Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

9a Cursa de Cap d’Any de Sabadell

5K

31 desembre 2019

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:34:20

T. oficial: 00:35:30

Inici real: 17:01:17

Hora meta: 17:35:37

Cat:F

Pos. categoria: 319

Inici cursa:17:00:07

Sexe:F

Ritme: 6:52 min/km

Club:

0:35:32
00:35:30
0:35:28
i
José antonio Sáez Cano
00:35:30 (Tr: 0:34:54)
i
Laia Lluch Ortiz
00:35:31 (Tr: 0:34:13)
i
Joaquin Vera Magaña
00:35:31 (Tr: 0:34:13)
i
Anna Ferran Sanchez
00:35:31 (Tr: 0:33:35)
i
Moisés Ramírez López
00:35:31 (Tr: 0:34:49)
i
Nuria Quero Bellosta
00:35:32 (Tr: 0:33:36)

T. real: 00:34:54

T. oficial: 00:35:30

Inici real: 17:00:43

Hora meta: 17:35:37

Cat:M

Pos. categoria: 669

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 6:59 min/km

Club:

0:35:32
00:35:30
0:35:28
i
Laura Gómez Sánchez
00:35:30 (Tr: 0:34:20)
i
Laia Lluch Ortiz
00:35:31 (Tr: 0:34:13)
i
Joaquin Vera Magaña
00:35:31 (Tr: 0:34:13)
i
Anna Ferran Sanchez
00:35:31 (Tr: 0:33:35)
i
Moisés Ramírez López
00:35:31 (Tr: 0:34:49)
i
Nuria Quero Bellosta
00:35:32 (Tr: 0:33:36)

T. real: 00:34:13

T. oficial: 00:35:31

Inici real: 17:01:25

Hora meta: 17:35:38

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 95

Inici cursa:17:00:07

Sexe:F

Ritme: 6:51 min/km

Club:

0:35:33
00:35:31
0:35:29
i
Laura Gómez Sánchez
00:35:30 (Tr: 0:34:20)
i
José antonio Sáez Cano
00:35:30 (Tr: 0:34:54)
i
Joaquin Vera Magaña
00:35:31 (Tr: 0:34:13)
i
Anna Ferran Sanchez
00:35:31 (Tr: 0:33:35)
i
Moisés Ramírez López
00:35:31 (Tr: 0:34:49)
i
Nuria Quero Bellosta
00:35:32 (Tr: 0:33:36)
i
Carlos Lopez Diaz
00:35:32 (Tr: 0:34:15)
i
Javier Gomez Dominguez
00:35:33 (Tr: 0:34:15)

T. real: 00:34:13

T. oficial: 00:35:31

Inici real: 17:01:26

Hora meta: 17:35:38

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 96

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 6:51 min/km

Club:

0:35:33
00:35:31
0:35:29
i
Laura Gómez Sánchez
00:35:30 (Tr: 0:34:20)
i
José antonio Sáez Cano
00:35:30 (Tr: 0:34:54)
i
Laia Lluch Ortiz
00:35:31 (Tr: 0:34:13)
i
Anna Ferran Sanchez
00:35:31 (Tr: 0:33:35)
i
Moisés Ramírez López
00:35:31 (Tr: 0:34:49)
i
Nuria Quero Bellosta
00:35:32 (Tr: 0:33:36)
i
Carlos Lopez Diaz
00:35:32 (Tr: 0:34:15)
i
Javier Gomez Dominguez
00:35:33 (Tr: 0:34:15)

T. real: 00:33:35

T. oficial: 00:35:31

Inici real: 17:02:03

Hora meta: 17:35:38

Cat:F

Pos. categoria: 320

Inici cursa:17:00:07

Sexe:F

Ritme: 6:43 min/km

Club: qui ens crida?

