Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

HALF BALLENA COSTA BRAVA

EquipsH

29 setembre 2019

Ballena EquipsB EquipsH Half

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 03:53:46

T. oficial: 03:53:46

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 11:24:28

Cat:AbsF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:7:30:42

Sexe:F

Ritme:

Club: gooperas

Nat1: 0:14:34

Hora Nat1 : 07:45:16

Pos Nat1 : 6

-

Nat2: 0:29:41

Hora Nat2 : 08:00:23

Pos Nat2 : 6

Z

Bici1: 0:30:59

Hora Bici1 : 08:01:41

Pos Bici1 : 5

X 1 posició

Bici2: 2:33:58

Hora Bici2 : 10:04:40

Pos Bici2 : 2

X 3 posicions

C1: 3:09:29

Hora C1 : 10:40:11

Pos C1 : 1

X 1 posició

C2: 3:50:28

Hora C2 : 11:21:10

Pos C2 : 1

Z

Meta: 3:53:46

Hora meta: 11:24:28

Pos meta : 1

Z

4:13:07
03:53:46
3:34:24
i
Equip Ce Katoa
03:58:07 (Tr: 3:58:07)
i
Equip Buñuelos Team
04:02:28 (Tr: 4:02:28)
i
Equip Triatló Tramuntana Figueres
04:05:34 (Tr: 4:05:34)
i
Equip Ktk
04:07:29 (Tr: 4:07:29)
i
Equip Alaiak
04:08:21 (Tr: 4:08:21)
i
Equip Prorruners
04:13:07 (Tr: 4:13:07)

T. real: 03:58:07

T. oficial: 03:58:07

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 11:28:49

Cat:AbsF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:7:30:42

Sexe:F

Ritme:

Club: ce katoa

Nat1: 0:13:18

Hora Nat1 : 07:44:00

Pos Nat1 : 2

-

Nat2: 0:27:21

Hora Nat2 : 07:58:03

Pos Nat2 : 2

Z

Bici1: 0:28:26

Hora Bici1 : 07:59:08

Pos Bici1 : 2

Z

Bici2: 2:33:53

Hora Bici2 : 10:04:35

Pos Bici2 : 1

X 1 posició

C1: 3:11:23

Hora C1 : 10:42:05

Pos C1 : 2

Y 1 posició

C2: 3:54:45

Hora C2 : 11:25:27

Pos C2 : 2

Z

Meta: 3:58:07

Hora meta: 11:28:49

Pos meta : 2

Z

4:13:07
03:58:07
3:43:07
i
Equip Gooperas
03:53:46 (Tr: 3:53:46)
i
Equip Buñuelos Team
04:02:28 (Tr: 4:02:28)
i
Equip Triatló Tramuntana Figueres
04:05:34 (Tr: 4:05:34)
i
Equip Ktk
04:07:29 (Tr: 4:07:29)
i
Equip Alaiak
04:08:21 (Tr: 4:08:21)
i
Equip Prorruners
04:13:07 (Tr: 4:13:07)

T. real: 04:02:28

T. oficial: 04:02:28

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 11:33:10

Cat:AbsF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:7:30:42

Sexe:F

Ritme:

Club: buñuelos team

Nat1: 0:16:18

Hora Nat1 : 07:47:00

Pos Nat1 : 12

-

Nat2: 0:33:20

Hora Nat2 : 08:04:02

Pos Nat2 : 10

X 2 posicions

Bici1: 0:34:35

Hora Bici1 : 08:05:17

Pos Bici1 : 10

Z

Bici2: 2:37:55

Hora Bici2 : 10:08:37

Pos Bici2 : 3

X 7 posicions

C1: 3:14:58

Hora C1 : 10:45:40

Pos C1 : 3

Z

C2: 3:59:02

Hora C2 : 11:29:44

Pos C2 : 3

Z

Meta: 4:02:28

Hora meta: 11:33:10

Pos meta : 3

Z

4:13:07
04:02:28
3:51:50
i
Equip Gooperas
03:53:46 (Tr: 3:53:46)
i
Equip Ce Katoa
03:58:07 (Tr: 3:58:07)
i
Equip Triatló Tramuntana Figueres
04:05:34 (Tr: 4:05:34)
i
Equip Ktk
04:07:29 (Tr: 4:07:29)
i
Equip Alaiak
04:08:21 (Tr: 4:08:21)
i
Equip Prorruners
04:13:07 (Tr: 4:13:07)

T. real: 04:05:34

T. oficial: 04:05:34

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 11:36:16

Cat:AbsF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:7:30:42

Sexe:F

Ritme:

