Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:19:34

T. oficial: 00:19:41

Inici real: 10:00:47

Hora meta: 10:20:21

Cat:M26

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club:

0:19:50
00:19:41
0:19:32
Jesús Valdés Querol
00:19:42 (Tr: 0:19:42)
i
Alvaro López García
00:19:43 (Tr: 0:19:37)
Soren asier Legarreta Garcia
00:19:44 (Tr: 0:19:39)
Francisco Castillo Misas
00:19:48 (Tr: 0:19:43)
Aaron Bosch Gonzalez
00:19:49 (Tr: 0:19:38)
Jordi Monfort Cervera
00:19:50 (Tr: 0:19:49)

T. real: 00:19:42

T. oficial: 00:19:42

Inici real: 10:00:40

Hora meta: 10:20:22

Cat:Sb26M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: fun runners club esportiu

0:19:50
00:19:42
0:19:34
Jonatan Carrascosa Jimenez
00:19:41 (Tr: 0:19:34)
i
Alvaro López García
00:19:43 (Tr: 0:19:37)
Soren asier Legarreta Garcia
00:19:44 (Tr: 0:19:39)
Francisco Castillo Misas
00:19:48 (Tr: 0:19:43)
Aaron Bosch Gonzalez
00:19:49 (Tr: 0:19:38)
Jordi Monfort Cervera
00:19:50 (Tr: 0:19:49)

T. real: 00:19:37

T. oficial: 00:19:43

Inici real: 10:00:46

Hora meta: 10:20:23

Cat:Sb26M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: iss l`hospitalet

0:19:50
00:19:43
0:19:35
Jonatan Carrascosa Jimenez
00:19:41 (Tr: 0:19:34)
Jesús Valdés Querol
00:19:42 (Tr: 0:19:42)
Soren asier Legarreta Garcia
00:19:44 (Tr: 0:19:39)
Francisco Castillo Misas
00:19:48 (Tr: 0:19:43)
Aaron Bosch Gonzalez
00:19:49 (Tr: 0:19:38)
Jordi Monfort Cervera
00:19:50 (Tr: 0:19:49)

T. real: 00:19:39

T. oficial: 00:19:44

Inici real: 10:00:45

Hora meta: 10:20:24

Cat:M36

Pos. categoria: 31

Inici cursa:10:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: c.m. sigueme

0:19:50
00:19:44
0:19:39
Jonatan Carrascosa Jimenez
00:19:41 (Tr: 0:19:34)
Jesús Valdés Querol
00:19:42 (Tr: 0:19:42)
i
Alvaro López García
00:19:43 (Tr: 0:19:37)
Francisco Castillo Misas
00:19:48 (Tr: 0:19:43)
Aaron Bosch Gonzalez
00:19:49 (Tr: 0:19:38)
Jordi Monfort Cervera
00:19:50 (Tr: 0:19:49)

T. real: 00:19:43

T. oficial: 00:19:48

Inici real: 10:00:45

Hora meta: 10:20:28

Cat:M46

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: corresolidaris

0:19:54
00:19:48
0:19:42
Jesús Valdés Querol
00:19:42 (Tr: 0:19:42)
i
Alvaro López García
00:19:43 (Tr: 0:19:37)
Soren asier Legarreta Garcia
00:19:44 (Tr: 0:19:39)
Aaron Bosch Gonzalez
00:19:49 (Tr: 0:19:38)
Jordi Monfort Cervera
00:19:50 (Tr: 0:19:49)
Adam Carrera Aubesart
00:19:52 (Tr: 0:19:45)
Jose maria Ledesma Domingo
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
Enric Roca Mata
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
i
Jose Andrade
00:19:54 (Tr: 0:19:50)

T. real: 00:19:38

T. oficial: 00:19:49

Inici real: 10:00:52

Hora meta: 10:20:29

Cat:M36

Pos. categoria: 32

Inici cursa:10:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: ceme atletisme

0:19:55
00:19:49
0:19:43
i
Alvaro López García
00:19:43 (Tr: 0:19:37)
Soren asier Legarreta Garcia
00:19:44 (Tr: 0:19:39)
Francisco Castillo Misas
00:19:48 (Tr: 0:19:43)
Jordi Monfort Cervera
00:19:50 (Tr: 0:19:49)
Adam Carrera Aubesart
00:19:52 (Tr: 0:19:45)
Jose maria Ledesma Domingo
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
Enric Roca Mata
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
i
Jose Andrade
00:19:54 (Tr: 0:19:50)
Angel Durán Parras
00:19:55 (Tr: 0:19:50)
Juan jose Gonza Simbaña
00:19:55 (Tr: 0:19:52)

T. real: 00:19:49

T. oficial: 00:19:50

Inici real: 10:00:41

Hora meta: 10:20:30

Cat:M46

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: runners sant adria

0:19:55
00:19:50
0:19:44
Soren asier Legarreta Garcia
00:19:44 (Tr: 0:19:39)
Francisco Castillo Misas
00:19:48 (Tr: 0:19:43)
Aaron Bosch Gonzalez
00:19:49 (Tr: 0:19:38)
Adam Carrera Aubesart
00:19:52 (Tr: 0:19:45)
Jose maria Ledesma Domingo
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
Enric Roca Mata
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
i
Jose Andrade
00:19:54 (Tr: 0:19:50)
Angel Durán Parras
00:19:55 (Tr: 0:19:50)
Juan jose Gonza Simbaña
00:19:55 (Tr: 0:19:52)