0:35:33
00:35:31
0:35:29
i
Laura Gómez Sánchez
00:35:30 (Tr: 0:34:20)
i
José antonio Sáez Cano
00:35:30 (Tr: 0:34:54)
i
Laia Lluch Ortiz
00:35:31 (Tr: 0:34:13)
i
Joaquin Vera Magaña
00:35:31 (Tr: 0:34:13)
i
Moisés Ramírez López
00:35:31 (Tr: 0:34:49)
i
Nuria Quero Bellosta
00:35:32 (Tr: 0:33:36)
i
Carlos Lopez Diaz
00:35:32 (Tr: 0:34:15)
i
Javier Gomez Dominguez
00:35:33 (Tr: 0:34:15)

T. real: 00:34:49

T. oficial: 00:35:31

Inici real: 17:00:50

Hora meta: 17:35:38

Cat:M

Pos. categoria: 670

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 6:58 min/km

Club:

0:35:33
00:35:31
0:35:29
i
Laura Gómez Sánchez
00:35:30 (Tr: 0:34:20)
i
José antonio Sáez Cano
00:35:30 (Tr: 0:34:54)
i
Laia Lluch Ortiz
00:35:31 (Tr: 0:34:13)
i
Joaquin Vera Magaña
00:35:31 (Tr: 0:34:13)
i
Anna Ferran Sanchez
00:35:31 (Tr: 0:33:35)
i
Nuria Quero Bellosta
00:35:32 (Tr: 0:33:36)
i
Carlos Lopez Diaz
00:35:32 (Tr: 0:34:15)
i
Javier Gomez Dominguez
00:35:33 (Tr: 0:34:15)
i
Miguel angel Martinez Romero
00:35:33 (Tr: 0:34:08)
i
Carla Martinez Abellán
00:35:33 (Tr: 0:34:07)

T. real: 00:33:36

T. oficial: 00:35:32

Inici real: 17:02:03

Hora meta: 17:35:39

Cat:F

Pos. categoria: 321

Inici cursa:17:00:07

Sexe:F

Ritme: 6:44 min/km

Club:

0:35:34
00:35:32
0:35:30
i
José antonio Sáez Cano
00:35:30 (Tr: 0:34:54)
i
Laia Lluch Ortiz
00:35:31 (Tr: 0:34:13)
i
Joaquin Vera Magaña
00:35:31 (Tr: 0:34:13)
i
Anna Ferran Sanchez
00:35:31 (Tr: 0:33:35)
i
Moisés Ramírez López
00:35:31 (Tr: 0:34:49)
i
Carlos Lopez Diaz
00:35:32 (Tr: 0:34:15)
i
Javier Gomez Dominguez
00:35:33 (Tr: 0:34:15)
i
Miguel angel Martinez Romero
00:35:33 (Tr: 0:34:08)
i
Carla Martinez Abellán
00:35:33 (Tr: 0:34:07)
i
Javier Hidalgo Marquez
00:35:34 (Tr: 0:34:17)

T. real: 00:34:15

T. oficial: 00:35:32

Inici real: 17:01:25

Hora meta: 17:35:39

Cat:M

Pos. categoria: 671

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 6:51 min/km

Club:

0:35:34
00:35:32
0:35:30
i
Laia Lluch Ortiz
00:35:31 (Tr: 0:34:13)
i
Joaquin Vera Magaña
00:35:31 (Tr: 0:34:13)
i
Anna Ferran Sanchez
00:35:31 (Tr: 0:33:35)
i
Moisés Ramírez López
00:35:31 (Tr: 0:34:49)
i
Nuria Quero Bellosta
00:35:32 (Tr: 0:33:36)
i
Javier Gomez Dominguez
00:35:33 (Tr: 0:34:15)
i
Miguel angel Martinez Romero
00:35:33 (Tr: 0:34:08)
i
Carla Martinez Abellán
00:35:33 (Tr: 0:34:07)
i
Javier Hidalgo Marquez
00:35:34 (Tr: 0:34:17)

T. real: 00:34:15

T. oficial: 00:35:33

Inici real: 17:01:26

Hora meta: 17:35:40

Cat:M

Pos. categoria: 672

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 6:51 min/km

Club:

0:35:35
00:35:33
0:35:31
i
Laia Lluch Ortiz
00:35:31 (Tr: 0:34:13)
i
Joaquin Vera Magaña
00:35:31 (Tr: 0:34:13)
i
Anna Ferran Sanchez
00:35:31 (Tr: 0:33:35)
i
Moisés Ramírez López
00:35:31 (Tr: 0:34:49)
i
Nuria Quero Bellosta
00:35:32 (Tr: 0:33:36)
i
Carlos Lopez Diaz
00:35:32 (Tr: 0:34:15)
i
Miguel angel Martinez Romero
00:35:33 (Tr: 0:34:08)
i
Carla Martinez Abellán
00:35:33 (Tr: 0:34:07)
i
Javier Hidalgo Marquez
00:35:34 (Tr: 0:34:17)
Daniel Benavent Clos
00:35:34 (Tr: 0:33:59)
Daniel Romero Orea
00:35:35 (Tr: 0:33:59)
i
Marta Alcover Navarro
00:35:35 (Tr: 0:33:35)

T. real: 00:34:08

T. oficial: 00:35:33

Inici real: 17:01:32

Hora meta: 17:35:40

Cat:M

Pos. categoria: 673

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 6:50 min/km

Club: la tatilla

0:35:35
00:35:33
0:35:31
i
Moisés Ramírez López
00:35:31 (Tr: 0:34:49)
i
Nuria Quero Bellosta
00:35:32 (Tr: 0:33:36)
i
Carlos Lopez Diaz
00:35:32 (Tr: 0:34:15)
i
Javier Gomez Dominguez
00:35:33 (Tr: 0:34:15)
i
Carla Martinez Abellán
00:35:33 (Tr: 0:34:07)
i
Javier Hidalgo Marquez
00:35:34 (Tr: 0:34:17)
Daniel Benavent Clos
00:35:34 (Tr: 0:33:59)
Daniel Romero Orea
00:35:35 (Tr: 0:33:59)
i
Marta Alcover Navarro
00:35:35 (Tr: 0:33:35)
i
Pau Cahuana Bartra
00:35:35 (Tr: 0:33:34)

T. real: 00:34:07

T. oficial: 00:35:33

Inici real: 17:01:34

Hora meta: 17:35:40

Cat:F

Pos. categoria: 322

Inici cursa:17:00:07

Sexe:F

Ritme: 6:50 min/km

Club: la tatilla

0:35:35
00:35:33
0:35:31
i
Moisés Ramírez López
00:35:31 (Tr: 0:34:49)
i
Nuria Quero Bellosta
00:35:32 (Tr: 0:33:36)
i
Carlos Lopez Diaz
00:35:32 (Tr: 0:34:15)
i
Javier Gomez Dominguez
00:35:33 (Tr: 0:34:15)
i
Miguel angel Martinez Romero
00:35:33 (Tr: 0:34:08)
i
Javier Hidalgo Marquez
00:35:34 (Tr: 0:34:17)
Daniel Benavent Clos
00:35:34 (Tr: 0:33:59)
Daniel Romero Orea
00:35:35 (Tr: 0:33:59)
i
Marta Alcover Navarro
00:35:35 (Tr: 0:33:35)
i
Pau Cahuana Bartra
00:35:35 (Tr: 0:33:34)

T. real: 00:34:17

T. oficial: 00:35:34

Inici real: 17:01:24

Hora meta: 17:35:41

Cat:M

Pos. categoria: 674

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 6:52 min/km

Club:

0:35:36
00:35:34
0:35:32
i
Nuria Quero Bellosta
00:35:32 (Tr: 0:33:36)
i
Carlos Lopez Diaz
00:35:32 (Tr: 0:34:15)
i
Javier Gomez Dominguez
00:35:33 (Tr: 0:34:15)
i
Miguel angel Martinez Romero
00:35:33 (Tr: 0:34:08)
i
Carla Martinez Abellán
00:35:33 (Tr: 0:34:07)
Daniel Benavent Clos
00:35:34 (Tr: 0:33:59)
Daniel Romero Orea
00:35:35 (Tr: 0:33:59)
i
Marta Alcover Navarro
00:35:35 (Tr: 0:33:35)
i
Pau Cahuana Bartra
00:35:35 (Tr: 0:33:34)