Club: triatló tramuntana figueres

Nat1: 0:14:13

Hora Nat1 : 07:44:55

Pos Nat1 : 5

-

Nat2: 0:29:04

Hora Nat2 : 07:59:46

Pos Nat2 : 4

X 1 posició

Bici1: 0:30:26

Hora Bici1 : 08:01:08

Pos Bici1 : 4

Z

Bici2: 2:41:24

Hora Bici2 : 10:12:06

Pos Bici2 : 4

Z

C1: 3:18:53

Hora C1 : 10:49:35

Pos C1 : 4

Z

C2: 4:02:17

Hora C2 : 11:32:59

Pos C2 : 4

Z

Meta: 4:05:34

Hora meta: 11:36:16

Pos meta : 4

Z

4:17:23
04:05:34
3:53:46
i
Equip Gooperas
03:53:46 (Tr: 3:53:46)
i
Equip Ce Katoa
03:58:07 (Tr: 3:58:07)
i
Equip Buñuelos Team
04:02:28 (Tr: 4:02:28)
i
Equip Ktk
04:07:29 (Tr: 4:07:29)
i
Equip Alaiak
04:08:21 (Tr: 4:08:21)
i
Equip Prorruners
04:13:07 (Tr: 4:13:07)
i
Equip Zampabuñuelos Team
04:16:42 (Tr: 4:16:42)

T. real: 04:07:29

T. oficial: 04:07:29

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 11:38:11

Cat:AbsF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:7:30:42

Sexe:F

Ritme:

Club: ktk

Nat1: 0:15:22

Hora Nat1 : 07:46:04

Pos Nat1 : 8

-

Nat2: 0:31:31

Hora Nat2 : 08:02:13

Pos Nat2 : 8

Z

Bici1: 0:32:51

Hora Bici1 : 08:03:33

Pos Bici1 : 8

Z

Bici2: 2:44:42

Hora Bici2 : 10:15:24

Pos Bici2 : 6

X 2 posicions

C1: 3:20:49

Hora C1 : 10:51:31

Pos C1 : 5

X 1 posició

C2: 4:03:47

Hora C2 : 11:34:29

Pos C2 : 5

Z

Meta: 4:07:29

Hora meta: 11:38:11

Pos meta : 5

Z

4:16:51
04:07:29
3:58:07
i
Equip Ce Katoa
03:58:07 (Tr: 3:58:07)
i
Equip Buñuelos Team
04:02:28 (Tr: 4:02:28)
i
Equip Triatló Tramuntana Figueres
04:05:34 (Tr: 4:05:34)
i
Equip Alaiak
04:08:21 (Tr: 4:08:21)
i
Equip Prorruners
04:13:07 (Tr: 4:13:07)
i
Equip Zampabuñuelos Team
04:16:42 (Tr: 4:16:42)

T. real: 04:08:21

T. oficial: 04:08:21

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 11:39:03

Cat:AbsF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:7:30:42

Sexe:F

Ritme:

Club: alaiak

Nat1: 0:11:27

Hora Nat1 : 07:42:09

Pos Nat1 : 1

-

Nat2: 0:23:39

Hora Nat2 : 07:54:21

Pos Nat2 : 1

Z

Bici1: 0:24:53

Hora Bici1 : 07:55:35

Pos Bici1 : 1

Z

Bici2: 2:43:28

Hora Bici2 : 10:14:10

Pos Bici2 : 5

Y 4 posicions

C1: 3:21:55

Hora C1 : 10:52:37

Pos C1 : 6

Y 1 posició

C2: 4:04:53

Hora C2 : 11:35:35

Pos C2 : 6

Z

Meta: 4:08:21

Hora meta: 11:39:03

Pos meta : 6

Z

4:35:05
04:08:21
3:41:37
i
Equip Gooperas
03:53:46 (Tr: 3:53:46)
i
Equip Ce Katoa
03:58:07 (Tr: 3:58:07)
i
Equip Buñuelos Team
04:02:28 (Tr: 4:02:28)
i
Equip Triatló Tramuntana Figueres
04:05:34 (Tr: 4:05:34)
i
Equip Ktk
04:07:29 (Tr: 4:07:29)
i
Equip Prorruners
04:13:07 (Tr: 4:13:07)
i
Equip Zampabuñuelos Team
04:16:42 (Tr: 4:16:42)
i
Equip Train2win
04:35:05 (Tr: 4:35:05)

T. real: 04:13:07

T. oficial: 04:13:07

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 11:43:49

Cat:AbsF

Pos. categoria: 7

Inici cursa:7:30:42

Sexe:F

Ritme:

Club: prorruners

Nat1: 0:15:19

Hora Nat1 : 07:46:01

Pos Nat1 : 7

-

Nat2: 0:31:02

Hora Nat2 : 08:01:44

Pos Nat2 : 7

Z

Bici1: 0:32:15

Hora Bici1 : 08:02:57

Pos Bici1 : 7

Z

Bici2: 2:51:46

Hora Bici2 : 10:22:28

Pos Bici2 : 10

Y 3 posicions

C1: 3:27:45

Hora C1 : 10:58:27

Pos C1 : 7

X 3 posicions

C2: 4:09:55

Hora C2 : 11:40:37

Pos C2 : 7

Z

Meta: 4:13:07

Hora meta: 11:43:49

Pos meta : 7

Z

4:37:23
04:13:07
3:48:51
i
Equip Gooperas
03:53:46 (Tr: 3:53:46)
i
Equip Ce Katoa
03:58:07 (Tr: 3:58:07)
i
Equip Buñuelos Team
04:02:28 (Tr: 4:02:28)
i
Equip Triatló Tramuntana Figueres
04:05:34 (Tr: 4:05:34)
i
Equip Ktk
04:07:29 (Tr: 4:07:29)
i
Equip Alaiak
04:08:21 (Tr: 4:08:21)
i
Equip Zampabuñuelos Team
04:16:42 (Tr: 4:16:42)
i
Equip Train2win
04:35:05 (Tr: 4:35:05)
i
Equip Geieg 1
04:37:23 (Tr: 4:37:23)

T. real: 04:16:42

T. oficial: 04:16:42

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 11:47:24

Cat:AbsF

Pos. categoria: 8

Inici cursa:7:30:42

Sexe:F

Ritme:

Club: zampabuñuelos team

Nat1: 0:18:05

Hora Nat1 : 07:48:47

Pos Nat1 : 13

-

Nat2: 0:37:47

Hora Nat2 : 08:08:29

Pos Nat2 : 13

Z

Bici1: 0:39:20

Hora Bici1 : 08:10:02

Pos Bici1 : 13

Z

Bici2: 2:51:37

Hora Bici2 : 10:22:19

Pos Bici2 : 9

X 4 posicions

C1: 3:30:24

Hora C1 : 11:01:06

Pos C1 : 8

X 1 posició

C2: 4:13:24

Hora C2 : 11:44:06

Pos C2 : 8

Z

Meta: 4:16:42

Hora meta: 11:47:24

Pos meta : 8

Z

4:41:16
04:16:42
3:52:07
i
Equip Gooperas
03:53:46 (Tr: 3:53:46)
i
Equip Ce Katoa
03:58:07 (Tr: 3:58:07)
i
Equip Buñuelos Team
04:02:28 (Tr: 4:02:28)
i
Equip Triatló Tramuntana Figueres
04:05:34 (Tr: 4:05:34)
i
Equip Ktk
04:07:29 (Tr: 4:07:29)
i
Equip Alaiak
04:08:21 (Tr: 4:08:21)
i
Equip Prorruners
04:13:07 (Tr: 4:13:07)
i
Equip Train2win
04:35:05 (Tr: 4:35:05)
i
Equip Geieg 1
04:37:23 (Tr: 4:37:23)
i
Equip Porlacuradelaespinabifida
04:41:16 (Tr: 4:41:16)

T. real: 04:35:05

T. oficial: 04:35:05

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 12:05:47

Cat:AbsF

Pos. categoria: 9

Inici cursa:7:30:42

Sexe:F

Ritme:

Club: train2win

Nat1: 0:15:23

Hora Nat1 : 07:46:05

Pos Nat1 : 9

-

Nat2: 0:31:45

Hora Nat2 : 08:02:27

Pos Nat2 : 9

Z

Bici1: 0:33:25

Hora Bici1 : 08:04:07

Pos Bici1 : 9

Z

Bici2: 2:55:24

Hora Bici2 : 10:26:06

Pos Bici2 : 11

Y 2 posicions

C1: 3:40:13

Hora C1 : 11:10:55

Pos C1 : 10

X 1 posició

C2: 4:31:06

Hora C2 : 12:01:48

Pos C2 : 9

X 1 posició

Meta: 4:35:05

Hora meta: 12:05:47

Pos meta : 9

Z

5:01:49
04:35:05
4:08:21
i
Equip Alaiak
04:08:21 (Tr: 4:08:21)
i
Equip Prorruners
04:13:07 (Tr: 4:13:07)
i
Equip Zampabuñuelos Team
04:16:42 (Tr: 4:16:42)
i
Equip Geieg 1
04:37:23 (Tr: 4:37:23)
i
Equip Porlacuradelaespinabifida
04:41:16 (Tr: 4:41:16)
i
Equip Furi Team
04:47:22 (Tr: 4:47:22)
i
Equip Team Mcc
04:51:07 (Tr: 4:51:07)
i
Equip Margoo Doradas
04:58:41 (Tr: 4:58:41)

