23:03 Inici real: 20:01:51 Hora meta: 20:24:40 Cat:M Pos. categoria: 142 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:34 min/km Club: clun canribo
11000
0:23:08
00:23:03
0:22:58
i
Jesus Lopez Vilagran
00:22:58 (Tr: 0:22:45)
Eduardo Martinez Martinez
00:22:59 (Tr: 0:22:53)
i
Marc Canals Belda
00:23:00 (Tr: 0:22:46)
Luca Lande
00:23:04 (Tr: 0:22:44)
Carles Jose Sabiote
00:23:07 (Tr: 0:22:55)
Iván Hidalgo Caballero
00:23:08 (Tr: 0:22:19) |
|||||||
166 | 143 | 415 | Luca Lande | 0:23:04 (tr 0:22:44) | |||
T. real: 00:22:44 T. oficial: 00:23:04 Inici real: 20:01:57 Hora meta: 20:24:41 Cat:M Pos. categoria: 143 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:33 min/km Club:
10122
0:23:08
00:23:04
0:22:59
Eduardo Martinez Martinez
00:22:59 (Tr: 0:22:53)
i
Marc Canals Belda
00:23:00 (Tr: 0:22:46)
i
Samuel Cardenas Figueroa
00:23:03 (Tr: 0:22:49)
Carles Jose Sabiote
00:23:07 (Tr: 0:22:55)
Iván Hidalgo Caballero
00:23:08 (Tr: 0:22:19)
i
Javier Burgos Villameriel
00:23:08 (Tr: 0:22:19) |
|||||||
167 | 144 | 90 | Carles Jose Sabiote | 0:23:07 (tr 0:22:55) | |||
T. real: 00:22:55 T. oficial: 00:23:07 Inici real: 20:01:50 Hora meta: 20:24:44 Cat:M Pos. categoria: 144 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:35 min/km Club:
14850
0:23:14
00:23:07
0:23:00
i
Marc Canals Belda
00:23:00 (Tr: 0:22:46)
i
Samuel Cardenas Figueroa
00:23:03 (Tr: 0:22:49)
Luca Lande
00:23:04 (Tr: 0:22:44)
Iván Hidalgo Caballero
00:23:08 (Tr: 0:22:19)
i
Javier Burgos Villameriel
00:23:08 (Tr: 0:22:19)
i
Toni Alonso Viejo
00:23:09 (Tr: 0:22:49)
David Mesa Ortiz
00:23:09 (Tr: 0:22:53)
i
Alexis Fernandez Manzano
00:23:12 (Tr: 0:22:59) |
|||||||
168 | 145 | 157 | Iván Hidalgo Caballero | 0:23:08 (tr 0:22:19) | |||
T. real: 00:22:19 T. oficial: 00:23:08 Inici real: 20:02:26 Hora meta: 20:24:45 Cat:M Pos. categoria: 145 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:28 min/km Club: born to run
11000
0:23:13
00:23:08
0:23:03
i
Samuel Cardenas Figueroa
00:23:03 (Tr: 0:22:49)
Luca Lande
00:23:04 (Tr: 0:22:44)
Carles Jose Sabiote
00:23:07 (Tr: 0:22:55)
i
Javier Burgos Villameriel
00:23:08 (Tr: 0:22:19)
i
Toni Alonso Viejo
00:23:09 (Tr: 0:22:49)
David Mesa Ortiz
00:23:09 (Tr: 0:22:53)
i
Alexis Fernandez Manzano
00:23:12 (Tr: 0:22:59) |
|||||||
169 | 146 | 366 |
i
|
Javier Burgos Villameriel | 0:23:08 (tr 0:22:19) | ||
T. real: 00:22:19 T. oficial: 00:23:08 Inici real: 20:02:27 Hora meta: 20:24:45 Cat:M Pos. categoria: 146 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:28 min/km Club:
9457
0:23:12
00:23:08
0:23:04
Luca Lande
00:23:04 (Tr: 0:22:44)
Carles Jose Sabiote
00:23:07 (Tr: 0:22:55)
Iván Hidalgo Caballero
00:23:08 (Tr: 0:22:19)
i
Toni Alonso Viejo
00:23:09 (Tr: 0:22:49)
David Mesa Ortiz
00:23:09 (Tr: 0:22:53)
i
Alexis Fernandez Manzano
00:23:12 (Tr: 0:22:59) |
|||||||
170 | 147 | 562 |
i
|
Toni Alonso Viejo | 0:23:09 (tr 0:22:49) | ||
T. real: 00:22:49 T. oficial: 00:23:09 Inici real: 20:01:57 Hora meta: 20:24:46 Cat:M Pos. categoria: 147 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:34 min/km Club:
13972
0:23:15
00:23:09
0:23:02
i
Samuel Cardenas Figueroa
00:23:03 (Tr: 0:22:49)
Luca Lande