T. real: 00:33:59

T. oficial: 00:35:34

Inici real: 17:01:43

Hora meta: 17:35:41

Cat:M

Pos. categoria: 675

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 6:48 min/km

Club:

0:35:36
00:35:34
0:35:32
i
Javier Gomez Dominguez
00:35:33 (Tr: 0:34:15)
i
Miguel angel Martinez Romero
00:35:33 (Tr: 0:34:08)
i
Carla Martinez Abellán
00:35:33 (Tr: 0:34:07)
i
Javier Hidalgo Marquez
00:35:34 (Tr: 0:34:17)
Daniel Romero Orea
00:35:35 (Tr: 0:33:59)
i
Marta Alcover Navarro
00:35:35 (Tr: 0:33:35)
i
Pau Cahuana Bartra
00:35:35 (Tr: 0:33:34)

T. real: 00:33:59

T. oficial: 00:35:35

Inici real: 17:01:43

Hora meta: 17:35:42

Cat:M

Pos. categoria: 676

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 6:48 min/km

Club:

0:35:37
00:35:35
0:35:32
i
Carlos Lopez Diaz
00:35:32 (Tr: 0:34:15)
i
Javier Gomez Dominguez
00:35:33 (Tr: 0:34:15)
i
Miguel angel Martinez Romero
00:35:33 (Tr: 0:34:08)
i
Carla Martinez Abellán
00:35:33 (Tr: 0:34:07)
i
Javier Hidalgo Marquez
00:35:34 (Tr: 0:34:17)
Daniel Benavent Clos
00:35:34 (Tr: 0:33:59)
i
Marta Alcover Navarro
00:35:35 (Tr: 0:33:35)
i
Pau Cahuana Bartra
00:35:35 (Tr: 0:33:34)
i
David González Naveros
00:35:37 (Tr: 0:34:21)

T. real: 00:33:35

T. oficial: 00:35:35

Inici real: 17:02:07

Hora meta: 17:35:42

Cat:F

Pos. categoria: 323

Inici cursa:17:00:07

Sexe:F

Ritme: 6:43 min/km

Club:

0:35:37
00:35:35
0:35:32
i
Carlos Lopez Diaz
00:35:32 (Tr: 0:34:15)
i
Javier Gomez Dominguez
00:35:33 (Tr: 0:34:15)
i
Miguel angel Martinez Romero
00:35:33 (Tr: 0:34:08)
i
Carla Martinez Abellán
00:35:33 (Tr: 0:34:07)
i
Javier Hidalgo Marquez
00:35:34 (Tr: 0:34:17)
Daniel Benavent Clos
00:35:34 (Tr: 0:33:59)
Daniel Romero Orea
00:35:35 (Tr: 0:33:59)
i
Pau Cahuana Bartra
00:35:35 (Tr: 0:33:34)
i
David González Naveros
00:35:37 (Tr: 0:34:21)
i
Araceli Masó Núñez
00:35:37 (Tr: 0:34:41)

T. real: 00:33:34

T. oficial: 00:35:35

Inici real: 17:02:08

Hora meta: 17:35:42

Cat:M

Pos. categoria: 677

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 6:43 min/km

Club:

0:35:37
00:35:35
0:35:32
i
Carlos Lopez Diaz
00:35:32 (Tr: 0:34:15)
i
Javier Gomez Dominguez
00:35:33 (Tr: 0:34:15)
i
Miguel angel Martinez Romero
00:35:33 (Tr: 0:34:08)
i
Carla Martinez Abellán
00:35:33 (Tr: 0:34:07)
i
Javier Hidalgo Marquez
00:35:34 (Tr: 0:34:17)
Daniel Benavent Clos
00:35:34 (Tr: 0:33:59)
Daniel Romero Orea
00:35:35 (Tr: 0:33:59)
i
Marta Alcover Navarro
00:35:35 (Tr: 0:33:35)
i
David González Naveros
00:35:37 (Tr: 0:34:21)
i
Araceli Masó Núñez
00:35:37 (Tr: 0:34:41)
i
Lluis Maso Nuñez
00:35:37 (Tr: 0:34:42)