T. real: 04:37:23

T. oficial: 04:37:23

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 12:08:05

Cat:AbsF

Pos. categoria: 10

Inici cursa:7:30:42

Sexe:F

Ritme:

Club: geieg 1

Nat1: 0:14:12

Hora Nat1 : 07:44:54

Pos Nat1 : 4

-

Nat2: 0:29:32

Hora Nat2 : 08:00:14

Pos Nat2 : 5

Y 1 posició

Bici1: 0:31:00

Hora Bici1 : 08:01:42

Pos Bici1 : 6

Y 1 posició

Bici2: 2:45:01

Hora Bici2 : 10:15:43

Pos Bici2 : 7

Y 1 posició

C1: 3:33:30

Hora C1 : 11:04:12

Pos C1 : 9

Y 2 posicions

C2: 4:32:46

Hora C2 : 12:03:28

Pos C2 : 10

Y 1 posició

Meta: 4:37:23

Hora meta: 12:08:05

Pos meta : 10

Z

5:01:40
04:37:23
4:13:07
i
Equip Prorruners
04:13:07 (Tr: 4:13:07)
i
Equip Zampabuñuelos Team
04:16:42 (Tr: 4:16:42)
i
Equip Train2win
04:35:05 (Tr: 4:35:05)
i
Equip Porlacuradelaespinabifida
04:41:16 (Tr: 4:41:16)
i
Equip Furi Team
04:47:22 (Tr: 4:47:22)
i
Equip Team Mcc
04:51:07 (Tr: 4:51:07)
i
Equip Margoo Doradas
04:58:41 (Tr: 4:58:41)

T. real: 04:41:16

T. oficial: 04:41:16

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 12:11:58

Cat:AbsF

Pos. categoria: 11

Inici cursa:7:30:42

Sexe:F

Ritme:

Club: porlacuradelaespinabifida

Nat1: 0:13:39

Hora Nat1 : 07:44:21

Pos Nat1 : 3

-

Nat2: 0:28:46

Hora Nat2 : 07:59:28

Pos Nat2 : 3

Z

Bici1: 0:30:06

Hora Bici1 : 08:00:48

Pos Bici1 : 3

Z

Bici2: 3:10:01

Hora Bici2 : 10:40:43

Pos Bici2 : 13

Y 10 posicions

C1: 3:49:47

Hora C1 : 11:20:29

Pos C1 : 12

X 1 posició

C2: 4:37:33

Hora C2 : 12:08:15

Pos C2 : 11

X 1 posició

Meta: 4:41:16

Hora meta: 12:11:58

Pos meta : 11

Z

5:05:51
04:41:16
4:16:42
i
Equip Zampabuñuelos Team
04:16:42 (Tr: 4:16:42)
i
Equip Train2win
04:35:05 (Tr: 4:35:05)
i
Equip Geieg 1
04:37:23 (Tr: 4:37:23)
i
Equip Furi Team
04:47:22 (Tr: 4:47:22)
i
Equip Team Mcc
04:51:07 (Tr: 4:51:07)
i
Equip Margoo Doradas
04:58:41 (Tr: 4:58:41)
i
Equip Team Mas
05:04:52 (Tr: 5:04:52)

T. real: 04:47:22

T. oficial: 04:47:22

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 12:18:04

Cat:AbsF

Pos. categoria: 12

Inici cursa:7:30:42

Sexe:F

Ritme:

Club: furi team

Nat1: 0:16:16

Hora Nat1 : 07:46:58

Pos Nat1 : 11

-

Nat2: 0:33:44

Hora Nat2 : 08:04:26

Pos Nat2 : 12

Y 1 posició

Bici1: 0:35:17

Hora Bici1 : 08:05:59

Pos Bici1 : 12

Z

Bici2: 2:50:10

Hora Bici2 : 10:20:52

Pos Bici2 : 8

X 4 posicions

C1: 3:41:08

Hora C1 : 11:11:50

Pos C1 : 11

Y 3 posicions

C2: 4:42:28

Hora C2 : 12:13:10

Pos C2 : 12

Y 1 posició

Meta: 4:47:22

Hora meta: 12:18:04

Pos meta : 12

Z

5:04:52
04:47:22
4:29:52
i
Equip Train2win
04:35:05 (Tr: 4:35:05)
i
Equip Geieg 1
04:37:23 (Tr: 4:37:23)
i
Equip Porlacuradelaespinabifida
04:41:16 (Tr: 4:41:16)
i
Equip Team Mcc
04:51:07 (Tr: 4:51:07)
i
Equip Margoo Doradas
04:58:41 (Tr: 4:58:41)
i
Equip Team Mas
05:04:52 (Tr: 5:04:52)

