SubCurses

8RESULTATS

HALF BALLENA COSTA BRAVA

Ballena

29 setembre 2019

Ballena EquipsB EquipsH Half

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:59:56

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 09:30:38

Cat:AbsM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:7:30:42

Sexe:M

Ritme:

Club: universidad de alicante

Nat: 0:10:22

Hora Nat : 07:41:04

Pos Nat : 1

-

Nat2: 0:21:08

Hora Nat2 : 07:51:50

Pos Nat2 : 1

Z

Bici1: 0:22:10

Hora Bici1 : 07:52:52

Pos Bici1 : 1

Z

Bici2: 1:28:22

Hora Bici2 : 08:59:04

Pos Bici2 : 1

Z

C1: 1:57:18

Hora C1 : 09:28:00

Pos C1 : 2

Y 1 posició

Meta: 1:59:56

Hora meta: 09:30:38

Pos meta : 1

X 1 posició

2:16:39
01:59:56
1:43:14
i
Oriol Mas Espinalt
02:12:15 (Tr: 2:12:15)
i
Gonzalo Fuentes Isasi
02:12:48 (Tr: 2:12:48)
i
Laura Goméz Ramón
02:14:58 (Tr: 2:14:58)
i
Llibert Fortuny Cendra
02:15:11 (Tr: 2:15:11)
i
Albert Arias Gasch
02:15:59 (Tr: 2:15:59)
i
Tristam Knoph Soriano
02:16:39 (Tr: 2:16:39)

T. real: 02:12:15

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 09:42:57

Cat:AbsM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:7:30:42

Sexe:M

Ritme:

Club: g. e. esportiu gironi geieg

Nat: 0:11:28

Hora Nat : 07:42:10

Pos Nat : 2

-

Nat2: 0:23:44

Hora Nat2 : 07:54:26

Pos Nat2 : 2

Z

Bici1: 0:24:56

Hora Bici1 : 07:55:38

Pos Bici1 : 2

Z

Bici2: 1:37:37

Hora Bici2 : 09:08:19

Pos Bici2 : 6

Y 4 posicions

C1: 2:09:27

Hora C1 : 09:40:09

Pos C1 : 4

X 2 posicions

Meta: 2:12:15

Hora meta: 09:42:57

Pos meta : 2

X 2 posicions

2:24:35
02:12:15
1:59:56
i
Fernando Alarza Vicente
01:59:56 (Tr: 1:59:56)
i
Gonzalo Fuentes Isasi
02:12:48 (Tr: 2:12:48)
i
Laura Goméz Ramón
02:14:58 (Tr: 2:14:58)
i
Llibert Fortuny Cendra
02:15:11 (Tr: 2:15:11)
i
Albert Arias Gasch
02:15:59 (Tr: 2:15:59)
i
Tristam Knoph Soriano
02:16:39 (Tr: 2:16:39)
i
Marius Overdick
02:17:27 (Tr: 2:17:27)
Marc Andres Cabrero
02:21:20 (Tr: 2:21:20)
i
Guillem Bujosa Portells
02:21:31 (Tr: 2:21:31)
i
Israel Marfil Flores
02:23:12 (Tr: 2:23:12)
Roger Villar Arjona
02:23:22 (Tr: 2:23:22)
i
Francisco Espinar
02:23:50 (Tr: 2:23:50)

T. real: 02:12:48

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 09:43:30

Cat:AbsM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:7:30:42

Sexe:M

Ritme:

Club: anb triathlon team

Nat: 0:12:12

Hora Nat : 07:42:54

Pos Nat : 5

-

Nat2: 0:25:37

Hora Nat2 : 07:56:19

Pos Nat2 : 5

Z

Bici1: 0:26:51

Hora Bici1 : 07:57:33

Pos Bici1 : 5

Z

Bici2: 1:34:59

Hora Bici2 : 09:05:41

Pos Bici2 : 4

X 1 posició

C1: 1:38:12

Hora C1 : 09:08:54

Pos C1 : 1

X 3 posicions

Meta: 2:12:48

Hora meta: 09:43:30

Pos meta : 3

Y 2 posicions

2:25:40
02:12:48
1:59:56
i
Fernando Alarza Vicente
01:59:56 (Tr: 1:59:56)
i
Oriol Mas Espinalt
02:12:15 (Tr: 2:12:15)
i
Laura Goméz Ramón
02:14:58 (Tr: 2:14:58)
i
Llibert Fortuny Cendra
02:15:11 (Tr: 2:15:11)
i
Albert Arias Gasch
02:15:59 (Tr: 2:15:59)
i
Tristam Knoph Soriano
02:16:39 (Tr: 2:16:39)
i
Marius Overdick
02:17:27 (Tr: 2:17:27)
Marc Andres Cabrero
02:21:20 (Tr: 2:21:20)
i
Guillem Bujosa Portells
02:21:31 (Tr: 2:21:31)
i
Israel Marfil Flores
02:23:12 (Tr: 2:23:12)
Roger Villar Arjona
02:23:22 (Tr: 2:23:22)
i
Francisco Espinar
02:23:50 (Tr: 2:23:50)
Oriol Palau
02:25:00 (Tr: 2:25:00)

T. real: 02:14:58

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 09:45:40

Cat:AbsF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:7:30:42

Sexe:F

Ritme:

Club: viwo team

Nat: 0:17:23

Hora Nat : 07:48:05

Pos Nat : 82

-

Nat2: 0:30:28

Hora Nat2 : 08:01:10

Pos Nat2 : 32

X 50 posicions

Bici1: 0:32:28

Hora Bici1 : 08:03:10

Pos Bici1 : 32

Z

Bici2: 1:34:33

Hora Bici2 : 09:05:15

Pos Bici2 : 3

X 29 posicions

C1: 2:09:18

Hora C1 : 09:40:00

Pos C1 : 3

Z

Meta: 2:14:58

Hora meta: 09:45:40

Pos meta : 4

Y 1 posició

2:30:01
02:14:58
1:59:56
i
Fernando Alarza Vicente
01:59:56 (Tr: 1:59:56)
i
Oriol Mas Espinalt
02:12:15 (Tr: 2:12:15)
i
Gonzalo Fuentes Isasi
02:12:48 (Tr: 2:12:48)
i
Llibert Fortuny Cendra
02:15:11 (Tr: 2:15:11)
i
Albert Arias Gasch
02:15:59 (Tr: 2:15:59)
i
Tristam Knoph Soriano
02:16:39 (Tr: 2:16:39)
i
Marius Overdick
02:17:27 (Tr: 2:17:27)
Marc Andres Cabrero
02:21:20 (Tr: 2:21:20)
i
Guillem Bujosa Portells
02:21:31 (Tr: 2:21:31)
i
Israel Marfil Flores
02:23:12 (Tr: 2:23:12)
Roger Villar Arjona
02:23:22 (Tr: 2:23:22)
i
Francisco Espinar
02:23:50 (Tr: 2:23:50)
Oriol Palau
02:25:00 (Tr: 2:25:00)
Agus Torres Dios
02:25:44 (Tr: 2:25:44)

T. real: 02:15:11

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 09:45:53

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:7:30:42

Sexe:M

Ritme:

Club: viwo team

Nat: 0:12:12

Hora Nat : 07:42:54

Pos Nat : 4

-

Nat2: 0:25:26

Hora Nat2 : 07:56:08

Pos Nat2 : 4

Z

Bici1: 0:26:43

Hora Bici1 : 07:57:25

Pos Bici1 : 4

Z

Bici2: 1:36:04

Hora Bici2 : 09:06:46

Pos Bici2 : 5

Y 1 posició

C1: 2:12:11

Hora C1 : 09:42:53

Pos C1 : 5

Z

Meta: 2:15:11

Hora meta: 09:45:53

Pos meta : 5

Z

2:18:07
02:15:11
2:12:15
i
Oriol Mas Espinalt
02:12:15 (Tr: 2:12:15)
i
Gonzalo Fuentes Isasi
02:12:48 (Tr: 2:12:48)
i
Laura Goméz Ramón
02:14:58 (Tr: 2:14:58)
i
Albert Arias Gasch
02:15:59 (Tr: 2:15:59)
i
Tristam Knoph Soriano
02:16:39 (Tr: 2:16:39)
i
Marius Overdick
02:17:27 (Tr: 2:17:27)

T. real: 02:15:59

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 09:46:41

Cat:AbsM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:7:30:42

Sexe:M

Ritme:

Club: club esportiu prorunners

Nat: 0:12:40

Hora Nat : 07:43:22

Pos Nat : 7

-

Nat2: 0:26:15

Hora Nat2 : 07:56:57

Pos Nat2 : 7

Z

Bici1: 0:27:33

Hora Bici1 : 07:58:15

Pos Bici1 : 7

Z

Bici2: 1:40:05

Hora Bici2 : 09:10:47

Pos Bici2 : 9

Y 2 posicions

C1: 2:12:33

Hora C1 : 09:43:15

Pos C1 : 6

X 3 posicions

Meta: 2:15:59

Hora meta: 09:46:41

Pos meta : 6

Z

2:21:20
02:15:59
2:10:39
i
Oriol Mas Espinalt
02:12:15 (Tr: 2:12:15)
i
Gonzalo Fuentes Isasi
02:12:48 (Tr: 2:12:48)
i
Laura Goméz Ramón
02:14:58 (Tr: 2:14:58)
i
Llibert Fortuny Cendra
02:15:11 (Tr: 2:15:11)
i
Tristam Knoph Soriano
02:16:39 (Tr: 2:16:39)
i
Marius Overdick
02:17:27 (Tr: 2:17:27)
Marc Andres Cabrero
02:21:20 (Tr: 2:21:20)

T. real: 02:16:39

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 09:47:21

Cat:AbsM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:7:30:42

Sexe:M

Ritme:

Club:

Nat: 0:11:53

Hora Nat : 07:42:35

Pos Nat : 3

-

Nat2: 0:25:06

Hora Nat2 : 07:55:48

Pos Nat2 : 3

Z

Bici1: 0:26:22

Hora Bici1 : 07:57:04

Pos Bici1 : 3

Z

Bici2: 1:37:39

Hora Bici2 : 09:08:21

Pos Bici2 : 7

Y 4 posicions

C1: 2:13:31

Hora C1 : 09:44:13

Pos C1 : 7

Z

Meta: 2:16:39

Hora meta: 09:47:21

Pos meta : 7

Z

2:21:31
02:16:39
2:11:46
i
Oriol Mas Espinalt
02:12:15 (Tr: 2:12:15)
i
Gonzalo Fuentes Isasi
02:12:48 (Tr: 2:12:48)
i
Laura Goméz Ramón
02:14:58 (Tr: 2:14:58)
i
Llibert Fortuny Cendra
02:15:11 (Tr: 2:15:11)
i
Albert Arias Gasch
02:15:59 (Tr: 2:15:59)
i
Marius Overdick
02:17:27 (Tr: 2:17:27)
Marc Andres Cabrero
02:21:20 (Tr: 2:21:20)
i
Guillem Bujosa Portells
02:21:31 (Tr: 2:21:31)

T. real: 02:17:27

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 09:48:09

Cat:AbsM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:7:30:42

Sexe:M

Ritme:

Club:

Nat: 0:12:34

Hora Nat : 07:43:16

Pos Nat : 6

-

Nat2: 0:25:47

Hora Nat2 : 07:56:29

Pos Nat2 : 6

Z

Bici1: 0:27:13

Hora Bici1 : 07:57:55

Pos Bici1 : 6

Z

Bici2: 1:39:58

Hora Bici2 : 09:10:40

Pos Bici2 : 8

Y 2 posicions

C1: 2:14:08

Hora C1 : 09:44:50

Pos C1 : 8

Z

Meta: 2:17:27

Hora meta: 09:48:09

Pos meta : 8

Z

2:23:12
02:17:27
2:11:42
i
Oriol Mas Espinalt
02:12:15 (Tr: 2:12:15)
i
Gonzalo Fuentes Isasi
02:12:48 (Tr: 2:12:48)
i
Laura Goméz Ramón
02:14:58 (Tr: 2:14:58)
i
Llibert Fortuny Cendra
02:15:11 (Tr: 2:15:11)
i
Albert Arias Gasch
02:15:59 (Tr: 2:15:59)
i
Tristam Knoph Soriano
02:16:39 (Tr: 2:16:39)
Marc Andres Cabrero
02:21:20 (Tr: 2:21:20)
i
Guillem Bujosa Portells
02:21:31 (Tr: 2:21:31)
i
Israel Marfil Flores
02:23:12 (Tr: 2:23:12)

T. real: 02:21:20

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 09:52:02

Cat:AbsM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:7:30:42

Sexe:M

Ritme:

Club: c.e.t. distance

Nat: 0:12:46

Hora Nat : 07:43:28

Pos Nat : 9

-

Nat2: 0:26:25

Hora Nat2 : 07:57:07

Pos Nat2 : 8

X 1 posició

Bici1: 0:27:49

Hora Bici1 : 07:58:31

Pos Bici1 : 9

Y 1 posició

Bici2: 1:41:46

Hora Bici2 : 09:12:28

Pos Bici2 : 11

Y 2 posicions

C1: 2:18:19

Hora C1 : 09:49:01

Pos C1 : 9

X 2 posicions

Meta: 2:21:20

Hora meta: 09:52:02

Pos meta : 9

Z

2:26:41
02:21:20
2:15:59
i
Albert Arias Gasch
02:15:59 (Tr: 2:15:59)
i
Tristam Knoph Soriano
02:16:39 (Tr: 2:16:39)
i
Marius Overdick
02:17:27 (Tr: 2:17:27)
i
Guillem Bujosa Portells
02:21:31 (Tr: 2:21:31)
i
Israel Marfil Flores
02:23:12 (Tr: 2:23:12)
Roger Villar Arjona
02:23:22 (Tr: 2:23:22)
i
Francisco Espinar
02:23:50 (Tr: 2:23:50)
Oriol Palau
02:25:00 (Tr: 2:25:00)
Agus Torres Dios
02:25:44 (Tr: 2:25:44)

T. real: 02:21:31

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 09:52:13

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:7:30:42

Sexe:M

Ritme:

Club: c.e. rayoteam

Nat: 0:14:02

Hora Nat : 07:44:44

Pos Nat : 20

-

Nat2: 0:29:09

Hora Nat2 : 07:59:51

Pos Nat2 : 23

Y 3 posicions

Bici1: 0:30:19

Hora Bici1 : 08:01:01

Pos Bici1 : 22

X 1 posició

Bici2: 1:45:11

Hora Bici2 : 09:15:53

Pos Bici2 : 18

X 4 posicions

C1: 2:18:36

Hora C1 : 09:49:18

Pos C1 : 10

X 8 posicions

Meta: 2:21:31

Hora meta: 09:52:13

Pos meta : 10

Z

2:26:24
02:21:31
2:16:39
i
Tristam Knoph Soriano
02:16:39 (Tr: 2:16:39)
i
Marius Overdick
02:17:27 (Tr: 2:17:27)
Marc Andres Cabrero
02:21:20 (Tr: 2:21:20)
i
Israel Marfil Flores
02:23:12 (Tr: 2:23:12)
Roger Villar Arjona
02:23:22 (Tr: 2:23:22)
i
Francisco Espinar
02:23:50 (Tr: 2:23:50)
Oriol Palau
02:25:00 (Tr: 2:25:00)
Agus Torres Dios
02:25:44 (Tr: 2:25:44)

T. real: 02:23:12

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 09:53:54

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:7:30:42

Sexe:M

Ritme:

Club: g. e. esportiu gironi geieg

Nat: 0:14:13

Hora Nat : 07:44:55

Pos Nat : 24

-

Nat2: 0:29:20

Hora Nat2 : 08:00:02

Pos Nat2 : 25

Y 1 posició

Bici1: 0:30:42

Hora Bici1 : 08:01:24

Pos Bici1 : 24

X 1 posició

Bici2: 1:44:19

Hora Bici2 : 09:15:01

Pos Bici2 : 16

X 8 posicions

C1: 2:20:10

Hora C1 : 09:50:52

Pos C1 : 11

X 5 posicions

Meta: 2:23:12

Hora meta: 09:53:54

Pos meta : 11

Z

2:28:56
02:23:12
2:17:27
i
Marius Overdick
02:17:27 (Tr: 2:17:27)
Marc Andres Cabrero
02:21:20 (Tr: 2:21:20)
i
Guillem Bujosa Portells
02:21:31 (Tr: 2:21:31)
Roger Villar Arjona
02:23:22 (Tr: 2:23:22)
i
Francisco Espinar
02:23:50 (Tr: 2:23:50)
Oriol Palau
02:25:00 (Tr: 2:25:00)
Agus Torres Dios
02:25:44 (Tr: 2:25:44)

T. real: 02:23:22

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 09:54:04

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:7:30:42

Sexe:M

Ritme:

Club: club natacio banyoles

Nat: 0:15:18

Hora Nat : 07:46:00

Pos Nat : 41

-

Nat2: 0:31:40

Hora Nat2 : 08:02:22

Pos Nat2 : 42

Y 1 posició

Bici1: 0:32:54

Hora Bici1 : 08:03:36

Pos Bici1 : 38

X 4 posicions

Bici2: 1:47:00

Hora Bici2 : 09:17:42

Pos Bici2 : 21

X 17 posicions

C1: 2:20:36

Hora C1 : 09:51:18

Pos C1 : 13

X 8 posicions

Meta: 2:23:22

Hora meta: 09:54:04

Pos meta : 12

X 1 posició

2:25:44
02:23:22
2:20:59
Marc Andres Cabrero
02:21:20 (Tr: 2:21:20)
i
Guillem Bujosa Portells
02:21:31 (Tr: 2:21:31)
i
Israel Marfil Flores
02:23:12 (Tr: 2:23:12)
i
Francisco Espinar
02:23:50 (Tr: 2:23:50)
Oriol Palau
02:25:00 (Tr: 2:25:00)
Agus Torres Dios
02:25:44 (Tr: 2:25:44)

T. real: 02:23:50

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 09:54:32

Cat:AbsM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:7:30:42

Sexe:M

Ritme:

Club:

Nat: 0:15:56

Hora Nat : 07:46:38

Pos Nat : 51

-

Nat2: 0:31:12

Hora Nat2 : 08:01:54

Pos Nat2 : 35

X 16 posicions

Bici1: 0:32:34

Hora Bici1 : 08:03:16

Pos Bici1 : 34

X 1 posició

Bici2: 1:44:14

Hora Bici2 : 09:14:56

Pos Bici2 : 15

X 19 posicions

C1: 2:20:31

Hora C1 : 09:51:13

Pos C1 : 12

X 3 posicions

Meta: 2:23:50

Hora meta: 09:54:32

Pos meta : 13

Y 1 posició

2:26:10
02:23:50
2:21:31
i
Guillem Bujosa Portells
02:21:31 (Tr: 2:21:31)
i
Israel Marfil Flores
02:23:12 (Tr: 2:23:12)
Roger Villar Arjona
02:23:22 (Tr: 2:23:22)
Oriol Palau
02:25:00 (Tr: 2:25:00)
Agus Torres Dios
02:25:44 (Tr: 2:25:44)

T. real: 02:25:00

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 09:55:42

Cat:AbsM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:7:30:42

Sexe:M

Ritme:

Club: t3 team

Nat: 0:13:06

Hora Nat : 07:43:48

Pos Nat : 11

-

Nat2: 0:27:05

Hora Nat2 : 07:57:47

Pos Nat2 : 11

Z

Bici1: 0:28:30

Hora Bici1 : 07:59:12

Pos Bici1 : 10

X 1 posició

Bici2: 1:41:17

Hora Bici2 : 09:11:59

Pos Bici2 : 10

Z

C1: 2:21:38

Hora C1 : 09:52:20

Pos C1 : 14

Y 4 posicions

Meta: 2:25:00

Hora meta: 09:55:42

Pos meta : 14

Z

2:26:48
02:25:00
2:23:12
i
Israel Marfil Flores
02:23:12 (Tr: 2:23:12)
Roger Villar Arjona
02:23:22 (Tr: 2:23:22)
i
Francisco Espinar
02:23:50 (Tr: 2:23:50)
Agus Torres Dios
02:25:44 (Tr: 2:25:44)

T. real: 02:25:44

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 09:56:26

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:7:30:42

Sexe:M

Ritme:

Club: c.e. rayoteam

Nat: 0:14:54

Hora Nat : 07:45:36

Pos Nat : 34

-

Nat2: 0:31:28

Hora Nat2 : 08:02:10

Pos Nat2 : 38

Y 4 posicions

Bici1: 0:32:58

Hora Bici1 : 08:03:40

Pos Bici1 : 40

Y 2 posicions

Bici2: 1:46:48

Hora Bici2 : 09:17:30

Pos Bici2 : 20

X 20 posicions

C1: 2:22:36

Hora C1 : 09:53:18

Pos C1 : 16

X 4 posicions

Meta: 2:25:44

Hora meta: 09:56:26

Pos meta : 15

X 1 posició

2:28:07
02:25:44
2:23:22
Roger Villar Arjona
02:23:22 (Tr: 2:23:22)
i
Francisco Espinar
02:23:50 (Tr: 2:23:50)
Oriol Palau
02:25:00 (Tr: 2:25:00)