T. real: 00:34:21

T. oficial: 00:35:37

Inici real: 17:01:23

Hora meta: 17:35:44

Cat:M

Pos. categoria: 678

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 6:53 min/km

Club:

0:35:40
00:35:37
0:35:35
Daniel Romero Orea
00:35:35 (Tr: 0:33:59)
i
Marta Alcover Navarro
00:35:35 (Tr: 0:33:35)
i
Pau Cahuana Bartra
00:35:35 (Tr: 0:33:34)
i
Araceli Masó Núñez
00:35:37 (Tr: 0:34:41)
i
Lluis Maso Nuñez
00:35:37 (Tr: 0:34:42)
i
Yolanda Campos Garcia
00:35:39 (Tr: 0:34:39)
i
Manel Moreno Jaimez
00:35:40 (Tr: 0:33:46)

T. real: 00:34:41

T. oficial: 00:35:37

Inici real: 17:01:03

Hora meta: 17:35:44

Cat:F

Pos. categoria: 324

Inici cursa:17:00:07

Sexe:F

Ritme: 6:57 min/km

Club:

0:35:40
00:35:37
0:35:35
i
Marta Alcover Navarro
00:35:35 (Tr: 0:33:35)
i
Pau Cahuana Bartra
00:35:35 (Tr: 0:33:34)
i
David González Naveros
00:35:37 (Tr: 0:34:21)
i
Lluis Maso Nuñez
00:35:37 (Tr: 0:34:42)
i
Yolanda Campos Garcia
00:35:39 (Tr: 0:34:39)
i
Manel Moreno Jaimez
00:35:40 (Tr: 0:33:46)

T. real: 00:34:42

T. oficial: 00:35:37

Inici real: 17:01:03

Hora meta: 17:35:44

Cat:M

Pos. categoria: 679

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 6:57 min/km

Club:

0:35:40
00:35:37
0:35:35
i
Pau Cahuana Bartra
00:35:35 (Tr: 0:33:34)
i
David González Naveros
00:35:37 (Tr: 0:34:21)
i
Araceli Masó Núñez
00:35:37 (Tr: 0:34:41)
i
Yolanda Campos Garcia
00:35:39 (Tr: 0:34:39)
i
Manel Moreno Jaimez
00:35:40 (Tr: 0:33:46)
i
Lucía Melero Berroy
00:35:40 (Tr: 0:33:46)

T. real: 00:34:39

T. oficial: 00:35:39

Inici real: 17:01:08

Hora meta: 17:35:46

Cat:F

Pos. categoria: 325

Inici cursa:17:00:07

Sexe:F

Ritme: 6:56 min/km

Club:

0:35:42
00:35:39
0:35:36
i
David González Naveros
00:35:37 (Tr: 0:34:21)
i
Araceli Masó Núñez
00:35:37 (Tr: 0:34:41)
i
Lluis Maso Nuñez
00:35:37 (Tr: 0:34:42)
i
Manel Moreno Jaimez
00:35:40 (Tr: 0:33:46)
i
Lucía Melero Berroy
00:35:40 (Tr: 0:33:46)
i
Josefina Llovera Pelachs
00:35:42 (Tr: 0:33:53)

T. real: 00:33:46

T. oficial: 00:35:40

Inici real: 17:02:01

Hora meta: 17:35:47

Cat:M

Pos. categoria: 680

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 6:46 min/km

Club:

0:35:43
00:35:40
0:35:36
i
David González Naveros
00:35:37 (Tr: 0:34:21)
i
Araceli Masó Núñez
00:35:37 (Tr: 0:34:41)
i
Lluis Maso Nuñez
00:35:37 (Tr: 0:34:42)
i
Yolanda Campos Garcia
00:35:39 (Tr: 0:34:39)
i
Lucía Melero Berroy
00:35:40 (Tr: 0:33:46)
i
Josefina Llovera Pelachs
00:35:42 (Tr: 0:33:53)
i
Gemma Fajeda Ramiro
00:35:43 (Tr: 0:33:56)