00:23:04 (Tr: 0:22:44)
Carles Jose Sabiote
00:23:07 (Tr: 0:22:55)
Iván Hidalgo Caballero
00:23:08 (Tr: 0:22:19)
i
Javier Burgos Villameriel
00:23:08 (Tr: 0:22:19)
David Mesa Ortiz
00:23:09 (Tr: 0:22:53)
i
Alexis Fernandez Manzano
00:23:12 (Tr: 0:22:59)
Gabriel Miguel Gracia
00:23:15 (Tr: 0:23:15) |
|||||||
171 | 148 | 140 | David Mesa Ortiz | 0:23:09 (tr 0:22:53) | |||
T. real: 00:22:53 T. oficial: 00:23:09 Inici real: 20:01:54 Hora meta: 20:24:46 Cat:M Pos. categoria: 148 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:35 min/km Club: teterunning
24307
0:23:20
00:23:09
0:22:58
Eduardo Martinez Martinez
00:22:59 (Tr: 0:22:53)
i
Marc Canals Belda
00:23:00 (Tr: 0:22:46)
i
Samuel Cardenas Figueroa
00:23:03 (Tr: 0:22:49)
Luca Lande
00:23:04 (Tr: 0:22:44)
Carles Jose Sabiote
00:23:07 (Tr: 0:22:55)
Iván Hidalgo Caballero
00:23:08 (Tr: 0:22:19)
i
Javier Burgos Villameriel
00:23:08 (Tr: 0:22:19)
i
Toni Alonso Viejo
00:23:09 (Tr: 0:22:49)
i
Alexis Fernandez Manzano
00:23:12 (Tr: 0:22:59)
Gabriel Miguel Gracia
00:23:15 (Tr: 0:23:15)
Marta Nayas Garcia
00:23:20 (Tr: 0:22:51) |
|||||||
172 | 149 | 434 |
i
|
Alexis Fernandez Manzano | 0:23:12 (tr 0:22:59) | ||
T. real: 00:22:59 T. oficial: 00:23:12 Inici real: 20:01:51 Hora meta: 20:24:49 Cat:M Pos. categoria: 149 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:36 min/km Club:
20242
0:23:21
00:23:12
0:23:03
Luca Lande
00:23:04 (Tr: 0:22:44)
Carles Jose Sabiote
00:23:07 (Tr: 0:22:55)
Iván Hidalgo Caballero
00:23:08 (Tr: 0:22:19)
i
Javier Burgos Villameriel
00:23:08 (Tr: 0:22:19)
i
Toni Alonso Viejo
00:23:09 (Tr: 0:22:49)
David Mesa Ortiz
00:23:09 (Tr: 0:22:53)
Gabriel Miguel Gracia
00:23:15 (Tr: 0:23:15)
Marta Nayas Garcia
00:23:20 (Tr: 0:22:51)
Miguel ángel Gámez García
00:23:21 (Tr: 0:22:51) |
|||||||
173 | 150 | 192 | Gabriel Miguel Gracia | 0:23:15 (tr 0:23:15) | |||
T. real: 00:23:15 T. oficial: 00:23:15 Inici real: 20:01:37 Hora meta: 20:24:52 Cat:M Pos. categoria: 150 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:39 min/km Club: u.g.e. badalona
21120
0:23:25
00:23:15
0:23:05
Carles Jose Sabiote
00:23:07 (Tr: 0:22:55)
Iván Hidalgo Caballero
00:23:08 (Tr: 0:22:19)
i
Javier Burgos Villameriel
00:23:08 (Tr: 0:22:19)
i
Toni Alonso Viejo
00:23:09 (Tr: 0:22:49)
David Mesa Ortiz
00:23:09 (Tr: 0:22:53)
i
Alexis Fernandez Manzano
00:23:12 (Tr: 0:22:59)
Marta Nayas Garcia
00:23:20 (Tr: 0:22:51)
Miguel ángel Gámez García
00:23:21 (Tr: 0:22:51)
Ana Arjona Cabrera
00:23:25 (Tr: 0:23:10) |
|||||||
174 | 24 | 115 | Marta Nayas Garcia | 0:23:20 (tr 0:22:51) | |||
T. real: 00:22:51 T. oficial: 00:23:20 Inici real: 20:02:07 Hora meta: 20:24:57 Cat:F Pos. categoria: 24 Inici cursa:20:01:37 Sexe:F Ritme: 4:35 min/km Club: spinrunners l'h
24307
0:23:31
00:23:20
0:23:09
David Mesa Ortiz
00:23:09 (Tr: 0:22:53)
i
Alexis Fernandez Manzano
00:23:12 (Tr: 0:22:59)
Gabriel Miguel Gracia
00:23:15 (Tr: 0:23:15)
Miguel ángel Gámez García
00:23:21 (Tr: 0:22:51)
Ana Arjona Cabrera
00:23:25 (Tr: 0:23:10)
Roberto Ramirez Gimenez
00:23:27 (Tr: 0:23:20)
i
Jordi Rodenas Gomez
00:23:28 (Tr: 0:22:50)
Eduardo Agredano Guirado
00:23:30 (Tr: 0:23:21) |
|||||||