T. real: 04:51:07

T. oficial: 04:51:07

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 12:21:49

Cat:AbsF

Pos. categoria: 13

Inici cursa:7:30:42

Sexe:F

Ritme:

Club: team mcc

Nat1: 0:16:12

Hora Nat1 : 07:46:54

Pos Nat1 : 10

-

Nat2: 0:33:28

Hora Nat2 : 08:04:10

Pos Nat2 : 11

Y 1 posició

Bici1: 0:35:10

Hora Bici1 : 08:05:52

Pos Bici1 : 11

Z

Bici2: 3:04:41

Hora Bici2 : 10:35:23

Pos Bici2 : 12

Y 1 posició

C1: 3:51:22

Hora C1 : 11:22:04

Pos C1 : 13

Y 1 posició

C2: 4:46:46

Hora C2 : 12:17:28

Pos C2 : 13

Z

Meta: 4:51:07

Hora meta: 12:21:49

Pos meta : 13

Z

5:04:52
04:51:07
4:37:23
i
Equip Geieg 1
04:37:23 (Tr: 4:37:23)
i
Equip Porlacuradelaespinabifida
04:41:16 (Tr: 4:41:16)
i
Equip Furi Team
04:47:22 (Tr: 4:47:22)
i
Equip Margoo Doradas
04:58:41 (Tr: 4:58:41)
i
Equip Team Mas
05:04:52 (Tr: 5:04:52)

T. real: 04:58:41

T. oficial: 04:58:41

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 12:29:23

Cat:AbsF

Pos. categoria: 14

Inici cursa:7:30:42

Sexe:F

Ritme:

Club: margoo doradas

Nat1: 0:18:30

Hora Nat1 : 07:49:12

Pos Nat1 : 14

-

Nat2: 0:38:36

Hora Nat2 : 08:09:18

Pos Nat2 : 15

Y 1 posició

Bici1: 0:40:03

Hora Bici1 : 08:10:45

Pos Bici1 : 15

Z

Bici2: 3:11:11

Hora Bici2 : 10:41:53

Pos Bici2 : 14

X 1 posició

C1: 3:57:43

Hora C1 : 11:28:25

Pos C1 : 14

Z

C2: 4:54:32

Hora C2 : 12:25:14

Pos C2 : 14

Z

Meta: 4:58:41

Hora meta: 12:29:23

Pos meta : 14

Z

5:16:06
04:58:41
4:41:16
i
Equip Porlacuradelaespinabifida
04:41:16 (Tr: 4:41:16)
i
Equip Furi Team
04:47:22 (Tr: 4:47:22)
i
Equip Team Mcc
04:51:07 (Tr: 4:51:07)
i
Equip Team Mas
05:04:52 (Tr: 5:04:52)

T. real: 05:04:52

T. oficial: 05:04:52

Inici real: 07:30:42

Hora meta: 12:35:34

Cat:AbsF

Pos. categoria: 15

Inici cursa:7:30:42

Sexe:F

Ritme:

Club: team mas

Nat1: 0:18:43

Hora Nat1 : 07:49:25

Pos Nat1 : 15

-

Nat2: 0:38:00

Hora Nat2 : 08:08:42

Pos Nat2 : 14

X 1 posició

Bici1: 0:39:32

Hora Bici1 : 08:10:14

Pos Bici1 : 14

Z

Bici2: 3:17:20

Hora Bici2 : 10:48:02

Pos Bici2 : 15

Y 1 posició

C1: 4:02:41

Hora C1 : 11:33:23

Pos C1 : 15

Z

C2: 5:00:20

Hora C2 : 12:31:02

Pos C2 : 15

Z

Meta: 5:04:52

Hora meta: 12:35:34

Pos meta : 15

Z

5:22:22
05:04:52
4:47:22
i
Equip Furi Team
04:47:22 (Tr: 4:47:22)
i
Equip Team Mcc
04:51:07 (Tr: 4:51:07)
i
Equip Margoo Doradas
04:58:41 (Tr: 4:58:41)