T. real: 00:33:46

T. oficial: 00:35:40

Inici real: 17:02:02

Hora meta: 17:35:47

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 97

Inici cursa:17:00:07

Sexe:F

Ritme: 6:46 min/km

Club:

0:35:44
00:35:40
0:35:36
i
David González Naveros
00:35:37 (Tr: 0:34:21)
i
Araceli Masó Núñez
00:35:37 (Tr: 0:34:41)
i
Lluis Maso Nuñez
00:35:37 (Tr: 0:34:42)
i
Yolanda Campos Garcia
00:35:39 (Tr: 0:34:39)
i
Manel Moreno Jaimez
00:35:40 (Tr: 0:33:46)
i
Josefina Llovera Pelachs
00:35:42 (Tr: 0:33:53)
i
Gemma Fajeda Ramiro
00:35:43 (Tr: 0:33:56)
i
Oscar Hinojosa Gimenez
00:35:44 (Tr: 0:33:57)

T. real: 00:33:53

T. oficial: 00:35:42

Inici real: 17:01:57

Hora meta: 17:35:49

Cat:F

Pos. categoria: 326

Inici cursa:17:00:07

Sexe:F

Ritme: 6:47 min/km

Club:

0:35:46
00:35:42
0:35:39
i
Yolanda Campos Garcia
00:35:39 (Tr: 0:34:39)
i
Manel Moreno Jaimez
00:35:40 (Tr: 0:33:46)
i
Lucía Melero Berroy
00:35:40 (Tr: 0:33:46)
i
Gemma Fajeda Ramiro
00:35:43 (Tr: 0:33:56)
i
Oscar Hinojosa Gimenez
00:35:44 (Tr: 0:33:57)
Montse Arcos Pichardo
00:35:45 (Tr: 0:33:57)
Jonathan Gallego Montalban
00:35:45 (Tr: 0:33:58)

T. real: 00:33:56

T. oficial: 00:35:43

Inici real: 17:01:55

Hora meta: 17:35:50

Cat:F

Pos. categoria: 327

Inici cursa:17:00:07

Sexe:F

Ritme: 6:48 min/km

Club: runnis xino-xano

0:35:47
00:35:43
0:35:40
i
Manel Moreno Jaimez
00:35:40 (Tr: 0:33:46)
i
Lucía Melero Berroy
00:35:40 (Tr: 0:33:46)
i
Josefina Llovera Pelachs
00:35:42 (Tr: 0:33:53)
i
Oscar Hinojosa Gimenez
00:35:44 (Tr: 0:33:57)
Montse Arcos Pichardo
00:35:45 (Tr: 0:33:57)
Jonathan Gallego Montalban
00:35:45 (Tr: 0:33:58)
i
Ester Elias Sabatés
00:35:47 (Tr: 0:34:29)

T. real: 00:33:57

T. oficial: 00:35:44

Inici real: 17:01:55

Hora meta: 17:35:51

Cat:M

Pos. categoria: 681

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 6:48 min/km

Club: bakon&cheese runners team

0:35:49
00:35:44
0:35:40
i
Lucía Melero Berroy
00:35:40 (Tr: 0:33:46)
i
Josefina Llovera Pelachs
00:35:42 (Tr: 0:33:53)
i
Gemma Fajeda Ramiro
00:35:43 (Tr: 0:33:56)
Montse Arcos Pichardo
00:35:45 (Tr: 0:33:57)
Jonathan Gallego Montalban
00:35:45 (Tr: 0:33:58)
i
Ester Elias Sabatés
00:35:47 (Tr: 0:34:29)