175 | 151 | 146 | Miguel ángel Gámez García | 0:23:21 (tr 0:22:51) | |||
T. real: 00:22:51 T. oficial: 00:23:21 Inici real: 20:02:08 Hora meta: 20:24:58 Cat:M Pos. categoria: 151 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:35 min/km Club: g.a. lluisos mataro
20242
0:23:31
00:23:21
0:23:12
i
Alexis Fernandez Manzano
00:23:12 (Tr: 0:22:59)
Gabriel Miguel Gracia
00:23:15 (Tr: 0:23:15)
Marta Nayas Garcia
00:23:20 (Tr: 0:22:51)
Ana Arjona Cabrera
00:23:25 (Tr: 0:23:10)
Roberto Ramirez Gimenez
00:23:27 (Tr: 0:23:20)
i
Jordi Rodenas Gomez
00:23:28 (Tr: 0:22:50)
Eduardo Agredano Guirado
00:23:30 (Tr: 0:23:21) |
|||||||
176 | 25 | 438 | Ana Arjona Cabrera | 0:23:25 (tr 0:23:10) | |||
T. real: 00:23:10 T. oficial: 00:23:25 Inici real: 20:01:52 Hora meta: 20:25:02 Cat:F Pos. categoria: 25 Inici cursa:20:01:37 Sexe:F Ritme: 4:38 min/km Club: s. m. sigueme
21120
0:23:34
00:23:25
0:23:15
Gabriel Miguel Gracia
00:23:15 (Tr: 0:23:15)
Marta Nayas Garcia
00:23:20 (Tr: 0:22:51)
Miguel ángel Gámez García
00:23:21 (Tr: 0:22:51)
Roberto Ramirez Gimenez
00:23:27 (Tr: 0:23:20)
i
Jordi Rodenas Gomez
00:23:28 (Tr: 0:22:50)
Eduardo Agredano Guirado
00:23:30 (Tr: 0:23:21)
Marisa Ruiz Martos
00:23:32 (Tr: 0:23:27) |
|||||||
177 | 152 | 230 | Roberto Ramirez Gimenez | 0:23:27 (tr 0:23:20) | |||
T. real: 00:23:20 T. oficial: 00:23:27 Inici real: 20:01:44 Hora meta: 20:25:04 Cat:M Pos. categoria: 152 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:40 min/km Club:
13642
0:23:33
00:23:27
0:23:20
Marta Nayas Garcia
00:23:20 (Tr: 0:22:51)
Miguel ángel Gámez García
00:23:21 (Tr: 0:22:51)
Ana Arjona Cabrera
00:23:25 (Tr: 0:23:10)
i
Jordi Rodenas Gomez
00:23:28 (Tr: 0:22:50)
Eduardo Agredano Guirado
00:23:30 (Tr: 0:23:21)
Marisa Ruiz Martos
00:23:32 (Tr: 0:23:27) |
|||||||
178 | 153 | 634 |
i
|
Jordi Rodenas Gomez | 0:23:28 (tr 0:22:50) | ||
T. real: 00:22:50 T. oficial: 00:23:28 Inici real: 20:02:15 Hora meta: 20:25:05 Cat:M Pos. categoria: 153 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:34 min/km Club:
14740
0:23:35
00:23:28
0:23:21
Miguel ángel Gámez García
00:23:21 (Tr: 0:22:51)
Ana Arjona Cabrera
00:23:25 (Tr: 0:23:10)
Roberto Ramirez Gimenez
00:23:27 (Tr: 0:23:20)
Eduardo Agredano Guirado
00:23:30 (Tr: 0:23:21)
Marisa Ruiz Martos
00:23:32 (Tr: 0:23:27) |
|||||||
179 | 154 | 470 | Eduardo Agredano Guirado | 0:23:30 (tr 0:23:21) | |||
T. real: 00:23:21 T. oficial: 00:23:30 Inici real: 20:01:47 Hora meta: 20:25:07 Cat:M Pos. categoria: 154 Inici cursa:20:01:37 Sexe:M Ritme: 4:41 min/km Club:
11550
0:23:35
00:23:30
0:23:25
Ana Arjona Cabrera
00:23:25 (Tr: 0:23:10)
Roberto Ramirez Gimenez
00:23:27 (Tr: 0:23:20)
i
Jordi Rodenas Gomez
00:23:28 (Tr: 0:22:50)
Marisa Ruiz Martos
00:23:32 (Tr: 0:23:27) |
|||||||
180 | 26 | 121 | Marisa Ruiz Martos | 0:23:32 (tr 0:23:27) | |||
T. real: 00:23:27 T. oficial: 00:23:32 Inici real: 20:01:43 Hora meta: 20:25:09 Cat:F Pos. categoria: 26 Inici cursa:20:01:37 Sexe:F Ritme: 4:42 min/km Club: born to run
12757
0:23:38
00:23:32
0:23:27
Roberto Ramirez Gimenez
00:23:27 (Tr: 0:23:20)
i
Jordi Rodenas Gomez
00:23:28 (Tr: 0:22:50)
Eduardo Agredano Guirado
00:23:30 (Tr: 0:23:21) |
|||||||