T. real: 00:19:45

T. oficial: 00:19:52

Inici real: 10:00:48

Hora meta: 10:20:32

Cat:M26

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club:

0:19:56
00:19:52
0:19:48
Francisco Castillo Misas
00:19:48 (Tr: 0:19:43)
Aaron Bosch Gonzalez
00:19:49 (Tr: 0:19:38)
Jordi Monfort Cervera
00:19:50 (Tr: 0:19:49)
Jose maria Ledesma Domingo
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
Enric Roca Mata
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
i
Jose Andrade
00:19:54 (Tr: 0:19:50)
Angel Durán Parras
00:19:55 (Tr: 0:19:50)
Juan jose Gonza Simbaña
00:19:55 (Tr: 0:19:52)

T. real: 00:19:47

T. oficial: 00:19:54

Inici real: 10:00:47

Hora meta: 10:20:34

Cat:M36

Pos. categoria: 33

Inici cursa:10:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club:

0:19:59
00:19:54
0:19:49
Aaron Bosch Gonzalez
00:19:49 (Tr: 0:19:38)
Jordi Monfort Cervera
00:19:50 (Tr: 0:19:49)
Adam Carrera Aubesart
00:19:52 (Tr: 0:19:45)
Enric Roca Mata
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
i
Jose Andrade
00:19:54 (Tr: 0:19:50)
Angel Durán Parras
00:19:55 (Tr: 0:19:50)
Juan jose Gonza Simbaña
00:19:55 (Tr: 0:19:52)
Tonino Rivas Cobos
00:19:58 (Tr: 0:19:55)

T. real: 00:19:47

T. oficial: 00:19:54

Inici real: 10:00:47

Hora meta: 10:20:34

Cat:M46

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: bunicus run club

0:19:59
00:19:54
0:19:50
Jordi Monfort Cervera
00:19:50 (Tr: 0:19:49)
Adam Carrera Aubesart
00:19:52 (Tr: 0:19:45)
Jose maria Ledesma Domingo
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
i
Jose Andrade
00:19:54 (Tr: 0:19:50)
Angel Durán Parras
00:19:55 (Tr: 0:19:50)
Juan jose Gonza Simbaña
00:19:55 (Tr: 0:19:52)
Tonino Rivas Cobos
00:19:58 (Tr: 0:19:55)

T. real: 00:19:50

T. oficial: 00:19:54

Inici real: 10:00:44

Hora meta: 10:20:34

Cat:M46

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club:

0:19:58
00:19:54
0:19:50
Adam Carrera Aubesart
00:19:52 (Tr: 0:19:45)
Jose maria Ledesma Domingo
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
Enric Roca Mata
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
Angel Durán Parras
00:19:55 (Tr: 0:19:50)
Juan jose Gonza Simbaña
00:19:55 (Tr: 0:19:52)
Tonino Rivas Cobos
00:19:58 (Tr: 0:19:55)

T. real: 00:19:50

T. oficial: 00:19:55

Inici real: 10:00:45

Hora meta: 10:20:35

Cat:M26

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: somunics

0:19:59
00:19:55
0:19:51
Adam Carrera Aubesart
00:19:52 (Tr: 0:19:45)
Jose maria Ledesma Domingo
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
Enric Roca Mata
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
i
Jose Andrade
00:19:54 (Tr: 0:19:50)
Tonino Rivas Cobos
00:19:58 (Tr: 0:19:55)
i
Domingo Rubio Grande
00:19:59 (Tr: 0:19:48)

T. real: 00:19:52

T. oficial: 00:19:55

Inici real: 10:00:44

Hora meta: 10:20:35

Cat:M46

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: ecuador club de atletismo

0:19:59
00:19:55
0:19:51
Adam Carrera Aubesart
00:19:52 (Tr: 0:19:45)
Jose maria Ledesma Domingo
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
Enric Roca Mata
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
i
Jose Andrade
00:19:54 (Tr: 0:19:50)
Tonino Rivas Cobos
00:19:58 (Tr: 0:19:55)
i
Domingo Rubio Grande
00:19:59 (Tr: 0:19:48)

T. real: 00:19:55

T. oficial: 00:19:58

Inici real: 10:00:44

Hora meta: 10:20:38

Cat:M36

Pos. categoria: 34

Inici cursa:10:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: fun runners club esportiu

0:20:03
00:19:58
0:19:54
i
Jose Andrade
00:19:54 (Tr: 0:19:50)
Angel Durán Parras
00:19:55 (Tr: 0:19:50)
Juan jose Gonza Simbaña
00:19:55 (Tr: 0:19:52)
i
Domingo Rubio Grande
00:19:59 (Tr: 0:19:48)

T. real: 00:19:48

T. oficial: 00:19:59

Inici real: 10:00:51

Hora meta: 10:20:39

Cat:M36

Pos. categoria: 35

Inici cursa:10:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: aer muntaner

0:20:03
00:19:59
0:19:55
Angel Durán Parras
00:19:55 (Tr: 0:19:50)
Juan jose Gonza Simbaña
00:19:55 (Tr: 0:19:52)
Tonino Rivas Cobos
00:19:58 (Tr: 0:19:55)