T. real: 00:33:57

T. oficial: 00:35:45

Inici real: 17:01:55

Hora meta: 17:35:52

Cat:F

Pos. categoria: 328

Inici cursa:17:00:07

Sexe:F

Ritme: 6:48 min/km

Club: bakon & cheese runner sen

0:35:52
00:35:45
0:35:38
i
Yolanda Campos Garcia
00:35:39 (Tr: 0:34:39)
i
Manel Moreno Jaimez
00:35:40 (Tr: 0:33:46)
i
Lucía Melero Berroy
00:35:40 (Tr: 0:33:46)
i
Josefina Llovera Pelachs
00:35:42 (Tr: 0:33:53)
i
Gemma Fajeda Ramiro
00:35:43 (Tr: 0:33:56)
i
Oscar Hinojosa Gimenez
00:35:44 (Tr: 0:33:57)
Jonathan Gallego Montalban
00:35:45 (Tr: 0:33:58)
i
Ester Elias Sabatés
00:35:47 (Tr: 0:34:29)
i
Lorena Pay
00:35:52 (Tr: 0:34:08)

T. real: 00:33:58

T. oficial: 00:35:45

Inici real: 17:01:54

Hora meta: 17:35:52

Cat:M

Pos. categoria: 682

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 6:48 min/km

Club: bakon & cheese runner sen

0:35:52
00:35:45
0:35:38
i
Yolanda Campos Garcia
00:35:39 (Tr: 0:34:39)
i
Manel Moreno Jaimez
00:35:40 (Tr: 0:33:46)
i
Lucía Melero Berroy
00:35:40 (Tr: 0:33:46)
i
Josefina Llovera Pelachs
00:35:42 (Tr: 0:33:53)
i
Gemma Fajeda Ramiro
00:35:43 (Tr: 0:33:56)
i
Oscar Hinojosa Gimenez
00:35:44 (Tr: 0:33:57)
Montse Arcos Pichardo
00:35:45 (Tr: 0:33:57)
i
Ester Elias Sabatés
00:35:47 (Tr: 0:34:29)
i
Lorena Pay
00:35:52 (Tr: 0:34:08)
i
Ursula Pay Hidalgo
00:35:52 (Tr: 0:34:08)

T. real: 00:34:29

T. oficial: 00:35:47

Inici real: 17:01:25

Hora meta: 17:35:54

Cat:F

Pos. categoria: 329

Inici cursa:17:00:07

Sexe:F

Ritme: 6:54 min/km

Club:

0:35:52
00:35:47
0:35:41
i
Josefina Llovera Pelachs
00:35:42 (Tr: 0:33:53)
i
Gemma Fajeda Ramiro
00:35:43 (Tr: 0:33:56)
i
Oscar Hinojosa Gimenez
00:35:44 (Tr: 0:33:57)
Montse Arcos Pichardo
00:35:45 (Tr: 0:33:57)
Jonathan Gallego Montalban
00:35:45 (Tr: 0:33:58)
i
Lorena Pay
00:35:52 (Tr: 0:34:08)
i
Ursula Pay Hidalgo
00:35:52 (Tr: 0:34:08)

T. real: 00:34:08

T. oficial: 00:35:52

Inici real: 17:01:52

Hora meta: 17:35:59

Cat:F

Pos. categoria: 330

Inici cursa:17:00:07

Sexe:F

Ritme: 6:50 min/km

Club:

0:35:59
00:35:52
0:35:45
Montse Arcos Pichardo
00:35:45 (Tr: 0:33:57)
Jonathan Gallego Montalban
00:35:45 (Tr: 0:33:58)
i
Ester Elias Sabatés
00:35:47 (Tr: 0:34:29)
i
Ursula Pay Hidalgo
00:35:52 (Tr: 0:34:08)

T. real: 00:34:08

T. oficial: 00:35:52

Inici real: 17:01:51

Hora meta: 17:35:59

Cat:F

Pos. categoria: 331

Inici cursa:17:00:07

Sexe:F

Ritme: 6:50 min/km

Club:

0:35:59
00:35:52
0:35:45
Jonathan Gallego Montalban
00:35:45 (Tr: 0:33:58)
i
Ester Elias Sabatés
00:35:47 (Tr: 0:34:29)
i
Lorena Pay
00:35:52 (Tr: 0:34:08)